Licensed to PrimeTime Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 5/6/2017 02:45 PM
                       Myrhum JV Invitational - 5/6/2017                       
                             Arrowhead High School                             
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 kendrick, shanya          FR Milwaukee Ki             13.29  12  10   
  2 Allen, Kaylah             FR Wauwatosa We             13.71  12   8   
  3 Kilburn, Hannah           SR Arrowhead                13.78  13   6   
  4 cross, taylor             SO Milwaukee Ki             13.89   4   5   
  5 peters, haley             JR Milwaukee Ki             13.93  11   4   
  6 lugo, tatiana             SO Milwaukee Ki             13.97   3   3   
  7 Woida, Alexis             SO Arrowhead                13.97  13   2   
  8 Zellmer, Julia            FR Arrowhead                13.98  12   1   
  9 borom, janae              FR Milwaukee Ki             14.05  11 
 10 white, artaja             SR Milwaukee Ki             14.05  13 
 11 viverette, chaparis       SO Milwaukee Ki             14.06  13 
 12 Radocha, Lucy             FR Divine Savio             14.12  12 
 13 Wiszorek, Meghan          SO Arrowhead                14.13  11 
 14 Gayle, Callie-Ann         FR Wauwatosa We             14.13  11 
 15 biles, celeste            JR Milwaukee Ki             14.18  12 
 16 Estenson, Annie           SO Arrowhead                14.26  10 
 17 Sherard, Saniyah          FR Wauwatosa We             14.26   8 
 18 Chupka, Cathy             JR Arrowhead                14.30  11 
 19 Wang, Kathy               SO Arrowhead                14.31  10 
 20 Wesolauski, Brooke        SO Arrowhead                14.36  11 
 21 Reade, Madison            SO Arrowhead                14.39  10 
 22 Mazer, Erin               JR Mukwonago                14.40   9 
 23 Prendergast, Maggie       SO Arrowhead                14.43  12 
 24 godwin, joi               SO Milwaukee Ki             14.51   2 
 25 Flynn, Sydney             JR Arrowhead                14.52  10 
 26 Florance, Jane            SO Divine Savio             14.64   7 
 27 bynum, makayla            SO Milwaukee Ki             14.67   2 
 28 stampley, adia            FR Milwaukee Ki             14.67   2 
 29 Bratz, Kyah               FR Arrowhead                14.68   9 
 30 Christiansen, Tyler       FR Mukwonago                14.75   8 
 31 Koppa, Allision           SO Divine Savio             14.79  10 
 32 Komar, Nalani             JR Mukwonago                14.93   6 
 33 Zimmrman, Katie           FR Arrowhead                14.97   9 
 34 Paur, Jessica             JR Divine Savio             14.99   7 
 35 robinson, olivia          FR Milwaukee Ki             15.00   3 
 36 Bertram, Isabelle         FR Arrowhead                15.04   9 
 37 mcphan, sonia             SO Milwaukee Ki             15.11   3 
 38 Kovacik, Jordan           JR Arrowhead                15.21   7 
 39 Mertens, Jessana          SO Wauwatosa We             15.22   4 
 40 Wilson, Angie             JR Divine Savio             15.24   6 
 41 Ennis, Alayna             FR Arrowhead                15.27   8 
 42 Garcia-Velez, Cecilia     FR Divine Savio             15.31   8 
 43 Slkenarz, Elizabeth       FR Divine Savio             15.33   5 
 44 johnson, jada             FR Milwaukee Ki             15.33   1 
 45 Mooney, Bridget           SO Arrowhead                15.41   4 
 46 Papandrea, Claire         FR Arrowhead                15.43   9 
 47 Wittkowske, Mallory       JR Divine Savio             15.47   5 
 48 walton, amber             FR Milwaukee Ki             15.48   1 
 49 russell, jaiden           FR Milwaukee Ki             15.53   2 
 50 Lynch, Katie              SO Arrowhead                15.54   7 
 51 Miller, Ashley            SO Arrowhead                15.55   6 
 52 mason, lauryn             SO Milwaukee Ki             15.60   1 
 53 Hepfner, Alex             SO Arrowhead                15.64   7 
 54 Granowski, Erika          SO Arrowhead                15.66   6 
 55 Ferro, Sabrina            FR Arrowhead                15.74   6 
 56 Flatt, Gabriella          FR Arrowhead                15.79   6 
 57 Weeks, Moriah             SO Divine Savio             15.79   7 
 58 Coffey, Maureen           JR Divine Savio             15.93   4 
 59 Bane, Rachel              JR Divine Savio             16.00   5 
 60 Lagore, Deirdre           JR Divine Savio             16.04   8 
 61 Stoiber, Sarah            JR Divine Savio             16.08   6 
 62 Miller, Isabella          FR Arrowhead                16.19   6 
 63 Nwanebo, Ify              JR Divine Savio             16.22   5 
 64 Mangarelli, Emma          FR Divine Savio             16.27   5 
 65 Glinski, Alia             FR Divine Savio             16.36   5 
 66 Villarreal, Sofia         FR Arrowhead                16.99   4 
 67 Miller, Anne              SO Arrowhead                17.27   4 
 
