Licensed to PrimeTime Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 4/8/2019 07:34 PM
                  Glenwood City Middle School Meet - 4/8/2019                  
                               Glenwood City, WI                               
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash A
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Booth, Maddie                Glenwood City            14.61   2  10   
  2 Rhude, Stella                Elk Mound                14.76   1   8   
  3 Monn, Emilie                 Glenwood City            14.94   2   6   
  4 Hannack, Lydia               Spring Valley            15.00   3   5   
  5 Paulson, Teagan              Spring Valley            15.42   3   4   
  6 Montgomery, Racheal          Boyceville               15.54   3   3   
  7 Webb, Lily                   Elmwood/PC               15.67   3   2   
  8 Blaskowski, Tori             Elk Mound                15.71   2   1   
  9 Monson, Morgan               Clear Lake               16.13   2 
 10 Siler, Carly                 Clear Lake               16.39   1 
 11 Mundo, Margarita             Glenwood City            16.40   3 
 12 Peabody, Ava                 Spring Valley            16.62   3 
 13 Kado, Addie                  Spring Valley            16.77   2 
 14 Steele, Hannah               Elmwood/PC               16.84   3  16.832
 14 Potter, Sondra               Boyceville               16.84   2  16.832
 16 Pichler, Hannah              Elk Mound                18.04   2 
 17 Nelson, Amanda               Glenwood City            18.59   2 
 18 Soto, Cecilia                Elk Mound                18.90   1 
 19 Swenby, Brandy               Boyceville               18.94   1 
 
Girls 200 Meter Dash A
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Oehlke, Ryeah                Glenwood City            31.07   3  10   
  2 Booth, Maddie                Glenwood City            31.91   2   8   
  3 Niles, Kelli                 Clear Lake               32.50   3   6   
  4 Paulson, Teagan              Spring Valley            33.16   3   5   
  5 Emery, Brooke                Elk Mound                33.47   2   4   
  6 Monn, Emilie                 Glenwood City            33.51   3   3   
  7 Carlton, Gracie              Elk Mound                33.82   1   2   
  8 Webb, Lily                   Elmwood/PC               34.22   1   1   
  9 Zeutschel, Ella              Elk Mound                34.33   3 
 10 Peabody, Ava                 Spring Valley            35.44   1 
 11 Monson, Abby                 Clear Lake               35.86   2 
 12 Parkes, Mara                 Spring Valley            36.35   2 
 13 Potter, Sondra               Boyceville               36.38   2 
 14 Mavis, Kelsey                Elk Mound                39.35   3 
 15 McMurray, Cheyenne           Elmwood/PC               41.02   3 
 16 Swenby, Brandy               Boyceville               42.76   3 
 17 Swenby, Amy                  Boyceville               43.62   2 
 
Girls 400 Meter Dash A
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gruenhagen, Emma             Boyceville             1:12.45   1  10   
  2 Dicks, Nicohl                Boyceville             1:13.88   2   8   
  3 Kaminski, Rosie              Elk Mound              1:15.37   1   6   
  4 Rhude, Stella                Elk Mound              1:17.30   2   5   
  5 Blaskowski, Tori             Elk Mound              1:19.16   2   4   
  6 Lee, Aryanna                 Glenwood City          1:19.82   1   3   
  7 Emery, Brooke                Elk Mound              1:20.08   1   2   
  8 Montgomery, Racheal          Boyceville             1:20.79   2   1   
  9 Marsh, Carol                 Elmwood/PC             1:21.92   2 
 10 Monson, Abby                 Clear Lake             1:22.75   2 
 11 Wedam, Riley                 Spring Valley          1:22.91   2 
 12 Steele, Hannah               Elmwood/PC             1:32.53   1 
 13 Cook, Sarah                  Glenwood City          1:35.82   2 
 14 Swenby, Amy                  Boyceville             1:47.66   1 
 
Girls 800 Meter Run A
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gruenhagen, Emma             Boyceville             2:53.66   10   
  2 Hannack, Lydia               Spring Valley          2:55.83    8   
  3 Kaminski, Rosie              Elk Mound              3:01.60    6   
  4 DeSmith, Aria                Glenwood City          3:14.08    5   
  5 Webb, Grace                  Spring Valley          3:21.67    4   
  6 McMurray, Cheyenne           Elmwood/PC             3:22.84    3   
  7 Lee, Aryanna                 Glenwood City          3:31.56    2   
  8 Rasmussen, Hayley            Boyceville             3:43.51    1   
  9 Cook, Sarah                  Glenwood City          3:48.68  
 
Girls 1600 Meter Run A
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kaminski, Rosie              Elk Mound              6:46.04   10   
  2 Marsh, Carol                 Elmwood/PC             7:27.29    8   
  3 Wittmer, Whittnie            Glenwood City          7:48.27    6   
  4 Lee, Aryanna                 Glenwood City          7:56.53    5   
 -- Soto, Cecilia                Elk Mound                  DNF  
 
Girls 100 Meter Hurdles A
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gilles, Alexa                Elmwood/PC               17.69   2  10   
  2 Dicks, Nicohl                Boyceville               18.21   1   8   
  3 Schlough, Abby               Boyceville               19.03   2   6   
  4 Mohr, Kate                   Elk Mound                19.33   1   5   
  5 Rasmussen, Hayley            Boyceville               19.44   2   4   
  6 Hanestad, Hailey             Boyceville               19.50   2   3   
  7 Kurtzhals, Aleah             Elk Mound                19.67   2   2   
  8 Mundo, Margarita             Glenwood City            19.76   2   1   
  9 Pichler, Hannah              Elk Mound                20.14   1 
 10 Gehrke, Carley               Elk Mound                20.39   1 
 11 Webb, Grace                  Spring Valley            20.87   2 
 12 Cook, Sarah                  Glenwood City            21.30   1 
 13 Wittmer, Whittnie            Glenwood City            21.77   2 
 
