Licensed to PrimeTime Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/12/2017 08:03 PM
               Southeastern Conference Championships - 5/12/2017               
                        Hosted by Oak Creek High School                        
                                 Oak Creek, WI                                 
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 4x800 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Kenosha Tremper                                     9:53.28   10   
     1) Hupp, Emma FR                   2) O'Boyle, Molly SR              
     3) Dever, Lacy FR                  4) Hansen, Riley JR               
  2 Racine Horlick                                     10:06.74    8   
     1) Pitrof, Sydney JR               2) Turner, Jenna FR               
     3) Pitrof, Olivia FR               4) Ortiz, Leslie SR               
  3 Oak Creek                                          10:13.91    6   
     1) Schommer, Olivia JR             2) Wardius, McKenna SO            
     3) Sims, Lauren SO                 4) Moczynski, Danielle JR         
  4 Franklin                                           10:17.97    5   
     1) Gain, Meghan JR                 2) Mantoan, Jolene SO             
     3) Trinko, Morgan SR               4) Davis, Leslie FR               
  5 Kenosha Indian Trail                               10:24.91    4   
     1) Clady, Kate FR                  2) Balch, Molly FR                
     3) Ballard, Kerigann SO            4) Hernandez, Yesenia SO          
  6 Racine Case                                        11:35.37    3   
     1) Fannin, Lilliana FR             2) Bollendorf, Sara FR            
     3) Borgardt, Ashley SR             4) Short, Jasmyne JR              
 
Event 2  Boys 4x800 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Racine Case                                         8:16.14   10   
     1) Norris, Justin JR               2) Nimi, Tresor SR                
     3) Schneider, Taylor JR            4) Stapleman, Michael SO          
  2 Racine Horlick                                      8:24.79    8   
     1) Buckley-Hunter, Tyler JR        2) Weber, Galen SR                
     3) Rocha, Jose SR                  4) Katt, Noah SR                  
  3 Oak Creek                                           8:34.92    6   
     1) Gardner, Tanner SO              2) Rocha, Seth JR                 
     3) Menako, Simeon SO               4) Kisting, Tyler SO              
  4 Franklin                                            8:43.64    5   
     1) Selensky, Noah SO               2) Jessup, Nathan SR              
     3) Tarmann, Ben SR                 4) Rabideaux, Eddie SO            
  5 Kenosha Tremper                                     8:46.15    4   
     1) Neill, Caleb SO                 2) Falcone, Brian SR              
     3) Smith, Sean JR                  4) Crane, Steve SR                
  6 Kenosha Bradford                                    8:53.02    3   
     1) Olson, Garrett SO               2) Leipzig, Nathan JR             
     3) Meyer, Kolin JR                 4) Snyder, Micah JR               
  7 Kenosha Indian Trail                                8:56.47    2   
     1) Infante, Evan SR                2) Bernhagen, Sam JR              
     3) Calara, Connor SO               4) Schultz, Hunter SO             
 -- Racine Park                                             DNF  
     1) Fischer, Sean SR                2) Martin, Isaiah SO              
     3) Ramos, Yamil JR                 4) Steffen, Andrew JR             
 
Event 3  Girls 100 Meter Dash High School
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Troy, Maddy               FR Tremper                  12.42Q  3 
  2 Nelson, Shannon           JR Oak Creek                12.55Q  1 
  3 Jerdee, Amaya             SO Racine Horlick           12.66Q  2 
  4 Holt, Alaina              SO Oak Creek                12.66q  2 
  5 Nash, Regne               SR Racine Park              12.88q  3 
  6 Gibbs, Cerriyah           SR Racine Horlick           12.89q  2 
  7 Varnell, Miracle          JR Tremper                  13.04q  1 
  8 Farr, Janai               SR Racine Case              13.06q  1 
  9 Block, Natalie            FR Oak Creek                13.15   3 
 10 Pecha, Kathryn            SR Franklin                 13.16   1 
 11 Patterson, Jada           SO Racine Case              13.35   2 
 12 Allen, Isabella           FR Tremper                  13.54   3 
 13 Giese, Abby               FR Indian Trail             13.59   2 
 14 White, Destinee           SO Racine Horlick           13.62   1 
 15 George, Aaliya            SO Racine Park              13.68   3 
 16 Riedlinger, Emma          SR Indian Trail             13.81   2 
 17 Carrasquillo, India       FR Bradford                 14.00   2 
 18 Castelli, Rachel          SO Indian Trail             14.26   1 
 
Event 4  Boys 100 Meter Dash High School
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
  1 Ford, Dwayne              SR Racine Case              10.86Q  1 
  2 Harden, Roy               SR Oak Creek                11.00Q  2 
  3 Bright, Cornelius         JR Oak Creek                11.14Q  3 
  4 Grant, Jaylen             SO Indian Trail             11.12q  1 
  5 Marshall, Jordan          JR Racine Park              11.19q  1 
  6 Woods, Traivon            JR Racine Case              11.43q  3 
  7 Rydeski, Charlie          SR Franklin                 11.47q  2 
  8 Ward, David               JR Racine Horlick           11.50q  2 
  9 Wadzinski, Jack           JR Franklin                 11.51   3 
 10 Smith, Israel             SR Racine Case              11.67   2 
 11 Jones, Daniel             JR Indian Trail             11.69   1 
 12 Tobin, Brad               JR Franklin                 11.69   1 
 13 James, D' Angelo          SR Racine Park              11.71   3 
 14 Smith, Justin             SR Indian Trail             11.74   3 
 15 Daniel, Deshun            SR Tremper                  11.77   1 
 16 Baines, Anton             FR Tremper                  12.01   3 
 17 Bailey, Cole              SR Bradford                 12.09   2 
 18 Martinez, Cruz            JR Racine Horlick           18.71   3 
 
