Licensed to PrimeTime Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/13/2019 07:18 PM
                   West Salem Middle School Meet - 5/13/2019                   
                                West Salme, WI                                 
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Smith, Kya                 7 Lincoln                  13.63   7   8   
  2 Marr, Megan                8 Bangor                   13.86   2   6   
  3 Silcox, Danica             7 Aquinas                  13.98   7   4   
  4 Jarman, Gabbi              7 Lincoln                  14.16   7   2   
  5 Hamilton, Aaliyah          7 Lincoln                  14.40   7   1   
  6 Cannon, Maria              7 West Salem               14.47   7 
  7 Ngyen, Nadia               8 Lincoln                  14.69   7 
  8 Merrell, Autumn            6 Lincoln                  14.77   7 
  9 Schraith, Taya             8 Lincoln                  14.80   6 
 10 Komay, Alexa               8 Aquinas                  14.87   1 
 11 Merkel Sprain, Gen         8 West Salem               14.91   6 
 12 Fortney, Kate              6 Aquinas                  14.98   2 
 13 Murphy, Maddie             7 Aquinas                  15.09   2 
 14 Stavlo, Lizzy              7 West Salem               15.18   6 
 15 Andonova, Maria            8 Lincoln                  15.24   5  15.234
 16 Eubanks, Kate              8 Lincoln                  15.24   5  15.238
 17 Ueeck, Makayla             7 Tomah                    15.25   3 
 18 Girard, Destini            8 Lincoln                  15.40   5 
 19 Fechner, Emily             7 West Salem               15.55   5 
 20 Erickson, Claire           7 Aquinas                  15.59   6 
 21 Johnson, Camille           6 Lincoln                  15.63   5 
 22 Yang, Pa Jai               7 Lincoln                  15.64   6 
 23 Triggs, Kiera              8 Tomah                    15.67   5 
 24 Yang, Pa Chia              8 Lincoln                  15.72   4 
 25 Wenger, Sophie             6 Lincoln                  15.75   5 
 26 Sake, Olivia               6 Lincoln                  15.82   4  15.816
 27 Kujak, Evelyn              8 Lincoln                  15.82   4  15.820
 28 Olson, Allie               6 Tomah                    16.03   4 
 29 Scholl, Bree               6 Lincoln                  16.14   4 
 30 Boettcher, Lydia           7 Tomah                    16.24   4 
 31 Rogge, Ash                 8 West Salem               16.25   4 
 32 Goodman, Tayah             7 Lincoln                  16.45   6 
 33 Bahr, Layla                6 Lincoln                  16.83   3  16.821
 34 Schuster, Briana           8 Bangor                   16.83   2  16.827
 35 Hannum, Claire             7 Lincoln                  16.83   3  16.829
 36 Edwards, Luna              6 Lincoln                  17.12   3 
 37 Perry, Erin                8 Tomah                    17.15   3 
 38 Littlegeorge, Naomi        6 Tomah                    17.65   2 
 39 Lexa, Sam                  6 Bangor                   17.76   1 
 40 Yaktin, Hailey             6 Lincoln                  17.77   2 
 41 Hansen, Ella               7 Bangor                   18.30   1 
 42 Fechner, Kate              7 West Salem               18.49   2 
 43 Goede, Megan               7 Bangor                   19.20   1 
 44 Larkin, Lydia              6 Bangor                   19.46   1 
 45 Hayes, Izabell             6 Tomah                    19.65   2 
 
Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Smith, Kya                 7 Lincoln                  27.97   4   8   
  2 Jarman, Gabbi              7 Lincoln                  29.01   4   6   
  3 Parry, Annika              8 West Salem               29.10   4   4   
  4 Marr, Megan                8 Bangor                   29.99   2   2   
  5 Silcox, Danica             7 Aquinas                  31.11   4   1   
  6 Berns, Giulia              7 Aquinas                  31.99   1 
  7 Heilman, Maclaine          6 Aquinas                  32.17   1 
  8 Fortney, Kate              6 Aquinas                  32.73   2 
  9 Girard, Destini            8 Lincoln                  33.02   4 
 10 Lexa, Sam                  6 Bangor                   33.22   2 
 11 Boettcher, Lydia           7 Tomah                    34.34   3 
 12 Rubitsky, Ally             8 Tomah                    35.95   3 
 13 Triggs, Kiera              8 Tomah                    36.43   3 
 14 Perry, Erin                8 Tomah                    36.78   3 
 15 Olson, Allie               6 Tomah                    37.07   3 
 16 Harmon, Emma               6 West Salem               38.23   3 
 17 Gardner, Emily             7 Bangor                   40.21   2 
 18 Schroeder, Olivia          8 Bangor                   40.89   2 
 19 Hayes, Izabell             6 Tomah                    43.03   3 
 20 Goede, Megan               7 Bangor                   43.06   2 
 
Girls 400 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gyllander, Sarah           8 Aquinas                1:06.64   2   8   
  2 Parry, Annika              8 West Salem             1:08.28   3   6   
  3 Veum, Emilia               8 Lincoln                1:11.18   3   4   
  4 Ueeck, Makayla             7 Tomah                  1:14.93   3   2   
  5 Burch, Taylor              7 West Salem             1:15.89   3   1   
  6 Dorado, Kiera              7 West Salem             1:16.16   3 
  7 Walters, Claire            6 West Salem             1:18.52   2 
  8 Sanwick, Emily             7 West Salem             1:18.62   2 
  9 McKinney, Ella             8 West Salem             1:19.80   3 
 10 Hamilton, Ashlyn           6 West Salem             1:20.62   2 
 11 Heilman, Maclaine          6 Aquinas                1:21.29   1 
 12 Triggs, Kiera              8 Tomah                  1:21.61   2 
 13 Langrehr, Aubrey           6 Bangor                 1:21.71   2 
 14 Schuster, Briana           8 Bangor                 1:22.91   2 
 15 Anderson, Siri             7 Bangor                 1:29.13   1 
 16 Gagermeier, Rachel         6 Aquinas                1:30.69   1 
 17 Lyga, Rylee                6 Bangor                 1:37.77   1 
 
Girls 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Miller, Kaylee             8 Tomah                  2:42.23   2   8   
       1:18.090 (1:18.090)        2:42.230 (1:24.140)
  2 Donahue, Alena             8 West Salem             2:46.23   2   6   
       1:23.624 (1:23.624)        2:46.223 (1:22.600)
  3 Bahr, Shealyn              8 Aquinas                2:47.84   2   4   
       1:24.498 (1:24.498)        2:47.834 (1:23.337)
  4 Christensen, Katie         8 Lincoln                2:50.31   2   2   
       1:24.702 (1:24.702)        2:50.307 (1:25.605)
  5 Laidlaw, Sam               7 West Salem             2:55.85   2   1   
       1:26.092 (1:26.092)        2:55.845 (1:29.753)
  6 Myers, Savannah            6 Tomah                  2:55.90   2 
       1:27.082 (1:27.082)        2:55.899 (1:28.818)
  7 Veum, Emilia               8 Lincoln                2:57.40   2 
       1:28.209 (1:28.209)        2:57.392 (1:29.183)
  8 Niegelsen, Mary            7 Aquinas                2:59.92   1 
       1:33.728 (1:33.728)        2:59.911 (1:26.184)
  9 Grilley, Brianna           6 Lincoln                3:00.23   2 
       1:27.593 (1:27.593)        3:00.227 (1:32.634)
 10 Koch, Naomi                8 Aquinas                3:01.24   1 
       1:32.675 (1:32.675)        3:01.232 (1:28.558)
 11 Quackenbush, Morgan        8 West Salem             3:05.18   2 
       1:27.927 (1:27.927)        3:05.173 (1:37.247)
 12 Mooney, Kyla               8 West Salem             3:05.33   2 
       1:31.787 (1:31.787)        3:05.322 (1:33.536)
 13 Trussoni, Cameran          8 Lincoln                3:06.24   2 
       1:31.830 (1:31.830)        3:06.238 (1:34.408)
 14 Giblin, Maddie             8 West Salem             3:13.80   2 
       1:33.518 (1:33.518)        3:13.797 (1:40.279)
 15 Joyce, Lily                7 Tomah                  3:15.60   1 
       1:39.224 (1:39.224)        3:15.597 (1:36.374)
 16 Keuler, Raeanna            6 Bangor                 3:30.11   1 
       1:46.881 (1:46.881)        3:30.105 (1:43.224)
 17 Schelfout, Abby            8 Aquinas                3:32.02   1 
       1:46.222 (1:46.222)        3:32.015 (1:45.794)
 18 Hughart Topgyal, Aisha     8 Tomah                  3:34.96   1 
       1:44.729 (1:44.729)        3:34.955 (1:50.226)
 19 Renaud, Natalie            8 Tomah                  3:35.12   1 
       1:49.027 (1:49.027)        3:35.113 (1:46.087)
 20 Everson, Carly             6 Bangor                 3:36.01   1 
       1:47.578 (1:47.578)        3:36.007 (1:48.429)
 21 Olson, Maggie              7 Bangor                 4:07.66   1 
       2:01.752 (2:01.752)        4:07.660 (2:05.908)
 