Girls 4x100 Meter Relay A
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Glenwood City                                         59.73   10   
     1) Monn, Emilie                    2) Booth, Maddie                  
     3) DeSmith, Aria                   4) Mundo, Margarita               
  2 Elk Mound                                           1:00.94    8   
     1) Emery, Brooke                   2) Blaskowski, Tori               
     3) Simpson, Sierra                 4) Rhude, Stella                  
  3 Elmwood/Plum City                                   1:01.02    6   
     1) Webb, Lily                      2) Marsh, Carol                   
     3) Gilles, Alexa                   4) Bauer, McKenzie                
  4 Spring Valley  'B'                                  1:02.92    5   
     1) Hannack, Lydia                  2) Parkes, Mara                   
     3) Peabody, Ava                    4) Wedam, Riley                   
  5 Clear Lake                                          1:04.63    4   
     1) Jarchow, Lyla                   2) Cress, Elle                    
     3) Strenke, Ericka                 4) Monson, Abby                   
  6 Spring Valley                                       1:04.64    3   
     1) Beck, Taydra                    2) Johnson, Tyra                  
     3) Kado, Addie                     4) Paulson, Teagan                
  7 Elk Mound  'B'                                      1:05.04    2   
     1) Kurtzhals, Aleah                2) Zeutschel, Ella                
     3) Mohr, Kate                      4) Carlton, Gracie                
  8 Boyceville                                          1:12.64    1   
     1) Bakken, Alex                    2) Hanestad, Hailey               
     3) Swenby, Brandy                  4) Swenby, Amy                    
 
Girls 4x200 Meter Relay A
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Boyceville                                          2:11.39   10   
     1) Gruenhagen, Emma                2) Schlough, Abby                 
     3) Dicks, Nicohl                   4) Montgomery, Racheal            
  2 Spring Valley                                       2:18.73    8   
     1) Kado, Addie                     2) Johnson, Tyra                  
     3) Webb, Grace                     4) Wedam, Riley                   
  3 Elk Mound                                           2:27.20    6   
     1) Murphy, Abi                     2) Pahl, Teagan                   
     3) Heath, Karsyn                   4) Simpson, Sierra                
 
Girls High Jump A
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lee, Aryanna                 Glenwood City          4-06.00   10   
  2 Rasmussen, Hayley            Boyceville             4-04.00    8   
  3 Steinberger, Klaire          Clear Lake             4-02.00    6   
  4 Marsh, Carol                 Elmwood/PC            J4-02.00    5   
  5 DeSmith, Aria                Glenwood City          4-00.00    4   
  6 Gehrke, Carley               Elk Mound              3-10.00    3   
 -- Cook, Sarah                  Glenwood City               NH  
 -- Mavis, Kelsey                Elk Mound                   NH  
 -- Pichler, Hannah              Elk Mound                   NH  
 -- Kado, Addie                  Spring Valley               NH  
 -- Parkes, Mara                 Spring Valley               NH  
 -- Hannack, Lydia               Spring Valley               NH  
 -- Nelson, Amanda               Glenwood City               NH  
 -- Peabody, Ava                 Spring Valley               NH  
 
Girls Long Jump A
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Oehlke, Ryeah                Glenwood City         13-04.50   10   
  2 Steinberger, Klaire          Clear Lake            13-01.50    8   
  3 Booth, Maddie                Glenwood City         12-11.50    6   
  4 Schlough, Abby               Boyceville            12-06.50    5   
  5 Gruenhagen, Emma             Boyceville            12-06.00    4   
  6 Webb, Lily                   Elmwood/PC            12-01.00    3   
  7 Kurtzhals, Aleah             Elk Mound             11-07.50    2   
  8 Wedam, Riley                 Spring Valley         11-02.50    1   
  9 Gilles, Alexa                Elmwood/PC            11-01.00  
 10 Montgomery, Racheal          Boyceville            10-07.50  
 11 Rasmussen, Hayley            Boyceville            10-07.00  
 12 Garnett, Lauren              Elk Mound             10-03.00  
 13 McMurray, Cheyenne           Elmwood/PC             9-10.50  
 14 Webb, Grace                  Spring Valley          9-08.50  
 15 Burcaw, Payton               Elk Mound              9-07.50  
 16 Parkes, Mara                 Spring Valley          9-00.00  
 17 Mavis, Kelsey                Elk Mound              8-11.00  
 -- Paulson, Teagan              Spring Valley             FOUL  
 -- Steele, Hannah               Elmwood/PC                FOUL  
 -- Wittmer, Whittnie            Glenwood City             FOUL  
 -- Nelson, Amanda               Glenwood City             FOUL  
 
Girls Shot Put A
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Niles, Kelli                 Clear Lake            30-03.00   10   
  2 Dicks, Nicohl                Boyceville            28-10.00    8   
  3 Roder, Grace                 Elk Mound             28-00.00    6   
  4 Pichler, Hannah              Elk Mound             27-02.00    5   
  5 Monson, Morgan               Clear Lake            25-08.00    4   
  6 Garnett, Lauren              Elk Mound             25-05.50    3   
  7 Potter, Sondra               Boyceville            24-02.00    2   
  8 Hanestad, Hailey             Boyceville            23-08.50    1   
  9 Mundo, Margarita             Glenwood City         23-02.00  
 10 Johnson, Tyra                Spring Valley         23-01.00  
 11 Kotval, Lana                 Spring Valley         22-07.00  
 12 Beck, Taydra                 Spring Valley         21-05.00  
 13 Nelson, Amanda               Glenwood City         17-09.50  
 14 Burcaw, Payton               Elk Mound             14-05.50  
 
Girls Discus Throw A
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Monn, Emilie                 Glenwood City            59-11   10   
  2 Murphy, Abi                  Elk Mound                59-08    8   
  3 Niles, Kelli                 Clear Lake               58-08    6   
  4 Roder, Grace                 Elk Mound                54-11    5   
  5 Oehlke, Ryeah                Glenwood City            54-02    4   
  6 DeSmith, Aria                Glenwood City            53-08    3   
  7 Kotval, Lana                 Spring Valley            47-10    2   
  8 Johnson, Tyra                Spring Valley            46-10    1   
  9 Pahl, Teagan                 Elk Mound                46-09  
 10 Garnett, Lauren              Elk Mound                44-02  
 11 Beck, Taydra                 Spring Valley            42-08  
 12 Wittmer, Whittnie            Glenwood City            42-00  
 13 Potter, Sondra               Boyceville               39-00  
 14 Swenby, Amy                  Boyceville               30-05  
 15 Swenby, Brandy               Boyceville               19-02  
 