Event 6  Girls 100 Meter Hurdles High School
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
  1 Washington, Jazsmin       SR Oak Creek                15.78Q  2 
  2 Pyan, Haley               SR Franklin                 15.95Q  1 
  3 Tempesta, Grace           JR Racine Horlick           16.67q  2 
  4 Rossmann, Madelyne        SO Bradford                 16.87q  1 
  5 Harris, Kylaira           SR Indian Trail             17.75q  1 
  6 Jones, Victoria           SO Racine Park              18.19q  2 
  7 Edwards, Morgan           JR Franklin                 18.25q  1 
  8 Pham, Linh                SR Franklin                 18.33q  2 
  9 Brim, Mikayla             SO Racine Case              18.73   1 
 10 Hinze, Margret            SR Racine Case              18.95   1 
 11 Garbo, Madelyn            FR Racine Horlick           21.29   2 
 12 Modory, Kenna             FR Indian Trail             22.00   2 
 
Event 5  Boys 110 Meter Hurdles High School
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
  1 Hale, Davonte             SR Bradford                 15.68Q  2 
  2 Hennig, Mike              SR Franklin                 15.71Q  3 
  3 Williams, Marquon         JR Bradford                 15.72Q  1 
  4 Carter, James             JR Oak Creek                16.26q  2 
  5 Cramer, Dan               SO Oak Creek                16.40q  3 
  6 Wojnowski, Thomas         SO Oak Creek                16.49q  3 
  7 Rugaber, Noah             JR Franklin                 16.57q  3 
  8 Matsen, Adan              JR Racine Park              16.74q  1 
  9 Hupp, Luke                JR Tremper                  16.81   2 
 10 Craft, Michael            JR Indian Trail             16.82   3 
 11 Thomas, Raishien          FR Racine Park              16.90   1 
 12 Ciardo, Tony              SR Indian Trail             17.47   1 
 13 Benisch, RJ               SR Racine Case              18.13   2 
 14 Sweet, Jordan             SO Indian Trail             18.66   1 
 15 Bowens, Nathaniel         SO Bradford                 20.91   2 
 
Event 19  Girls 200 Meter Dash High School
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
  1 Troy, Maddy               FR Tremper                  25.18Q  3 
  2 Nelson, Shannon           JR Oak Creek                25.82Q  2 
  3 Thomas, Whitney           FR Franklin                 26.81Q  1 
  4 Edwards, Kelonya          FR Racine Horlick           26.25q  3 
  5 White, Makayla            SO Racine Horlick           26.28q  2 
  6 Holt, Alaina              SO Oak Creek                26.32q  3 
  7 Washington, Jazsmin       SR Oak Creek                26.87q  1 
  8 Varner, Angel             JR Racine Case              26.97q  3 
  9 Varnell, Miracle          JR Tremper                  27.05   1 
 10 Gunderson, Chayce         SR Racine Case              27.40   3 
 11 Farr, Janai               SR Racine Case              27.58   2 
 12 Sollman, Megan            JR Racine Horlick           27.92   2 
 13 Ellis, Zaria              SO Bradford                 28.32   2 
 14 White, Jennifer           JR Bradford                 28.54   1 
 15 Allen, Isabella           FR Tremper                  28.93   1 
 16 Wilson, Deja              JR Indian Trail             29.61   3 
 17 Holm, Hannah              FR Indian Trail             29.87   2 
 18 Medel, Sam                FR Indian Trail             29.97   3 
 
Event 20  Boys 200 Meter Dash High School
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
  1 Ford, Dwayne              SR Racine Case              22.17Q  3 
  2 Potter, Ryan              SO Oak Creek                22.45Q  1 
  3 Rafalski, Chris           SR Franklin                 22.79Q  2 
  4 Thomas, Tyriek            SR Racine Case              22.47q  3 
  5 Garcia, Joe               JR Racine Horlick           22.82q  2 
  6 Catarozoli, AJ            JR Franklin                 22.90q  1 
  7 Bright, Cornelius         JR Oak Creek                22.91q  3 
  8 Krueger, Ethan            SO Indian Trail             23.07q  2 
  9 Rydeski, Charlie          SR Franklin                 23.60   1 
 10 Leger, Zach               JR Racine Horlick           23.83   2 
 11 Harvey, Tamarius          SO Tremper                  23.95   2 
 12 Cabaltera, Sam            JR Racine Case              24.26   3 
 13 Yenerall, RJ              SR Indian Trail             24.51   1 
 14 Woodley, LaMont           SO Racine Park              24.73   1 
 15 Woods, Nathaniel          SR Racine Horlick           25.26   3 
 
Event 6  Girls 100 Meter Hurdles High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Washington, Jazsmin       SR Oak Creek                15.55   10   
  2 Pyan, Haley               SR Franklin                 15.62    8   
  3 Rossmann, Madelyne        SO Bradford                 16.09    6   
  4 Tempesta, Grace           JR Racine Horlick           16.68    5   
  5 Harris, Kylaira           SR Indian Trail             17.54    4   
  6 Pham, Linh                SR Franklin                 17.91    3   
  7 Jones, Victoria           SO Racine Park              17.98    2   
  8 Edwards, Morgan           JR Franklin                 18.04    1   
Preliminaries
  9 Brim, Mikayla             SO Racine Case                     
 10 Hinze, Margret            SR Racine Case                     
 11 Garbo, Madelyn            FR Racine Horlick                  
 12 Modory, Kenna             FR Indian Trail                    
 
Event 5  Boys 110 Meter Hurdles High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Williams, Marquon         JR Bradford                 15.47   10   
  2 Hennig, Mike              SR Franklin                 15.53    8   
  3 Carter, James             JR Oak Creek                16.18    6   
  4 Cramer, Dan               SO Oak Creek                16.28    5   
  5 Hale, Davonte             SR Bradford                 16.29    4   
  6 Rugaber, Noah             JR Franklin                 16.53    3   
  7 Wojnowski, Thomas         SO Oak Creek                16.68    2   
  8 Matsen, Adan              JR Racine Park              16.91    1   
Preliminaries
  9 Hupp, Luke                JR Tremper                         
 10 Craft, Michael            JR Indian Trail                    
 11 Thomas, Raishien          FR Racine Park                     
 12 Ciardo, Tony              SR Indian Trail                    
 13 Benisch, RJ               SR Racine Case                     
 14 Sweet, Jordan             SO Indian Trail                    
 15 Bowens, Nathaniel         SO Bradford                        
 
