Licensed to PrimeTime Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/21/2019 07:12 PM
        7th and 8th Grade Junior Southeast Conference Meet - 5/21/2019         
                             Greendale High School                             
                                    Results                                    
 
Event 5  Girls 100 Meter Hurdles 7th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Mattek, Maggie               Muskego                  17.81   1  10   
  2 Benedict, Tessa              Forest Park              19.29   3   8   
  3 Mann, Marianna               Greendale                19.44   2   6   
  4 Goeb, Eva                    Whitnall                 19.46   2   4   
  5 Richter, Shania              Oak Creek East           19.68   3   2   
  6 Johnson, Clare               Oak Creek East           20.38   3   1   
  7 Pagan, Sonia                 Whitnall                 20.41   1 
  8 Latavong, Ella               Oak Creek West           20.60   1 
  9 Esqueda, Angie               Greenfield               20.81   2 
 10 Brunner, Madeline            Muskego                  20.99   2 
 11 Dermyer, Lily                South Milwaukee          21.60   3 
 12 Shammout, Tasneem            Oak Creek West           21.72   2 
 13 Stenmark, Anja               Forest Park              22.08   2 
 14 Patel, Mahi                  Greendale                22.32   2 
 15 McDaniel, Jachanda           South Milwaukee          24.92   3 
 
Event 6  Girls 100 Meter Hurdles 8th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kilbourn, Sierra             Oak Creek West           17.54   2  10   
  2 Lund, Charlie                Forest Park              17.85   1   8   
  3 Wachtel, Amber               Oak Creek West           18.63   1   6   
  4 Thiel, Sophia                Greendale                18.94   1   4   
  5 Havorka, Claire              Greenfield               19.56   2   2   
  6 Kiltz, Eliana                Greendale                20.56   1   1   
  7 Angone, Kaylee               Greenfield               21.18   2 
  8 Bruhn, Olivia                Forest Park              21.37   1 
  9 Peterburs, Marissa           Oak Creek East           21.67   2 
 10 Bates, Abby                  Muskego                  23.20   2 
 11 Zuehlke, Isabella            Muskego                  24.14   1 
 
Event 7  Boys 100 Meter Hurdles 7th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Phelps, Jackson              Oak Creek East           16.52   3  10   
  2 Behling, Jonah               Greenfield               17.28   3   8   
  3 Knez, Jaron                  South Milwaukee          17.86   3   6   
  4 Goodno, Braylon              Forest Park              18.41   2   4   
  5 Seawright, Karter            Muskego                  18.94   2   2   
  6 Kruschae, Dylan              Greenfield               19.23   2   1   
  7 Eldredge, Travis             Oak Creek West           19.29   3 
  8 Klakawitz, Andrew            Whitnall                 19.51   2 
  9 Bertrand, Evan               South Milwaukee          19.79   3 
 10 Martin, Riley                Oak Creek East           20.05   3 
 11 Garraway-Weddington, Zai     Whitnall                 20.28   1 
 12 Johnson, Adam                Oak Creek West           20.40   3 
 13 Bilan, Ryan                  Greendale                20.58   2 
 14 Morgan, Ryker                Muskego                  21.16   2 
 15 Adamavich, Giovani           Greendale                21.17   1 
 16 Hadjasz, Ethan               Forest Park              22.47   3 
 17 Ivey, L                      Cudahy                   22.85   1 
 
Event 8  Boys 100 Meter Hurdles 8th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Scott, M                     Cudahy                   16.01   3  10   
  2 Correa, Izaiah               Greendale                16.32   1   8   
  3 Acker, Brandon               Oak Creek East           16.55   3   6   
  4 Lawonn, Logan                Muskego                  17.13   2   4   
  5 Dornuf, Philip               Forest Park              17.45   3   2   
  6 Cole, Glen                   Whitnall                 17.64   1   1   
  7 Scott, Roy                   South Milwaukee          17.65   3 
  8 Missiaen, Paul               Muskego                  17.79   2 
  9 Wilka, Jack                  Forest Park              17.85   2 
 10 Schultz, Nick                Greenfield               18.43   3 
 11 Luedtke, Owen                Oak Creek East           18.60   3 
 12 Mitchell, C                  Cudahy                   18.63   3 
 13 Thobaben, Tor                Oak Creek West           19.12   2 
 14 Faleta, Geoff                Greenfield               19.40   3 
 15 Anagnostopoulos, Richard     Greendale                21.55   1 
 16 Wade, Ladarian               Whitnall                 22.39   2 
 
Event 9  Girls 100 Meter Dash 7th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Reedy, Megan                 Muskego                  15.40   1  10   
  2 Kubica, Ivee                 Oak Creek West           15.92   2   8   
  3 Ciancimino, Keira            Oak Creek East           15.99   3   6    15.989
  4 Uremovich, Grace             Greendale                15.99   3   4    15.990
  5 Jackson, Tia                 Whitnall                 16.05   2   2   
  6 Schuster, Ayla               Oak Creek West           16.21   2   1   
  7 Hawthorne, Sade              Whitnall                 16.28   1 
  8 Meyer, Emily                 Oak Creek East           16.29   3 
  9 Murillo, A                   Cudahy                   16.30   3 
 10 Lang, Hanah                  Muskego                  16.91   2 
 11 Norman, Elise                South Milwaukee          17.05   3 
 12 Kramer, Ava                  Forest Park              17.25   2 
 13 Cherone, Hannah              Forest Park              17.33   1 
 14 Vukobrat, Emily              Greenfield               17.35   2 
 15 Emmons, N                    Cudahy                   17.59   3 
 16 Smith, Joelle                Greenfield               17.86   2 
 17 McDaniel, Jachanda           South Milwaukee          17.92   3 
 18 Salazar, Layla               Greendale                18.41   3 
 
Event 10  Girls 100 Meter Dash 8th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hahlen, Kendyl               Muskego                  13.44   2  10   
  2 Krivitz, Anna                Greenfield               13.74   3   8   
  3 Free, Alyssa                 Whitnall                 14.16   2   6   
  4 Gauger, Lauren               Forest Park              14.19   2   4   
  5 Hajdarevic, Andela           Greendale                14.48   3   2   
  6 Puetz, Zoe                   Oak Creek West           14.52   2   1   
  7 Lundin, Molly                Oak Creek West           14.77   1 
  8 Bogan, Jennifer              Muskego                  14.78   1 
  9 McDonald, Shayleigh          Forest Park              15.01   2 
 10 Laine, Riley                 South Milwaukee          15.26   3 
 11 Fares, Aaliyah               Oak Creek East           15.27   3 
 12 Mira-Vasquez, Valentina      Whitnall                 15.57   1 
 13 Rand-Pratt, Mya              Greenfield               15.61   3 
 14 Tomlinson, L                 Cudahy                   16.25   2 
 15 Lein, Liesel                 Oak Creek East           17.18   3 
 16 Kachikis, Sophia             Greendale                17.42   3 
 
Event 11  Boys 100 Meter Dash 7th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brooks, Jacques              Forest Park              12.55   3  10   
  2 Sanchez, Jaime               Greenfield               12.77   2   8   
  3 Migacz, Wes                  Greenfield               12.96   1   6   
  4 Palkowski, Cade              Oak Creek East           13.27   3   4   
  5 Riechert, Landon             Greendale                13.37   3   2   
  6 Hawkins, P                   Cudahy                   13.38   3   1   
  7 Eldredge, Travis             Oak Creek West           13.52   1 
  8 Sterling, Justin             Whitnall                 13.55   2 
  9 Santana, Jordan              Whitnall                 13.58   1 
 10 Krause, Ashton               Muskego                  14.11   2 
 11 Koss, Noah                   Greendale                14.23   3 
 12 Nichols, Drew                Forest Park              14.69   3 
 13 Blaskowski, Ryan             Oak Creek East           15.04   2 
 14 Babcock, Tyler               Muskego                  16.48   2 
 15 Muszytowski, Nick            South Milwaukee          17.27   3 
 16 Llanas, Alex                 South Milwaukee          18.27   2 
 