Girls 200 Meter Dash Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 kendrick, shanya          FR Milwaukee Ki             27.90  10  10   
  2 cross, taylor             SO Milwaukee Ki             28.32  11   8   
  3 Kilburn, Hannah           SR Arrowhead                28.34  11   6   
  4 Woida, Alexis             SO Arrowhead                28.49  11   5   
  5 Wolverton, Cassidy        FR Arrowhead                28.76  11   4   
  6 Weaver, Eryn              FR Wauwatosa We             29.44  10   3   
  7 Wiszorek, Meghan          SO Arrowhead                29.47  10   2   
  8 viverette, chaparis       SO Milwaukee Ki             29.52  11   1   
  9 Estenson, Annie           SO Arrowhead                29.66   9 
 10 white, artaja             SR Milwaukee Ki             29.75   3 
 11 Radocha, Lucy             FR Divine Savio             29.92  10 
 12 Allen, Kaylah             FR Wauwatosa We             29.96  10 
 13 Prendergast, Maggie       SO Arrowhead                30.10  10 
 14 Mazer, Erin               JR Mukwonago                30.11   9 
 15 Wang, Kathy               SO Arrowhead                30.18   8 
 16 Sherard, Saniyah          FR Wauwatosa We             30.36   9 
 17 Zellmer, Julia            FR Arrowhead                30.38   8 
 18 Gayle, Callie-Ann         FR Wauwatosa We             30.49  10 
 19 Bratz, Kyah               FR Arrowhead                30.57   9 
 20 borom, janae              FR Milwaukee Ki             30.64   2 
 21 Chupka, Cathy             JR Arrowhead                30.86   8 
 22 rumley, savannah          JR Milwaukee Ki             31.00   1 
 23 Flynn, Sydney             JR Arrowhead                31.08   7 
 24 bynum, makayla            SO Milwaukee Ki             31.12   3 
 25 Gilbertson, Elissa        JR Arrowhead                31.13   9 
 26 Bertram, Isabelle         FR Arrowhead                31.30   9 
 27 Paur, Jessica             JR Divine Savio             31.41   8 
 28 Sullivan, Brenna          SO Arrowhead                31.49   7 
 29 Komar, Nalani             JR Mukwonago                31.66   6 
 30 Zimmrman, Katie           FR Arrowhead                31.73   5 
 31 Battisti, Taylor          FR Arrowhead                31.82   7 
 32 Ennis, Alayna             FR Arrowhead                31.89   8 
 33 Laska, Briana             FR Arrowhead                32.00   5 
 34 Christiansen, Tyler       FR Mukwonago                32.05   6 
 35 robinson, olivia          FR Milwaukee Ki             32.05   3 
 36 Mooney, Bridget           SO Arrowhead                32.09   6 
 37 Garcia-Velez, Cecilia     FR Divine Savio             32.17   6 
 38 Mertens, Jessana          SO Wauwatosa We             32.20   4 
 39 Lynch, Katie              SO Arrowhead                32.43   5 
 40 Weeks, Moriah             SO Divine Savio             32.66   5 
 41 Papandrea, Claire         FR Arrowhead                32.72   7 
 42 Hepfner, Alex             SO Arrowhead                32.82   5 
 43 Kovacik, Jordan           JR Arrowhead                33.09   6 
 44 Flatt, Gabriella          FR Arrowhead                33.18   5 
 45 Soriano, Diana            FR Wauwatosa We             33.44   4 
 46 Miller, Isabella          FR Arrowhead                33.56   5 
 47 Krajna, Faith             FR Divine Savio             34.01   7 
 48 Lagore, Deirdre           JR Divine Savio             34.14   6 
 49 Granowski, Erika          SO Arrowhead                34.36   4 
 50 Ferro, Sabrina            FR Arrowhead                34.61   4 
 51 Stoiber, Sarah            JR Divine Savio             34.66   7 
 52 walton, amber             FR Milwaukee Ki             34.70   1 
 53 Villarreal, Sofia         FR Arrowhead                36.37   4 
 54 Miller, Anne              SO Arrowhead                37.62   4 
 
Girls 400 Meter Dash Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wesolauski, Brooke        SO Arrowhead              1:07.39   2  10   
  2 peters, haley             JR Milwaukee Ki           1:07.64   1   8   
  3 Reade, Madison            SO Arrowhead              1:09.29   2   6   
  4 Wilburn, Marisa           FR Wauwatosa We           1:10.12   2   5   
  5 Wieland, Vienna           JR Arrowhead              1:10.80   2   4   
  6 Battisti, Taylor          FR Arrowhead              1:18.32   2   3   
 
Girls 800 Meter Run Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Waller, Sarah             FR Mukwonago              2:43.25   2  10   
  2 Hagenbeck, Lauren         SO Mukwonago              2:47.49   2   8   
  3 Miller, Amber             SR Arrowhead              2:47.77   2   6   
  4 Wilburn, Marisa           FR Wauwatosa We           2:50.79   1   5   
  5 Stelter, Anetia           SO Arrowhead              2:51.18   2   4   
  6 Bury, Madison             FR Arrowhead              2:53.37   2   3   
  7 Reichardt, Mckenzie       SO Arrowhead              2:56.51   2   2   
  8 Panther, Celia            SO Arrowhead              2:58.72   2   1   
  9 Lin, Ruth                 FR Arrowhead              3:02.28   2 
 10 Leyton, Abby              SR Arrowhead              3:10.31   1 
 11 Swan, Hallie              SO Arrowhead              3:11.04   1 
 12 Schlise, Kelley           SO Divine Savio           3:11.42   1 
 13 Bauer, Annie              JR Divine Savio           3:12.79   1 
 14 Gilbertson, Elissa        JR Arrowhead              3:15.90   1 
 15 Gonzales, Moira           FR Divine Savio           3:22.54   1 
 16 Gardner, Annie            FR Arrowhead              3:23.48   1 
 17 Edwards, Lauren           FR Arrowhead              3:27.77   1 
 18 Griepentrog, Abbey        FR Arrowhead              3:59.72   1 
 
Girls 1600 Meter Run Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cady, Grace               FR Arrowhead              6:07.45   10   
  2 Hagenbeck, Lauren         SO Mukwonago              6:12.01    8   
  3 Hubley, Claire            JR Divine Savio           6:14.31    6   
  4 Devries, Kennedy          SR Arrowhead              6:19.75    5   
  5 Miller, Amber             SR Arrowhead              6:24.82    4   
  6 Reichardt, Mckenzie       SO Arrowhead              6:25.09    3   
  7 Kredell, Maddie           SO Arrowhead              6:27.94    2   
  8 Dunne, Gracee             FR Divine Savio           6:28.34    1   
  9 Stelter, Anetia           SO Arrowhead              6:29.16  
 10 Bury, Madison             FR Arrowhead              6:32.77  
 11 Hutchinson, Emma          SR Divine Savio           6:33.94  
 12 Vayts, Evi                FR Arrowhead              6:38.89  
 13 Jamieson, Katie           SR Arrowhead              6:47.64  
 14 Coffey, Monica            FR Divine Savio           6:50.49  
 15 Leyton, Abby              SR Arrowhead              6:56.25  
 16 Lin, Ruth                 FR Arrowhead              6:56.70  
 17 Schaber, Paige            SR Arrowhead              7:00.26  
 18 Anderson, Emma            FR Arrowhead              7:19.12  
 19 Gardner, Annie            FR Arrowhead              7:23.32  
 20 Edwards, Lauren           FR Arrowhead              7:34.93  
 21 Griepentrog, Abbey        FR Arrowhead              7:46.73  
 