Event 3  Girls 100 Meter Dash High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Troy, Maddy               FR Tremper                  12.27   10   
  2 Nelson, Shannon           JR Oak Creek                12.48    8   
  3 Jerdee, Amaya             SO Racine Horlick           12.64    6   
  4 Gibbs, Cerriyah           SR Racine Horlick           12.79    5   
  5 Holt, Alaina              SO Oak Creek                12.82    4   
  6 Varnell, Miracle          JR Tremper                  12.91    3   
  7 Nash, Regne               SR Racine Park              12.94    2   
  8 Farr, Janai               SR Racine Case              13.20    1   
Preliminaries
  9 Block, Natalie            FR Oak Creek                       
 10 Pecha, Kathryn            SR Franklin                        
 11 Patterson, Jada           SO Racine Case                     
 12 Allen, Isabella           FR Tremper                         
 13 Giese, Abby               FR Indian Trail                    
 14 White, Destinee           SO Racine Horlick                  
 15 George, Aaliya            SO Racine Park                     
 16 Riedlinger, Emma          SR Indian Trail                    
 17 Carrasquillo, India       FR Bradford                        
 18 Castelli, Rachel          SO Indian Trail                    
 
Event 4  Boys 100 Meter Dash High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Ford, Dwayne              SR Racine Case              10.88   10   
  2 Harden, Roy               SR Oak Creek                10.90    8   
  3 Bright, Cornelius         JR Oak Creek                11.03    6   
  4 Grant, Jaylen             SO Indian Trail             11.09    5   
  5 Marshall, Jordan          JR Racine Park              11.17    4   
  6 Rydeski, Charlie          SR Franklin                 11.40    3   
  7 Ward, David               JR Racine Horlick           11.46    2   
  8 Woods, Traivon            JR Racine Case              11.76    1   
Preliminaries
  9 Wadzinski, Jack           JR Franklin                        
 10 Smith, Israel             SR Racine Case                     
 11 Jones, Daniel             JR Indian Trail                    
 12 Tobin, Brad               JR Franklin                        
 13 James, D' Angelo          SR Racine Park                     
 14 Smith, Justin             SR Indian Trail                    
 15 Daniel, Deshun            SR Tremper                         
 16 Baines, Anton             FR Tremper                         
 17 Bailey, Cole              SR Bradford                        
 18 Martinez, Cruz            JR Racine Horlick                  
 
Event 7  Girls 1600 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Migliano, Hailey          SR Franklin               5:12.09   10   
  2 Taylor, Madison           JR Indian Trail           5:15.48    8   
  3 Hansen, Riley             JR Tremper                5:33.83    6   
  4 Hupp, Emma                FR Tremper                5:37.34    5   
  5 Mantoan, Jolene           SO Franklin               5:37.72    4   
  6 Moczynski, Danielle       JR Oak Creek              5:47.14    3   
  7 Scekic, Sofia             JR Racine Case            5:51.80    2   
  8 Pitrof, Olivia            FR Racine Horlick         5:54.97    1   
  9 Nelson, Emily             FR Racine Case            5:57.05  
 10 Knutson, Morgan           SR Tremper                5:58.44  
 11 Slotkus, Taylor           JR Indian Trail           5:59.74  
 12 Katt, Anika               SO Bradford               6:09.81  
 
Event 8  Boys 1600 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Fellman, Ansel            JR Bradford               4:27.65   10   
  2 Potter, Steven            JR Oak Creek              4:31.10    8   
  3 Schmidt, Gable            SO Tremper                4:32.21    6   
  4 Haugstad, Martin          SR Tremper                4:34.10    5   
  5 Perez, Nathan             SR Racine Horlick         4:40.14    4   
  6 Weber, Galen              SR Racine Horlick         4:42.09    3   
  7 Pitcher, Peter            JR Franklin               4:45.38    2   
  8 Olson, Garrett            SO Bradford               4:46.30    1   
  9 Rocha, Jose               SR Racine Horlick         4:48.84  
 10 Dolnik, Ryan              JR Indian Trail           4:53.84  
 11 Davis, Adam               SO Racine Case            5:02.84  
 12 Eccles, Kyle              SR Tremper                5:04.25  
 13 Posadas, Mario            JR Racine Case            5:11.59  
 
Event 9  Girls 4x200 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Racine Horlick                                      1:44.13   10   
     1) Jerdee, Amaya SO                2) Gibbs, Cerriyah SR             
     3) Edwards, Kelonya FR             4) White, Makayla SO              
  2 Oak Creek                                           1:45.26    8   
     1) Nelson, Shannon JR              2) Finn, Lea JR                   
     3) Gard, Katie SO                  4) Gard, Maddie SO                
  3 Kenosha Tremper                                     1:51.31    6   
     1) Varnell, Miracle JR             2) O'Boyle, Molly SR              
     3) Allen, Isabella FR              4) Troy, Maddy FR                 
  4 Kenosha Indian Trail                                1:52.50    5   
     1) Riedlinger, Emma SR             2) Giese, Abby FR                 
     3) Anderson, Amaya SR              4) Grant, Jayda SO                
  5 Racine Case                                         1:53.30    4   
     1) Bernard, Kaiya SO               2) Farr, Jaylyn FR                
     3) Patterson, Jada SO              4) Trevino, Janessa SO            
  6 Racine Park                                         1:53.63    3   
     1) George, Aaliya SO               2) Griffin, Jade SO               
     3) Jones, Victoria SO              4) Tye, Jada SO                   
 -- Franklin                                                 DQ  
     1) Vo, Nadia FR                    2) Gawelski, Kaitlin FR           
     3) Colla, Alyssa SR                4) Pecha, Kathryn SR              
 -- Kenosha Bradford                                        XDQ  
     1) Miller, Ashlee JR               2) White, Da'Jada SO              
     3) Swartz, Claire SO               4) Perry, Icy JR                  
 