Event 12  Boys 100 Meter Dash 8th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sullivan, Owen               Oak Creek East           12.22   3  10   
  2 Umland, Tyler                Muskego                  12.58   1   8   
  3 Acevedo, Antonio             Greendale                12.86   3   6   
  4 Fisher, Jayson               Oak Creek East           12.87   3   4   
  5 Williams, E                  Cudahy                   12.96   3   2   
  6 Musolf, Noah                 Forest Park              13.02   2   1   
  7 Shammeot, Bilal              Oak Creek West           13.26   1 
  8 Bull, Brandon                Greendale                13.38   2 
  9 Banks, Jamari                Whitnall                 13.50   1 
 10 Stickel, Calvin              Forest Park              13.70   2 
 11 Armstrong, Isaiah            Greenfield               14.07   3 
 12 Clark, Adrien                Oak Creek West           14.19   2 
 13 Scott, Roy                   South Milwaukee          14.27   3 
 14 Beiley, Jaden                South Milwaukee          14.95   3 
 15 Kerwin, G                    Cudahy                   16.47   3 
 16 Kwiatkowski, Seth            Muskego                  16.66   2 
 
Event 13  Girls 1600 Meter Run 7th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Svicek, Reagan               Forest Park            6:19.86   10   
  2 Luell, Reagan                Oak Creek East         6:24.06    8   
  3 Rodenkirch, Ellie            Greenfield             6:38.75    6   
  4 Uremovich, Grace             Greendale              6:41.47    4   
  5 Berquist, Anna               Whitnall               6:42.31    2   
  6 Lepak, Maggie                Whitnall               6:45.05    1   
  7 Immendorf, Kayleee           South Milwaukee        6:47.02  
  8 Skowronski, Jenna            South Milwaukee        6:56.14  
  9 Krueger, J                   Cudahy                 6:59.70  
 10 Fadness, Callie              Oak Creek East         7:08.15  
 11 Usui, Mana                   Forest Park            7:21.54  
 12 Brunner, Nadine              Muskego                7:26.08  
 13 Evenson, Ashley              Muskego                8:03.34  
 
Event 14  Girls 1600 Meter Run 8th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jacobs, Lauren               Oak Creek East         6:01.30   10   
  2 Martens, Sarah               Muskego                6:05.35    8   
  3 Armour, Maddie               Muskego                6:05.96    6   
  4 Ross, Hannah                 Forest Park            6:10.32    4   
  5 Camble, Kylee                Cudahy                 6:22.57    2   
  6 Kidd-Trujillo, Gianna        Greendale              6:26.68    1   
  7 Ortiz, Claudia               South Milwaukee        6:31.89  
  8 Kohl, Rachel                 Greendale              6:33.46  
  9 Ruffing, Megan               Forest Park            6:40.32  
 10 Counterman, Julia            Greenfield             7:22.56  
 
Event 15  Boys 1600 Meter Run 7th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kumbier, Jacob               Oak Creek East         5:30.37   10   
  2 Curatalo, Dominic            Muskego                5:32.51    8   
  3 Danihel, Owen                Muskego                5:35.03    6   
  4 Phelps, Tanner               Greenfield             5:41.98    4   
  5 Jagiello, Darrien            Whitnall               5:51.30    2   
  6 Morgan, AJ                   Oak Creek East         6:07.90    1   
  7 Uremovich, Raygun            Greendale              6:11.28  
  8 Fischer, Zach                Whitnall               6:11.42  
  9 Leanna, Peyton               South Milwaukee        6:15.10  
 10 Menke, Mason                 Forest Park            6:17.13  
 11 Pawlak, Trey                 South Milwaukee        6:24.68  
 12 Wood, G                      Cudahy                 6:32.12  
 13 Cunningham, Harrison         Forest Park            6:34.34  
 14 Ivey, L                      Cudahy                 6:52.05  
 15 Dobbs, Joseph                Greendale              7:16.36  
 
Event 16  Boys 1600 Meter Run 8th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kierzek, Josh                Muskego                5:22.62   10   
  2 Shipley, Drew                Forest Park            5:23.65    8   
  3 Shelton, Ethan               Forest Park            5:28.15    6   
  4 Sperka, George               Muskego                5:33.23    4   
  5 Jibben, Hunter               Oak Creek East         5:36.96    2   
  6 Kohls, Jordon                Oak Creek East         5:37.91    1   
  7 Adams, Noah                  Greendale              5:38.63  
  8 Ostrowski, Gabe              Greenfield             5:38.81  
  9 Wojtowicz, Cole              Oak Creek West         6:13.67  
 
Event 33  Girls 4x200 Meter Relay 7th Grade
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Oak Creek East                                      2:07.58   10   
     1) Prendergast, Lola               2) Richter, Shania                
     3) Huelsbeck, Ella                 4) Dohs, Kaitlyn                  
  2 Whitnall                                            2:07.97    8   
     1) Sepulveda, Xitzel               2) Page, Emma                     
     3) Rogaczewski, Kaylee             4) Stubblefield, Eniya            
  3 South Milwaukee                                     2:13.29    6   
     1) Dermyer, Lily                   2) Franke, Kaitlin                
     3) Kochiu, Sam                     4) Norman, Elise                  
  4 Oak Creek West                                      2:16.00    4   
     1) Heritage, Ava                   2) Laskaskie, Chloe               
     3) Corbin, Kennedy                 4) Matthiesen, Aubrey             
  5 Greendale                                           2:18.57    2   
     1) Patel, Mahi                     2) Salazar, Layla                 
     3) Walser, Ellen                   4) LaPointe, Ayanna               
  6 Greenfield                                          2:18.83    1   
     1) Olivier, Cassie                 2) Hoecherl, Jolianna             
     3) Mesa, Sophia                    4) Koier, Faith                   
  7 Forest Park                                         2:18.92  
     1) Wood, Grace                     2) McCollister, Kylie             
     3) Nowak, Karmyn                   4) Krueger, Jordan                
 
Event 34  Girls 4x200 Meter Relay 8th Grade
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Greenfield                                          2:01.55   10   
     1) Havorka, Claire                 2) Hampel, Allison                
     3) Neilon, Mya                     4) Krivitz, Anna                  
  2 Forest Park                                         2:04.31    8   
     1) Hawk, Hannah                    2) Cimoch, Isabella               
     3) Justmann, Kendall               4) Kuspa, Sophia                  
  3 Greendale                                           2:05.96    6   
     1) Doyle, Norah                    2) Hernandez, Avalee              
     3) Bauer, Olivia                   4) Skaar, Mallory                 
  4 Muskego                                             2:10.44    4   
     1) Flasch, Bella                   2) Stubbs, Andi                   
     3) Okerlund, Emily                 4) Niemiec, Lindy                 
  5 Oak Creek East                                      2:10.45    2   
     1) Pimienta, Alana                 2) Lamce, Ergysa                  
     3) Rice, Bri                       4) Hadimani, Anisha               
  6 Whitnall                                            2:12.49    1   
     1) Mira-Vasquez, Valentina         2) Moore, Emma                    
     3) Free, Alyssa                    4) Poulakos, Alyssa               
  7 Oak Creek West                                      2:24.36  
     1) Heiges, Abigail                 2) Schopf, Megan                  
     3) Rutkowski, Kylie                4) Rocha, Lorna                   
  8 South Milwaukee                                     2:28.34  
     1) Erickson-Stiemke, Shelby        2) Sinkley, Ariella               
     3) Farias, Anna                    4) Guzman, Alicia                 
 