Girls 100 Meter Hurdles Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Riebe, Charis             FR Wauwatosa We             18.47   3  10   
  2 stampley, adia            FR Milwaukee Ki             18.85   2   8   
  3 Moravec, Abby             SO Mukwonago                19.32   3   6   
  4 Stemper, Lily             FR Arrowhead                20.11   3   5   
  5 godwin, joi               SO Milwaukee Ki             20.44   1   4   
  6 Dorff, Jade               SO Arrowhead                20.53   3   3   
  7 wesolowski, bridget       FR Milwaukee Ki             20.70   2   2   
  8 Weaver, Eryn              FR Wauwatosa We             21.47   3   1   
  9 Rybolt, Karlyn            SO Mukwonago                21.61   2 
 10 Thuli, Bridget            FR Wauwatosa We             21.68   3 
 11 Nettesheim, Emily         JR Arrowhead                22.10   2 
 12 Myers, Mae                FR Arrowhead                22.13   2 
 13 Turco, Anna               SO Arrowhead                23.41   2 
 14 russell, jaiden           FR Milwaukee Ki             24.13   1 
 15 york, joselynn            FR Milwaukee Ki             28.10   1 
 
Girls 300 Meter Hurdles Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Riebe, Charis             FR Wauwatosa We             54.61   3  10   
  2 wesolowski, bridget       FR Milwaukee Ki             54.88   1   8   
  3 stampley, adia            FR Milwaukee Ki             55.51   1   6   
  4 Stemper, Lily             FR Arrowhead                55.86   3   5   
  5 Dorff, Jade               SO Arrowhead                57.97   3   4   
  6 Wiltsey, Sydney           FR Mukwonago                58.42   3   3   
  7 Weaver, Eryn              FR Wauwatosa We             58.97   3   2   
  8 Allen, Kaylah             FR Wauwatosa We             59.14   1   1   
  9 Myers, Mae                FR Arrowhead                59.22   2 
 10 godwin, joi               SO Milwaukee Ki           1:00.03   3 
 11 Gayle, Callie-Ann         FR Wauwatosa We           1:01.93   2 
 12 russell, jaiden           FR Milwaukee Ki           1:03.71   2 
 13 Rybolt, Karlyn            SO Mukwonago              1:03.79   2 
 14 Turco, Anna               SO Arrowhead              1:04.51   2 
 15 Thuli, Bridget            FR Wauwatosa We           1:04.60   1 
 16 york, joselynn            FR Milwaukee Ki           1:12.79   2 
 
Girls High Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Prendergast, Maggie       SO Arrowhead              4-06.00    9   
  1 Estenson, Annie           SO Arrowhead              4-06.00    9   
  3 Bane, Rachel              JR Divine Savio           4-04.00    6   
  4 Kovacik, Jordan           JR Arrowhead              4-04.00    5   
  5 twaddle, nia              SO Milwaukee Ki           4-04.00    4   
  6 Vanevenhover, Erin        FR Arrowhead              4-02.00    3   
  7 johnson, jada             FR Milwaukee Ki           4-00.00    2   
  8 Hofkamp, Allison          FR Arrowhead              4-00.00    1   
  9 Mills, Lisa               FR Arrowhead              3-10.00  
  9 Zellmer, Julia            FR Arrowhead              3-10.00  
 
Girls Pole Vault Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Prevallet, Michaela       FR Arrowhead              7-06.00    8   
  1 Mills, Lisa               FR Arrowhead              7-06.00    8   
  1 Christiansen, Tyler       FR Mukwonago              7-06.00    8   
  4 Haskins, Gabby            SR Arrowhead              7-06.00    4.50
  4 Vanevenhover, Erin        FR Arrowhead              7-06.00    4.50
  6 Stemper, Lily             FR Arrowhead              7-06.00    3   
  7 Myers, Mae                FR Arrowhead              6-00.00    1   
  7 Malone, Bailey            SO Wauwatosa We           6-00.00    1   
  7 Wilson, Carly             JR Divine Savio           6-00.00    1   
 10 Krajna, Faith             FR Divine Savio           6-00.00  
 10 Fullerton, Kendall        FR Arrowhead              6-00.00  
 
Girls Long Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 lugo, tatiana             SO Milwaukee Ki          14-08.25   10   
  2 twaddle, nia              SO Milwaukee Ki          14-08.00    8   
  3 Barnes, MacKenzie         SR Arrowhead             14-03.00    6   
  4 Zellmer, Julia            FR Arrowhead             14-01.50    5   
  5 Woida, Alexis             SO Arrowhead             13-10.50    4   
  6 Paur, Jessica             JR Divine Savio          13-10.00    3   
  7 Bartelsen, Emma           JR Arrowhead             13-09.50    2   
  8 Butt, Gigi                JR Arrowhead             13-06.50    1   
  9 Hofkamp, Allison          FR Arrowhead             13-00.50  
 10 Fullerton, Kendall        FR Arrowhead             12-08.00  
 10 Thuli, Bridget            FR Wauwatosa We          12-08.00  
 12 Gayle, Callie-Ann         FR Wauwatosa We          12-06.50  
 13 mason, lauryn             SO Milwaukee Ki          11-10.00  
 14 Nwanebo, Ify              JR Divine Savio          11-04.00  
 14 Allen, Kaylah             FR Wauwatosa We          11-04.00  
 