Event 10  Boys 4x200 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Racine Case                                         1:29.53   10   
     1) Thomas, Tyriek SR               2) Cabaltera, Sam JR              
     3) Oates, Kieran SR                4) Ford, Dwayne SR                
  2 Kenosha Indian Trail                                1:31.87    8   
     1) Krueger, Ethan SO               2) Jones, Daniel JR               
     3) Smith, Justin SR                4) Grant, Jaylen SO               
  3 Racine Park                                         1:32.75    6   
     1) Henderson, Rashaad FR           2) James, D' Angelo SR            
     3) Hampton, Kaier JR               4) Marshall, Jordan JR            
  4 Oak Creek                                           1:32.87    5   
     1) Wojnowski, Thomas SO            2) Easley, Shamari JR             
     3) Myers, Ethan JR                 4) Harvey-Turner, Ryan JR         
  5 Franklin                                            1:34.27    4   
     1) Stugelmeyer, Cole JR            2) Wadzinski, Jack JR             
     3) Ward, Chase SO                  4) Johnson, Austin JR             
  6 Kenosha Tremper                                     1:35.17    3   
     1) Daniel, Deshun SR               2) Cardinelli, Sam JR             
     3) Eckert, Brennan FR              4) Baines, Anton FR               
  7 Kenosha Bradford                                    1:36.66    2   
     1) Christian, Ricardo JR           2) Williams, Marquon JR           
     3) Bailey, Cole SR                 4) Martin, Anthony JR             
 
Event 11  Girls 400 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Pitcher, Clare            FR Franklin                 58.19   2  10   
  2 Pitrof, Sydney            JR Racine Horlick         1:00.54   2   8   
  3 James, Mya                SO Racine Park            1:00.76   2   6   
  4 Thomas, Whitney           FR Franklin               1:01.00   2   5   
  5 Bartek, Kassandra         JR Oak Creek              1:01.29   2   4   
  6 Gunderson, Chayce         SR Racine Case            1:01.70   2   3   
  7 Davis, Leslie             FR Franklin               1:04.90   1   2   
  8 Dever, Lacy               FR Tremper                1:04.95   2   1   
  9 Ellis, Zaria              SO Bradford               1:06.14   1 
 10 Price, Ashli              JR Racine Horlick         1:06.93   1 
 11 Rodriguez, Natalie        JR Tremper                1:08.31   1 
 12 Sauer, Ashton             JR Bradford               1:10.14   1 
 13 Thoennes, Jenna           FR Racine Horlick         1:11.42   1 
 14 Haines, Shelby            JR Indian Trail           1:12.32   1 
 
Event 12  Boys 400 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Potter, Ryan              SO Oak Creek                48.99   3  10   
  2 Rafalski, Chris           SR Franklin                 50.16   3   8   
  3 Sippy, Michael            SR Oak Creek                50.43   3   6   
  4 Hasenstein, Joe           SR Franklin                 51.60   3   5   
  5 Snelson, Carter           SO Franklin                 51.92   3   4   
  6 Craft, Matthew            JR Indian Trail             52.08   3   3   
  7 Phelps, Sam               FR Oak Creek                52.37   3   2   
  8 Swartz, Nathan            JR Bradford                 52.68   3   1   
  9 Marifern, Keegan          SR Indian Trail             53.98   2 
 10 Bond, Denarius            JR Racine Case              54.28   2 
 11 Boysen, Tim               SO Bradford                 54.58   2 
 12 Rosko, Ryan               SO Tremper                  56.73   2 
 13 Woods, Traivon            JR Racine Case              57.71   2 
 14 Harvey, Tamarius          SO Tremper                  59.65   2 
 
Event 13  Girls 4x100 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Oak Creek                                             49.72   10   
     1) Holt, Alaina SO                 2) Finn, Lea JR                   
     3) Gard, Katie SO                  4) Gard, Maddie SO                
  2 Franklin                                              50.57    8   
     1) Pyan, Haley SR                  2) Colla, Alyssa SR               
     3) Pecha, Kathryn SR               4) Vo, Nadia FR                   
  3 Racine Horlick                                        51.08    6   
     1) Green, Adriana SR               2) Gibbs, Cerriyah SR             
     3) Turner, Jenna FR                4) Sollman, Megan JR              
  4 Kenosha Indian Trail                                  52.55    5   
     1) Jones, Alicia SO                2) Giese, Abby FR                 
     3) Anderson, Amaya SR              4) Castelli, Rachel SO            
  5 Racine Park                                           52.98    4   
     1) George, Aaliya SO               2) Nash, Regne SR                 
     3) Tye, Jada SO                    4) Griffin, Jade SO               
  6 Racine Case                                           53.06    3   
     1) Patterson, Jada SO              2) Farr, Jaylyn FR                
     3) Trevino, Janessa SO             4) Bernard, Kaiya SO              
 -- Kenosha Bradford                                         DQ  
     1) Miller, Ashlee JR               2) White, Da'Jada SO              
     3) King, Lyric JR                  4) Perry, Icy JR                  
 
Event 14  Boys 4x100 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Racine Case                                           43.74   10   
     1) Lepow, Mike JR                  2) Smith, Ahmad SR                
     3) Cabaltera, Sam JR               4) Thomas, Tyriek SR              
  2 Kenosha Indian Trail                                  43.79    8   
     1) Krueger, Ethan SO               2) Carmickle, Armani SR           
     3) Smith, Justin SR                4) Grant, Jaylen SO               
  3 Oak Creek                                             43.85    6   
     1) Bright, Cornelius JR            2) Dulaney, Nick SR               
     3) Harvey-Turner, Ryan JR          4) Myers, Ethan JR                
  4 Racine Park                                           44.94    5   
     1) James, D' Angelo SR             2) Hampton, Kaier JR              
     3) Henderson, Rashaad FR           4) Kendrick, Rance JR             
  5 Franklin                                              45.51    4   
     1) Tobin, Brad JR                  2) Wadzinski, Jack JR             
     3) Ward, Chase SO                  4) Johnson, Austin JR             
  6 Racine Horlick                                        45.66    3   
     1) Ward, David JR                  2) Martinez, Cruz JR              
     3) Mclain, Khalil SO               4) Leger, Zach JR                 
  7 Kenosha Tremper                                       46.09    2   
     1) McCreary, Riley FR              2) Baines, Anton FR               
     3) Eckert, Brennan FR              4) Daniel, Deshun SR              
  8 Kenosha Bradford                                      46.38    1   
     1) Christian, Ricardo JR           2) Bailey, Cole SR                
     3) Terrell, Sayge FR               4) Harris, Tre'Mel JR             
 