Girls 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Fronk, Anna                6 Bangor                 6:13.99    8   
       1:28.531 (1:28.531)        3:05.314 (1:36.784)        4:46.503 (1:41.189)
       6:13.985 (1:27.482)
  2 Christensen, Katie         8 Lincoln                6:15.59    6   
       1:34.160 (1:34.160)        3:13.953 (1:39.793)        4:50.788 (1:36.835)
       6:15.586 (1:24.798)
  3 Grilley, Brianna           6 Lincoln                6:25.16    4   
       1:35.017 (1:35.017)        3:14.870 (1:39.853)        4:52.820 (1:37.951)
       6:25.154 (1:32.334)
  4 Quackenbush, Morgan        8 West Salem             6:39.48    2   
       1:31.203 (1:31.203)        3:11.248 (1:40.045)        4:54.183 (1:42.936)
       6:39.478 (1:45.295)
  5 Trussoni, Cameran          8 Lincoln                7:02.43    1   
       1:38.105 (1:38.105)        3:32.450 (1:54.346)        5:26.481 (1:54.031)
       7:02.421 (1:35.940)
  6 Makepeace, Tenny           6 Aquinas                7:07.29  
       1:43.639 (1:43.639)        3:35.851 (1:52.213)        5:28.143 (1:52.292)
       7:07.290 (1:39.148)
  7 Miller, Kaylee             8 Tomah                  7:08.41  
       1:35.396 (1:35.396)        3:23.796 (1:48.401)        5:19.168 (1:55.373)
       7:08.405 (1:49.238)
  8 Eckland, Marissa           6 Bangor                 7:33.17  
       1:40.101 (1:40.101)        3:38.652 (1:58.552)        5:44.339 (2:05.687)
       7:33.162 (1:48.824)
  9 Hughart Topgyal, Aisha     8 Tomah                  7:50.47  
       1:45.933 (1:45.933)        3:41.821 (1:55.888)        5:46.897 (2:05.077)
       7:50.461 (2:03.564)
 10 Renaud, Natalie            8 Tomah                  7:52.07  
       1:47.955 (1:47.955)        3:50.501 (2:02.546)        6:00.195 (2:09.695)
       7:52.068 (1:51.873)
 -- Donahue, Alena             8 West Salem                 DNF  
       1:28.682 (1:28.682)
 
Girls 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Friet, Joeryn              8 Bangor                   15.78   3   8   
  2 Donarski, Macy             8 Aquinas                  16.50   2   6   
  3 Dahl, Elizabeth            8 Tomah                    16.68   4   4   
  4 Tauscher, Macey            8 West Salem               16.97   4   2   
  5 Erickson, Laurel           6 Lincoln                  17.29   4   1   
  6 Felch, Alycia              7 Bangor                   17.50   2 
  7 Kammel, Morgan             8 West Salem               17.54   4 
  8 Herath, Maggie             6 Lincoln                  17.73   4 
  9 Lawton, Josephine          6 Aquinas                  18.04   2 
 10 Joyce, Lily                7 Tomah                    18.06   4 
 11 Fronk, Anna                6 Bangor                   18.46   2 
 12 Brennan, Karlei            7 Bangor                   18.61   2 
 13 Gagermeier, Rachel         6 Aquinas                  19.09   1 
 14 Laidlaw, Sam               7 West Salem               19.22   3 
 15 Olson, Mia                 6 West Salem               19.36   4 
 16 Bailey, Josie              7 Tomah                    19.86   3 
 17 Keuler, Raeanna            6 Bangor                   19.96   2 
 18 Yang, Pa Jai               7 Lincoln                  20.16   4 
 19 Everson, Carly             6 Bangor                   20.60   1 
 20 Anderson, Siri             7 Bangor                   20.65   1 
 21 Lysne, Victoria            6 West Salem               21.35   3 
 22 Sake, Olivia               6 Lincoln                  23.00   3 
 
Girls 200 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Friet, Joeryn              8 Bangor                   32.69    8   
  2 Donarski, Macy             8 Aquinas                  33.26    6   
  3 Erickson, Laurel           6 Lincoln                  35.67    4   
  4 Tauscher, Macey            8 West Salem               36.45    2   
  5 Timm, Bella                8 Aquinas                  38.04    1   
  6 Bailey, Josie              7 Tomah                    39.76  
 
Girls 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Lincoln                                               55.66   2   8   
     1) Sprain, Liberty 7               2) Hamilton, Aaliyah 7            
     3) Boge, Ella 7                    4) Smith, Kya 7                   
  2 Bangor                                                56.20   2   6   
     1) Schroeder, Olivia 8             2) Kadrmas, Natalie 7             
     3) Friet, Joeryn 8                 4) Marr, Megan 8                  
  3 Aquinas                                               56.32   2   4   
     1) Donarski, Macy 8                2) Gyllander, Greta 8             
     3) Silcox, Danica 7                4) Murphy, Maddie 7               
  4 Lincoln  'B'                                         x59.72   2 
     1) Eubanks, Kate 8                 2) Ngyen, Nadia 8                 
     3) Scholl, Ava 8                   4) Wicks, Elliana 8               
  5 West Salem                                            59.85   1   2   
     1) Merkel Sprain, Gen 8            2) Kelly, Keayrah 8               
     3) Kammel, Morgan 8                4) Syzmanski, Anna 8              
  6 West Salem  'B'                                    x1:01.05   1 
     1) Dorado, Kiera 7                 2) Tauscher, Macey 8              
     3) Burkhamer, Kendall 8            4) Olson, Mia 6                   
  7 Tomah                                               1:01.25   1 
     1) Bailey, Josie 7                 2) Dahl, Elizabeth 8              
     3) Boettcher, Lydia 7              4) Fischer, Emmalee 7             
  8 Lincoln  'C'                                       x1:01.54   2 
     1) Wenger, Sophie 6                2) Sake, Olivia 6                 
     3) Johnson, Camille 6              4) Merrell, Autumn 6              
  9 Tomah  'B'                                         x1:05.95   1 
     1) Olson, Allie 6                  2) Rubitsky, Ally 8               
     3) Myers, Savannah 6               4) Pierce, Chloe 6                
 10 Lincoln  'D'                                       x1:07.09   2 
     1) Scholl, Bree 6                  2) Krzych, Elsa 6                 
     3) Edwards, Luna 6                 4) Yaktin, Hailey 6               
 11 West Salem  'C'                                    x1:10.27   2 
     1) Sage, Chandler 6                2) Lysne, Victoria 6              
     3) Twite, Eve 6                    4) Garbers, Kennedy 6             
 12 Bangor  'B'                                        x1:10.35   2 
     1) Larkin, Lydia 6                 2) Lexa, Sam 6                    
     3) Lyga, Rylee 6                   4) Langrehr, Aubrey 6             
 