Girls Triple Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Riebe, Charis             FR Wauwatosa We          32-04.25   10   
  2 lugo, tatiana             SO Milwaukee Ki          31-10.50    8   
  3 McDonald, Cassidy         JR Mukwonago             31-00.50    6   
  4 Barnes, MacKenzie         SR Arrowhead             31-00.00    5   
  5 Vanevenhover, Erin        FR Arrowhead             30-07.50    4   
  6 Bartelsen, Emma           JR Arrowhead             30-06.50    3   
  7 Florance, Jane            SO Divine Savio          30-01.50    2   
  8 twaddle, nia              SO Milwaukee Ki          29-11.00    1   
  9 Butt, Gigi                JR Arrowhead             28-10.00  
 10 Komar, Nalani             JR Mukwonago             28-08.50  
 11 Fullerton, Kendall        FR Arrowhead             27-00.00  
 12 Thuli, Bridget            FR Wauwatosa We          26-06.75  
 
Girls 100 Meter Dash Middle School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Cornell, Caroline          7 Swallow Scho             14.83   2  10   
  2 Roell, Emma                5 Merton Area              14.91   2   8   
  3 Pies, Anna                 8 St. Charles              14.91   1   6   
  4 Riege, Arianna             8 St. Charles              15.04   1   5   
  5 Herriot, Sophie            7 Merton Area              15.47   2   4   
  6 Fernandez, Gabrielle       8 St. Charles              15.71   1   3   
  7 Ignatowski, Sophie         5 Swallow Scho             15.93   1   2   
  8 Roell, Alaina              5 Merton Area              16.27   2   1   
  9 Pope, Katie                6 Merton Area              16.41   2 
 10 Newman, Dorothy            5 Stone Bank               18.44   2 
 11 Wieland, Rachel            5 Stone Bank               19.39   2 
 
Girls 400 Meter Dash Middle School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Smith, Francesca           6 Stone Bank             1:12.17   2  10   
  2 Riege, Arianna             8 St. Charles            1:13.46   2   8   
  3 McLaughlin, Paige          7 Merton Area            1:17.26   2   6   
  4 Ignatowski, Sophie         5 Swallow Scho           1:18.80   2   5   
  5 Fernandez, Gabrielle       8 St. Charles            1:19.32   2   4   
  6 Pope, Katie                6 Merton Area            1:22.36   2   3   
  7 Pope, Samantha             5 Merton Area            1:25.62   2   2   
  8 Wieland, Rachel            5 Stone Bank             1:40.27   2   1   
 
Girls 1600 Meter Run Middle School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Skarda, Allison            8 Merton Area            5:46.46   10   
  2 McLaughlin, Paige          7 Merton Area            6:18.68    8   
 
Girls 100 Meter Hurdles Middle School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Herriot, Sophie            7 Merton Area              19.57   10   
  2 Cornell, Caroline          7 Swallow Scho             20.48    8   
 
Girls Long Jump Middle School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cornell, Caroline          7 Swallow Scho          12-08.50   10   
  2 Riege, Arianna             8 St. Charles           12-02.50    8   
  3 Fernandez, Gabrielle       8 St. Charles           11-09.75    6   
  4 Pies, Anna                 8 St. Charles           11-06.00    5   
  5 Pope, Katie                6 Merton Area            9-08.00    4   
  6 Newman, Dorothy            5 Stone Bank             9-05.50    3   
  7 Roell, Alaina              5 Merton Area            9-04.00    2   
  8 Wieland, Rachel            5 Stone Bank             7-01.50    1   
 
Girls Shot Put Middle School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Roell, Emma                5 Merton Area           19-02.75   10   
  2 Newman, Dorothy            5 Stone Bank            16-04.25    8   
  3 Wieland, Rachel            5 Stone Bank            15-04.25    6   
 