Event 15  Girls 300 Meter Hurdles High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Washington, Jazsmin       SR Oak Creek                46.45   2  10   
  2 Miller, Ashlee            JR Bradford                 47.41   2   8   
  3 Tempesta, Grace           JR Racine Horlick           49.71   2   6   
  4 Block, Natalie            FR Oak Creek                50.31   2   5   
  5 Mantoan, Jolene           SO Franklin                 50.62   2   4   
  6 Edwards, Morgan           JR Franklin                 50.63   1   3   
  7 Jones, Alicia             SO Indian Trail             50.83   2   2   
  8 Scekic, Jasmina           JR Racine Case              51.47   1   1   
  9 Harris, Kylaira           SR Indian Trail             52.25   1 
 10 Pham, Linh                SR Franklin                 52.39   1 
 11 Short, Gianna             SO Racine Case              52.95   1 
 12 Varner, Angel             JR Racine Case              53.35   2 
 13 Holm, Hannah              FR Indian Trail             53.61   1 
 14 Garbo, Madelyn            FR Racine Horlick           55.03   1 
 
Event 16  Boys 300 Meter Hurdles High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Garcia, Joe               JR Racine Horlick           40.21   2  10   
  2 Craft, Michael            JR Indian Trail             41.30   2   8   
  3 Hennig, Mike              SR Franklin                 41.45   2   6   
  4 Jarvis, Alex              SO Indian Trail             42.02   2   5   
  5 Wojnowski, Thomas         SO Oak Creek                43.18   2   4   
  6 Rugaber, Noah             JR Franklin                 43.79   2   3   
  7 Thomas, Raishien          FR Racine Park              44.04   1   2   
  8 Cramer, Dan               SO Oak Creek                44.44   1   1   
  9 Williams, Marquon         JR Bradford                 44.55   1 
 10 Hupp, Luke                JR Tremper                  44.75   2 
 11 Benisch, RJ               SR Racine Case              44.88   2 
 12 Bolton, DaShawn           FR Racine Park              45.97   1 
 13 Umar, Subhan              SR Racine Horlick           46.72   1 
 
Event 17  Girls 800 Meter Run High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Pitcher, Clare            FR Franklin               2:23.43   2  10   
  2 Taylor, Madison           JR Indian Trail           2:24.89   2   8   
  3 Gentile, Sophia           SR Bradford               2:27.57   2   6   
  4 Pawlak, Katarina          SO Oak Creek              2:28.63   1   5   
  5 Swartz, Claire            SO Bradford               2:29.02   2   4   
  6 Hupp, Emma                FR Tremper                2:29.20   2   3   
  7 Lesavich, Katherine       FR Bradford               2:30.20   2   2   
  8 Ballard, Kerigann         SO Indian Trail           2:32.47   1   1   
  9 Hansen, Riley             JR Tremper                2:32.74   2 
 10 Ortiz, Leslie             SR Racine Horlick         2:34.12   1 
 11 Bollis, Mackenzie         FR Franklin               2:37.80   2 
 12 Wardius, McKenna          SO Oak Creek              2:38.00   1 
 13 Rodriguez, Natalie        JR Tremper                2:38.71   1 
 14 Borgardt, Ashley          SR Racine Case            2:41.74   1 
 15 Metz, Lillian             FR Racine Horlick         2:48.44   1 
 16 Hartsfield, Heaven        FR Racine Park            3:05.83   1 
 
Event 18  Boys 800 Meter Run High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sippy, Michael            SR Oak Creek              1:55.77   2  10   
  2 Potter, Steven            JR Oak Creek              1:57.79   2   8   
  3 Fellman, Ansel            JR Bradford               1:57.99   2   6   
  4 Ramos, Yamil              JR Racine Park            2:00.52   2   5   
  5 Tarmann, Ben              SR Franklin               2:04.83   2   4   
  6 Mitka, Joe                JR Indian Trail           2:06.19   1   3   
  7 Buckley-Hunter, Tyler     JR Racine Horlick         2:07.45   2   2   
  8 Neill, Caleb              SO Tremper                2:07.50   1   1   
  9 Huang, Zander             JR Tremper                2:08.82   1 
 10 Rocha, Jose               SR Racine Horlick         2:12.33   1 
 11 Katt, Noah                SR Racine Horlick         2:12.56   1 
 12 Longoria, Estevan         JR Racine Park            2:13.01   1 
 13 Vranak, Mike              SO Racine Case            2:13.84   1 
 14 Leipzig, Nathan           JR Bradford               2:15.42   1 
 
Event 19  Girls 200 Meter Dash High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Troy, Maddy               FR Tremper                  25.68   10   
  2 Nelson, Shannon           JR Oak Creek                25.74    8   
  3 Edwards, Kelonya          FR Racine Horlick           26.25    6   
  4 White, Makayla            SO Racine Horlick           26.53    5   
  5 Washington, Jazsmin       SR Oak Creek                26.78    4   
  6 Holt, Alaina              SO Oak Creek                26.87    3   
  7 Thomas, Whitney           FR Franklin                 26.93    2   
  8 Varner, Angel             JR Racine Case              27.63    1   
Preliminaries
  9 Varnell, Miracle          JR Tremper                         
 10 Gunderson, Chayce         SR Racine Case                     
 11 Farr, Janai               SR Racine Case                     
 12 Sollman, Megan            JR Racine Horlick                  
 13 Ellis, Zaria              SO Bradford                        
 14 White, Jennifer           JR Bradford                        
 15 Allen, Isabella           FR Tremper                         
 16 Wilson, Deja              JR Indian Trail                    
 17 Holm, Hannah              FR Indian Trail                    
 18 Medel, Sam                FR Indian Trail                    
 