Event 35  Boys 4x200 Meter Relay 7th Grade
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Forest Park                                         1:54.87   10   
     1) Beronja, Jack                   2) Wahhab, George                 
     3) Slomczewski, Dylan              4) Shelton, Terrance              
  2 Greenfield                                          1:55.84    8   
     1) Mendosa, Jonathon               2) Begin, Lincoln                 
     3) Alba, Brandon                   4) Hoecherl, Jacob                
  3 Oak Creek East                                      2:00.27    6   
     1) Martin, Riley                   2) Schultz, Gabriel               
     3) Blaskowski, Ryan                4) Treutelaar, Andy               
  4 Greendale                                           2:02.73    4   
     1) Riechert, Landon                2) Koss, Noah                     
     3) Blask, Declan                   4) Bilan, Ryan                    
  5 Muskego                                             2:05.60    2   
     1) Weiland, Zachary                2) Vande Yacht, Connor            
     3) Braatz, Braden                  4) Dougherty, Matthew             
  6 Whitnall                                            2:08.59    1   
     1) Karnes, Matthew                 2) Krueger, Ethan                 
     3) Klakawitz, Andrew               4) Jagiello, Darrien              
  7 Oak Creek West                                      2:10.76  
     1) John, Ryan                      2) Walker, Adrian                 
     3) Sharqawi, Malik                 4) Janken, Blake                  
  8 South Milwaukee                                     2:30.58  
     1) Behling, Austin                 2) Janusz, Aiden                  
     3) Kehoe, Joey                     4) Wallner, Alex                  
 
Event 36  Boys 4x200 Meter Relay 8th Grade
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Oak Creek East                                      1:49.33   10   
     1) Ahrens, Ethan                   2) Singh, Sukhbir                 
     3) McDonough, Kaelan               4) Daniel, Isaiah                 
  2 Oak Creek West                                      1:50.35    8   
     1) Young, Trent                    2) Saffold, Joshua                
     3) Delvalle, Nathan                4) Spidell, Khaleb                
  3 Forest Park                                         1:57.95    6   
     1) Humpa, Micah                    2) Hensel, Jack                   
     3) Covarrubias, Juan               4) Haegerl, Charlie               
  4 Muskego                                             1:58.82    4   
     1) Spadanuda, Logan                2) Doedens, Nick                  
     3) Gibson, Braedon                 4) Missiaen, Paul                 
  5 Greendale                                           1:59.31    2   
     1) Doering, Jack                   2) Kohnke, Owen                   
     3) Liesen, Matthew                 4) Paul, Matt                     
  6 Whitnall                                            1:59.78    1   
     1) Barger, Cullen                  2) Nieman, Jack                   
     3) Czerwinski, Jake                4) McDowell, Zach                 
  7 Greenfield                                          2:03.29  
     1) Kalmerton, Noah                 2) Hughbanks, Peter               
     3) Schultz, Nick                   4) Singh, Sim                     
 
Event 21  Girls 400 Meter Dash 7th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 LaPointe, Ayanna             Greendale              1:10.49   3  10   
  2 Mullens, Tia                 Oak Creek East         1:14.16   3   8   
  3 Laskaskie, Chloe             Oak Creek West         1:14.67   2   6   
  4 Rademaker, Brielle           Muskego                1:15.11   2   4   
  5 Heritage, Ava                Oak Creek West         1:15.99   2   2   
  6 Hanson, Ava                  Oak Creek East         1:16.84   3   1   
  7 Scheel, Zoe                  Muskego                1:17.20   2 
  8 Cannon, Paige                Greenfield             1:17.94   2 
  9 Redetzke, Lilly              Whitnall               1:18.09   2 
 10 DeHoyos, Mia                 South Milwaukee        1:19.11   3 
 11 Boyko, Alina                 Greenfield             1:19.73   2 
 12 Patel, Mahi                  Greendale              1:20.61   3 
 13 Immendorf, Kayleee           South Milwaukee        1:29.61   3 
 14 Gramblicka, Megan            Forest Park            1:30.58   1 
 15 Koehn, Ashlee                Forest Park            1:32.40   1 
 
Event 22  Girls 400 Meter Dash 8th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Goodno, Ava                  Forest Park            1:06.54   1  10   
  2 Gress, Kylie                 Muskego                1:09.90   1   8   
  3 Hoagland, Madison            Oak Creek West         1:11.00   1   6   
  4 Vance, Ally                  Forest Park            1:11.68   1   4   
  5 Pietras, Olivia              Muskego                1:11.75   1   2   
  6 Anderson, Noel               Greenfield             1:13.04   2   1   
  7 Duchemin, Abby               Oak Creek East         1:14.89   2 
  8 Nogalski, Madelyn            Greendale              1:16.59   2 
  9 Anderson, Brynn              Greenfield             1:19.06   2 
 10 Rocha, Lorna                 Oak Creek West         1:19.11   1 
 11 Peterburs, Marissa           Oak Creek East         1:24.04   1 
 12 Muehr, Mady                  Greendale              1:25.38   2 
 13 Jaime, L                     Cudahy                 1:32.04   1 
 14 Contildes, M                 Cudahy                 1:32.69   2 
 
Event 23  Boys 400 Meter Dash 7th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Galonski, Jake               Oak Creek East         1:04.20   3  10   
  2 Sanchez, Salvador            Greenfield             1:06.41   1   8   
  3 Dziubek, Alex                Forest Park            1:07.77   1   6   
  4 Martinez, A                  Cudahy                 1:11.50   3   4   
  5 Blask, Declan                Greendale              1:13.26   3   2   
  6 Fischer, Zach                Whitnall               1:15.51   2   1   
  7 Torkleson, E                 Cudahy                 1:17.74   3 
  8 Goodno, Braylon              Forest Park            1:18.28   1 
  9 Brazgel, Ethan               South Milwaukee        1:18.78   3 
 10 Slavik, Jonah                Muskego                1:19.76   2 
 11 Reddick, Owen                South Milwaukee        1:20.30   3 
 12 Hodge, Brock                 Oak Creek East         1:27.57   3 
 
Event 24  Boys 400 Meter Dash 8th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Busch, Carson                Oak Creek East         1:01.80   3  10   
  2 Hartman, Sullivan            Muskego                1:01.96   2   8   
  3 Paul, Matt                   Greendale              1:03.18   3   6   
  4 Krznarich, Connor            Forest Park            1:03.71   1   4   
  5 Cook, Sean                   Muskego                1:03.84   2   2   
  6 Metz, Aiden                  Oak Creek East         1:04.83   3   1   
  7 Hernandez, Diego             South Milwaukee        1:05.47   3 
  8 Clark, Adrien                Oak Creek West         1:06.49   2 
  9 Brooks, Christian            South Milwaukee        1:08.07   3 
 10 Wilson, Steven               Greenfield             1:08.23   1 
 11 Brunner, Sam                 Whitnall               1:09.67   2 
 12 Munoz, Brent                 Greenfield             1:09.84   3 
 13 Parato, Brayden              Forest Park            1:10.89   1 
 14 Havey, Nathan                Oak Creek West         1:11.10   2 
 15 Stachula, Nathan             Whitnall               1:13.94   2 
 
Event 17  Girls 4x100 Meter Relay 7th Grade
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Oak Creek East                                        59.61   2  10   
     1) Prendergast, Stella             2) Huelsbeck, Ella                
     3) Dohs, Kaitlyn                   4) Meyer, Emily                   
  2 Cudahy                                              1:01.30   2   8   
     1) Emmons, N                       2) Sysavan, I                     
     3) Grubb, N                        4) Murillo, A                     
  3 Whitnall                                            1:01.89   2   6   
     1) Lenski, Chloe                   2) Pagan, Sonia                   
     3) Hawthorne, Sade                 4) Stubblefield, Eniya            
  4 Muskego                                             1:03.14   2   4   
     1) Bock, Holly                     2) Connor, Erin                   
     3) Heger, Kendell                  4) Zembroski, Zoriana             
  5 Greenfield                                          1:04.09   1   2   
     1) Olivier, Cassie                 2) Vukobrat, Emily                
     3) Smith, Joelle                   4) Mesa, Sophia                   
  6 Forest Park                                         1:04.47   2   1   
     1) Strupp, Anna                    2) Trinco, Madison                
     3) Bahajak, Natalie                4) Benedict, Tessa                
  7 Oak Creek West                                      1:07.16   1 
     1) Price, Teegan                   2) Correa, Adrianna               
     3) Uecker, Kaitlin                 4) Salzer, Jalin                  
  8 Greendale                                           1:07.91   1 
     1) Bruss, Katie                    2) Awad, Hana                     
     3) Salazar, Layla                  4) Pelzek, Savannah               
 -- South Milwaukee                                          DQ   2 
     1) Martinez, Destinee              2) Mick, Jaelynn                  
     3) Hittman, Haylen                 4) Kowalski, Cassie               
 