Girls 100 Meter Dash B
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hannah, Haylie               Glenwood City            14.90   3  10   
  2 Beyer, Pride                 Spring Valley            15.65   3   8   
  3 Frieberg, Abby               Elk Mound                16.11   2   6   
  4 Strenke, Ericka              Clear Lake               16.23   3   5   
  5 Bauer, Madisynn              Elk Mound                16.38   1   4   
  6 Schoggins, Tena              Clear Lake               16.51   1   3   
  7 Groener, Kathryn             Boyceville               16.57   3   2   
  8 Ohman, Kylie                 Glenwood City            16.84   3   1   
  9 Brite, Brooklynn             Glenwood City            17.03   2 
 10 Hanson, Kailey               Elk Mound                17.14   2 
 11 Nunez, Shamira               Elmwood/PC               17.21   3 
 12 Sorenson, Ella               Spring Valley            17.80   2 
 13 Thompson, Abby               Spring Valley            17.91   2 
 14 Schwartz, Rileigh            Glenwood City            17.92   1 
 15 Nelson, Makayla              Boyceville               18.08   2 
 16 Thomas, Mallory              Elmwood/PC               18.20   1 
 17 Flournoy, Jayla              Elk Mound                20.84   3 
 18 Morlock, Jasmine             Boyceville               21.28   1 
 
Girls 200 Meter Dash B
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Levra, Lydia                 Elk Mound                31.75   3  10   
  2 Bauer, McKenzie              Elmwood/PC               32.54   2   8   
  3 Gabert, Caroline             Elk Mound                32.66   3   6   
  4 Adams, Hannah                Spring Valley            33.74   3   5   
  5 Cress, Elle                  Clear Lake               33.93   2   4   
  6 Grant, Sydney                Glenwood City            35.00   3   3   
  7 Price, Kenzie                Glenwood City            36.08   3   2   
  8 Jenson, Ava                  Elk Mound                36.62   1   1   
  9 Becker, Lauren               Boyceville               37.22   2 
 10 Brite, Brooklynn             Glenwood City            37.63   1 
 11 Sorenson, Ella               Spring Valley            38.33   3 
 12 Thomas, Mallory              Elmwood/PC               38.39   2 
 13 McCarthy, Jenna              Glenwood City            38.73   2 
 14 Wisemiller, Elizabeth        Elk Mound                38.75   3 
 15 Webb, Emma                   Spring Valley            39.72   3 
 
Girls 400 Meter Dash B
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Levra, Lydia                 Elk Mound              1:13.45   2  10   
  2 Link, Britta                 Elmwood/PC             1:15.10   2   8   
  3 Mohr, Carly                  Elk Mound              1:21.41   1   6   
  4 Stevens, Jaden               Boyceville             1:24.25   1   5   
  5 Jenson, Kylee                Elk Mound              1:25.79   2   4   
  6 Nunez, Shamira               Elmwood/PC             1:30.17   1   3   
  7 Lamb, Jordan                 Spring Valley          1:31.99   2   2   
  8 Bauer, Sara                  Boyceville             1:48.06   2   1   
 
Girls 800 Meter Run B
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Petersen, Brenna             Clear Lake             3:04.18   10   
  2 Millermon, Savanna           Glenwood City          3:07.22    8   
  3 Beseke, Mya                  Spring Valley          3:12.92    6   
  4 Schlegel, Olivia             Spring Valley          3:16.66    5   
  5 Hines, Mikayla               Elmwood/PC             3:19.63    4   
  6 Seigert, Melanie             Elk Mound              3:33.06    3   
  7 Tews, Emily                  Glenwood City          4:06.91    2   
  8 Baier, Anne                  Elk Mound              4:10.87    1   
 
Girls 1600 Meter Run B
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Link, Britta                 Elmwood/PC             6:45.13   10   
  2 McCarthy, Natelle            Glenwood City          7:07.29    8   
  3 King, Marley                 Elk Mound              7:09.63    6   
  4 Mohr, Carly                  Elk Mound              7:20.46    5   
  5 Stevens, Jaden               Boyceville             7:43.20    4   
  6 Stovern, Sarah               Boyceville             7:49.78    3   
  7 Stone, Grace                 Elk Mound              8:06.25    2   
  8 Seigert, Melanie             Elk Mound              8:06.30    1   
 -- Hines, Mikayla               Elmwood/PC                 DNF  
 
Girls 100 Meter Hurdles B
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hannah, Haylie               Glenwood City            17.97   1  10   
  2 King, Marley                 Elk Mound                18.28   1   8   
  3 Grant, Sydney                Glenwood City            19.27   2   6   
  4 Ducklow, Mara                Spring Valley            19.54   1   5   
  5 Adams, Hannah                Spring Valley            19.69   2   4   
  6 Mohr, Carly                  Elk Mound                20.15   1   3   
  7 Jarchow, Lyla                Clear Lake               20.35   2   2   
  8 Schwartz, Rileigh            Glenwood City            20.49   1   1   
  9 Stovern, Sarah               Boyceville               20.71   2 
 10 Young, Addison               Elk Mound                20.72   1 
 11 Lamb, Jordan                 Spring Valley            20.94   2 
 12 Booth, Amara                 Glenwood City            21.30   1 
 13 Becker, Lauren               Boyceville               22.18   2 
 14 Nelson, Makayla              Boyceville               33.50   1 
 
Girls 4x100 Meter Relay B
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Spring Valley                                       1:04.31   10   
     1) Adams, Hannah                   2) Beyer, Pride                   
     3) Ducklow, Mara                   4) Peterson, Violet               
  2 Elk Mound                                           1:05.47    8   
     1) Levra, Lydia                    2) Schlewitz, Jillian             
     3) Gabert, Caroline                4) Young, Addison                 
  3 Elmwood/Plum City                                   1:07.36    6   
     1) Robey, Rocky                    2) Wood, Cori                     
     3) Duden, Reese                    4) Thomas, Samantha               
  4 Glenwood City                                       1:09.72    5   
     1) Ohman, Kylie                    2) Brite, Brooklynn               
     3) Price, Kenzie                   4) McCarthy, Jenna                
  5 Elk Mound  'B'                                      1:12.15    4   
     1) Baier, Anne                     2) Hunsucker, Raven               
     3) Frieberg, Abby                  4) Rodriguez, Azalia              
  6 Spring Valley  'B'                                  1:13.59    3   
     1) Schlegel, Olivia                2) Beseke, Mya                    
     3) Thompson, Abby                  4) Webb, Emma                     
  7 Boyceville                                          1:13.68    2   
     1) Flugg, Michaela                 2) Morlock, Jasmine               
     3) Nelson, Makayla                 4) Bauer, Sara                    
  8 Glenwood City  'B'                                  1:14.72    1   
     1) Shambow, Ava                    2) Wittmer, Chloe                 
     3) Booth, Amara                    4) Ketola, Lyra                   
 
