Licensed to PrimeTime Timing - Contractor License         HY-TEK's Meet Manager
                      SEC Conference JV Relays - 5/3/2018                      
                             Franklin High School                              
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Hurdles Relay
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Mantoan, Jolene           JR Franklin                 17.69   2   3.33
  2 Stackhouse, Ally          SO Franklin                 17.74   2   3.33
  3 Chilla-Aunella, Tresor    SO Kenosha Indi             20.26   1   2   
  4 Barsky, Kayla             JR Oak Creek                20.52   1   2.66
  5 Husson, Arabella          SO Racine Horli             21.13   2 
  6 Grams, Halley             SO Oak Creek                21.19   2   2.66
  7 Benoit, Julia             JR Oak Creek                21.52   2   2.66
  8 Morris, Jasmine           FR Kenosha Indi             21.79   1   2   
  9 Adams, Adadriana          FR Kenosha Indi             23.70   2   2   
 10 McCoy, Hailey             SR Franklin                 24.30   2   3.33
 11 Stratman, Elizabeth       FR Racine Horli             25.31   1 
 
Girls 300 Meter Hurdles Relay
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Stackhouse, Ally          SO Franklin                 54.50   2   3.33
  2 McCoy, Hailey             SR Franklin                 56.87   2   3.33
  3 Chilla-Aunella, Tresor    SO Kenosha Indi             57.97   1   2   
  4 Barsky, Kayla             JR Oak Creek                58.41   2   2.66
  5 Sweet, Janel              JR Franklin                 59.67   2   3.33
  6 Holm, Hailey              JR Kenosha Indi           1:01.21   1   2   
  7 Benoit, Julia             JR Oak Creek              1:01.49   2   2.66
  8 Grams, Halley             SO Oak Creek              1:01.59   2   2.66
  9 Schroeder, Katie          SO Kenosha Brad           1:03.00   1 
 10 Torres, Azalea            SO Kenosha Indi           1:05.82   1   2   
 11 Kauzrich, Tessa           SO Kenosha Brad           1:15.19   2 
 
Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Oak Creek                                             54.42   10   
  2 Franklin                                              55.57    8   
  3 Kenosha Indian Trail                                  56.51    6   
  4 Kenosha Bradford/Reu                                  57.27    5   
  5 Racine Horlick                                        57.74    4   
  6 Kenosha Tremper                                       57.96    3   
 
Girls 4x200 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Oak Creek                                           1:57.13   10   
  2 Franklin                                            1:59.30    8   
  3 Racine Horlick                                      2:01.10    6   
  4 Kenosha Tremper                                     2:03.66    5   
  5 Kenosha Bradford/Reu                                2:03.74    4   
  6 Kenosha Indian Trail                                2:05.01    3   
 
Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Oak Creek                                           4:34.50   10   
  2 Franklin                                            4:49.70    8   
  3 Kenosha Bradford/Reu                                5:10.37    6   
  4 Kenosha Indian Trail                                5:16.29    5   
 
Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Oak Creek                                          11:37.14   10   
  2 Kenosha Indian Trail                               11:41.63    8   
  3 Kenosha Bradford/Reu                               12:11.11    6   
 
Girls 4x1600 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Kenosha Indian Trail                               25:42.60   10   
  2 Oak Creek                                          27:06.48    8   
 
Girls 800 Sprint Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Oak Creek                                           2:03.26   10   
  2 Franklin                                            2:08.11    8   
  3 Kenosha Tremper                                     2:15.81    6   
  4 Racine Horlick                                      2:21.88    5   
 -- Kenosha Bradford/Reu                                     FS  
 -- Kenosha Indian Trail                                     FS  
 
Girls Distance Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Kenosha Bradford/Reu                               15:06.52   10   
  2 Kenosha Tremper                                    15:37.78    8   
  3 Oak Creek                                          15:53.87    6   
  4 Franklin                                           16:14.58    5   
  5 Kenosha Indian Trail                               16:34.99    4   
  6 Racine Horlick                                     16:42.91    3   
 