Event 18  Girls 4x100 Meter Relay 8th Grade
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Oak Creek West                                        58.49   10   
     1) Hoagland, Madison               2) Kilbourn, Sierra               
     3) Wachtel, Amber                  4) Puetz, Zoe                     
  2 Forest Park                                           59.85    8   
     1) Estrada, Tatiana                2) Kleist, Sophia                 
     3) Nguyen, Milan                   4) Meyer, Alex                    
  3 Greendale                                           1:01.52    6   
     1) Gincer, Kalijah                 2) Johnson, Bailee                
     3) Kiltz, Eliana                   4) Bauer, Olivia                  
  4 Oak Creek East                                      1:01.99    4   
     1) Pimienta, Alana                 2) Lamce, Ergysa                  
     3) Rice, Bri                       4) Hadimani, Anisha               
  5 Muskego                                             1:02.23    2   
     1) Pallan, Ava                     2) Rochon, Anna                   
     3) McCormick, Cardie               4) Kronebusch, Elisabeth          
  6 Whitnall                                            1:02.29    1   
     1) May, Casadee                    2) Fulbright, Samantha            
     3) Moore, Emma                     4) Pagan, Sofia                   
  7 Greenfield                                          1:02.53  
     1) Binns, Payton                   2) Angone, Kaylee                 
     3) Rand-Pratt, Mya                 4) Kyles, Jakayla                 
  8 South Milwaukee                                     1:02.66  
     1) Whitmore, Lakya                 2) Burton, Megan                  
     3) Jansen, Paige                   4) Hill, Kamaya                   
 
Event 19  Boys 4x100 Meter Relay 7th Grade
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Greendale                                             52.64   10   
     1) Eberhardy, Payton               2) Kramp, Collin                  
     3) Randolph, AJ                    4) Lee, Ethan                     
  2 Oak Creek East                                        54.58    8   
     1) Treutelaar, Andy                2) Oleson, Evan                   
     3) Phelps, Jackson                 4) Palkowski, Cade                
  3 Oak Creek West                                        59.35    6   
     1) Smith, Kaidan                   2) Walker, Adrian                 
     3) Sharqawi, Malik                 4) Janken, Blake                  
  4 Muskego                                             1:01.22    4   
     1) Buckner, Justin                 2) Woznicki, Jacob                
     3) Hofmeister, Creighton           4) Vanness, Riley                 
  5 Whitnall                                            1:02.33    2   
     1) Ritz, Adam                      2) Ritz, Tyler                    
     3) Karnes, Matthew                 4) Garraway-Weddington, Zaire     
 
Event 20  Boys 4x100 Meter Relay 8th Grade
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Muskego                                               49.03   10   
     1) LaRose, Jack                    2) Moczynski, Kenny               
     3) Steuber, Sam                    4) Umland, Tyler                  
  2 Oak Creek East                                        49.52    8   
     1) Fisher, Jayson                  2) Daniel, Isaiah                 
     3) Piontek, Steven                 4) Sullivan, Owen                 
  3 Cudahy                                                52.54    6   
     1) Mitchell, C                     2) Roselek, B                     
     3) Scott, M                        4) Williams, E                    
  4 Oak Creek West                                        52.59    4   
     1) Shammeot, Bilal                 2) Delvalle, Nathan               
     3) Saffold, Joshua                 4) Spidell, Khaleb                
  5 Greendale                                             53.23    2   
     1) Galusha, Tony                   2) Soto, Diego                    
     3) Hickey, Evan                    4) Miksic, Matthew                
  6 Forest Park                                           56.99    1   
     1) Xiong, Xavier                   2) Yee, Ayden                     
     3) Anderson, Davis                 4) Cherukuru, Karthik             
  7 Whitnall                                              58.05  
     1) Brunner, Sam                    2) Nieman, Jack                   
     3) Chojnacki, Aiden                4) McDowell, Alex                 
  8 Greenfield                                          1:01.06  
     1) Hughbanks, Peter                2) Zheng, Enson                   
     3) Rivera, Victor                  4) Carver, Collin                 
 
Event 25  Girls 800 Meter Run 7th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gindt, Kassidy               Forest Park            3:00.35   10   
  2 Urbaniak, Kayleigh           Oak Creek East         3:02.54    8   
  3 Source, Cassidy              South Milwaukee        3:04.14    6   
  4 Lepak, Maggie                Whitnall               3:04.84    4   
  5 Temke, Anna                  Greenfield             3:05.01    2   
  6 Berquist, Anna               Whitnall               3:05.58    1   
  7 Stouffer, Jorden             Oak Creek East         3:05.85  
  8 Gramblicka, Madison          Forest Park            3:06.83  
  9 Cannon, Paige                Greenfield             3:10.16  
 10 Krupa, Mackenzie             Muskego                3:13.97  
 11 Cox, Addison                 Muskego                3:18.81  
 12 Mellock, Hannah              Greendale              3:23.78  
 13 Walser, Ellen                Greendale              3:28.74  
 14 DeHoyos, Mia                 South Milwaukee        3:36.91  
 15 Frankum, A                   Cudahy                 4:09.06  
 16 Filsinger, Victoria          Oak Creek West         4:12.90  
 
Event 26  Girls 800 Meter Run 8th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Beeck, Isabella              Muskego                2:39.14   10   
  2 Sullivan, Meara              Forest Park            2:40.82    8   
  3 Fulbright, Samantha          Whitnall               2:52.38    6   
  4 Muehr, Mady                  Greendale              2:54.38    4   
  5 Julka, Lily                  Forest Park            2:55.47    2   
  6 Camble, Kylee                Cudahy                 2:58.08    1   
  7 Furka, Jada                  Oak Creek East         3:01.48  
  8 Ortiz, Claudia               South Milwaukee        3:01.78  
  9 Gaylord, Maddie              Oak Creek East         3:02.05  
 10 Wozniak, Kailey              Greendale              3:07.62  
 11 Wegner, Nicole               Muskego                3:13.70  
 12 Wolter, Elena                Greenfield             3:41.60  
 
Event 27  Boys 800 Meter Run 7th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Curatalo, Dominic            Muskego                2:31.70   10   
  2 Harris, Landon               Forest Park            2:39.56    8   
  3 Phelps, Tanner               Greenfield             2:41.49    6   
  4 Maier, Haden                 South Milwaukee        2:42.46    4   
  5 Malett, Braden               Oak Creek East         2:43.15    2   
  6 Voelkel, Sam                 Forest Park            2:44.96    1   
  7 Voeks, Sam                   Oak Creek East         2:46.38  
  8 Hudson, N                    Cudahy                 2:46.86  
  9 Plitt, Jonah                 Greendale              2:47.67  
 10 Osborne, Elijah              South Milwaukee        2:58.30  
 11 Freiberg, Michael            Oak Creek West         3:08.53  
 