Girls 4x200 Meter Relay B
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Spring Valley                                       2:23.06   10   
     1) Beseke, Mya                     2) Beyer, Pride                   
     3) Ducklow, Mara                   4) Peterson, Violet               
  2 Boyceville                                          2:30.71    8   
     1) Becker, Lauren                  2) Groener, Kathryn               
     3) Stevens, Jaden                  4) Flugg, Michaela                
  3 Elmwood/Plum City                                   2:31.96    6   
     1) Wood, Cori                      2) Link, Britta                   
     3) Robey, Rocky                    4) Nunez, Shamira                 
  4 Spring Valley  'B'                                  2:32.36    5   
     1) Lamb, Jordan                    2) Schlegel, Olivia               
     3) Shafer, Maddie                  4) Webb, Emma                     
  5 Elk Mound                                           2:37.22    4   
     1) Wisemiller, Elizabeth           2) Lehman, Madison                
     3) Clickner, Blayre                4) King, Marley                   
  6 Glenwood City                                       2:59.96    3   
     1) Tews, Emily                     2) Ohman, Kylie                   
     3) Wittmer, Chloe                  4) Ketola, Lyra                   
 
Girls High Jump B
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Grant, Sydney                Glenwood City          3-10.00   10   
  2 Becker, Lauren               Boyceville            J3-10.00    8   
  3 McCarthy, Natelle            Glenwood City          3-08.00    6   
 -- Wisemiller, Elizabeth        Elk Mound                   NH  
 -- Lehman, Madison              Elk Mound                   NH  
 -- Schwartz, Rileigh            Glenwood City               NH  
 -- Ducklow, Mara                Spring Valley               NH  
 -- Adams, Hannah                Spring Valley               NH  
 -- McCarthy, Jenna              Glenwood City               NH  
 
Girls Long Jump B
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Peterson, Violet             Spring Valley         11-09.00   10   
  2 Bauer, Madisynn              Elk Mound             11-02.50    8   
  3 Schlewitz, Jillian           Elk Mound             10-10.50    6   
  4 Millermon, Savanna           Glenwood City         10-09.50    5   
  5 Jenson, Ava                  Elk Mound             10-07.00    4   
  6 Scholer, Kylee               Elk Mound            J10-07.00    3   
  7 Stevens, Jaden               Boyceville            10-03.50    2   
  8 Beyer, Pride                 Spring Valley         10-00.00    1   
  9 Groener, Kathryn             Boyceville             9-11.50  
 10 Bauer, McKenzie              Elmwood/PC             9-10.00  
 11 Petersen, Brenna             Clear Lake             9-09.50  
 12 Beseke, Mya                  Spring Valley          9-09.00  
 13 Jarchow, Lyla                Clear Lake             9-03.50  
 14 Flugg, Michaela              Boyceville             9-02.50  
 15 Booth, Amara                 Glenwood City          8-09.00  
 16 Ketola, Lyra                 Glenwood City          8-03.00  
 17 Nunez, Shamira               Elmwood/PC             8-00.00  
 -- Thomas, Mallory              Elmwood/PC                FOUL  
 -- McCarthy, Jenna              Glenwood City             FOUL  
 -- Schoggins, Tena              Clear Lake                FOUL  
 
Girls Shot Put B
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Groener, Kathryn             Boyceville            27-06.00   10   
  2 Jenson, Kylee                Elk Mound             24-11.50    8   
  3 Thomas, Samantha             Elmwood/PC            23-11.00    6   
  4 Schoggins, Tena              Clear Lake            23-08.50    5   
  5 Hannah, Haylie               Glenwood City         22-09.50    4   
  6 Shambow, Ava                 Glenwood City         22-02.00    3   
  7 Shafer, Maddie               Spring Valley         21-07.50    2   
  8 Thompson, Abby               Spring Valley         21-06.00    1   
  9 Schlegel, Olivia             Spring Valley         20-09.00  
 10 Flournoy, Jayla              Elk Mound             20-08.50  
 10 Wittmer, Chloe               Glenwood City         20-08.50  
 12 Wood, Cori                   Elmwood/PC            19-09.00  
 13 Grant, Sydney                Glenwood City         18-11.00  
 14 Sorenson, Ella               Spring Valley         18-08.00  
 15 Duden, Reese                 Elmwood/PC            18-05.50  
 16 Nelson, Makayla              Boyceville            18-05.00  
 17 Clickner, Blayre             Elk Mound             17-06.00  
 18 Robey, Rocky                 Elmwood/PC            17-04.50  
 19 Link, Olivia                 Elk Mound             16-09.00  
 20 Bauer, Sara                  Boyceville            16-00.00  
 
Girls Discus Throw B
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rodriguez, Azalia            Elk Mound                60-09   10   
  2 Shafer, Maddie               Spring Valley            59-03    8   
  3 Stovern, Sarah               Boyceville               56-02    6   
  4 Shambow, Ava                 Glenwood City            52-04    5   
  5 Strenke, Ericka              Clear Lake               50-10    4   
  6 Thomas, Samantha             Elmwood/PC               47-05    3   
  7 Hanson, Kailey               Elk Mound                47-00    2   
  8 Webb, Emma                   Spring Valley            46-00    1   
  9 Lamb, Jordan                 Spring Valley            45-03  
 10 Thompson, Abby               Spring Valley            42-01  
 11 Cress, Elle                  Clear Lake               41-00  
 12 Petersen, Brenna             Clear Lake               38-05  
 13 Duden, Reese                 Elmwood/PC               38-02  
 14 Wittmer, Chloe               Glenwood City            37-05  
 15 Ketola, Lyra                 Glenwood City            36-04  
 16 Flugg, Michaela              Boyceville               35-02  
 17 Hunsucker, Raven             Elk Mound                34-08  
 18 Booth, Amara                 Glenwood City            34-02  
 19 Link, Olivia                 Elk Mound                31-05  
 20 Robey, Rocky                 Elmwood/PC               29-07  
 21 Bauer, Sara                  Boyceville               21-05  
 