Boys 100 Meter Dash Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Case, Henry               JR Arrowhead                11.65  17  10   
  2 Schnell, Jake             FR Wauwatosa We             11.86  15   8   
  3 Gohde, Griffin            FR Arrowhead                11.93  17   6   
  4 Fohey, Seth               SO Arrowhead                12.03  17   5   
  5 Bell, Carter              JR Arrowhead                12.12  17   4   
  6 Morse-Caruso, Nate        FR Wauwatosa We             12.14  15   3   
  7 Radcliffe, Max            FR Wauwatosa We             12.22  15   2   
  8 Faraciano, Giovanni       FR Wauwatosa We             12.22  13   1   
  9 Block, Gunnar             JR Arrowhead                12.22  17 
 10 Yundt, Samuel             SR Arrowhead                12.25  16 
 11 Rehl, Sam                 FR Mukwonago                12.28  12 
 12 Carrington, Chase         SO Arrowhead                12.28  17 
 13 White, Jacob              FR Wauwatosa We             12.30  14 
 14 Key, Bryan                SO Wauwatosa We             12.30  12 
 15 Cox, Sam                  JR Arrowhead                12.30  11 
 16 Jungwirth, Charlie        SO Mukwonago                12.36  16 
 17 Strombeck, Jackson        SO Arrowhead                12.41  13 
 18 Peglow, Alex              SO Arrowhead                12.41  16 
 19 Burks, Justin             JR Wauwatosa We             12.43  15 
 20 Bergasse, Derek           JR Mukwonago                12.43  13 
 21 Tracey, Caleb             FR Wauwatosa We             12.46  10 
 22 Dupree, Michael           FR Milwaukee Ki             12.56  14 
 23 Genrich, Ryan             FR Mukwonago                12.56  12 
 24 Nouansacksy, Isaac        FR Wauwatosa We             12.59  13 
 25 Zortman, Luke             SO Mukwonago                12.63  14 
 26 Paulson, Will             SO Arrowhead                12.68  16 
 27 Cornell, Jon              SO Arrowhead                12.70  15 
 28 Campbell, Donavan         JR Wauwatosa We             12.71  13 
 29 Huhniuk, Andrei           SO Arrowhead                12.79  14 
 30 Seymour, Morgan           FR Homestead                12.80  11 
 31 Wilson, Jaishon           FR Milwaukee Ki             12.87   9 
 32 Schaab, Tim               FR Arrowhead                12.88  16 
 33 Shepard, Christian        SO Arrowhead                12.91  16 
 34 Dawson, Gerald            FR Wauwatosa We             12.95  10 
 35 Jackson, Avery            SO Wauwatosa We             12.96   8 
 36 Tarnowski, Zach           FR Arrowhead                12.96  13 
 37 Mitchell, Andre           FR Wauwatosa We             12.98   1 
 38 Norz, Alex                JR Arrowhead                12.98  14 
 39 Munywanyi, Mathias        SO Wauwatosa We             13.00   8 
 40 Hunt, Jonathan            SO Wauwatosa We             13.04   5 
 40 Mielcarek, Joe            FR Wauwatosa We             13.04   5 
 42 Munywanyi, Anthony        FR Wauwatosa We             13.07  14 
 43 Kong, Alex                FR Milwaukee Ki             13.08   8 
 44 Ciardo, Rosarrio          FR Arrowhead                13.10   9 
 45 Kloss, Jacob              SO Homestead                13.13  11 
 46 Treder, Brett             FR Mukwonago                13.14  15 
 47 Smith, Josh               SR Mukwonago                13.14  12 
 48 Riphenburg, Brady         FR Arrowhead                13.16  15 
 49 Hitchler, Joseph          FR Arrowhead                13.19   6 
 50 Biwer, Matthew            FR Arrowhead                13.23  12 
 51 Schleicher, Jacob         SO Arrowhead                13.23  17 
 52 Salerno, Antonio          SO Homestead                13.28   9 
 53 Carr, Jawon               FR Wauwatosa We             13.29   8 
 54 Nault, Alec               SR Mukwonago                13.32  12 
 55 Couillard, Jacob          SO Arrowhead                13.34  14 
 56 Schmitz, Aaron            FR Mukwonago                13.35  13 
 57 Taylor, Jared             FR Mukwonago                13.36  11 
 58 Case, George              FR Arrowhead                13.36  10 
 59 Skwor, Brendan            FR Mukwonago                13.42  12 
 60 Klein, David              FR Homestead                13.45   7 
 61 Block, Chuck              JR Arrowhead                13.49   9 
 62 Dziobkowski, Sam          FR Arrowhead                13.51   6 
 63 Griffin, Cameron          SO Wauwatosa We             13.53   4 
 64 Ingbretson, Brady         FR Wauwatosa We             13.62   1 
 65 Baierl, Sam               SO Wauwatosa We             13.63   5 
 66 Metzner, Lucas            FR Wauwatosa We             13.65   7 
 67 Nen, Aral                 FR Wauwatosa We             13.66   4 
 68 Tjugum, Coleman           FR Arrowhead                13.74  10 
 69 Swiger, Trenton           FR Wauwatosa We             13.84   9 
 70 Talbot, John              FR Arrowhead                13.91   6 
 71 Kain, James               FR Wauwatosa We             13.93   2 
 72 Xiong, Kong               FR Milwaukee Ki             13.94   6 
 73 Hahn, Karl                SO Arrowhead                13.96   7 
 74 Mehling, Ryan             FR Arrowhead                13.99   9 
 74 Dobratz, Aidan            FR Mukwonago                13.99   7 
 76 Kaiser, Tyler             JR Wauwatosa We             14.03   5 
 77 Thorsen, Spencer          FR Arrowhead                14.04   8 
 78 Lakatos, Grady            FR Wauwatosa We             14.05   1 
 79 Casey, Braeden            FR Arrowhead                14.07   8 
 80 Wilcher, Nate             FR Mukwonago                14.15  12 
 81 Ware, Jacob               SO Arrowhead                14.16   7 
 82 Renner, Connor            FR Arrowhead                14.22   6 
 83 Parker, Dylan             FR Wauwatosa We             14.26   6 
 84 Herteen, Max              SR Wauwatosa We             14.31   2 
 85 O'Connor, Casey           FR Arrowhead                14.34   5 
 86 Noll, Eddie               SO Arrowhead                14.41   8 
 87 Burke, Nolan              FR Wauwatosa We             14.64   3 
 88 Hayden, Dylan             SO Wauwatosa We             15.74   2 
 