Event 28  Boys 800 Meter Run 8th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Forrest, Griffin             Oak Creek East         2:28.35   10   
  2 Galusha, Tony                Greendale              2:28.82    8   
  3 Silkey, Max                  Oak Creek East         2:30.37    6   
  4 Ostrowski, Gabe              Greenfield             2:32.79    4   
  5 Armstrong, Isaiah            Greenfield             2:35.31    2   
  6 Sperka, George               Muskego                2:39.22    1   
  7 Arroyo, Lukas                Muskego                2:39.66  
  8 Doering, Jack                Greendale              2:53.39  
  9 Bremer, Ben                  Forest Park            2:55.24  
 10 Brooks, Christian            South Milwaukee        2:56.13  
 11 Mazur, Clayton               Oak Creek West         3:22.37  
 
Event 29  Girls 200 Meter Dash 7th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Grubb, N                     Cudahy                   30.03   2  10   
  2 Mullens, Tia                 Oak Creek East           30.05   3   8   
  3 Schuster, Ayla               Oak Creek West           30.30   2   6   
  4 Kubica, Ivee                 Oak Creek West           30.82   3   4   
  5 Esqueda, Angie               Greenfield               31.35   2   2   
  6 Lauer, Emily                 Forest Park              31.41   2   1   
  7 Jackson, Tia                 Whitnall                 31.58   3 
  8 Moser, Hannah                Muskego                  32.23   2 
  9 Hacker, Meredith             Oak Creek East           32.53   3 
 10 Corstvet, Olivia             Muskego                  32.67   2  32.665
 11 Wencka, Ashley               Greenfield               32.67   1  32.667
 12 Ikner, Sophia                Forest Park              33.14   1 
 13 Hoxha, Suela                 South Milwaukee          33.15   3 
 14 Mann, Marianna               Greendale                33.61   3 
 15 Pagan, Sofia                 Whitnall                 34.49   2 
 16 Awad, Hana                   Greendale                35.17   3 
 17 Sysavan, I                   Cudahy                   35.48   1 
 18 Martinez, Destinee           South Milwaukee          36.14   3 
 
Event 30  Girls 200 Meter Dash 8th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hahlen, Kendyl               Muskego                  27.97   2  10   
  2 Hawk, Hannah                 Forest Park              29.69   2   8   
  3 Lundin, Molly                Oak Creek West           30.74   1   6   
  4 Neilon, Mya                  Greenfield               30.86   3   4   
  5 Morrisey, Alayna             Forest Park              31.12   2   2   
  6 Johnson, Ellie               Muskego                  31.36   1   1   
  7 Poulakos, Alyssa             Whitnall                 31.69   1  31.681
  8 Skaar, Mallory               Greendale                31.69   3  31.682
  9 Wozniak, Kailey              Greendale                32.03   3 
 10 Fares, Aaliyah               Oak Creek East           32.32   3 
 11 Ruffin, Brea                 Oak Creek West           32.96   2 
 12 Whitmore, Lakya              South Milwaukee          33.49   3 
 13 McLevain, Alani              Whitnall                 34.06   2 
 14 Anderson, Noel               Greenfield               35.60   3 
 15 Lein, Liesel                 Oak Creek East           36.96   3 
 
Event 31  Boys 200 Meter Dash 7th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sanchez, Jaime               Greenfield               26.34   2  10   
  2 Migacz, Wes                  Greenfield               26.59   2   8   
  3 Riechert, Landon             Greendale                26.80   3   6   
  4 Maldonado, Blake             South Milwaukee          27.58   3   4   
  5 Oleson, Evan                 Oak Creek East           27.71   3   2   
  6 Lee, Ethan                   Greendale                28.32   3   1   
  7 Bryant, Jayden               Oak Creek West           28.51   2 
  8 Sterling, Justin             Whitnall                 28.81   2 
  9 Beronja, Jack                Forest Park              29.45   1 
 10 Ahler, Brady                 South Milwaukee          29.91   3 
 11 Santana, Jordan              Whitnall                 30.25   2 
 12 Mostowic, A                  Cudahy                   30.41   3  30.402
 13 Koberstein, Austin           Oak Creek East           30.41   3  30.404
 14 Nelson, Isaiah               Muskego                  31.31   1 
 15 Hahn, Caleb                  Oak Creek West           32.46   2 
 16 Pritchard, Michael           Forest Park              35.33   1 
 17 French, Brian                Muskego                  39.59   2 
 
Event 32  Boys 200 Meter Dash 8th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hickey, Evan                 Greendale                25.97   2  10   
  2 Valencia, Sebastian          Oak Creek West           26.77   1   8   
  3 Stachowiak, Evan             Muskego                  26.86   1   6   
  4 Bull, Brandon                Greendale                26.92   2   4   
  5 Busch, Carson                Oak Creek East           27.27   2   2   
  6 Ahrens, Ethan                Oak Creek East           27.70   2   1   
  7 Gardner, Brayden             Oak Creek West           28.01   1 
  8 McDowell, Zach               Whitnall                 28.90   1 
  9 Hernandez, Diego             South Milwaukee          28.91   2 
 10 Wilson, Steven               Greenfield               30.25   1 
 11 Paul, Logan                  Forest Park              31.87   1 
 12 D'Addario, JR                Cudahy                   32.21   2 
 13 Gupta, Arnav                 Forest Park              34.45   1 
 14 Kronquist, T                 Cudahy                   34.76   2 
 15 Erby, Evan                   South Milwaukee          36.62   2 
 
Event 57  Girls 4x400 Meter Relay 7th Grade
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Forest Park                                         5:10.85   10   
     1) Svicek, Reagan                  2) Gramblicka, Madison            
     3) Short, Ella                     4) Gindt, Kassidy                 
  2 Oak Creek East                                      5:12.88    8   
     1) Luell, Reagan                   2) Schissler, Susie               
     3) Johnson, Clare                  4) Urbaniak, Kayleigh             
  3 South Milwaukee                                     5:15.50    6   
     1) Skowronski, Jenna               2) Franke, Kaitlin                
     3) Kochiu, Sam                     4) Hoxha, Suela                   
  4 Whitnall                                            5:17.21    4   
     1) Lepak, Maggie                   2) Sepulveda, Xitzel              
     3) Page, Emma                      4) Rogaczewski, Kaylee            
  5 Greendale                                           5:20.96    2   
     1) Bruss, Katie                    2) Walser, Ellen                  
     3) Mann, Marianna                  4) LaPointe, Ayanna               
  6 Greenfield                                          5:28.94    1   
     1) Koier, Faith                    2) Temke, Anna                    
     3) Rodenkirch, Ellie               4) Boyko, Alina                   
  7 Muskego                                             5:54.05  
     1) Helm, Kaitlyn                   2) Scheel, Zoe                    
     3) Prasad, Alabhya                 4) Krupa, Mackenzie               
 
Event 58  Girls 4x400 Meter Relay 8th Grade
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Forest Park                                         4:50.01   10   
     1) Goodno, Ava                     2) Sullivan, Meara                
     3) Julka, Lily                     4) Beckmann, Hannah               
  2 Oak Creek East                                      5:10.26    8   
     1) Duchemin, Abby                  2) Gaylord, Maddie                
     3) Furka, Jada                     4) Jacobs, Lauren                 
  3 Greenfield                                          5:13.79    6   
     1) Barbian, Caitlyn                2) Counterman, Julia              
     3) Kyles, Jakayla                  4) Hampel, Allison                
  4 Greendale                                           5:18.89    4   
     1) Kidd-Trujillo, Gianna           2) Muehr, Mady                    
     3) Nogalski, Madelyn               4) Kohl, Rachel                   
  5 Muskego                                             5:20.19    2   
     1) Herman, Alexa                   2) Namazi, Arianna                
     3) Manicke, Halle                  4) Blenker, Margaret              
 