Event 20  Boys 200 Meter Dash High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Thomas, Tyriek            SR Racine Case              22.04   10   
  2 Ford, Dwayne              SR Racine Case              22.06    8   
  3 Potter, Ryan              SO Oak Creek                22.32    6   
  4 Catarozoli, AJ            JR Franklin                 22.74    5   
  5 Krueger, Ethan            SO Indian Trail             22.95    4   
  6 Bright, Cornelius         JR Oak Creek                24.10    3   
Preliminaries
  3 Rafalski, Chris           SR Franklin                        
  5 Garcia, Joe               JR Racine Horlick                  
  9 Rydeski, Charlie          SR Franklin                        
 10 Leger, Zach               JR Racine Horlick                  
 11 Harvey, Tamarius          SO Tremper                         
 12 Cabaltera, Sam            JR Racine Case                     
 13 Yenerall, RJ              SR Indian Trail                    
 14 Woodley, LaMont           SO Racine Park                     
 15 Woods, Nathaniel          SR Racine Horlick                  
 
Event 21  Girls 3200 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Migliano, Hailey          SR Franklin              11:50.55   10   
  2 Oksa, Marissa             SO Tremper               12:17.14    8   
  3 Balch, Molly              FR Indian Trail          12:21.37    6   
  4 Drzadinski, Megan         SO Oak Creek             12:29.83    5   
  5 Scekic, Sofia             JR Racine Case           13:08.98    4   
  6 Slotkus, Taylor           JR Indian Trail          13:27.85    3   
 
Event 22  Boys 3200 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Perez, Nathan             SR Racine Horlick         9:49.91   10   
  2 Tome, Bryce               SO Franklin               9:52.57    8   
  3 Kisting, Tyler            SO Oak Creek              9:56.18    6   
  4 Meyer, Kolin              JR Bradford              10:14.84    5   
  5 Gwynne, Nick              SR Bradford              10:25.85    4   
  6 Altamirano, Milo          SO Racine Case           10:27.53    3   
  7 Stetler, Ty               SR Racine Case           10:33.07    2   
  8 Meier, Trey               FR Indian Trail          10:37.33    1   
  9 Weber, Galen              SR Racine Horlick        10:46.32  
 10 Marker, Jacob             FR Bradford              10:51.35  
 11 Nelson, Mark              SR Tremper               10:56.53  
 12 Edwards, Evan             SO Indian Trail          10:57.45  
 13 Domash, Doran             JR Tremper               11:02.70  
 14 Kaestner, Josh            JR Racine Horlick        11:31.37  
 
Event 23  Girls 4x400 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Racine Horlick                                      4:12.57   10   
     1) Edwards, Kelonya FR             2) White, Makayla SO              
     3) Ortiz, Leslie SR                4) Pitrof, Sydney JR              
  2 Oak Creek                                           4:14.06    8   
     1) Block, Natalie FR               2) Bartek, Kassandra JR           
     3) Paar, Grace SO                  4) Johnston, Kaleigh SR           
  3 Franklin                                            4:14.91    6   
     1) Thomas, Whitney FR              2) Davis, Leslie FR               
     3) Gain, Meghan JR                 4) Migliano, Hailey SR            
  4 Kenosha Bradford                                    4:19.30    5   
     1) Swartz, Claire SO               2) White, Jennifer JR             
     3) Ellis, Zaria SO                 4) Gentile, Sophia SR             
  5 Kenosha Tremper                                     4:25.61    4   
     1) Dever, Lacy FR                  2) Matic, Mia SO                  
     3) Rodriguez, Natalie JR           4) Shannon, Molly JR              
  6 Kenosha Indian Trail                                4:32.67    3   
     1) Taylor, Madison JR              2) Buehler, Katie FR              
     3) Wilson, Deja JR                 4) Haines, Shelby JR              
 
Event 24  Boys 4x400 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Franklin                                            3:25.34   10   
     1) Hasenstein, Joe SR              2) Catarozoli, AJ JR              
     3) Snelson, Carter SO              4) Rafalski, Chris SR             
  2 Oak Creek                                           3:25.78    8   
     1) Potter, Ryan SO                 2) Phelps, Sam FR                 
     3) Potter, Steven JR               4) Sippy, Michael SR              
  3 Racine Case                                         3:30.77    6   
     1) Oates, Kieran SR                2) Smith, Ahmad SR                
     3) Norris, Justin JR               4) Schneider, Taylor JR           
  4 Racine Park                                         3:31.56    5   
     1) Hampton, Kaier JR               2) Fischer, Sean SR               
     3) Ramos, Yamil JR                 4) Marshall, Jordan JR            
  5 Kenosha Bradford                                    3:36.94    4   
     1) Swartz, Nathan JR               2) Boysen, Tim SO                 
     3) Snyder, Micah JR                4) Martin, Anthony JR             
  6 Kenosha Indian Trail                                3:38.12    3   
     1) Craft, Matthew JR               2) Yenerall, RJ SR                
     3) Marifern, Keegan SR             4) Craft, Michael JR              
  7 Racine Horlick                                      3:46.60    2   
     1) Leger, Zach JR                  2) Stulo, Caleb JR                
     3) Katt, Noah SR                   4) Shilhavy, Nick JR              
 -- Kenosha Tremper                                          DQ  
     1) Harvey, Tamarius SO             2) Rosko, Ryan SO                 
     3) Baines, Anton FR                4) Hupp, Luke JR                  
 
Event 25  Girls High Jump High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Vo, Nadia                 FR Franklin               5-01.00   10   
  2 Nuck, Isabella            SO Oak Creek              5-00.00    8   
  3 Shannon, Molly            JR Tremper                4-10.00    6   
  4 Buehler, Katie            FR Indian Trail           4-08.00    4.50
  4 Moss, Pearline            SO Racine Park            4-08.00    4.50
  6 Tempesta, Grace           JR Racine Horlick         4-08.00    2.50
  6 Wylie, Mason              JR Oak Creek              4-08.00    2.50
  8 Stackhouse, Ally          FR Franklin               4-06.00    1   
  9 Miloslavic, Hana          JR Tremper                4-04.00  
  9 Bernard, Kaiya            SO Racine Case            4-04.00  
  9 Short, Gianna             SO Racine Case            4-04.00  
 -- Dever, Lacy               FR Tremper                     NH  
 -- Tye, Jada                 SO Racine Park                 NH  
 -- Sollman, Megan            JR Racine Horlick              NH  
 