Boys 100 Meter Dash A
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rielly, Justin               Spring Valley            12.77   3  10   
  2 Thompson, Wyatt              Glenwood City            13.62   1   8   
  3 Miller, AJ                   Elk Mound                14.06   3   6   
  4 Klatt, Brady                 Glenwood City            14.26   3   5   
  5 Malles, Ambrose              Elmwood/PC               14.30   2   4   
  6 Lifto, Derek                 Elmwood/PC               14.33   3   3   
  7 Schmidt, Elisha              Elk Mound                14.47   2   2   
  8 Hierlmeier, Nick             Glenwood City            14.55   1   1   
  9 Leintz, Dominic              Clear Lake               14.61   2 
 10 Bartig, Ryan                 Elk Mound                14.85   3 
 11 Svee, Nathan                 Elk Mound                15.01   3 
 12 Gland, Martin                Spring Valley            15.02   2 
 13 Holt, Beau                   Elmwood/PC               15.06   3 
 14 Peterson, Evan               Spring Valley            15.80   2 
 15 Nelson, Jacob                Boyceville               15.96   1 
 16 Martin, Christian            Elmwood/PC               16.09   3 
 17 Burgraff, Taylor             Boyceville               16.23   2 
 18 Nelson, Ezra                 Spring Valley            16.54   2 
 
Boys 200 Meter Dash A
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Powell, Masen                Spring Valley            26.12   2  10   
  2 Rielly, Justin               Spring Valley            26.23   2   8   
  3 Downey, Taheton              Boyceville               27.74   3   6   
  4 Pickard, Hunter              Clear Lake               28.34   1   5   
  5 Miller, AJ                   Elk Mound                28.57   2   4   
  6 Asher, Trevor                Elmwood/PC               29.28   3   3   
  7 Rowan, Brock                 Elk Mound                29.52   3   2   
  8 Lifto, Derek                 Elmwood/PC               29.67   2   1   
  9 Burbach, Jacob               Clear Lake               30.21   3 
 10 Wanta, Isaac                 Elk Mound                31.46   3 
 11 Woodford, Alex               Elk Mound                32.11   3 
 12 Nelson, Jacob                Boyceville               32.37   2 
 13 Wakeling, Blake              Glenwood City            32.66   3 
 14 Quinn, Jayden                Glenwood City            32.90   2 
 15 Eggert, Garet                Glenwood City            33.83   2 
 16 Burgraff, Taylor             Boyceville               34.83   3 
 17 Ebensperger, Marik           Boyceville               35.76   1 
 
Boys 400 Meter Dash A
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rielly, Justin               Spring Valley          1:00.56   2  10   
  2 Downey, Taheton              Boyceville             1:02.29   2   8   
  3 Pickard, Hunter              Clear Lake             1:02.79   1   6   
  4 Thompson, Wyatt              Glenwood City          1:03.09   2   5   
  5 LaCroix, Tylor               Elmwood/PC             1:04.15   1   4   
  6 Powell, Masen                Spring Valley          1:04.21   2   3   
  7 Anderson, Elek               Glenwood City          1:06.91   1   2   
  8 Knops, Gabe                  Glenwood City          1:08.56   1   1   
  9 Bartholomew, Aiden           Elk Mound              1:08.59   2 
 10 Asher, Trevor                Elmwood/PC             1:08.98   2 
 11 Svee, Nathan                 Elk Mound              1:09.99   2 
 12 Paulson, Lukas               Clear Lake             1:10.08   2 
 13 Carlson, Carter              Clear Lake             1:15.17   1 
 14 Westcott, Tobey              Elk Mound              1:17.32   1 
 15 Bauman, Owen                 Glenwood City          1:18.28   1 
 16 Oas, Ethan                   Elk Mound              1:28.16   1 
 
Boys 800 Meter Run A
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hazen, Ian                   Elk Mound              2:35.09   10   
  2 Bartig, Ryan                 Elk Mound              2:35.40    8   
  3 Gehweiler, Jackson           Elk Mound              2:35.71    6   
  4 Anderson, Elek               Glenwood City          2:37.60    5   
  5 Schiferl, Aidan              Elk Mound              2:39.06    4   
  6 Campion, Andrew              Clear Lake             2:43.11    3   
  7 Hollstadt, Walter            Spring Valley          2:48.48    2   
  8 Malles, Ambrose              Elmwood/PC             2:49.36    1   
  9 Eggert, Garet                Glenwood City          2:50.02  
 10 Kreier, Derek                Clear Lake             2:50.09  
 11 Peterson, Evan               Spring Valley          2:50.30  
 12 Bauman, Owen                 Glenwood City          3:04.83  
 13 Vorlicek, Logen              Spring Valley          3:04.88  
 
Boys 1600 Meter Run A
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hazen, Ian                   Elk Mound              5:31.46   10   
  2 Schiferl, Aidan              Elk Mound              5:34.65    8   
  3 Schaefer, Trae               Elk Mound              5:35.82    6   
  4 Anderson, Elek               Glenwood City          5:37.75    5   
  5 Kreier, Derek                Clear Lake             6:13.28    4   
 
Boys 110 Meter Hurdles A
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Powell, Masen                Spring Valley            15.45   2  10   
  2 Knops, Gabe                  Glenwood City            16.88   2   8   
  3 Westcott, Tobey              Elk Mound                17.32   2   6   
  4 Brigham, Aaron               Glenwood City            17.70   2   5   
  5 Wakeling, Blake              Glenwood City            17.73   1   4   
  6 Quinn, Jayden                Glenwood City            17.86   2   3   
  7 Burgraff, Taylor             Boyceville               18.98   2   2   
  8 Wanta, Isaac                 Elk Mound                19.10   2   1   
  9 Mathison, Caleb              Elk Mound                19.39   1 
 10 Ebensperger, Marik           Boyceville               20.38   2 
 