Event 59  Boys 4x400 Meter Relay 7th Grade
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 South Milwaukee                                     4:36.78   10   
     1) Bertrand, Evan                  2) Leanna, Peyton                 
     3) Maier, Haden                    4) Maldonado, Blake               
  2 Cudahy                                              4:40.21    8   
     1) Martinez, A                     2) Wood, G                        
     3) Hudson, N                       4) Hawkins, P                     
  3 Greenfield                                          4:45.01    6   
     1) Alba, Brandon                   2) Ton, Hayden                    
     3) Hoecherl, Jacob                 4) Sanchez, Salvador              
  4 Muskego                                             4:54.22    4   
     1) Slavik, Jonah                   2) Vanness, Riley                 
     3) Danihel, Owen                   4) Hofmeister, Creighton          
  5 Oak Creek East                                      5:00.91    2   
     1) Kumbier, Jacob                  2) Hodge, Brock                   
     3) Morgan, AJ                      4) Galonski, Jake                 
  6 Forest Park                                         5:24.41    1   
     1) Zeng, Devin                     2) Shekoski, Carson               
     3) Ahmad, Rashaad                  4) Challen, Caleb                 
 
Event 60  Boys 4x400 Meter Relay 8th Grade
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Oak Creek East                                      4:19.73   10   
     1) Jibben, Hunter                  2) Silkey, Max                    
     3) Forrest, Griffin                4) Metz, Aiden                    
  2 Greendale                                           4:34.03    8   
     1) Adams, Noah                     2) Doering, Jack                  
     3) Galusha, Tony                   4) Paul, Matt                     
  3 Greenfield                                          4:52.06    6   
     1) Kalmerton, Noah                 2) Munoz, Brent                   
     3) Rivera, Victor                  4) Faleta, Geoff                  
  4 Muskego                                             4:52.75    4   
     1) Cook, Sean                      2) Arroyo, Lukas                  
     3) Kent-Ropski, Adam               4) Bruch, Ian                     
  5 Forest Park                                         4:55.60    2   
     1) Koch, Zach                      2) Jain, Daksh                    
     3) Rizvi, Mohammed                 4) Meyer, Roy                     
 
Event 37  Girls High Jump 7th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mattek, Maggie               Muskego                4-04.00   10   
  2 Huelsbeck, Ella              Oak Creek East         4-02.00    7   
  2 Sepulveda, Xitzel            Whitnall               4-02.00    7   
  4 Petersen, Sierra             Oak Creek East        J4-02.00    4   
  5 Stubblefield, Eniya          Whitnall               4-00.00    2   
  6 Mesa, Sophia                 Greenfield            J4-00.00    0.50
  6 Shammout, Tasneem            Oak Creek West        J4-00.00    0.50
 -- Strupp, Anna                 Forest Park                 NH  
 -- Walser, Ellen                Greendale                   NH  
 -- Stueck, Sophia               Forest Park                 NH  
 -- Hoecherl, Jolianna           Greenfield                  NH  
 -- Oeschner, Lucy               Muskego                     NH  
 -- Correa, Adrianna             Oak Creek West              NH  
 -- Bruss, Katie                 Greendale                   NH  
 
Event 38  Girls High Jump 8th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kratochvil, Ella             Muskego                4-10.00   10   
  2 Puetz, Zoe                   Oak Creek West         4-09.00    8   
  3 Kuspa, Sophia                Forest Park            4-06.00    6   
  4 Turdo, Ashley                Greendale              4-00.00    3   
  4 Bridson, Jennifer            Forest Park            4-00.00    3   
 -- Rezner, Paige                Oak Creek East              NH  
 -- Counterman, Julia            Greenfield                  NH  
 -- Taavao, Sophia               Greendale                   NH  
 -- Heiges, Abigail              Oak Creek West              NH  
 
Event 39  Boys High Jump 7th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brooks, Jacques              Forest Park            4-10.00   10   
  2 Seawright, Karter            Muskego                4-06.00    8   
  3 Oleson, Evan                 Oak Creek East        J4-06.00    6   
  4 Bryant, Jayden               Oak Creek West         4-04.00    4   
  5 Begin, Lincoln               Greenfield            J4-04.00    1.50
  5 Danihel, Owen                Muskego               J4-04.00    1.50
  7 Ahler, Brady                 South Milwaukee       J4-04.00  
 -- Davitz, RJ                   Oak Creek East              NH  
 -- Jones, Jackson               South Milwaukee             NH  
 -- Eberhardy, Payton            Greendale                   NH  
 -- Smith, Kaidan                Oak Creek West              NH  
 -- Wahhab, George               Forest Park                 NH  
 -- Blask, Declan                Greendale                   NH  
 
Event 40  Boys High Jump 8th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Correa, Izaiah               Greendale              5-00.00   10   
  2 Fisher, Jayson               Oak Creek East         4-10.00    6   
  2 Cramer, Joshua               Oak Creek East         4-10.00    6   
  2 Bugalski, Brayden            Forest Park            4-10.00    6   
  5 McDowell, Alex               Whitnall              J4-10.00    2   
  6 Musolf, Noah                 Forest Park            4-08.00    1   
  7 Sperka, George               Muskego               J4-08.00  
  8 Gardner, Brayden             Oak Creek West         4-06.00  
  9 Williams, Amire              Greendale              4-04.00  
 -- Brunner, Sam                 Whitnall                    NH  
 -- Munoz, Brent                 Greenfield                  NH  
 
Event 41  Girls Triple Jump 7th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schissler, Susie             Oak Creek East        29-04.50   10   
  2 Reedy, Megan                 Muskego               27-09.50    8   
  3 Buetow, Katrina              Oak Creek West        25-03.00    6   
  4 Vukobrat, Emily              Greenfield            23-05.50    4   
  5 Armbruster, Sophia           Whitnall              23-05.00    2   
  6 Carlson, Ava                 Oak Creek East        22-11.00    1   
  7 Redetzke, Lilly              Whitnall              22-09.75  
  8 LaPointe, Ayanna             Greendale             22-05.50  
  9 Stilling, Katherine          Greendale             21-03.00  
 10 Knippel, Kenzie              Muskego               21-02.50  
 11 Gagliano, Brenna             Greenfield            20-10.50  
 12 Kowalski, Cassie             South Milwaukee       20-06.75  
 13 Salzer, Jalin                Oak Creek West        17-07.50  
 
Event 42  Girls Triple Jump 8th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Krivitz, Anna                Greenfield            28-01.25   10   
  2 Justmann, Kendall            Forest Park           27-11.50    8   
  3 Ruffin, Brea                 Oak Creek West       J27-11.50    6   
  4 Barbian, Caitlyn             Greenfield            27-01.50    4   
  5 Dalamangas, Elianna          Muskego               26-07.25    2   
  6 Sikorski, Mia                Muskego               26-01.50    1   
  7 Hawk, Hannah                 Forest Park           25-10.50  
  8 Hadimani, Anisha             Oak Creek East        25-09.50  
  9 Schopf, Megan                Oak Creek West        25-06.00  
 10 Kiltz, Eliana                Greendale             25-01.00  
 11 Furka, Jada                  Oak Creek East        24-07.00  
 12 Jansen, Paige                South Milwaukee       23-03.50  
 13 Sinkley, Ariella             South Milwaukee       21-11.00  
 14 Jaime, L                     Cudahy                19-03.00  
 15 McLevain, Alani              Whitnall              16-10.00  
 
Event 43  Boys Triple Jump 7th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Koberstein, Austin           Oak Creek East        28-06.00   10   
  2 Freiberg, Michael            Oak Creek West        27-11.50    8   
  3 Zeng, Devin                  Forest Park           27-06.00    6   
  4 Hofmeister, Creighton        Muskego               27-05.00    4   
  5 Tate, Val                    Whitnall              27-02.00    2   
  6 Haeger, Michael              Oak Creek East        27-00.50    1   
  7 Begin, Lincoln               Greenfield            27-00.00  
  8 Goodno, Braylon              Forest Park           26-07.00  
  9 Schopf, Nathan               Oak Creek West        25-10.00  
 10 Kramp, Collin                Greendale             25-09.00  
 11 Molina, Ayden                South Milwaukee       25-08.00  
 12 Wood, G                      Cudahy                25-07.50  
 13 Vanness, Riley               Muskego               25-05.00  
 14 Uremovich, Raygun            Greendale             25-01.50  
 15 Zwicke, Braiden              South Milwaukee       23-06.50  
 