Event 26  Boys High Jump High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Carter, James             JR Oak Creek              6-02.00   10   
  2 Hupp, Luke                JR Tremper                6-02.00    8   
  3 Jeffries, Tyler           SR Indian Trail           6-02.00    6   
  4 Koss, Elliot              SR Oak Creek              6-00.00    5   
  5 Jenkins, Greg             SO Racine Case            5-10.00    4   
  6 Hanna, Jarek              SO Racine Case            5-10.00    3   
  7 Pate, Zack                SR Racine Case            5-08.00    2   
  8 Vincent-Genod, Louis      SR Indian Trail           5-06.00    1   
 -- Martin, Isaiah            SO Racine Park                 NH  
 
Event 27  Girls Pole Vault High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Nuck, Isabella            SO Oak Creek             10-00.00   10   
  2 Oelke, Brianna            SR Franklin               9-06.00    8   
  3 Sweet, Janel              SO Franklin               9-06.00    6   
  4 Lobins, Brooke            JR Oak Creek              9-00.00    5   
  5 Scekic, Jasmina           JR Racine Case            9-00.00    4   
  6 Goedel, Brooke            FR Oak Creek              8-06.00    3   
  7 Cartwright, Becca         JR Franklin               8-00.00    2   
 
Event 28  Boys Pole Vault High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Stanisz, Tymek            SO Franklin              13-00.00   10   
  2 Ziegler, Dawson           SR Franklin              12-06.00    8   
  3 Pate, Zack                SR Racine Case           12-06.00    6   
  4 Goedel, Blair             JR Oak Creek             12-00.00    5   
  5 Wilson, Logan             JR Oak Creek             10-06.00    4   
  6 Reindl, Jacob             SO Franklin               8-06.00    3   
 
Event 29  Girls Long Jump High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jones, Alicia             SO Indian Trail          17-11.50   10   
  2 Troy, Maddy               FR Tremper               17-08.00    8   
  3 White, Makayla            SO Racine Horlick        17-00.50    6   
  4 Vo, Nadia                 FR Franklin              16-09.25    5   
  5 Pyan, Haley               SR Franklin              16-08.00    4   
  6 Varnell, Miracle          JR Tremper               16-06.50    3   
  7 Anderson, Amaya           SR Indian Trail          16-03.25    2   
  8 Colla, Alyssa             SR Franklin              16-02.25    1   
  9 Washington, Jazsmin       SR Oak Creek             15-11.50  
 10 Nuck, Isabella            SO Oak Creek             15-09.50  
 11 Block, Natalie            FR Oak Creek             15-09.00  
 12 White, Airiana            SR Bradford              15-05.50  
 12 Bartlett, Kaitlin         SR Racine Case           15-05.50  
 14 Wallach, Chloe            SO Bradford              15-04.50  
 15 Stanton, Rachel           SO Racine Case           14-10.00  
 16 Carrasquillo, India       FR Bradford              14-04.50  
 17 Wampole, Grace            SR Racine Case           14-04.00  
 18 Gibbs, Cerriyah           SR Racine Horlick        13-07.00  
 
Event 30  Boys Long Jump High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Carmickle, Armani         SR Indian Trail          22-00.50   10   
  2 Carter, James             JR Oak Creek             21-08.00    8   
  3 Harden, Roy               SR Oak Creek             20-09.00    6   
  4 Kendrick, Rance           JR Racine Park           20-06.75    5   
  5 Jarvis, Alex              SO Indian Trail          20-06.50    4   
  6 Egerson, Luther           SR Racine Case           20-05.50    3   
  7 Harvey-Turner, Ryan       JR Oak Creek             19-08.00    2   
  8 Mcneal, Jaydin            SO Racine Horlick        19-04.25    1   
  9 Ziegler, Dawson           SR Franklin              19-03.50  
 10 Smith, Ahmad              SR Racine Case           19-00.00  
 11 Staerkel, Shane           SO Franklin              18-08.50  
 12 Mortimer, Will            SO Indian Trail          18-04.00  
 13 Price, Maurice            SO Racine Horlick        17-11.00  
 14 Schilling, Josh           JR Racine Horlick        15-06.00  
 
Event 31  Girls Triple Jump High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Pyan, Haley               SR Franklin              35-02.50   10   
  2 Bartlett, Kaitlin         SR Racine Case           34-04.50    8   
  3 Bernard, Kaiya            SO Racine Case           32-09.50    6   
  4 Wallach, Chloe            SO Bradford              32-02.50    5   
  5 Gawelski, Kaitlin         FR Franklin              32-02.50    4   
  6 White, Airiana            SR Bradford              31-09.50    3   
  7 Rios, Madison             SO Indian Trail          31-05.00    2   
  8 Grant, Jayda              SO Indian Trail          30-10.00    1   
  9 Griffin, Jade             SO Racine Park           29-08.00  
 10 Tye, Jada                 SO Racine Park           29-06.50  
 11 Lownik, Abby              JR Oak Creek             29-03.50  
 12 Sollman, Megan            JR Racine Horlick        29-02.50  
 13 Colla, Alyssa             SR Franklin               3-07.00  
 
Event 32  Boys Triple Jump High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Carmickle, Armani         SR Indian Trail          47-01.00   10   
  2 Carter, James             JR Oak Creek             46-11.00    8   
  3 Jarvis, Alex              SO Indian Trail          42-10.00    6   
  4 Bright, Cornelius         JR Oak Creek             42-09.50    5   
  5 Staerkel, Shane           SO Franklin              41-05.00    4   
  6 Price, Maurice            SO Racine Horlick        40-09.00    3   
  7 Harvey-Turner, Ryan       JR Oak Creek             40-03.50    2   
  8 Mortimer, Will            SO Indian Trail          39-05.50    1   
  9 Mcneal, Jaydin            SO Racine Horlick        38-11.00  
 10 Smith, Israel             SR Racine Case           37-10.00  
 11 Moffett, Lindsey          SR Racine Case           37-05.00  
 12 Ford, Noah                JR Racine Park           36-03.00  
 