Boys 200 Meter Dash Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Schnell, Jake             FR Wauwatosa We             24.13  11  10   
  2 Gohde, Griffin            FR Arrowhead                24.17  13   8   
  3 Milligan, Devin           SO Mukwonago                24.45  13   6   
  4 Morse-Caruso, Nate        FR Wauwatosa We             24.51  11   5   
  5 Fohey, Seth               SO Arrowhead                24.57  13   4   
  6 Bell, Carter              JR Arrowhead                24.85  13   3   
  7 Carrington, Chase         SO Arrowhead                24.86  13   2   
  8 Block, Gunnar             JR Arrowhead                24.87  12   1   
  9 Case, Henry               JR Arrowhead                25.02  13 
 10 Key, Bryan                SO Wauwatosa We             25.08   9 
 11 Faraciano, Giovanni       FR Wauwatosa We             25.18   9 
 12 Prange, Avan              SO Arrowhead                25.18  11 
 13 Jungwirth, Charlie        SO Mukwonago                25.34  13 
 14 Burchett, Ryan            SO Arrowhead                25.34  12 
 15 Tremmel, Luke             JR Arrowhead                25.44  12 
 16 Zortman, Luke             SO Mukwonago                25.53  10 
 17 Peglow, Alex              SO Arrowhead                25.54  12 
 18 Paulson, Will             SO Arrowhead                25.54  10 
 19 Bergasse, Derek           JR Mukwonago                25.55  11 
 20 Strombeck, Jackson        SO Arrowhead                25.64  12 
 21 Shepard, Christian        SO Arrowhead                25.79   9 
 22 Wilson, Jaishon           FR Milwaukee Ki             25.82   9 
 23 Dupree, Michael           FR Milwaukee Ki             25.84  11 
 24 Huhniuk, Andrei           SO Arrowhead                25.86  11 
 25 Allen, Adam               FR Arrowhead                25.88   9 
 26 Schaab, Tim               FR Arrowhead                25.97  11 
 27 Rehl, Sam                 FR Mukwonago                26.02  11 
 28 Seymour, Morgan           FR Homestead                26.12  10 
 29 Cornell, Jon              SO Arrowhead                26.20  10 
 30 Shepherd, Brady           JR Arrowhead                26.48   9 
 31 Schleicher, Jacob         SO Arrowhead                26.58  13 
 32 Treder, Brett             FR Mukwonago                26.67  10 
 33 Mitchell, Andre           FR Wauwatosa We             26.70   3 
 34 Norz, Alex                JR Arrowhead                26.73   8 
 35 Nault, Alec               SR Mukwonago                26.73   6 
 36 Mielcarek, Joe            FR Wauwatosa We             26.83   3 
 37 Hunt, Jonathan            SO Wauwatosa We             26.86   6 
 38 Klein, David              FR Homestead                26.93   6 
 39 Dziobkowski, Sam          FR Arrowhead                26.96   6 
 40 Hitchler, Joseph          FR Arrowhead                27.03   7 
 41 Jackson, Avery            SO Wauwatosa We             27.17   8 
 42 Carr, Jawon               FR Wauwatosa We             27.33   3 
 43 Tarnowski, Zach           FR Arrowhead                27.36   8 
 44 Kloss, Jacob              SO Homestead                27.37  10 
 45 Taylor, Jared             FR Mukwonago                27.37   7 
 46 Skwor, Brendan            FR Mukwonago                27.42   7 
 47 Riphenburg, Brady         FR Arrowhead                27.50   9 
 48 Haasser, Mike             SO Mukwonago                27.57   6 
 49 Biwer, Matthew            FR Arrowhead                27.72   7 
 50 Case, George              FR Arrowhead                27.73   7 
 51 Kaiser, Tyler             JR Wauwatosa We             27.91   4 
 52 Salerno, Antonio          SO Homestead                28.00   5 
 53 Smith, Josh               SR Mukwonago                28.13   6 
 54 Schmitz, Aaron            FR Mukwonago                28.23   8 
 55 Thorsen, Spencer          FR Arrowhead                28.35   5 
 56 Lakatos, Grady            FR Wauwatosa We             28.76   1 
 57 Ware, Jacob               SO Arrowhead                28.81   5 
 58 Hahn, Karl                SO Arrowhead                28.88   4 
 59 Metzner, Lucas            FR Wauwatosa We             28.96   1 
 60 Swiger, Trenton           FR Wauwatosa We             29.06   8 
 61 Parker, Dylan             FR Wauwatosa We             29.49   8 
 62 Mehling, Ryan             FR Arrowhead                29.53   7 
 63 Kain, James               FR Wauwatosa We             29.75   1 
 64 Dobratz, Aidan            FR Mukwonago                29.78   5 
 65 O'Connor, Casey           FR Arrowhead                30.25   4 
 
Boys 400 Meter Dash Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Milligan, Devin           SO Mukwonago                54.63   3  10   
  2 Gohde, Griffin            FR Arrowhead                55.24   3   8   
  3 Woida, Nicholas           SR Arrowhead                56.49   3   6   
  4 Prange, Avan              SO Arrowhead                56.61   3   5   
  5 Bell, Carter              JR Arrowhead                57.47   3   4   
  6 Paulson, Will             SO Arrowhead                58.35   2   3   
  7 Klauck, Adam              SO Arrowhead                58.48   2   2   
  8 Burant, Daniel            FR Arrowhead                59.05   2   1   
  9 Bringe, Matthew           SR Arrowhead                59.38   3 
 10 Streacher, Ben            SR Arrowhead                59.64   1 
 11 Anderson, Carson          FR Arrowhead              1:01.10   1 
 12 Block, Gunnar             JR Arrowhead              1:01.22   3 
 13 Smeaton, Riley            SR Arrowhead              1:01.38   2 
 14 Strombeck, Jackson        SO Arrowhead              1:01.39   2 
 15 Stellman, Nick            SO Mukwonago              1:02.02   1 
 16 Sesini, Giancarlo         FR Milwaukee Ki           1:02.26   1 
 17 Lindstedt, Luke           FR Mukwonago              1:04.42   2 
 18 Nault, Alec               SR Mukwonago              1:04.72   1 
 19 Leemans, Pjtor            SO Mukwonago              1:06.92   2 
 
Boys 800 Meter Run Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Callies, Dylan            SO Mukwonago              2:07.65   3  10   
  2 Dambeck, Max              SR Arrowhead              2:10.63   3   8   
  3 Allen, Aaron              JR Arrowhead              2:11.39   3   6   
  4 Bringe, Matthew           SR Arrowhead              2:11.39   3   5   
  5 Tracey, Caleb             FR Wauwatosa We           2:14.59   3   4   
  6 Smeaton, Riley            SR Arrowhead              2:15.21   3   3   
  7 Radcliffe, Max            FR Wauwatosa We           2:18.12   2   2   
  8 Stelpflug, Jack           SO Arrowhead              2:19.52   3   1   
  9 Saddler, Desharr          SO Milwaukee Ki           2:19.87   3 
 10 Weiler, Ben               SR Arrowhead              2:21.63   3 
 11 Lindstedt, Luke           FR Mukwonago              2:22.41   3 
 12 Staab, Niclas             JR Arrowhead              2:22.94   3 
 13 Groth, Alex               FR Arrowhead              2:24.15   2 
 14 Rzadkowski, Lukasz        SR Mukwonago              2:25.22   2 
 15 Smith, Taylor             FR Arrowhead              2:26.13   2 
 16 Dawson, Gerald            FR Wauwatosa We           2:26.77   1 
 17 Munywanyi, Anthony        FR Wauwatosa We           2:28.14   1 
 18 Gunville, John            SO Arrowhead              2:28.15   3 
 19 Romano, Joe               SO Mukwonago              2:28.55   2 
 20 Herteen, Max              SR Wauwatosa We           2:29.08   1 
 21 Campbell, Donavan         JR Wauwatosa We           2:29.61   1 
 22 Xiong, Kevin              FR Milwaukee Ki           2:30.65   2 
 23 Parteka, Tyler            FR Arrowhead              2:31.05   2 
 24 Nen, Aral                 FR Wauwatosa We           2:31.78   1 
 25 Stellman, Nick            SO Mukwonago              2:35.94   1 
 26 Robinson, Frederick       JR Milwaukee Ki           2:36.98   2 
 27 Bourquin, Lucas           SO Arrowhead              2:37.15   1 
 28 Grudzinski, Aaron         SO Mukwonago              2:40.09   1 
 29 Gleisner, Aaron           FR Arrowhead              2:40.14   2 
 30 Brozovic, Nick            SO Arrowhead              2:40.46   2 
 31 Hernandez, Carlos         FR Milwaukee Ki           2:40.52   2 
 32 Harris, Mitchell          FR Mukwonago              2:44.37   2 
 33 Stigler, Graham           FR Arrowhead              2:55.80   1 
 