Event 44  Boys Triple Jump 8th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Daniel, Isaiah               Oak Creek East        31-07.50   10   
  2 Vongphasouk, Ashton          Oak Creek East        30-07.25    8   
  3 Hernandez, Diego             South Milwaukee       30-05.50    6   
  4 Latus, Brayden               Greendale             29-08.25    4   
  5 Missiaen, Paul               Muskego               29-03.00    2   
  6 Brooks, Christian            South Milwaukee       26-10.00    1   
  7 Kalmerton, Noah              Greenfield            26-06.50  
  8 Spottek, Alexander           Greendale             26-02.50  
  9 D'Addario, JR                Cudahy                26-02.00  
 10 Chojnacki, Aiden             Whitnall              26-01.50  
 11 Hughbanks, Peter             Greenfield            25-09.50  
 12 Czerwinski, Jake             Whitnall              25-07.00  
 13 Wilson, C                    Cudahy                25-06.00  
 14 Whiteaker, Ben               Forest Park           24-09.00  
 15 Dillman, Ethan               Muskego               23-01.25  
 
Event 45  Girls Long Jump 7th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Esqueda, Angie               Greenfield            12-08.00   10   
  2 Dohs, Kaitlyn                Oak Creek East        12-07.50    8   
  3 Goeb, Eva                    Whitnall              12-00.50    6   
  4 Richter, Shania              Oak Creek East        11-10.00    4   
  5 Laskaskie, Chloe             Oak Creek West        11-08.00    2   
  6 Moser, Hannah                Muskego               11-06.50    1   
  7 Trinco, Madison              Forest Park           11-04.00  
  8 Source, Cassidy              South Milwaukee       10-11.00  
  9 Dillman, Olivia              Muskego               10-07.00  
 10 Skowronski, Jenna            South Milwaukee       10-04.50  
 11 Cannon, Paige                Greenfield            10-02.00  
 12 Schuster, Ayla               Oak Creek West        10-01.50  
 13 Pagan, Sofia                 Whitnall               9-00.00  
 14 Elnatour, Layal              Greendale              8-04.50  
 15 Mellock, Hannah              Greendale              8-02.00  
 16 Nowak, Karmyn                Forest Park            6-07.00  
 
Event 46  Girls Long Jump 8th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kilbourn, Sierra             Oak Creek West        13-07.00   10   
  2 Binns, Payton                Greenfield            13-03.00    7   
  2 Vlasak, Julia                Forest Park           13-03.00    7   
  4 Schooley, Amber              Forest Park           12-04.00    4   
  5 Thiel, Sophia                Greendale             12-01.50    2   
  6 Barbian, Caitlyn             Greenfield            12-00.00    0.50
  6 Jacobs, Lauren               Oak Creek East        12-00.00    0.50
  8 Wozniak, Kailey              Greendale             11-09.00  
  9 McCormick, Cardie            Muskego               11-08.25  
 10 Wachtel, Amber               Oak Creek West        11-08.00  
 11 Free, Alyssa                 Whitnall              11-06.25  
 12 Contildes, M                 Cudahy                10-11.50  
 13 Lamce, Ergysa                Oak Creek East        10-11.00  
 14 Erickson-Stiemke, Shelby     South Milwaukee       10-06.00  
 15 Farias, Anna                 South Milwaukee       10-01.00  
 16 Dahlman, Karley              Muskego                9-08.50  
 17 McLevain, Alani              Whitnall               7-00.50  
 
Event 47  Boys Long Jump 7th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Maldonado, Blake             South Milwaukee       13-02.00   10   
  2 Phelps, Tanner               Greenfield            13-00.00    8   
  3 Palkowski, Cade              Oak Creek East        12-11.50    6   
  4 Sharqawi, Malik              Oak Creek West        12-10.50    4   
  5 Randolph, AJ                 Greendale             12-07.50    2   
  6 Hawkins, P                   Cudahy                12-05.25    1   
  7 Treutelaar, Andy             Oak Creek East        11-07.25  
  8 Davis, Brennan               South Milwaukee       11-04.00  
  8 Johnson, Adam                Oak Creek West        11-04.00  
 10 Martinez, A                  Cudahy                10-07.50  
 11 Ritz, Adam                   Whitnall              10-07.00  
 12 Ritz, Tyler                  Whitnall              10-03.50  
 13 Sanchez, Salvador            Greenfield            10-02.50  
 14 Gerlach, Luke                Forest Park            9-09.50  
 15 Juopperi, Logan              Greendale              9-02.75  
 16 Weiland, Zachary             Muskego                6-05.00  
 
Event 48  Boys Long Jump 8th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sullivan, Owen               Oak Creek East        15-08.75   10   
  2 McDowell, Zach               Whitnall              15-06.00    8   
  3 Metz, Aiden                  Oak Creek East        14-10.00    6   
  4 Williams, E                  Cudahy                13-08.00    4   
  5 Bugalski, Brayden            Forest Park           13-05.00    2   
  6 Staniszweski, Zach           Muskego               13-02.50    1   
  7 Wilson, Steven               Greenfield            13-01.50  
  8 Bartz, Carter                Greendale             13-00.00  
  9 Nieman, Jack                 Whitnall              12-02.50  
 10 Wilson, Cason                Greendale             12-00.00  
 11 Covarrubias, Juan            Forest Park           10-06.25  
 12 Beiley, Jaden                South Milwaukee       10-06.00  
 13 Ostrega Rodgers, K           Cudahy                10-01.50  
 14 Roegner, Evan                Muskego                7-06.00  
 
Event 49  Girls Discus Throw 7th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Boyko, Alina                 Greenfield               60-01   10   
  2 Hunter, Jessica              Oak Creek East           56-07    8   
  3 Gray, Riley                  Muskego                  45-02    6   
  4 Prendergast, Lola            Oak Creek East           42-06    4   
  5 Patel, Riya                  Forest Park              42-05    2   
  6 Munson, Lauren               Muskego                  41-04    1   
  7 Mick, Jaelynn                South Milwaukee          41-00  
  8 Castillo, Brittney           Greenfield               35-10  
  9 Aden, F                      Cudahy                   35-06  
 10 Short, Ella                  Forest Park              34-04  
 11 Ralston, Olivia              Oak Creek West           32-04  
 12 Pelzek, Savannah             Greendale                29-07  
 13 Jankowski, Aimee             Oak Creek West           27-04  
 14 Gruben, Ella                 Greendale                25-00  
 
Event 50  Girls Discus Throw 8th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Czarnecki, Ryleigh           Muskego                  65-05   1  10   
  2 Taavao, Sophia               Greendale                52-00   2   8   
  3 Paine, Hannah                Oak Creek East           50-08   2   6   
  4 Tomlinson, L                 Cudahy                   50-07   1   4   
  5 Banovic, Nevena              South Milwaukee          50-01   2   1.50
  5 Gincer, Kalijah              Greendale                50-01   2   1.50
  7 Orta, Angalie                Greenfield               49-01   1 
  8 Sellhausen, Bella            Muskego                  47-03   1 
  9 Masloroff, Abi               Forest Park              46-05   2 
 10 Krzykalski, Grace            Oak Creek East           45-04   1 
 11 Raden, Lauren                Forest Park              44-08   2 
 12 Geshrick, S                  Cudahy                   39-06   1 
 13 Grill, Brooke                Greenfield               38-02   1 
 14 Rutkowski, Kylie             Oak Creek West           36-01   2 
 15 Rocha, Lorna                 Oak Creek West           29-09   2 
 