Girls Long Jump Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sladky, Carolyn           SO Racine Horli          14-11.00    2   
  2 Duchemin, Taylor          SO Oak Creek             14-08.00    1.66
  3 Stackhouse, Ally          SO Franklin              14-03.50    3.33
  4 Rios, Madison             JR Kenosha Indi          14-02.50    2.66
  5 Thorpe, Alexi             FR Franklin              13-11.50    3.33
  6 Washington, Sanaya        FR Kenosha Indi          13-11.00    2.66
  7 Kandipati, Reshma         SO Franklin              13-10.50    3.33
  8 Davis, Tamiya             SO Racine Horli          13-07.00    2   
  9 Wandschneider, Abby       SO Oak Creek             13-04.00    1.66
 10 Henley, Keondra           SO Kenosha Brad          12-05.00    2   
 11 Moore, Arianna            SO Kenosha Indi          12-04.00    2.66
 12 Kauzrich, Tessa           SO Kenosha Brad          12-00.50    2   
 13 Stark, Kyla               SO Oak Creek             11-09.00    1.66
 14 McNeil, Journee           SO Racine Horli          11-05.00    2   
 -- Steward-Wallace, Corinia  FR Kenosha Brad              FOUL  
 
Girls Triple Jump Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Beckmann, Hailey          FR Franklin              30-06.00    3.33
  2 Heup, Danielle            SO Franklin              30-04.50    3.33
  3 Morris, Jasmine           FR Kenosha Indi          28-09.00    2.66
  4 Flagge, Sam               FR Oak Creek             28-06.50    2   
  5 Rios, Madison             JR Kenosha Indi          28-05.50    2.66
  6 Weisensel, Trinity        SO Oak Creek             25-03.00    2   
  7 Prondzinski, Olivia       JR Kenosha Indi          25-01.00    2.66
  8 McCoy, Hailey             SR Franklin              24-05.50    3.33
  9 Kelly, Mara               SO Oak Creek             23-09.50    2   
 
Girls Shot Put Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Stich, Ashley             JR Kenosha Trem          27-04.50    2.66
  2 James, Xandria            SR Racine Park           25-08.50    1.66
  3 Widenski, Jenna           FR Oak Creek             25-08.25    3.33
  4 Erickson, Tahlia          FR Oak Creek             25-05.25    3.33
  5 Dohs, Allie               FR Oak Creek             25-05.00    3.33
  6 Zebrowski, Abby           SO Racine Horli          24-10.50    2   
  7 Alba-Garcia, Alyssabeth   SO Racine Horli          24-02.00    2   
  8 Lemke, Samantha           FR Franklin              22-08.00    1.33
  8 Mayfield, Alaya           JR Racine Park           22-08.00    1.66
 10 Petty, Megan              SO Kenosha Brad          22-05.50    0.66
 11 Gossett, Abby             FR Franklin              22-05.50    1.33
 12 Jolley, Sydney            FR Kenosha Trem          22-05.00    2.66
 13 Rodriguez, Jazmyn         FR Kenosha Trem          21-08.50    2.66
 14 Rico, Olivia              SO Racine Park           20-10.50    1.66
 15 Popp, Leah                FR Kenosha Indi          20-08.75    1   
 16 Etchison, Emily           SO Racine Horli          20-04.25    2   
 17 Dietz, Rebecca            FR Kenosha Indi          19-10.50    1   
 18 Falduto, Ashley           SO Kenosha Brad          18-06.00    0.66
 19 Delle-Grazie, Lex         FR Kenosha Indi          17-05.50    1   
 20 Cisneros, Marrisa         SO Kenosha Brad          16-11.25    0.66
 21 Stueck, Olivia            FR Franklin              15-04.50    1.33
 