Boys 1600 Meter Run Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Pfeifer, Jack             JR Homestead              4:54.30   1  10   
  2 Klauck, Adam              SO Arrowhead              4:54.56   2   8   
  3 Ferro, Nate               SR Arrowhead              4:54.76   2   6   
  4 Burant, Daniel            FR Arrowhead              4:55.01   2   5   
  5 Gomon, Sam                FR Arrowhead              5:02.13   2   4   
  6 wood, sam                 JR Arrowhead              5:08.88   2   3   
  7 Anderson, Carson          FR Arrowhead              5:10.76   2   2   
  8 Pleier, Ellery            FR Milwaukee Ki           5:11.52   2   1   
  9 Streacher, Ben            SR Arrowhead              5:13.08   2 
 10 Duimstra, Patrick         FR Arrowhead              5:13.92   1 
 11 Behnke, Grant             SO Mukwonago              5:14.18   2 
 12 Jarosinski, Mason         FR Arrowhead              5:14.60   2 
 13 Hadcock, Joe              JR Homestead              5:14.85   2 
 14 Rusch, Jackson            FR Homestead              5:15.13   1 
 15 Callies, Dylan            SO Mukwonago              5:15.42   2 
 16 Burkard, Nolan            FR Arrowhead              5:18.10   2 
 17 Vifquain, Sam             SO Arrowhead              5:19.54   1 
 18 Debroux, Elijah           FR Arrowhead              5:19.81   1 
 19 Fuerer, Max               FR Homestead              5:24.72   1 
 20 Whitt, Kaden              SO Arrowhead              5:26.83   1 
 21 Jarosinski, Tanner        JR Arrowhead              5:28.15   1 
 22 Starsky, Luke             FR Homestead              5:36.71   1 
 23 Ramirez, Zach             SR Milwaukee Ki           5:48.50   1 
 24 Witthun, Cody             FR Mukwonago              6:04.76   1 
 25 Harris, Mitchell          FR Mukwonago              6:38.02   1 
 26 Hassler, Alex             FR Arrowhead              6:48.10   1 
 
Boys 110 Meter Hurdles Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Witter, Jonathan          SO Arrowhead                17.66   2  10   
  2 Nouansacksy, Noah         FR Wauwatosa We             18.06   2   8   
  3 Schutlz, Christian        FR Mukwonago                18.52   1   6   
  4 Jennings, Grayson         FR Homestead                18.71   2   5   
  5 Haasser, Mike             SO Mukwonago                18.93   2   4   
  6 Meier, Robert             SO Arrowhead                19.00   2   3   
  7 Biwer, Joey               SO Arrowhead                19.76   1   2   
  8 Burkhart, Peyton          FR Arrowhead                20.71   1   1   
  9 Smith, Seth               FR Mukwonago                21.44   1 
 10 Whittaker-Collins, Kacey  FR Milwaukee Ki             21.79   2 
 11 Campbell, Jordan          FR Wauwatosa We             22.33   1 
 
Boys 300 Meter Hurdles Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Nouansacksy, Noah         FR Wauwatosa We             45.12   3  10   
  2 Stokhaug, Sean            JR Mukwonago                45.52   3   8   
  3 Witter, Jonathan          SO Arrowhead                46.94   3   6   
  4 Biwer, Joey               SO Arrowhead                46.98   3   5   
  5 Leemans, Pjtor            SO Mukwonago                47.17   3   4   
  6 Schutlz, Christian        FR Mukwonago                47.73   3   3   
  7 Meier, Robert             SO Arrowhead                48.20   2   2   
  8 Jennings, Grayson         FR Homestead                48.60   2   1   
  9 Haasser, Mike             SO Mukwonago                49.15   2 
 10 Rinaldi, Joe              JR Mukwonago                49.35   3 
 11 Whittaker-Collins, Kacey  FR Milwaukee Ki             49.66   3 
 12 Burkhart, Peyton          FR Arrowhead                50.22   2 
 13 Key, Bryan                SO Wauwatosa We             50.26   1 
 14 Tjugum, Coleman           FR Arrowhead                50.58   2 
 15 Heintz, Russell           SO Arrowhead                50.95   2 
 16 Baierl, Sam               SO Wauwatosa We             52.08   1 
 17 Munywanyi, Mathias        SO Wauwatosa We             54.29   1 
 18 Campbell, Jordan          FR Wauwatosa We             54.99   1 
 19 Griffin, Cameron          SO Wauwatosa We             59.64   1 
 
Boys High Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Heintz, Russell           SO Arrowhead              5-04.00   10   
  2 Norz, Alex                JR Arrowhead              5-04.00    8   
  3 Zortman, Luke             SO Mukwonago              5-02.00    6   
  4 Witter, Jonathan          SO Arrowhead              5-00.00    4.50
  4 O'Connor, Zach            SO Homestead              5-00.00    4.50
  6 Peglow, Alex              SO Arrowhead              4-10.00    2.50
  6 Bartschi, Andy            FR Mukwonago              4-10.00    2.50
  8 Huhniuk, Andrei           SO Arrowhead              4-10.00    1   
  9 Cornell, Jon              SO Arrowhead              4-10.00  
 10 Ruediger, Tom             SO Mukwonago              4-08.00  
 10 Paulson, Will             SO Arrowhead              4-08.00  
 10 Genrich, Ryan             FR Mukwonago              4-08.00  
 -- Burchett, Ryan            SO Arrowhead                   NH  
 -- Ware, Jacob               SO Arrowhead                   NH  
 -- Strombeck, Jackson        SO Arrowhead                   NH  
 -- Shepard, Christian        SO Arrowhead                   NH  
 