Girls 4x200 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 West Salem                                          2:00.98   1   8   
     1) Cannon, Maria 7                 2) Kelly, Keayrah 8               
     3) Dorado, Kiera 7                 4) Parry, Annika 8                
  2 Lincoln                                             2:04.86   2   6   
     1) Scholl, Ava 8                   2) Eubanks, Kate 8                
     3) Wicks, Elliana 8                4) Jarman, Gabbi 7                
     5) Ngyen, Nadia 8                  6)                                
  3 West Salem  'D'                                    x2:08.34   1 
     1) Mooney, Kyla 8                  2) Kammel, Morgan 8               
     3) Rogge, Ash 8                    4) Burkhamer, Kendall 8           
  4 Bangor                                              2:12.60   2   4   
     1) Olson, Maggie 7                 2) Fronk, Anna 6                  
     3) Larkin, Katie 7                 4) Brennan, Karlei 7              
  5 Lincoln  'B'                                       x2:12.63   2 
     1) Bahr, Layla 6                   2) Westrich, Anya 6               
     3) Krzych, Elsa 6                  4) Herath, Maggie 6               
  6 Aquinas  'B'                                        2:13.89   2   2   
     1) George, Maddie 7                2) Hundt, Grace 7                 
     3) Murphy, Maddie 7                4) Taylor, Jackie 6               
  7 Aquinas                                            x2:14.19   2 
     1) Butler, Grace 8                 2) Gyllander, Sarah 8             
     3) Roupe, Alex 8                   4) Noelke, Hannah 8               
  8 West Salem  'C'                                    x2:26.49   2 
     1) Sage, Chandler 6                2) Garbers, Kennedy 6             
     3) Bell, Emily 6                   4) Harmon, Emma 6                 
 -- Bangor  'B'                                              DQ   2  Out of Ex. Zone 1/3
     1) Eckland, Marissa 6              2) Miller, Elizabeth 6            
     3) Keuler, Raeanna 6               4) Everson, Carly 6               
 -- West Salem  'B'                                          DQ   1  Out of Ex. Zone 2
     1) Peterson, Ava 6                 2) Olson, Mia 6                   
     3) Lysne, Victoria 6               4) Laidlaw, Sam 7                 
 
Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Lincoln                                             4:45.59    8   
     1) Hutschenreuter, Jenna 8         2) Erickson, Laurel 6             
     3) Christensen, Katie 8            4) Goodman, Tayah 7               
     5) Veum, Emilia 8                  6)                                
  2 Aquinas                                             4:51.85    6   
     1) Bagneifski, Elizabeth 8         2) Timm, Bella 8                  
     3) Gyllander, Sarah 8              4) Niegelsen, Mary 7              
  3 Tomah                                               4:55.14    4   
     1) Miller, Kaylee 8                2) Dodsworth, Mandy 8             
     3) Ueeck, Makayla 7                4) Joyce, Lily 7                  
  4 West Salem  'B'                                     5:20.73    2   
     1) Burch, Taylor 7                 2) McKinney, Ella 8               
     3) Sanwick, Emily 7                4) Giblin, Maddie 8               
  5 West Salem                                         x5:28.95  
     1) Harmon, Emma 6                  2) Hamilton, Ashlyn 6             
     3) Bell, Emily 6                   4) Walters, Claire 6              
 
Girls High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Felch, Alycia              7 Bangor                 4-06.00    8   
     3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        O    O    O    O    O   XO    O  XXX 
  2 Hamilton, Aaliyah          7 Lincoln                4-04.00    6   
     3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O    O    O    O    O  XXX 
  3 Ueeck, Makayla             7 Tomah                  4-04.00    4   
     3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O   XO    O    O   XO  XXX 
  4 Stavlo, Lizzy              7 West Salem             4-04.00    2   
     3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O    O    O    O  XXO  XXX 
  5 Ngyen, Nadia               8 Lincoln                4-04.00    1   
     3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 
       XO    O    O   XO   XO  XXO  XXX 
  6 Fortney, Kate              6 Aquinas                4-02.00  
     3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 
        O    O    O    O    O  XXX 
  6 Gyllander, Greta           8 Aquinas                4-02.00  
     3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    P    O    P  XXX 
  8 Fechner, Emily             7 West Salem             4-00.00  
     3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 
        O    O    O    O  XXX 
  9 Kadrmas, Natalie           7 Bangor                 3-10.00  
     3-06 3-08 3-10 4-00 
        O    O    O  XXX 
 10 Herath, Maggie             6 Lincoln                3-10.00  
     3-08 3-10 4-00 
       XO    O  XXX 
 11 Wicks, Elliana             8 Lincoln                3-08.00  
     3-06 3-08 3-10 
        O    O  XXX 
 12 Goodman, Tayah             7 Lincoln                3-08.00  
     3-06 3-08 3-10 
      XXO  XXO  XXX 
 
Girls Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Donarski, Macy             8 Aquinas               14-05.00    8   
      FOUL  14-05  13-01         
  2 Gyllander, Sarah           8 Aquinas               14-04.00    6   
      13-08  12-08  14-04         
  3 Sprain, Liberty            7 Lincoln               14-02.00    4   
      14-02  13-10.50  FOUL         
  4 Marr, Megan                8 Bangor                13-04.00    2   
      12-11  13-04  12-07         
  5 Hamilton, Aaliyah          7 Lincoln               13-01.00    1   
      13-01  12-06  FOUL         
  6 Smith, Kya                 7 Lincoln               13-00.00  
      12-06  FOUL  13-00         
  7 Burkhamer, Kendall         8 West Salem            12-11.50  
      11-10  12-11.50  12-11         
  8 Kadrmas, Natalie           7 Bangor                12-10.00  
      12-02  FOUL  12-10         
  9 Andonova, Maria            8 Lincoln               12-06.00  
      11-08  12-06  FOUL         
 10 Silcox, Danica             7 Aquinas               12-05.50  
      10-06.50  10-09  12-05.50         
 11 Schelfout, Abby            8 Aquinas               12-04.50  
      12-04.50  FOUL  11-07         
 12 Schroeder, Olivia          8 Bangor                12-02.00  
      11-10.50  12-02            
 13 Stavlo, Lizzy              7 West Salem            12-01.50  
      12-01.50  FOUL  FOUL         
 14 Peterson, Ava              6 West Salem            12-00.00  
      12-00  FOUL  11-00         
 15 Cannon, Maria              7 West Salem            11-09.50  
      FOUL  FOUL  11-09.50         
 16 Heilman, Maclaine          6 Aquinas               11-07.50  
      11-07.50  FOUL  FOUL         
 17 Kujak, Evelyn              8 Lincoln               11-03.00  
      FOUL  11-03  9-06         
 18 Merkel Sprain, Gen         8 West Salem            11-00.50  
      10-09.50  11-00.50  10-11.50         
 19 Hundt, Grace               7 Aquinas               11-00.00  
      FOUL  10-07  11-00         
 20 Gagermeier, Rachel         6 Aquinas               10-11.00  
      10-11  10-06  FOUL         
 21 Erickson, Claire           7 Aquinas               10-10.00  
      FOUL  10-00  10-10         
 22 Murphy, Maddie             7 Aquinas               10-08.50  
      FOUL  10-08.50               
 23 Dorado, Kiera              7 West Salem            10-07.00  
      10-05  10-07            
 24 Scholl, Ava                8 Lincoln               10-06.50  
      10-00  10-06.50  9-11.50         
 25 Langrehr, Aubrey           6 Bangor                10-04.00  
      10-02.50  10-04  FOUL         
 26 Myers, Savannah            6 Tomah                 10-03.00  
      10-03  9-08  10-02         
 27 Eckland, Marissa           6 Bangor                10-03.00  
      9-07  10-03  FOUL         
 28 Yang, Pa Chia              8 Lincoln               10-01.00  
      8-10  9-06  10-01         
 29 Berns, Giulia              7 Aquinas               10-01.00  
      8-00.50  10-01             
 30 Noelke, Hannah             8 Aquinas               10-00.50  
      FOUL  FOUL  10-00.50         
 31 Hannum, Claire             7 Lincoln                9-10.00  
      8-07  9-10  9-04           
 32 Olson, Allie               6 Tomah                  9-06.00  
      9-05.50  8-10.50  9-06         
 33 Walters, Claire            6 West Salem             9-03.00  
      7-07  9-03  8-08.50         
 34 Niegelsen, Mary            7 Aquinas                8-10.00  
      8-08  FOUL  8-10         
 35 Bell, Emily                6 West Salem             8-08.50  
      8-08.50  7-06  7-07         
 36 Harmon, Emma               6 West Salem             8-03.00  
      8-03  7-10  7-05.50         
 37 Twite, Eve                 6 West Salem             7-03.00  
      7-03  6-07.50  6-01         
 