Girls Discus Throw Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Erickson, Tahlia          FR Oak Creek                76-06    3.33
  2 Dohs, Allie               FR Oak Creek                69-08    3.33
  3 Widenski, Jenna           FR Oak Creek                64-00    3.33
  4 Rodriguez, Jazmyn         FR Kenosha Trem             63-11    1   
  5 Alba-Garcia, Alyssabeth   SO Racine Horli             58-07    2   
  6 Falduto, Ashley           SO Kenosha Brad             57-05    2.66
  7 Popp, Leah                FR Kenosha Indi             57-00    1.66
  8 Gossett, Abby             FR Franklin                 53-05    1   
  9 James, Xandria            SR Racine Park              50-08    1.33
 10 Mayfield, Alaya           JR Racine Park              49-08    1.33
 11 Johnson, Ashley           FR Kenosha Brad             48-09    2.66
 12 Agee Hill, Amosia         SR Kenosha Brad             48-06    2.66
 13 Zebrowski, Abby           SO Racine Horli             48-00    2   
 14 Havican, Madeline         SO Racine Horli             47-02    2   
 15 Delle-Grazie, Lex         FR Kenosha Indi             46-05    1.66
 16 Dietz, Rebecca            FR Kenosha Indi             45-00    1.66
 17 Rico, Olivia              SO Racine Park              43-09    1.33
 18 Jolley, Sydney            FR Kenosha Trem             38-03    1   
 19 Lemke, Samantha           FR Franklin                 38-01    1   
 20 Stueck, Olivia            FR Franklin                 36-04    1   
 -- Stich, Ashley             JR Kenosha Trem                ND  
 
Boys 110 Meter Hurdles Relay
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Iqbal, Rahib              SR Kenosha Indi             19.01   2   2   
  2 Ramirez, Cristian         SO Racine Horli             19.97   2   2.66
  3 Bachinski, Zach           SO Oak Creek                19.98   1   3.33
  4 Cottrell, Elijah          SO Oak Creek                19.99   2   3.33
  5 Rosandich, Ryan           JR Oak Creek                20.53   2   3.33
  6 Neave, Sergio             JR Racine Horli             20.95   2   2.66
  7 Williams, Damarion        FR Kenosha Brad             21.36   2 
  8 Ingad, Kalel              FR Kenosha Indi             21.53   1   2   
  9 Chachee, Geordon          FR Racine Horli             21.72   2   2.66
 10 Schiess, Matt             SO Kenosha Brad             21.85   1 
 11 Robbins, Joe              FR Kenosha Indi             24.15   1   2   
 
Boys 300 Meter Hurdles Relay
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Klubertanz, Dyson         FR Franklin                 45.21   2   2.66
  2 Cottrell, Elijah          SO Oak Creek                45.78   2   3.33
  3 Kobayashi, Ken            SR Franklin                 46.90   2   2.66
  4 Rosandich, Ryan           JR Oak Creek                47.28   1   3.33
  4 Iqbal, Rahib              SR Kenosha Indi             47.28   2   1.66
  6 Bachinski, Zach           SO Oak Creek                47.34   1   3.33
  7 Cline, Caleb              JR Kenosha Indi             47.46   2   1.66
  8 Ramirez, Cristian         SO Racine Horli             47.47   2   2   
  9 Faz, Luis                 SO Racine Horli             47.74   2   2   
 10 Chachee, Geordon          FR Racine Horli             49.32   1   2   
 11 Schiess, Matt             SO Kenosha Brad             50.75   1 
 12 VanWeelden, Dakota        FR Franklin                 51.56   1   2.66
 13 Franklin, Terrell         FR Kenosha Indi             53.87   1   1.66
 14 Williams, Damarion        FR Kenosha Brad             56.14   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Kenosha Indian Trail                                  47.17   10   
  2 Franklin                                              48.10    8   
  3 Racine Horlick                                        48.42    6   
  4 Oak Creek                                             50.73    5   
  5 Kenosha Tremper                                       53.34    4   
  6 Racine Park                                         1:00.32    3   
 -- Kenosha Bradford/Reu                                     DQ  
 
Boys 4x200 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Oak Creek                                           1:39.02   10   
  2 Kenosha Indian Trail                                1:39.52    8   
  3 Kenosha Bradford/Reu                                1:40.74    6   
  4 Franklin                                            1:40.95    5   
  5 Racine Park                                         1:45.32    4   
  6 Kenosha Tremper                                     1:50.88    3   
 -- Racine Horlick                                           DQ  
 
Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Franklin                                            3:57.17   10   
  2 Kenosha Bradford/Reu                                3:58.33    8   
  3 Racine Horlick                                      4:00.01    6   
  4 Oak Creek                                           4:00.44    5   
  5 Kenosha Indian Trail                                4:21.73    4   
  6 Kenosha Tremper                                     5:02.52    3   
 
Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Kenosha Bradford/Reu                                9:38.61   10   
  2 Kenosha Indian Trail                                9:40.83    8   
  3 Oak Creek                                           9:45.32    6   
  4 Racine Park                                        10:14.39    5   
  5 Kenosha Tremper                                    11:07.67    4   
  6 Racine Horlick                                     11:18.91    3   
 
Boys 4x1600 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Kenosha Indian Trail                               21:14.82   10   
  2 Oak Creek                                          21:18.69    8   
  3 Racine Horlick                                     21:36.62    6   
  4 Kenosha Tremper                                    23:56.58    5   
  5 Franklin                                           24:31.23    4   
 
Boys 800 Sprint Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Franklin                                            1:47.11   10   
  2 Kenosha Bradford/Reu                                1:48.67    8   
  3 Racine Horlick                                      1:52.90    6   
  4 Oak Creek                                           1:53.56    5   
  5 Kenosha Indian Trail                                1:54.08    4   
  6 Kenosha Tremper                                     1:56.70    3   
  7 Racine Park                                         1:57.62    2   
 
Boys Distance Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Kenosha Bradford/Reu                               12:52.28   10   
  2 Racine Park                                        13:26.03    8   
  3 Franklin                                           13:36.69    6   
  4 Kenosha Tremper                                    13:50.64    5   
  5 Kenosha Indian Trail                               14:04.51    4   
 
Boys High Jump Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Morales, Edelmar          JR Kenosha Indi           5-06.00    2.66
  1 Oeth, Alex                SO Oak Creek              5-06.00    3.33
  3 Villagrano, Everardo      SO Kenosha Trem           5-02.00    3   
  3 Ray, Alex                 FR Oak Creek              5-02.00    3.33
  5 Bruins, Adam              FR Oak Creek              5-00.00    3.33
  6 Franklin, Terrell         FR Kenosha Indi           4-08.00    2.66
  6 Coppernell, Cole          SR Franklin               4-08.00    5   
  6 Robbins, Joe              FR Kenosha Indi           4-08.00    2.66
  9 Chi Chi, Geordon             Racine Horli           4-06.00    3.50
  9 Chamberlain, Matt            Racine Horli           4-06.00    3.50
  9 Knudtson, Andrew          SO Kenosha Trem           4-06.00    3   
 -- Fare, Luis                   Racine Horli                NH  
 -- Freeman, Josh             SO Kenosha Trem                NH  
 
Boys Long Jump Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lynch, Amariyon           SO Kenosha Indi          18-06.50    2.66
  2 Bachinski, Zach           SO Oak Creek             18-00.00    2   
  3 Baudry, Alec              JR Franklin              17-09.50    3.33
  4 Coppernell, Cole          SR Franklin              17-02.00    3.33
  4 Whiteaker, Jacob          SO Franklin              17-02.00    3.33
  6 Bruins, Adam              FR Oak Creek             17-00.00    2   
  7 Herr, Jon                 JR Kenosha Trem          16-08.00    1.33
  8 Spino, Jacob              SO Kenosha Brad          16-07.50    1.66
  9 Fahnrich, Connor          SO Kenosha Indi          16-00.00    2.66
 10 Ben-Carew, Denzyl         SO Kenosha Indi          15-10.00    2.66
 11 Lee, Chris                JR Kenosha Brad          15-05.50    1.66
 12 Landgraf, Luke            FR Oak Creek             15-00.00    2   
 13 Ambosini, Chris           SO Kenosha Brad          14-08.00    1.66
 14 Pokorny, Sebastian        SO Kenosha Trem          12-03.50    1.33
 15 Willis, Shane             FR Kenosha Trem          11-11.00    1.33
 
Boys Triple Jump Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Oeth, Alex                SO Oak Creek             38-06.00    3.33
  2 Bachinski, Zach           SO Oak Creek             38-02.00    3.33
  3 Hibbard, Anthony          SO Oak Creek             36-11.00    3.33
  4 Ingad, Kalel              FR Kenosha Indi          36-09.50    2   
  5 Baudry, Alec              JR Franklin              36-04.00    2.66
  6 Stugelmeyer, Jacob        SO Franklin              35-09.00    2.66
  7 Miller, Jarrick           FR Franklin              35-03.00    2.66
  8 Fahnrich, Connor          SO Kenosha Indi          34-00.00    2   
  9 Jackson, Nathaniel        FR Kenosha Trem          33-10.00    1.66
 10 Franklin, Terrell         FR Kenosha Indi          31-04.00    2   
 11 Padron, Fernando          JR Kenosha Trem          30-03.00    1.66
 12 Villagrano, Everardo      SO Kenosha Trem          22-10.00    1.66
 