Boys 4x100 Meter Relay A
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Elmwood/Plum City                                     54.27   10   
     1) Asher, Trevor                   2) LaCroix, Tylor                 
     3) Wiex, Frank                     4) Martin, Christian              
  2 Glenwood City                                         55.19    8   
     1) Knops, Gabe                     2) Klatt, Brady                   
     3) Thompson, Wyatt                 4) Quinn, Jayden                  
  3 Elk Mound                                             56.07    6   
     1) Rowan, Brock                    2) Miller, AJ                     
     3) Gehweiler, Jackson              4) Barum, Marcus                  
  4 Elk Mound  'B'                                        59.57    5   
     1) Woodford, Alex                  2) Schmidt, Elisha                
     3) Wanta, Isaac                    4) Mathison, Caleb                
  5 Spring Valley                                       1:01.42    4   
     1) Gland, Martin                   2) Hollstadt, Walter              
     3) Nelson, Ezra                    4) Peterson, Evan                 
  6 Elmwood/Plum City  'B'                              1:07.26    3   
     1) Bechel, Parker                  2) Hanson, Hunter                 
     3) Kopp, Payton                    4) Mark, Bryce                    
 
Boys 4x200 Meter Relay A
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Elk Mound                                           2:00.87   10   
     1) Bartholomew, Aiden              2) Svee, Nathan                   
     3) Bartig, Ryan                    4) Livingston, Josh               
  2 Elmwood/Plum City                                   2:01.70    8   
     1) Holt, Beau                      2) Malles, Ambrose                
     3) Lifto, Derek                    4) Martin, Christian              
  3 Elk Mound  'B'                                      2:01.82    6   
     1) Schaefer, Trae                  2) Hazen, Ian                     
     3) Schiferl, Aidan                 4) Anderson, Avery                
  4 Clear Lake                                          2:07.19    5   
     1) Kreier, Derek                   2) Campion, Andrew                
     3) Carlson, Carter                 4) Leintz, Dominic                
  5 Glenwood City                                       2:11.03    4   
     1) Bauman, Owen                    2) Eggert, Garet                  
     3) Nelson, Anthony                 4) Hierlmeier, Nick               
  6 Spring Valley                                       2:19.70    3   
     1) Gland, Martin                   2) Nelson, Ezra                   
     3) Hollstadt, Walter               4) Vorlicek, Logen                
 
Boys High Jump A
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Powell, Masen                Spring Valley          5-00.00   10   
  2 Knops, Gabe                  Glenwood City          4-08.00    6.33
  2 Burbach, Jacob               Clear Lake             4-08.00    6.33
  2 Downey, Taheton              Boyceville             4-08.00    6.33
  5 Campion, Andrew              Clear Lake             4-04.00    4   
  6 Leintz, Dominic              Clear Lake            J4-04.00    3   
  7 Brigham, Aaron               Glenwood City          4-02.00    1.50
  7 Wakeling, Blake              Glenwood City          4-02.00    1.50
  9 Schmidt, Elisha              Elk Mound              4-00.00  
 10 Thompson, Wyatt              Glenwood City         J4-00.00  
 11 Holt, Beau                   Elmwood/PC            J4-00.00  
 -- Malles, Ambrose              Elmwood/PC                  NH  
 -- Barum, Marcus                Elk Mound                   NH  
 -- Woodford, Alex               Elk Mound                   NH  
 
Boys Long Jump A
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rielly, Justin               Spring Valley         15-10.50   10   
  2 Pickard, Hunter              Clear Lake            15-04.00    8   
  3 Anderson, Elek               Glenwood City         14-00.25    6   
  4 Westcott, Tobey              Elk Mound             13-09.50    5   
  5 Burbach, Jacob               Clear Lake            13-05.50    4   
  6 Asher, Trevor                Elmwood/PC            13-04.75    3   
  7 LaCroix, Tylor               Elmwood/PC            13-04.50    2   
  8 Wanta, Isaac                 Elk Mound             12-04.25    1   
  9 Holt, Beau                   Elmwood/PC            11-10.75  
 10 Woodford, Alex               Elk Mound             11-07.25  
 11 Martin, Christian            Elmwood/PC            11-06.25  
 12 Ebensperger, Marik           Boyceville            11-06.00  
 13 Nelson, Ezra                 Spring Valley         11-05.50  
 13 Quinn, Jayden                Glenwood City         11-05.50  
 15 Livingston, Josh             Elk Mound             11-01.75  
 16 Wakeling, Blake              Glenwood City         11-00.00  
 -- Carlson, Carter              Clear Lake                FOUL  
 
Boys Shot Put A
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mark, Bryce                  Elmwood/PC            39-01.00   10   
  2 Hierlmeier, Nick             Glenwood City         37-06.50    8   
  3 Paulson, Lukas               Clear Lake            37-02.00    6   
  4 Kopp, Payton                 Elmwood/PC            36-05.50    5   
  5 Brigham, Aaron               Glenwood City         36-02.50    4   
  6 Klatt, Brady                 Glenwood City         34-05.50    3   
  7 Rowan, Brock                 Elk Mound             33-07.00    2   
  8 Bartholomew, Aiden           Elk Mound             32-03.50    1   
  9 Oas, Ethan                   Elk Mound             30-06.00  
 10 Gland, Martin                Spring Valley         29-01.50  
 11 Hollstadt, Walter            Spring Valley         28-05.50  
 12 Nelson, Anthony              Glenwood City         28-02.00  
 13 Nelson, Jacob                Boyceville            24-11.50  
 14 O'Keefe-Murphy, Magnus       Elk Mound             24-07.00  
 
Boys Discus Throw A
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mark, Bryce                  Elmwood/PC               93-00   10   
  2 Klatt, Brady                 Glenwood City            89-00    8   
  3 Hierlmeier, Nick             Glenwood City            83-01    6   
  4 Brigham, Aaron               Glenwood City            76-11    5   
  5 Barum, Marcus                Elk Mound                71-02    4   
  6 Lifto, Derek                 Elmwood/PC               70-01    3   
  7 Kopp, Payton                 Elmwood/PC               69-05    2   
  8 Paulson, Lukas               Clear Lake               67-08    1   
  9 Nelson, Jacob                Boyceville               63-02  
 10 Peterson, Evan               Spring Valley            61-06  
 11 Nelson, Anthony              Glenwood City            61-05  
 12 Anderson, Avery              Elk Mound                50-02  
 13 Vorlicek, Logen              Spring Valley            49-03  
 14 O'Keefe-Murphy, Magnus       Elk Mound                47-10  
 15 Ebensperger, Marik           Boyceville               38-00  
 -- Bartholomew, Aiden           Elk Mound                 FOUL  
 