Girls Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Friet, Joeryn              8 Bangor                32-05.50    8   
      32-05.50  29-04.50  30-08         
  2 Schraith, Taya             8 Lincoln               31-07.00    6   
      30-01  31-07  FOUL         
  3 Wicks, Elliana             8 Lincoln               28-10.00    4   
      28-10  26-07  28-03           
  4 Bagneifski, Elizabeth      8 Aquinas               27-03.00    2   
      FOUL  27-03  FOUL         
  5 Timm, Bella                8 Aquinas               26-06.00    1   
      26-06  FOUL  26-01.50         
  6 Stavlo, Lizzy              7 West Salem            26-01.50  
      FOUL  25-10.50  26-01.50         
  7 Kujak, Evelyn              8 Lincoln               24-08.50  
      24-08.50  FOUL  FOUL         
  8 Fronk, Anna                6 Bangor                23-06.50  
      23-06.50  FOUL  FOUL         
 
Girls Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Squires, Taylor            8 Tomah                 28-10.00   2   8   
      28-05.50  28-10  28-08.50  28-07       
  2 Butler, Grace              8 Aquinas               26-09.00   2   6   
      26-09  FOUL  25-07.50  FOUL      
  3 Perry, Erin                8 Tomah                 24-08.50   2   4   
      23-03.50  24-08.50  23-09  22-08      
  4 Sprain, Liberty            7 Lincoln               24-03.50   2   2   
      22-05  21-03.50  24-03.50  22-01.50      
  5 Bahr, Shealyn              8 Aquinas               23-02.50   1   1   
      23-00  23-02.50  22-00  20-07      
  6 Hansen, Ella               7 Bangor                23-00.00   2 
      22-06  23-00  18-06  20-04      
  7 Koch, Naomi                8 Aquinas               22-05.00   2 
      19-06  20-05  21-11.50  22-05      
  8 Boge, Ella                 7 Lincoln               21-05.00   2 
      21-05  19-11.50  21-00  FOUL      
  9 Goodman, Tayah             7 Lincoln               21-04.50   2 
      20-09.50  21-01.50  21-01.50  21-04.50      
 10 Hannum, Claire             7 Lincoln               20-01.50   2 
      17-00  16-01.50  16-07.50  20-01.50      
 11 Larkin, Lydia              6 Bangor                18-09.00   2 
      16-08  14-11  16-05.50  18-09      
 12 Mraz, Madelyn              6 Tomah                 18-08.50   2 
      17-06  16-04.50  18-03.50  18-08.50      
 13 Olson, Maggie              7 Bangor                18-06.00   1 
      18-06  18-05.50  18-06  17-11      
 14 Fechner, Emily             7 West Salem            18-06.00   1 
      15-09  17-05.50  17-10  18-06      
 15 Mayer, Mya                 6 Tomah                 18-03.00   1 
      17-10  18-03  16-06  FOUL      
 16 Fechner, Kate              7 West Salem            17-01.50   1 
      17-01.50  16-01  16-09.50  16-01      
 17 Everson, Carly             6 Bangor                15-11.50   1 
      15-11.50  15-05  14-11  14-09       
 18 George, Maddie             7 Aquinas               15-09.50   1 
      15-09.50  15-06.50  15-01  15-05      
 19 Larkin, Katie              7 Bangor                15-07.00   1 
      13-10  15-07  15-02.50  14-10.50      
 20 Renaud, Isabelle           6 Tomah                 10-11.00   1 
      8-02.50  5-11  5-11  10-11      
 
Girls Discus Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sprain, Liberty            7 Lincoln                  83-10   2   8   
      69-06  72-07  73-11  83-10       
  2 Merkel Sprain, Gen         8 West Salem               63-03   1   6   
      61-07  63-03  57-11  58-09      
  3 Perry, Erin                8 Tomah                    62-10   2   4   
      48-03  62-10  48-02  FOUL      
  4 Boge, Ella                 7 Lincoln                  61-06   2   2   
      57-04  61-06  60-02  60-08      
  5 McKinney, Ella             8 West Salem               60-07   1   1   
      47-08  58-00  60-07  56-02      
  6 Goodman, Tayah             7 Lincoln                  59-08   2 
      56-03  59-08  56-11  57-06      
  7 Burch, Taylor              7 West Salem               57-09   1 
      57-09  56-02  56-02  57-03      
  8 Sanwick, Emily             7 West Salem               55-10   1 
      FOUL  55-10  51-04  50-02      
  9 Hannum, Claire             7 Lincoln                  54-10   2 
      54-10  54-01  FOUL  53-07      
 10 Fechner, Emily             7 West Salem               53-10   1 
      42-10  53-10  FOUL  43-09      
 11 Mayer, Mya                 6 Tomah                    53-05   2 
      FOUL  53-05  FOUL  35-11      
 12 Hansen, Ella               7 Bangor                   52-09   1 
      40-07  FOUL  FOUL  52-09      
 13 Lyga, Rylee                6 Bangor                   52-07   1 
      52-07  FOUL  32-07  48-08      
 14 Larkin, Lydia              6 Bangor                   49-02   2 
      45-00  45-11  45-10  49-02      
 15 Mraz, Madelyn              6 Tomah                    47-06   2 
      47-06  43-09  FOUL  46-10      
 16 Jarman, Gabbi              7 Lincoln                  47-06   2 
      FOUL  42-11  47-06  45-00      
 17 Littlegeorge, Naomi        6 Tomah                    46-03   1 
      FOUL  FOUL  40-06  46-03      
 18 Fechner, Kate              7 West Salem               46-01   1 
      46-01  45-01  41-00  FOUL      
 19 Squires, Taylor            8 Tomah                    46-01   2 
      46-01  FOUL  FOUL  41-11      
 20 Goede, Megan               7 Bangor                   44-01   1 
      41-05  44-01  41-09  42-01      
 21 Cannon, Maria              7 West Salem               43-04   2 
      38-09  37-10  42-06  43-04      
 22 Larkin, Katie              7 Bangor                   42-01   1 
      42-01  40-11  FOUL  33-06      
 23 Olson, Maggie              7 Bangor                   37-03   1 
      37-03  34-02  35-08  35-08      
 24 Hayes, Izabell             6 Tomah                    34-06   2 
      34-06  32-09  31-06  FOUL      
 25 Twite, Eve                 6 West Salem               31-08   1 
      30-08  31-08  31-01  30-05       
 26 Renaud, Isabelle           6 Tomah                    27-01   2 
      23-01  20-11  14-08  27-01      
 27 Garbers, Kennedy           6 West Salem               25-04   1 
      23-06  25-04  24-10  21-05      
 
Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Conzemius, Colin           8 Aquinas                  11.91   9   8   
  2 Wilcox Borg, Carl Oskar    8 Tomah                    13.24   1   6   
  3 Kennedy, Brennan           8 West Salem               13.60   9   4   
  4 Jarrett, Matthew           8 Lincoln                  13.63   9   2   
  5 Paulson, Trevor            6 Aquinas                  13.75   1   1   
  6 Horman, Lucas              7 Bangor                   13.76   2 
  7 Langrehr, Nolan            7 Bangor                   13.97   1 
  8 Moua, Loa                  8 Lincoln                  14.03   9 
  9 Moesch, Oscar              6 Lincoln                  14.30   9 
 10 Wildes, Ethan              7 Tomah                    14.35   8 
 11 Arlt, Devon                7 Aquinas                  14.37   9 
 12 Yang, Donnavon             6 Lincoln                  14.38   8  14.373
 13 Radtke, Will               7 Lincoln                  14.38   8  14.378
 14 Schley, Stratlyn           7 Tomah                    14.49   8 
 15 Laidlaw, Conner            8 West Salem               14.68   7 
 16 Schilling, Chase           8 Lincoln                  14.69   9 
 17 Glynn, Mason               8 West Salem               14.82   7 
 18 Downes, Mason              7 Tomah                    14.95   7 
 19 Williams, Jakson           6 West Salem               14.97   5 
 20 Schmidt-Miranda, Junior    7 West Salem               14.98   5 
 21 Parrott, Jeremiah          8 Tomah                    14.99   8 
 22 Baumgartner, Jeffrey       7 Tomah                    15.19   4 
 23 Jambois, Luke              6 West Salem               15.30   4 
 24 Wight, Daegan              6 West Salem               15.32   7 
 25 Zobeck, Scott              6 Bangor                   15.49   2 
 26 Woodin, Tanner             7 Tomah                    15.51   4 
 27 Veum, Gray                 6 Lincoln                  15.58   5 
 28 Martin, Jackson            8 Tomah                    15.63   3 
 29 Kazmierczak, Edward        8 Tomah                    15.68   5 
 30 Diderrich, Josh            7 West Salem               15.70   4 
 31 Holtz, Nicolas             7 Tomah                    15.71   8 
 32 Vang, VJ                   7 Lincoln                  15.90   6 
 33 Jacobson, Erik             6 Lincoln                  15.92   6 
 34 Bruley, Austin             7 Lincoln                  15.93   5 
 35 Alvarado, Jude             6 Lincoln                  16.01   5 
 36 Meacham, Gavin             6 Bangor                   16.03   2 
 37 Larson, Oliver             6 Lincoln                  16.07   6 
 38 Devito, Ethan              7 Tomah                    16.30   2 
 39 Gray, Austin               7 Tomah                    16.45   3 
 40 Green, Adam                6 Lincoln                  16.54   6 
 41 Wolf, Nolan                7 West Salem               16.56   4 
 42 Miles, Elliot              7 Lincoln                  16.57   7 
 43 Kay, CJ                    6 Lincoln                  16.76   7 
 44 Feyen, Nathaniel           8 West Salem               16.81   4  16.802
 45 Hatz, Drew                 6 West Salem               16.81   3  16.806
 46 Lee, Andre                 6 Tomah                    17.10   3 
 47 Gilbertson, Brandon        8 Bangor                   17.21   1 
 48 Vanish, Carson             6 West Salem               17.38   4 
 49 Viner, Tessler             6 West Salem               17.57   3 
 50 Schwarz, Ethan             7 West Salem               17.62   3 
 51 Thomas, Whalen             6 Lincoln                  17.66   6 
 52 Wilson, Collin             7 Lincoln                  17.77   5 
 53 Murphy, Baine              6 Tomah                    18.09   4 
 54 Brawner, Brett             6 Bangor                   18.46   2 
 55 Hardie, Antoine            7 Lincoln                  19.00   5 
 56 Aguinaga, Eleazar          7 Tomah                    19.05   2 
 57 Woodin, Chip               6 Tomah                    19.79   2 
 58 Bohnsack, Dane             6 West Salem               23.14   2 
 -- Ramsier, Erik              6 Lincoln                     FS   9 
 
Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Conzemius, Colin           8 Aquinas                  24.46   6   8   
  2 Malin, David               7 Aquinas                  27.74   6   6   
  3 Stenberg, Sam              7 West Salem               27.95   6   4   
  4 Brown, Elijah              7 Tomah                    27.98   6   2   
  5 Gustafson, Jonathon        7 West Salem               28.55   5   1   
  6 Paulson, Trevor            6 Aquinas                  29.53   6 
  7 Jarrett, Matthew           8 Lincoln                  29.76   5 
  8 Schley, Stratlyn           7 Tomah                    30.38   5 
  9 Lockman, Ben               8 Bangor                   31.85   1 
 10 Pierce, Seth               7 West Salem               31.93   5 
 11 Nickles, Ian               7 West Salem               32.62   5 
 12 Woodin, Tanner             7 Tomah                    32.71   2 
 13 Mc Kane, Owen              8 Aquinas                  32.83   6 
 14 Acosta, Arturo             7 Bangor                   33.01   1 
 15 Van Hoof, Jacob            7 Tomah                    33.11   3 
 16 Baumgartner, Jeffrey       7 Tomah                    33.14   4 
 17 Ramsier, Erik              6 Lincoln                  33.41   4 
 18 Vonderehe, Keaton          7 Tomah                    33.48   4 
 19 Kelly, Brennan             7 Tomah                    33.75   3 
 20 Jambois, Luke              6 West Salem               34.02   3 
 21 Stenberg, Tom              6 West Salem               34.17   3 
 22 Wolbrink, Gideon           6 West Salem               34.49   3 
 23 Veum, Gray                 6 Lincoln                  34.50   4 
 24 Miles, Elliot              7 Lincoln                  34.99   4 
 25 Lamprich, Jonathon         6 Bangor                   35.11   1 
 26 Meacham, Gavin             6 Bangor                   35.15   1 
 27 Olson, Miles               6 West Salem               35.22   3 
 28 Lee, Andre                 6 Tomah                    36.80   2 
 29 Murphey, Isaiah            7 Bangor                   38.14   1 
 30 Olver, Logan               6 West Salem               39.70   2 
 31 Jacobson, Erik             6 Lincoln                  40.56   3 
 32 Brawner, Brett             6 Bangor                   41.80   2 
 33 Woodin, Chip               6 Tomah                    43.60   2 
 34 Bohnsack, Dane             6 West Salem               51.78   2 
 
Boys 400 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Trohkmoinen, Isaac         7 Lincoln                1:00.05   4   8   
  2 Stenberg, Sam              7 West Salem             1:00.37   4   6   
  3 Sutton, Andrew             8 Aquinas                1:00.50   4   4   
  4 Heydenrych, Geo            8 Bangor                 1:02.74   1   2   
  5 Brown, Elijah              7 Tomah                  1:05.87   3   1   
  6 Benzing, Gavin             8 Bangor                 1:06.16   1 
  7 Lenz, Ben                  8 Lincoln                1:06.43   4 
  8 Westrich, Roman            8 Lincoln                1:06.92   4 
  9 Hyer, Judah                8 West Salem             1:07.06   4 
 10 Lockman, Ben               8 Bangor                 1:07.66   1 
 11 Schilling, Chase           8 Lincoln                1:08.15   4 
 12 Bahr, Vincent              6 Aquinas                1:08.71   2 
 13 Hass, Declan               6 Aquinas                1:11.98   2 
 14 Williams, Jakson           6 West Salem             1:12.86   3 
 15 Nickles, Ian               7 West Salem             1:13.15   3 
 16 Martin, Jackson            8 Tomah                  1:13.31   2 
 17 Lawrynk, Garrett           7 Aquinas                1:13.41   2 
 18 Schniepp-Duffy, Isaac      7 West Salem             1:14.89   3 
 19 Niviam, Alex               7 Lincoln                1:14.93   4 
 20 Holtz, Nicolas             7 Tomah                  1:16.31   3 
 21 Steiner, Broden            7 Aquinas                1:17.17   2 
 22 Vonderehe, Keaton          7 Tomah                  1:17.35   3 
 23 Batchelor, Andrew          6 Tomah                  1:17.83   3 
 24 Laidlaw, Conner            8 West Salem             1:18.47   3 
 25 Feyen, Nathaniel           8 West Salem             1:22.97   2 
 26 Stenberg, Tom              6 West Salem             1:23.31   2 
 27 Lochen, Aryn               7 Bangor                 1:29.42   1 
 