Boys Shot Put Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Thomas, Raishien          SO Racine Park           41-06.50    3.33
  2 Fellman, Will             SR Kenosha Brad          36-05.00    2   
  3 Wilson, Cameron           SO Franklin              35-09.00    2.66
  4 Maternowski, Jacob        SR Franklin              34-06.50    2.66
  5 Jessup, Noah              FR Franklin              33-05.50    2.66
  6 Anderson, Jevon           SR Racine Park           32-10.50    3.33
  7 Vasquez, Venicio          SO Kenosha Brad          32-10.00    2   
  8 Ignarski, Mitchell        SO Kenosha Trem          31-01.50    1.66
  9 Ginter, Camrin            FR Kenosha Indi          30-06.50    1.16
 10 DeSantiago, Jose          JR Racine Park           30-05.00    3.33
 11 Houston, Annan            FR Racine Horli          30-03.50    0.66
 12 Snyder, Nick              SO Oak Creek             30-03.00    1.16
 13 Fitch, Austin             FR Kenosha Trem          30-00.50    1.66
 13 Ferry, Jacob              SO Racine Horli          30-00.50    0.66
 15 Major, Ryan               SO Kenosha Indi          29-06.00    1.16
 16 Prohaska, Luciano         FR Oak Creek             29-02.00    1.16
 16 Kochman, Thomas           JR Kenosha Brad          29-02.00    2   
 18 Knudtson, Andrew          SO Kenosha Trem          28-08.50    1.66
 19 Wilson, Anthony           SR Oak Creek             27-02.50    1.16
 20 Badillo, David            SO Kenosha Indi          26-07.00    1.16
 21 Schick, Spencer           FR Racine Horli          23-09.50    0.66
 
Boys Discus Throw Relay
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Maternowski, Jacob        SR Franklin                109-00    3.33
  2 Jessup, Noah              FR Franklin                108-04    3.33
  3 Aliji, Imran              JR Kenosha Brad            101-07    2.66
  4 Freeman, Will                Kenosha Brad             93-02    2.66
  5 Schiess, Nathan           SR Kenosha Brad             92-00    2.66
  6 Wilson, Cameron           SO Franklin                 91-04    3.33
  7 Badillo, David            SO Kenosha Indi             86-04    1.33
  8 Anderson, Jevon           SR Racine Park              86-00    2   
  9 DeSantiago, Jose          JR Racine Park              85-00    2   
 10 Knudtson, Andrew          SO Kenosha Trem             84-11    1.66
 11 Erdman, Brady             FR Oak Creek                83-07    1   
 12 Fitch, Austin             FR Kenosha Trem             83-00    1.66
 13 Ignarski, Mitchell        SO Kenosha Trem             80-07    1.66
 14 Thomas, Raishien          SO Racine Park              77-11    2   
 15 Major, Ryan               SO Kenosha Indi             75-10    1.33
 16 Prohaska, Luciano         FR Oak Creek                73-04    1   
 17 Ginter, Camrin            FR Kenosha Indi             72-08    1.33
 18 Houston, Annan            FR Racine Horli             72-03    0.66
 19 Peralta, Mike             SO Racine Horli             66-09    0.66
 20 Kawczynski, Ben           FR Oak Creek                65-03    1   
 21 Schick, Spencer           FR Racine Horli             56-04    0.66
 
                    Women - Team Rankings - 13 Events Scored
===============================================================================
    1) Oak Creek                  111        2) Franklin                   84   
    3) Kenosha Indian Trail        72        4) Kenosha Bradford/Reu       45   
    5) Racine Horlick              36        6) Kenosha Tremper            32   
    7) Racine Park                  9                                           
 
                    Men - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Franklin                    92        2) Oak Creek                  91.50
    3) Kenosha Indian Trail        88.50     4) Kenosha Bradford/Reu       61   
    5) Racine Horlick              52        5) Kenosha Tremper            52   
    7) Racine Park                 38