Boys 100 Meter Dash B
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wold, Caden                  Boyceville               13.67   2  10   
  2 Sell, Ashton                 Elk Mound                14.44   1   8   
  3 Booth, Steven                Glenwood City            14.62   2   6   
  4 Schmitt, Diego               Spring Valley            14.79   3   5   
  5 Halama, Devin                Boyceville               14.87   3   4   
  6 Nunez, Giovanni              Elmwood/PC               14.88   1   3   
  7 Bechel, Parker               Elmwood/PC               15.08   1   2   
  8 Lehman, Ivan                 Elk Mound                15.45   3   1   
  9 Anderson, Joel               Spring Valley            15.51   2 
 10 Robelia, Kaden               Spring Valley            15.68   3 
 11 Manor, Colin                 Elmwood/PC               15.82   3 
 12 Holden, Zeb                  Glenwood City            16.09   2 
 13 Wittmer, Ben                 Glenwood City            17.34   3 
 14 Roatch, Jayden               Spring Valley            19.20   2 
 15 Lamb, Charlie                Glenwood City            19.43   1 
 
Boys 200 Meter Dash B
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wold, Caden                  Boyceville               28.38   2  10   
  2 Wenzel, Sam                  Elk Mound                29.16   2   8   
  3 Bauer, Jameson               Spring Valley            29.24   2   6   
  4 Bechel, Parker               Elmwood/PC               30.86   1   5   
  5 Thatcher, Braedon            Elk Mound                30.90   1   4   
  6 Loga, Seth                   Elmwood/PC               34.11   1   3   
  7 Harrington, Tyler            Glenwood City            34.68   2   2   
  8 Wakeling, Cole               Glenwood City            35.29   2   1   
  9 Holden, Zeb                  Glenwood City            35.31   2 
 10 Hojem, Evan                  Glenwood City            39.89   1 
 11 Olson, Caleb                 Boyceville               40.87   1 
 12 Koenning, Travis             Spring Valley            43.53   1 
 13 Roatch, Jayden               Spring Valley            46.98   1 
 
Boys 400 Meter Dash B
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Allen, Blake                 Elmwood/PC             1:08.23   2  10   
  2 Gagner, Tyler                Elk Mound              1:10.10   1   8   
  3 Bechel, Riley                Elmwood/PC             1:15.68   2   6   
  4 Lehman, Ivan                 Elk Mound              1:16.24   2   5   
  5 Montgomery, Michael          Boyceville             1:17.24   2   4   
  6 Halama, Devin                Boyceville             1:17.94   1   3   
  7 Hanson, Matt                 Elk Mound              1:18.77   1   2   
  8 Lifto, Brett                 Elmwood/PC             1:18.88   1   1   
  9 Holden, Zeb                  Glenwood City          1:20.56   2 
 10 Acker, Jace                  Elk Mound              1:21.48   2 
 11 Harrington, Tyler            Glenwood City          1:22.91   2 
 12 Wittmer, Ben                 Glenwood City          1:26.96   1 
 13 O'Meara, Aidan               Spring Valley          1:33.16   2 
 14 Springborn, Elliott          Glenwood City          1:33.93   1 
 15 Roatch, Jayden               Spring Valley          1:39.16   1 
 
Boys 800 Meter Run B
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gagner, Tyler                Elk Mound              2:46.07   10   
  2 Streifel, Carson             Elk Mound              2:54.36    8   
  3 Meyer, Jay                   Elk Mound              2:55.10    6   
  4 Reese, Cooper                Elk Mound              2:55.37    5   
  5 Harris, Blake                Clear Lake             2:56.99    4   
  6 Maxwell, Aiden               Elmwood/PC             2:59.55    3   
  7 Wittmer, Ben                 Glenwood City          3:10.37    2   
  8 Montgomery, Michael          Boyceville             3:11.12    1   
  9 Anderson, Ilan               Glenwood City          3:14.42  
 10 Gregg, Brody                 Spring Valley          3:15.85  
 11 Borgwardt, Trenton           Clear Lake             3:21.30  
 12 Springborn, Elliott          Glenwood City          3:23.91  
 
Boys 1600 Meter Run B
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moyer, Jesse                 Elk Mound              6:26.40   10   
  2 Wheeldon, Peter              Boyceville             6:53.10    8   
  3 Gregg, Brody                 Spring Valley          6:55.87    6   
  4 Anderson, Ilan               Glenwood City          7:04.08    5   
  5 Springborn, Elliott          Glenwood City          7:38.54    4   
  6 O'Meara, Aidan               Spring Valley          7:44.32    3   
  7 Koenning, Travis             Spring Valley          8:30.07    2   
 
Boys 110 Meter Hurdles B
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Banaszak, Graycen            Elk Mound                17.02   2  10   
  2 Mueller, Grandt              Elk Mound                17.58   2   8   
  3 Sell, Ashton                 Elk Mound                18.34   2   6   
  4 Bauer, Jameson               Spring Valley            19.28   2   5   
  5 Acker, Jace                  Elk Mound                19.84   1   4   
  6 Millermon, Elijah            Glenwood City            20.68   1   3   
  7 Hintzman, Ezra               Boyceville               22.24   1   2   
  8 Olson, Caleb                 Boyceville               23.54   2   1   
 
Boys 4x100 Meter Relay B
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Spring Valley                                         57.63   10   
     1) Anderson, Joel                  2) Bauer, Jameson                 
     3) Robelia, Kaden                  4) Schmitt, Diego                 
  2 Boyceville                                            59.03    8   
     1) Halama, Devin                   2) Gilpin, Connor                 
     3) Wheeldon, Peter                 4) Wold, Caden                    
  3 Elk Mound  'B'                                        59.17    6   
     1) Reese, Cooper                   2) Hateli, Taven                  
     3) Meyer, Jay                      4) Streifel, Carson               
  4 Elmwood/Plum City                                   1:01.91    5   
     1) Allen, Blake                    2) Bechel, Riley                  
     3) Rupakus, Ryan                   4) Manor, Colin                   
  5 Elk Mound                                           1:02.36    4   
     1) Acker, Jace                     2) Thatcher, Braedon              
     3) Gagner, Tyler                   4) Moyer, Jesse                   
  6 Elmwood/Plum City  'B'                              1:12.34    3   
     1) Forster, Dominic                2) LeBlanc, Caden                 
     3) Loga, Seth                      4) Batho, Colin                   
 -- Glenwood City  'B'                                       DQ  
     1) Harrington, Tyler               2) Millermon, Elijah              
     3) Anderson, Ilan                  4) Booth, Steven                  
 