Boys 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kattchee, Gabe             8 Lincoln                2:27.61   2   8   
       1:11.162 (1:11.162)        2:27.604 (1:16.442)
  2 Reed, Lucas                7 Bangor                 2:28.08   1   6   
       1:12.203 (1:12.203)        2:28.080 (1:15.877)
  3 McGaff, Chris              8 Lincoln                2:38.69   2   4   
       1:16.599 (1:16.599)        2:38.682 (1:22.083)
  4 Gronemus, Dawson           8 West Salem             2:45.88   2   2   
       1:21.282 (1:21.282)        2:45.878 (1:24.597)
  5 Bahr, Trey                 6 Aquinas                2:47.15   1   1   
       1:23.689 (1:23.689)        2:47.147 (1:23.459)
  6 Garbers, Brennon           7 West Salem             2:48.59   2 
       1:21.764 (1:21.764)        2:48.581 (1:26.817)
  7 Crenshaw, Sam              7 Bangor                 2:49.66   1 
       1:24.026 (1:24.026)        2:49.659 (1:25.634)
  8 Anderson, Brennon          6 West Salem             2:50.60   2 
       1:24.681 (1:24.681)        2:50.600 (1:25.920)
  9 Williams, Zeagan           6 Tomah                  2:51.52   3 
       1:22.125 (1:22.125)        2:51.515 (1:29.391)
 10 Sjoquist, Elliot           7 West Salem             2:57.81   2 
       1:23.303 (1:23.303)        2:57.806 (1:34.504)
 11 Pollock, Willis            7 Bangor                 2:58.28   1 
       1:26.123 (1:26.123)        2:58.280 (1:32.157)
 12 Quackenbush, Carter        6 West Salem             2:59.81   1 
       1:26.530 (1:26.530)        2:59.805 (1:33.276)
 13 Lenz, Danny                6 Lincoln                3:00.49   2 
       1:30.242 (1:30.242)        3:00.483 (1:30.242)
 14 Sans Crainte, Colin        7 Aquinas                3:02.80   1 
       1:29.148 (1:29.148)        3:02.796 (1:33.649)
 15 Wilcoxen, Cameron          7 Bangor                 3:07.35   1 
       1:32.887 (1:32.887)        3:07.344 (1:34.457)
 16 Buchhloz, Cian             6 Bangor                 3:13.90   1 
       1:33.190 (1:33.190)        3:13.897 (1:40.708)
 
Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilson, Daniel             8 Lincoln                5:13.95    8   
       1:13.788 (1:13.788)        2:33.365 (1:19.578)        3:53.687 (1:20.322)
       5:13.950 (1:20.263)
  2 Kattchee, Gabe             8 Lincoln                5:17.98    6   
       1:13.615 (1:13.615)        2:33.898 (1:20.283)        3:53.283 (1:19.385)
       5:17.978 (1:24.696)
  3 Benzing, Gavin             8 Bangor                 5:29.24    4   
       1:16.008 (1:16.008)        2:36.585 (1:20.578)        4:00.454 (1:23.870)
       5:29.240 (1:28.786)
  4 Gronemus, Dawson           8 West Salem             5:42.57    2   
       1:22.506 (1:22.506)        2:49.942 (1:27.437)        4:20.564 (1:30.623)
       5:42.564 (1:22.000)
  5 Garbers, Brennon           7 West Salem             5:43.05    1   
       1:22.763 (1:22.763)        2:50.463 (1:27.701)        4:20.889 (1:30.426)
       5:43.044 (1:22.156)
  6 Bryant, Thomas             6 Lincoln                5:46.17  
       1:15.047 (1:15.047)        2:41.948 (1:26.902)        4:18.135 (1:36.187)
       5:46.164 (1:28.029)
  7 Bahr, Trey                 6 Aquinas                5:53.52  
       1:28.976 (1:28.976)        3:03.080 (1:34.104)        4:32.914 (1:29.835)
       5:53.517 (1:20.603)
  8 Miles JR, Michael          7 Tomah                  5:53.65  
       1:25.551 (1:25.551)        2:57.832 (1:32.282)        4:28.210 (1:30.379)
       5:53.647 (1:25.437)
  9 Williams, Zeagan           6 Tomah                  5:59.57  
       1:26.062 (1:26.062)        2:57.960 (1:31.899)        4:31.467 (1:33.507)
       5:59.567 (1:28.101)
 10 Anderson, Drew             6 West Salem             6:00.41  
       1:24.277 (1:24.277)        2:56.002 (1:31.726)        4:31.973 (1:35.971)
       6:00.409 (1:28.436)
 11 Gregg, Declan              6 Aquinas                6:08.64  
       1:30.637 (1:30.637)        3:08.735 (1:38.098)        4:39.029 (1:30.295)
       6:08.635 (1:29.606)
 12 Mc Kane, Shawn             6 Aquinas                6:16.53  
       1:29.636 (1:29.636)        3:07.288 (1:37.652)        4:42.531 (1:35.244)
       6:16.528 (1:33.997)
 13 Acosta, Arturo             7 Bangor                 6:22.42  
       1:26.099 (1:26.099)        3:06.176 (1:40.078)        4:48.817 (1:42.642)
       6:22.416 (1:33.599)
 14 Sans Crainte, Colin        7 Aquinas                6:27.82  
       1:33.888 (1:33.888)        3:15.165 (1:41.277)        4:53.603 (1:38.438)
       6:27.811 (1:34.208)
 15 Sjoquist, Elliot           7 West Salem             6:33.15  
       1:30.302 (1:30.302)        3:11.747 (1:41.446)        4:55.866 (1:44.120)
       6:33.150 (1:37.284)
 16 Buchholz, Evan             6 Bangor                 6:33.57  
       1:30.590 (1:30.590)        3:11.854 (1:41.265)        4:55.861 (1:44.007)
       6:33.563 (1:37.702)
 17 Phillips, Landon           6 Bangor                 6:43.38  
       1:34.624 (1:34.624)        3:20.506 (1:45.882)        5:07.288 (1:46.782)
       6:43.371 (1:36.084)
 
Boys 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gustafson, Jonathon        7 West Salem               15.81   4   8   
  2 Schroeder, Mitchell        8 Tomah                    15.83   4   6   
  3 Matthews, Thor             8 Tomah                    16.07   1   4   
  4 Molling, Koen              7 West Salem               16.59   4   2   
  5 Anderson, Drew             6 West Salem               17.35   4   1   
  6 Phillips, Landon           6 Bangor                   17.57   2 
  7 Yang, Donnavon             6 Lincoln                  17.89   4 
  8 Anderson, Brennon          6 West Salem               17.94   3 
  9 Steiner, Broden            7 Aquinas                  17.97   2 
 10 Gerling, BJ                7 Aquinas                  17.98   4 
 11 Timm, Brogan               7 Aquinas                  18.26   2 
 12 Bruley, Austin             7 Lincoln                  18.41   4 
 13 Van Hoof, Jacob            7 Tomah                    18.55   1 
 14 Kelly, Brennan             7 Tomah                    18.73   1 
 15 Rausch, Mason              7 Lincoln                  19.03   4 
 16 Buchholz, Evan             6 Bangor                   19.75   1  19.741
 17 Lamprich, Jonathon         6 Bangor                   19.75   2  19.750
 18 Olson, Miles               6 West Salem               20.00   3 
 19 Gray, Austin               7 Tomah                    20.15   3 
 20 Buchhloz, Cian             6 Bangor                   20.26   1 
 21 Devito, Ethan              7 Tomah                    20.99   1 
 22 Batchelor, Andrew          6 Tomah                    21.08   1 
 23 Kay, CJ                    6 Lincoln                  21.26   3 
 