Event 33  Girls Discus Throw High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lane, Amber               SR Oak Creek               103-03   10   
  2 Pederson, Lindsey         JR Oak Creek               100-02    8   
  3 Dankert, Jenna            JR Oak Creek                97-04    6   
  4 Sims, Alana               SR Indian Trail             90-01    5   
  5 Peterson, Zola            SR Racine Park              88-11    4   
  6 Bonnes, Emily             SO Indian Trail             88-05    3   
  7 Zimmerman, Dacoda         JR Racine Horlick           84-03    2   
  8 Stich, Ashley             SO Tremper                  80-09    1   
  9 Debartelo, Andryana       SR Bradford                 78-03  
 10 Roziniski, Hannah         JR Bradford                 75-09  
 11 Bronner, Contessa         FR Racine Horlick           73-01  
 12 Kennow, Kailey            SR Indian Trail             71-02  
 13 Wilson, Lourdes           SO Racine Case              71-00  
 14 Mertins, Caitlyn          JR Racine Park              68-09  
 15 Mayfield, Alaya           SO Racine Park              65-03  
 16 Ziegenhagen, Alyson       SR Racine Horlick           63-11  
 
Event 34  Boys Discus Throw High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Banaszak, Sean            SR Indian Trail            134-08   10   
  2 Klebenow, Will            SR Oak Creek               132-01    8   
  3 Anderson, Aubrey          SR Racine Park             129-09    6   
  4 Mitchell, Najee           JR Bradford                127-10    5   
  5 Lyons, Andrew             JR Bradford                127-01    4   
  6 Haeger, Eddie             SO Oak Creek               122-11    3   
  7 Wimmer, Hawk              SR Franklin                122-03    2   
  8 Aguillar, Alex            SR Racine Horlick          118-04    1   
  9 Kirk-Sprewer, Latron      SR Franklin                118-04  
 10 Rodriguez, Brandyn        SR Tremper                 114-11  
 11 Schumacher, Jake          SR Indian Trail            113-00  
 12 Tilapa, Brian             SR Bradford                111-06  
 13 Krause, Max               JR Racine Horlick          110-11  
 14 Gierach, Teag             FR Franklin                107-10  
 15 Gonzalez, Angel           SR Racine Horlick          101-06  
 16 Lowe, Donald              JR Indian Trail            100-08  
 17 Carrillo, Robbie          SO Racine Case              87-07  
 18 Soto, Julio               JR Racine Park              80-05  
 19 Mogren, Justen            SO Racine Park              65-04  
 
Event 35  Girls Shot Put High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dankert, Jenna            JR Oak Creek             40-05.50   10   
  2 Zimmerman, Dacoda         JR Racine Horlick        37-02.00    8   
  3 McKenzie, Jessica         SR Racine Case           36-09.00    6   
  4 Lane, Amber               SR Oak Creek             33-10.50    5   
  5 Masloroff, Brenna         FR Franklin              33-00.25    4   
  6 Wilson, Lourdes           SO Racine Case           32-06.75    3   
  7 Kennow, Kailey            SR Indian Trail          32-03.00    2   
  8 Pederson, Lindsey         JR Oak Creek             31-07.50    1   
  9 Corona, Elizabeth         FR Racine Horlick        31-05.00  
 10 Pecha, Kathryn            SR Franklin              30-08.00  
 11 Bonnes, Emily             SO Indian Trail          27-07.50  
 12 Sims, Alana               SR Indian Trail          27-04.00  
 13 Stich, Ashley             SO Tremper               27-02.25  
 14 Peterson, Zola            SR Racine Park           27-02.00  
 15 Debartelo, Andryana       SR Bradford              27-01.00  
 16 Roziniski, Hannah         JR Bradford              24-06.50  
 17 James, Imauni             JR Racine Park           24-05.75  
 18 Mayfield, Alaya           SO Racine Park           23-07.00  
 
Event 36  Boys Shot Put High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Anderson, Aubrey          SR Racine Park           49-00.00   10   
  2 Dulaney, Nick             SR Oak Creek             48-00.00    8   
  3 Banaszak, Sean            SR Indian Trail          45-10.00    6   
  4 Kucharski, Jacob          SR Oak Creek             44-09.50    5   
  5 Wimmer, Hawk              SR Franklin              44-01.00    4   
  6 Shohoney, Trevor          JR Franklin              43-11.00    3   
  7 Kirk-Sprewer, Latron      SR Franklin              43-10.25    2   
  8 Sykora, John              SR Bradford              43-03.50    1   
  9 Lowe, Donald              JR Indian Trail          42-09.50  
 10 Lyons, Andrew             JR Bradford              42-02.00  
 11 Schumacher, Jake          SR Indian Trail          42-01.50  
 12 Gonzalez, Angel           SR Racine Horlick        40-02.50  
 13 Hunt, Will                SR Racine Horlick        40-02.00  
 14 Rodriguez, Brandyn        SR Tremper               37-04.00  
 15 Jackson, Tervell          JR Racine Case           37-03.50  
 16 Soto, Julio               JR Racine Park           30-01.50  
 17 Mogren, Justen            SO Racine Park           28-11.50  
 
            Women - High School - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Oak Creek                  169.50     2) Franklin                  146   
    3) Racine Horlick              94.50     4) Kenosha Tremper            84   
    5) Kenosha Indian Trail        78.50     6) Racine Case                49   
    7) Kenosha Bradford            39        8) Racine Park                25.50
 
              Men - High School - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Oak Creek                  195        2) Franklin                  118   
    3) Kenosha Indian Trail       104        4) Racine Case                88   
    5) Kenosha Bradford            61        6) Racine Park                49   
    6) Racine Horlick              49        8) Kenosha Tremper            29