Boys 4x200 Meter Relay B
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Elmwood/Plum City                                   2:08.26   10   
     1) Allen, Blake                    2) Bechel, Riley                  
     3) Manor, Colin                    4) Rupakus, Ryan                  
  2 Spring Valley                                       2:10.23    8   
     1) Anderson, Joel                  2) Gregg, Brody                   
     3) Robelia, Kaden                  4) Schmitt, Diego                 
  3 Elk Mound                                           2:11.33    6   
     1) Reese, Cooper                   2) Hateli, Taven                  
     3) Meyer, Jay                      4) Streifel, Carson               
  4 Boyceville                                          2:32.34    5   
     1) Hintzman, Ezra                  2) Montgomery, Michael            
     3) Olson, Caleb                    4) Rineck, Jack                   
 
Boys High Jump B
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wold, Caden                  Boyceville             4-04.00   10   
  2 Harris, Blake                Clear Lake             4-02.00    8   
  3 Bauer, Jameson               Spring Valley          4-00.00    6   
 -- Wakeling, Cole               Glenwood City               NH  
 -- Wenzel, Sam                  Elk Mound                   NH  
 -- Pinder, Shawn                Elk Mound                   NH  
 -- Rupakus, Ryan                Elmwood/PC                  NH  
 -- Hintzman, Ezra               Boyceville                  NH  
 -- Anderson, Ilan               Glenwood City               NH  
 -- Swenby, Esdyn                Glenwood City               NH  
 -- Schmitt, Diego               Spring Valley               NH  
 -- Banaszak, Graycen            Elk Mound                   NH  
 -- Sell, Ashton                 Elk Mound                   NH  
 
Boys Long Jump B
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Allen, Blake                 Elmwood/PC            14-01.25   10   
  2 Mueller, Grandt              Elk Mound             13-03.50    8   
  3 Brice, Zane                  Elk Mound             13-01.25    6   
  4 Robelia, Kaden               Spring Valley         12-09.50    5   
  5 Nunez, Giovanni              Elmwood/PC            12-05.75    4   
  6 Harris, Blake                Clear Lake            11-07.50    3   
  7 Harrington, Tyler            Glenwood City         11-05.25    2   
  8 Lifto, Brett                 Elmwood/PC            11-01.50    1   
  9 O'Meara, Aidan               Spring Valley         10-11.50  
 10 Kersten, Zach                Boyceville            10-08.50  
 11 Pinder, Shawn                Elk Mound             10-00.00  
 11 Hojem, Evan                  Glenwood City         10-00.00  
 13 Wakeling, Cole               Glenwood City          9-11.75  
 14 Roatch, Jayden               Spring Valley          9-06.00  
 15 Balts, Zachary               Elk Mound              9-03.50  
 -- Bechel, Riley                Elmwood/PC                FOUL  
 -- Olson, Caleb                 Boyceville                FOUL  
 -- Wittmer, Ben                 Glenwood City             FOUL  
 -- Koenning, Travis             Spring Valley             FOUL  
 
Boys Shot Put B
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Booth, Steven                Glenwood City         33-10.50   10   
  2 Wenzel, Sam                  Elk Mound             29-04.50    8   
  3 Thatcher, Braedon            Elk Mound             28-11.50    6   
  4 Jenson, Gabe                 Elk Mound             26-08.00    5   
  5 Sundeen, Gavin               Elk Mound             26-07.00    4   
  6 Anderson, Joel               Spring Valley         26-03.50    3   
  7 Swenby, Esdyn                Glenwood City         25-01.50    2   
  8 Wheeldon, Peter              Boyceville            24-06.25    1   
  9 Gilpin, Connor               Boyceville            21-06.00  
 10 Halama, Devin                Boyceville            21-04.50  
 11 Forster, Dominic             Elmwood/PC            20-05.50  
 12 Lamb, Charlie                Glenwood City         20-04.50  
 13 Hintzman, Ezra               Boyceville            20-00.50  
 14 Gregg, Brody                 Spring Valley         18-10.75  
 15 LeBlanc, Caden               Elmwood/PC            17-07.00  
 16 Borgwardt, Trenton           Clear Lake            16-00.00  
 
Boys Discus Throw B
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wheeldon, Peter              Boyceville               70-09   10   
  2 Holden, Zeb                  Glenwood City            69-03    8   
  3 Jenson, Gabe                 Elk Mound                62-04    6   
  4 Balts, Zachary               Elk Mound                60-03    5   
  5 Springborn, Elliott          Glenwood City            55-00    4   
  6 Sundeen, Gavin               Elk Mound                50-09    3   
  7 Swenby, Esdyn                Glenwood City            49-05    2   
  8 Batho, Colin                 Elmwood/PC               42-02    1   
  9 Hanson, Matt                 Elk Mound                39-08  
 10 Kersten, Zach                Boyceville               39-00  
 11 LeBlanc, Caden               Elmwood/PC               37-08  
 12 Forster, Dominic             Elmwood/PC               35-10  
 13 Gilpin, Connor               Boyceville               35-09  
 14 Lamb, Charlie                Glenwood City            33-10  
 15 Borgwardt, Trenton           Clear Lake               29-08  
 
                  Women - A - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) Glenwood City              116        2) Elk Mound                 103   
    3) Boyceville                  93        4) Spring Valley              46   
    5) Clear Lake                  44        6) Elmwood/Plum City          38   
 
                  Women - B - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) Elk Mound                  133        2) Glenwood City              93   
    3) Spring Valley               86        4) Elmwood/Plum City          54   
    5) Boyceville                  51        6) Clear Lake                 33   
 
                  Men - A - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) Glenwood City              113.33     2) Elk Mound                 113   
    3) Spring Valley               80        4) Elmwood/Plum City          72   
    5) Clear Lake                  55.33     6) Boyceville                 22.33
 
                  Men - B - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) Elk Mound                  170        2) Boyceville                 77   
    3) Elmwood/Plum City           67        4) Spring Valley              59   
    5) Glenwood City               51        6) Clear Lake                 15