Boys 200 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Schroeder, Mitchell        8 Tomah                    32.00   2   8   
  2 Matthews, Thor             8 Tomah                    32.05   2   6   
  3 Molling, Koen              7 West Salem               32.99   2   4   
  4 Gerling, BJ                7 Aquinas                  35.70   2   2   
  5 Devito, Ethan              7 Tomah                    41.35   1   1   
  6 Gray, Austin               7 Tomah                    42.00   1 
  7 Quackenbush, Carter        6 West Salem               43.81   2 
  8 Hatz, Drew                 6 West Salem               43.86   2 
 
Boys 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Tomah                                                 55.31   2   8   
     1) Schroeder, Mitchell 8           2) Brach, Aidan 8                 
     3) Schley, Stratlyn 7              4) Brown, Elijah 7                
  2 Bangor                                                57.22   2   6   
     1) Wilcoxen, Cameron 7             2) Horman, Lucas 7                
     3) Reed, Lucas 7                   4) Heydenrych, Geo 8              
  3 West Salem  'B'                                       57.84   1   4   
     1) Glynn, Mason 8                  2) Kennedy, Brennan 8             
     3) Hyer, Judah 8                   4) Apfel, Corbyn 8                
  4 West Salem                                         x1:00.63   1 
     1) Pierce, Seth 7                  2) Schniepp-Duffy, Isaac 7        
     3) Nickles, Ian 7                  4) Wight, Daegan 6                
  5 Tomah  'B'                                         x1:01.88   2 
     1) Vonderehe, Keaton 7             2) Baumgartner, Jeffrey 7         
     3) Downes, Mason 7                 4) Kelly, Brennan 7               
  6 West Salem  'C'                                    x1:04.37   1 
     1) Jambois, Luke 6                 2) Wolbrink, Gideon 6             
     3) Vanish, Carson 6                4) Olson, Miles 6                 
  7 Bangor  'B'                                        x1:07.21   2 
     1) Buchhloz, Cian 6                2) Brawner, Brett 6               
     3) Phillips, Landon 6              4) Meacham, Gavin 6               
  8 West Salem  'D'                                    x1:11.19   2 
     1) Viner, Tessler 6                2) Hatz, Drew 6                   
     3) Schwarz, Ethan 7                4) Larson, Andrew 6               
 -- Lincoln                                                  DQ   2 
     1) Trohkmoinen, Isaac 7            2) Moua, Loa 8                    
     3) Jarrett, Matthew 8              4) Schilling, Chase 8             
 
Boys 4x200 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 West Salem                                          1:57.82    8   
     1) Pierce, Seth 7                  2) Kennedy, Brennan 8             
     3) Gustafson, Jonathon 7           4) Apfel, Corbyn 8                
  2 Bangor                                              2:00.09    6   
     1) Langrehr, Nolan 7               2) Crenshaw, Sam 7                
     3) Lockman, Ben 8                  4) Benzing, Gavin 8               
  3 Aquinas                                             2:06.66    4   
     1) Lawrynk, Garrett 7              2) Mc Kane, Owen 8                
     3) Paulson, Trevor 6               4) Steiner, Broden 7              
  4 West Salem  'B'                                    x2:19.15  
     1) Wolf, Nolan 7                   2) Diderrich, Josh 7              
     3) Stenberg, Tom 6                 4) Wolbrink, Gideon 6             
  5 Bangor  'B'                                        x2:19.46  
     1) Buchholz, Evan 6                2) Lamprich, Jonathon 6           
     3) Zobeck, Scott 6                 4) Lochen, Aryn 7                 
 
Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Lincoln                                             4:22.86    8   
     1) Trohkmoinen, Isaac 7            2) Lenz, Danny 6                  
     3) Wilson, Daniel 8                4) Kattchee, Gabe 8               
  2 Tomah                                               4:51.74    6   
     1) Matthews, Thor 8                2) Batchelor, Andrew 6            
     3) Miles JR, Michael 7             4) Holtz, Nicolas 7               
  3 West Salem  'B'                                     4:51.85    4   
     1) Schniepp-Duffy, Isaac 7         2) Sjoquist, Elliot 7             
     3) Stenberg, Sam 7                 4) Gronemus, Dawson 8             
  4 Aquinas                                             4:56.57    2   
     1) Bahr, Vincent 6                 2) Lawrynk, Garrett 7             
     3) Mc Kane, Shawn 6                4) Steiner, Broden 7              
  5 West Salem                                         x5:02.81  
     1) Garbers, Brennon 7              2) Schmidt-Miranda, Junior 7      
     3) Anderson, Drew 6                4) Anderson, Brennon 6            
 
Boys High Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Crenshaw, Sam              7 Bangor                 4-11.00    8   
     4-04 4-06 4-08 4-10 4-11 5-00 
       XO    O    O    O  XXO  XXX 
  2 Matthews, Thor             8 Tomah                  4-10.00    6   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 4-11 5-00 
        O    O    O    O    O   XO  XXX  XXX 
  3 Bahr, Vincent              6 Aquinas                4-08.00    4   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O   XO  XXO   XO  XXX 
  4 Westrich, Roman            8 Lincoln                4-08.00    2   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
      XXO    O    O  XXO   XO  XXX 
  5 Brach, Aidan               8 Tomah                  4-08.00    1   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    P    O   XO  XXO  XXX 
  6 Reed, Lucas                7 Bangor                 4-06.00  
     4-04 4-06 4-08 
        O  XXO  XXX 
  7 Stenberg, Sam              7 West Salem             4-04.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O    O  XXX 
  8 Miles JR, Michael          7 Tomah                  4-00.00  
     4-00 4-02 
       XO  XXX 
  9 Steiner, Broden            7 Aquinas                4-00.00  
     4-00 4-02 
      XXO  XXX 
 -- Murphey, Isaiah            7 Bangor                      NH  
     4-00 
      XXX 
 
Boys Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sutton, Andrew             8 Aquinas               16-08.50    8   
      16-08.50  15-05  FOUL         
  2 Malin, David               7 Aquinas               15-02.00    6   
      15-02  14-03.50  FOUL         
  3 Jarrett, Matthew           8 Lincoln               14-11.00    4   
      FOUL  13-07  14-11         
  4 Langrehr, Nolan            7 Bangor                13-10.00    2   
      13-01.50  3-02.50  13-10         
  5 Heydenrych, Geo            8 Bangor                13-08.00    1   
      12-04  13-08  13-04         
  6 Bahr, Vincent              6 Aquinas               13-06.50  
      FOUL  12-04.50  13-06.50         
  7 Lawrynk, Garrett           7 Aquinas               13-04.50  
      13-04.50  12-10  12-11.50         
  8 Lenz, Ben                  8 Lincoln               13-03.00  
      12-08  13-03  12-10         
  9 Paulson, Trevor            6 Aquinas               12-09.50  
      11-10  9-06  12-09.50         
 10 Lockman, Ben               8 Bangor                12-09.00  
      FOUL  12-09  12-07         
 11 Laidlaw, Conner            8 West Salem            12-07.00  
      12-07  FOUL  11-10         
 12 Molling, Koen              7 West Salem            12-05.50  
      12-01  12-05.50  12-01         
 13 Wight, Daegan              6 West Salem            12-01.00  
      12-01  11-03  11-11           
 14 Gilbertson, Brandon        8 Bangor                11-11.50  
      11-03.25  11-11.50  11-03.50         
 15 Schniepp-Duffy, Isaac      7 West Salem            11-11.50  
      11-11.50  11-02.50  FOUL         
 16 Kennedy, Brennan           8 West Salem            11-09.00  
      11-01  11-03  11-09         
 17 Rausch, Mason              7 Lincoln               11-05.00  
      FOUL  11-05  FOUL         
 18 Pierce, Seth               7 West Salem            11-02.50  
      10-09.50  10-02.50  11-02.50         
 19 Gustafson, Jonathon        7 West Salem            11-01.00  
      11-01  FOUL  9-01         
 20 Arlt, Devon                7 Aquinas               10-11.50  
      FOUL  10-11.50  10-11         
 21 Hatz, Drew                 6 West Salem            10-10.50  
      10-02.50  10-10.50  10-03.50         
 22 Larson, Oliver             6 Lincoln               10-10.00  
      10-07  10-10  10-07.50         
 23 Bahr, Trey                 6 Aquinas               10-09.00  
      9-05  9-09  10-09         
 24 Hass, Declan               6 Aquinas               10-08.50  
      10-06  10-08.50  8-04         
 25 Lenz, Danny                6 Lincoln               10-07.50  
      10-02.50  10-05  10-07.50         
 26 Mc Kane, Shawn             6 Aquinas               10-06.50  
      10-06.50  9-07.50  FOUL         
 27 Lochen, Aryn               7 Bangor                10-06.00  
      10-06  9-01  9-11.50         
 28 Nickles, Ian               7 West Salem            10-05.50  
      10-05.50  10-04  FOUL         
 29 Thomas, Whalen             6 Lincoln               10-04.50  
      9-02  10-04.50  8-11.50         
 30 Mc Kane, Owen              8 Aquinas               10-01.50  
      FOUL  9-08  10-01.50         
 31 McGaff, Chris              8 Lincoln                9-09.50  
      9-09.50               
 32 Zobeck, Scott              6 Bangor                 9-06.00  
      9-06  8-06.50  8-09           
 33 Vanish, Carson             6 West Salem             9-02.50  
      8-09.50  9-02.50  8-10.50         
 34 Viner, Tessler             6 West Salem             8-09.50  
      8-09.50  8-02  8-02.50         
 35 Olver, Logan               6 West Salem             7-05.00  
      7-05               
 