Event 51  Boys Discus Throw 7th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Phelps, Jackson              Oak Creek East           97-00   1  10   
  2 Hodge, Brock                 Oak Creek East           74-10   2   8   
  3 Oddis, Shawn                 South Milwaukee          73-04   1   6   
  4 Texieira, Tommy              Whitnall                 56-10   1   4   
  5 Johnson, Tanner              Greendale                54-08   2   2   
  6 Possing, Nolen               South Milwaukee          51-00   2   1   
  7 Jahnke, Dylan                Oak Creek West           50-11   1 
  8 Gemig, Dane                  Whitnall                 49-03   1 
  9 Battikha, Jason              Greendale                43-03   2 
 10 Gregorski, Kaleb             Muskego                  42-02   1 
 11 Trexell, Sawyer              Muskego                  40-06   1 
 12 Challen, Caleb               Forest Park              38-02   2 
 13 Cavros, David                Forest Park              32-04   2 
 
Event 52  Boys Discus Throw 8th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mick, Tristan                South Milwaukee         106-04   2  10   
  2 McDonough, Kaelan            Oak Creek East          100-03   2   8   
  3 Detaeje, D                   Cudahy                   89-05   1   6   
  4 Gardner, Brayden             Oak Creek West           81-07   1   4   
  5 Hojnacki, Derrek             Muskego                  81-04   1   2   
  6 Vetter, Cayd                 Oak Creek West           80-04   2   1   
  7 Adams, Noah                  Greendale                79-02   1 
  8 Hass, Evan                   Muskego                  72-01   1 
  9 Meyer, Logan                 Forest Park              68-10   2 
 10 Liapis, George               Forest Park              66-03   2 
 11 Pawar, Kris                  Oak Creek East           63-08   2 
 12 Roselek, B                   Cudahy                   56-03   2 
 13 Erby, Evan                   South Milwaukee          48-11   1 
 14 Krutina, Cayden              Greendale                47-06   1 
 
Event 53  Girls Shot Put 7th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Temke, Anna                  Greenfield            26-00.00   2  10   
  2 Prendergast, Lola            Oak Creek East        25-06.00   2   8   
  3 Uremovich, Grace             Greendale             24-09.00   1   6   
  4 Tackman, Hailey              Oak Creek East        22-11.00   1   4   
  5 Gruben, Ella                 Greendale             22-07.50   1   2   
  6 Mick, Jaelynn                South Milwaukee       22-03.00   2   1   
  7 Short, Ella                  Forest Park           20-05.00   2 
  8 Coletta, Dominique           Muskego               19-11.00   2 
  9 Aden, F                      Cudahy                18-06.00   2 
 10 Pagan, Sonia                 Whitnall              18-05.00   2 
 11 Reddy, Charitha              Forest Park           18-00.00   2 
 12 Klauser, Tessa               Oak Creek West        17-05.00   1 
 13 Castillo, Brittney           Greenfield            17-01.00   1 
 14 Fleishman, Alana             Whitnall              17-00.00   1 
 15 Roper, Mia                   Muskego               16-00.00   1 
 16 Ralston, Olivia              Oak Creek West        14-06.00   1 
 -- Lesinski, June               South Milwaukee           FOUL   2 
 
Event 54  Girls Shot Put 8th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Czarnecki, Ryleigh           Muskego               34-11.00   1  10   
  2 Wojcinski, Taylor            Forest Park           32-08.00   2   8   
  3 Laine, Riley                 South Milwaukee       30-05.00   1   6   
  4 Hajdarevic, Andela           Greendale             30-00.00   2   4   
  5 Tomlinson, L                 Cudahy                29-05.00   2   2   
  6 Hoagland, Madison            Oak Creek West        29-03.00   1   1   
  7 Hampel, Allison              Greenfield            28-00.00   2 
  8 Paine, Hannah                Oak Creek East        27-01.00   2 
  9 Simandl, Sophia              Forest Park           25-05.00   2 
 10 Doyle, Norah                 Greendale             23-00.00   1 
 10 Sellhausen, Bella            Muskego               23-00.00   1 
 12 Mommer, Gracie               Oak Creek East        21-11.00   1 
 13 Orta, Angalie                Greenfield            21-07.00   1 
 14 Geshrick, S                  Cudahy                19-06.00   2 
 -- Osunkwo, Beverly             South Milwaukee           FOUL   1 
 -- Heiges, Abigail              Oak Creek West            FOUL   2 
 -- Rickert, Brianna             Oak Creek East            FOUL   2 
 
Event 55  Boys Shot Put 7th Grade
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Yockey, Nathaniel            Oak Creek East        35-05.00   2  10   
  2 Olson, Jack                  Muskego               31-09.00   2   8   
  3 Seabrooks, Brayden           Oak Creek East        29-04.00   1   6   
  4 Mohr, Mason                  Muskego               26-09.00   1   4   
  5 Spaltholz, Clay              South Milwaukee       25-08.00   1   2   
  6 Texieira, Tommy              Whitnall              23-11.00   2   1   
  7 Battikha, Jason              Greendale             22-09.00   1 
  8 Johnson, Tanner              Greendale             22-00.00   1 
  9 Johnson, Lucas               South Milwaukee       20-05.00   1 
 10 Jahnke, Dylan                Oak Creek West        19-06.00   2 
 11 Cavros, David                Forest Park           19-01.00   2 
 12 Gemig, Dane                  Whitnall              18-07.00   2 
 13 Torkleson, E                 Cudahy                18-05.00   2 
 14 Challen, Caleb               Forest Park           18-04.00   2 
 15 Norton, Austin               Oak Creek West        18-03.00   2 
 -- Sponholz, Jack               Greenfield                FOUL   1 
 -- Poole, Anthony               Greenfield                FOUL   1 
 
Event 56  Boys Shot Put 8th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McDonough, Kaelan            Oak Creek East        41-11.00   10   
  2 Acevedo, Antonio             Greendale             41-04.00    8   
  3 Mick, Tristan                South Milwaukee       40-11.00    6   
  4 Schultz, Nick                Greenfield            36-09.00    4   
  5 Rigden, Travis               Oak Creek East        34-00.00    2   
  6 Vetter, Cayd                 Oak Creek West        33-00.00    1   
  7 Detaeje, D                   Cudahy                32-03.00  
  8 Gannon, Caleb                Forest Park           31-09.50  
  9 Hass, Evan                   Muskego               31-09.25  
 10 Roselek, B                   Cudahy                31-09.00  
 11 Meyer, Logan                 Forest Park           31-04.00  
 12 Ochoa, Brandon               Greendale             27-00.75  
 13 Barger, Cullen               Whitnall              25-05.00  
 14 Ocampo, Dominick             Muskego               23-02.00  
 
              Women - 7th Grade - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Oak Creek East             128        2) Muskego                    54   
    3) Whitnall                    49        4) Greenfield                 48.50
    5) Forest Park                 42        6) Oak Creek West             39.50
    7) Greendale                   36        8) South Milwaukee            19   
    9) Cudahy                      18                                           
 
              Women - 8th Grade - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Forest Park                112        2) Muskego                    96   
    3) Oak Creek West              64        4) Greenfield                 52.50
    5) Greendale                   46.50     6) Oak Creek East             30.50
    7) Whitnall                    14        8) Cudahy                      9   
    9) South Milwaukee              7.50                                        
 
              Men - 7th Grade - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Oak Creek East             112        2) Greenfield                 82.50
    3) Muskego                     61.50     4) Forest Park                56   
    5) South Milwaukee             43        6) Greendale                  29   
    7) Oak Creek West              22        8) Cudahy                     14   
    9) Whitnall                    13                                           
 
              Men - 8th Grade - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Oak Creek East             147        2) Greendale                  76   
    3) Muskego                     66        4) Forest Park                39   
    5) Cudahy                      28        6) Oak Creek West             26   
    7) South Milwaukee             23        8) Greenfield                 16   
    9) Whitnall                    12