Boys Triple Jump
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sutton, Andrew             8 Aquinas               34-00.50    8   
      30-07  33-08  34-00.50         
  2 Malin, David               7 Aquinas               30-07.00    6   
      30-07  FOUL  29-04.50         
  3 Anderson, Brennon          6 West Salem            30-05.50    4   
      30-05.50  30-00  29-10         
  4 Crenshaw, Sam              7 Bangor                28-11.00    2   
      28-08.50  27-01.50  28-11         
  5 Schilling, Chase           8 Lincoln               28-05.00    1   
      FOUL  FOUL  28-05         
  6 Anderson, Drew             6 West Salem            27-08.00  
      26-03  27-08  FOUL         
  7 Rausch, Mason              7 Lincoln               27-04.50  
      FOUL  25-11.50  27-04.50         
  8 Jambois, Luke              6 West Salem            26-01.00  
      25-11  26-01  25-09         
  9 Wolbrink, Gideon           6 West Salem            25-03.00  
      25-03  24-09  24-07         
 10 Meacham, Gavin             6 Bangor                24-08.50  
      24-06.50  24-08.50  24-06.50         
 11 Lochen, Aryn               7 Bangor                23-06.50  
      20-06.50  23-06.50  22-08         
 12 Lamprich, Jonathon         6 Bangor                23-02.00  
      23-02  22-04.50  FOUL         
 13 Wolf, Nolan                7 West Salem            23-01.50  
      FOUL  21-01  23-01.50         
 14 Feyen, Nathaniel           8 West Salem            22-02.00  
      21-10.50  22-02  22-01.50         
 15 Schwarz, Ethan             7 West Salem            22-00.00  
      22-00  FOUL  FOUL         
 
Boys Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hangartner, Austin         7 Tomah                 32-01.50   2   8   
      32-01.50  30-04.50  31-08  30-01      
  2 Steinhoff, Atlin           6 Tomah                 30-01.50   2   6   
      30-00.50  30-01.50  25-05  29-04      
  3 Squires, Jacob             7 Tomah                 28-08.00   2   4   
      27-03.50  28-08  27-07.50  28-06.50      
  4 Gerling, BJ                7 Aquinas               26-06.50   1   2   
      23-09.50  26-06.50  26-03  24-04.50      
  5 Erickson, Mathew           7 Tomah                 25-08.50   2   1   
      25-03  24-04  25-08.50  25-05      
  6 Attenondo, Luis            8 Lincoln               25-05.50   1 
      24-03  25-05.50  25-00  24-01.50      
  7 Lenz, Ben                  8 Lincoln               25-01.00   2 
      22-08  19-11  25-01  25-01       
  8 Horman, Lucas              7 Bangor                22-07.00   1 
      19-07  22-07  22-04  22-06       
  9 Moesch, Oscar              6 Lincoln               22-00.00   2 
      20-11.50  22-00  18-03  20-01      
 10 Zobeck, Scott              6 Bangor                21-08.00   1 
      20-00  21-08  20-04  21-02      
 11 Murphey, Isaiah            7 Bangor                20-08.50   2 
      20-02  19-11  18-09  20-08.50      
 12 Timm, Brogan               7 Aquinas               20-08.00   1 
      20-08  20-00.50  19-06.50  18-02      
 13 Attenondo, Angel           6 Lincoln               19-06.50   2 
      19-06.50  18-09  14-10  16-03      
 14 Pollock, Willis            7 Bangor                17-07.00   1 
      16-04.50  17-07  17-05.50  16-08      
 15 Miles, Elliot              7 Lincoln               17-02.00   1 
      16-04  15-10.50  17-02  16-04.50      
 
Boys Discus Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hyer, Judah                8 West Salem               76-09   1   8   
      67-11  76-09  71-05  73-05      
  2 Attenondo, Luis            8 Lincoln                  76-06   2   6   
      70-06  FOUL  71-11  76-06      
  3 Hangartner, Austin         7 Tomah                    74-05   2   4   
      71-08  74-05  FOUL  73-06      
  4 Steinhoff, Atlin           6 Tomah                    67-09   1   2   
      62-00  64-03  67-09  67-03      
  5 Sjoquist, Elliot           7 West Salem               65-11   1   1   
      60-04  63-05  65-11  FOUL      
  6 Squires, Jacob             7 Tomah                    65-07   2 
      FOUL  65-07  FOUL  56-09      
  7 Reed, Lucas                7 Bangor                   64-01   1 
      56-01  60-03  59-01  64-01      
  8 Erickson, Mathew           7 Tomah                    62-06   2 
      FOUL  49-07  62-06  61-10      
  9 Wilcoxen, Cameron          7 Bangor                   61-08   1 
      FOUL  53-04  58-01  61-08      
 10 Olson, Miles               6 West Salem               56-10   2 
      45-01  43-09  50-00  56-10      
 11 Stenberg, Tom              6 West Salem               53-03   2 
      52-01  49-03  53-03  49-11      
 12 Attenondo, Angel           6 Lincoln                  49-09   2 
      43-10  49-01  43-04  49-09      
 13 Larson, Andrew             6 West Salem               48-01   1 
      46-10  48-01  47-09  40-05       
 14 Pollock, Willis            7 Bangor                   43-10   1 
      35-08  40-09  43-10  43-07      
 15 Aguinaga, Eleazar          7 Tomah                    41-03   2 
      41-03  38-02  40-06  FOUL      
 16 Acosta, Arturo             7 Bangor                   35-10   1 
      32-07  35-10  31-03  24-05      
 17 Vanish, Carson             6 West Salem               35-04   1 
      25-07  26-01  35-04  21-00      
 18 Peppin, Josh               6 Lincoln                  32-05   2 
      32-05  29-09  30-09  32-01      
 
                    Women - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Lincoln                    103        2) Aquinas                    66   
    3) Bangor                      60        4) West Salem                 45   
    5) Tomah                       38                                           
 
                    Men - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Tomah                       80        2) Aquinas                    70   
    3) West Salem                  64        4) Lincoln                    57   
    5) Bangor                      37