Boys Pole Vault Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Ferree, Mark              JR Arrowhead             11-00.00   10   
  2 Quakkelaar, Tim           SO Mukwonago             10-06.00    6.33
  2 Schmitz, Aaron            FR Mukwonago             10-06.00    6.33
  2 Jungwirth, Charlie        SO Mukwonago             10-06.00    6.33
  5 Yundt, Sam                SR Arrowhead             10-00.00    3   
  5 Case, George              FR Arrowhead             10-00.00    3   
  5 Allen, Adam               FR Arrowhead             10-00.00    3   
  8 Schutlz, Christian        FR Mukwonago              9-06.00    1   
  9 Polentini, Anthony        FR Arrowhead              9-03.00  
 10 Nouansacksy, Isaac        FR Wauwatosa We           9-00.00  
 10 Burks, Justin             JR Wauwatosa We           9-00.00  
 10 Hunt, Jonathan            SO Wauwatosa We           9-00.00  
 13 Taylor, Jared             FR Mukwonago              8-06.00  
 13 Talbot, John              FR Arrowhead              8-06.00  
 15 Renner, Connor            FR Arrowhead              8-00.00  
 15 luther, jona                 Arrowhead              8-00.00  
 15 Sternman, Sam             JR Homestead              8-00.00  
 15 Rinaldi, Joe              JR Mukwonago              8-00.00  
 15 Ciardo, Rosarrio          FR Arrowhead              8-00.00  
 15 Baierl, Sam               SO Wauwatosa We           8-00.00  
 21 White, Jacob              FR Wauwatosa We           7-00.00  
 21 Mehling, Ryan             FR Arrowhead              7-00.00  
 21 Swiger, Trenton           FR Wauwatosa We           7-00.00  
 21 Genrich, Ryan             FR Mukwonago              7-00.00  
 21 Kroft, Charlie            FR Homestead              7-00.00  
 21 Kaiser, Tyler             JR Wauwatosa We           7-00.00  
 -- Block, Gunnar             JR Arrowhead                   NH  
 
Boys Long Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jungwirth, Charlie        SO Mukwonago             19-01.50   10   
  2 Schutlz, Christian        FR Mukwonago             18-03.50    8   
  3 Bergasse, Derek           JR Mukwonago             18-03.00    6   
  4 Burks, Justin             JR Wauwatosa We          18-02.50    5   
  5 Rehl, Sam                 FR Mukwonago             18-01.00    4   
  6 Milligan, Devin           SO Mukwonago             17-11.00    3   
  7 Shepard, Christian        SO Arrowhead             17-10.50    1.50
  7 Zortman, Luke             SO Mukwonago             17-10.50    1.50
  9 Nouansacksy, Noah         FR Wauwatosa We          17-08.00  
 10 Burchett, Ryan            SO Arrowhead             17-06.50  
 11 carl, g                      Milwaukee Ki          17-05.00  
 12 Gohde, Griffin            FR Arrowhead             17-04.00  
 13 Case, Henry               JR Arrowhead             17-03.00  
 14 Lacy, Devin               SR Milwaukee Ki          16-11.00  
 15 Polentini, Anthony        FR Arrowhead             16-10.00  
 16 Deppe, JT                 FR Mukwonago             16-09.50  
 17 Carrington, Chase         SO Arrowhead             16-09.00  
 18 Witter, Jonathan          SO Arrowhead             16-08.50  
 19 Peglow, Alex              SO Arrowhead             16-07.50  
 20 Huhniuk, Andrei           SO Arrowhead             16-05.00  
 20 Heintz, Russell           SO Arrowhead             16-05.00  
 22 trotter, emanual             Milwaukee Ki          16-03.00  
 23 Jackson, Avery            SO Wauwatosa We          16-01.50  
 24 Boehlke, Ryan             SO Homestead             16-00.00  
 25 Meier, Robert             SO Merton Area           15-09.50  
 26 Tarnowski, Zach           FR Arrowhead             15-07.00  
 27 Schaab, Tim               FR Arrowhead             15-04.00  
 27 Nelson, Myles             FR Milwaukee Ki          15-04.00  
 29 Salerno, Antonio          SO Homestead             15-02.00  
 30 O'Connor, Casey           FR Arrowhead             14-00.00  
 31 Adapathya, Ryan           SO Arrowhead             13-10.00  
 32 Campbell, Jordan          FR Wauwatosa We          13-01.00  
 33 Casey, Braeden            FR Arrowhead             12-05.50  
 34 Ware, Jacob               SO Arrowhead             12-03.50  
 35 White, Jacob              FR Wauwatosa We           9-07.50  
 
Boys Triple Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Shepard, Christian        SO Arrowhead             37-10.75   10   
  2 Case, Henry               JR Arrowhead             37-04.00    8   
  3 Deppe, JT                 FR Mukwonago             37-01.75    6   
  4 Milligan, Devin           SO Mukwonago             36-09.50    5   
  5 Nouansacksy, Noah         FR Wauwatosa We          36-03.75    4   
  6 Bartschi, Andy            FR Mukwonago             36-03.00    3   
  7 Zortman, Luke             SO Mukwonago             36-01.50    2   
  8 Burchett, Ryan            SO Arrowhead             35-08.50    1   
  9 Nouansacksy, Isaac        FR Wauwatosa We          35-07.00  
 10 Bergasse, Derek           JR Mukwonago             34-04.00  
 11 Quakkelaar, Tim           SO Mukwonago             34-03.25  
 12 Boehlke, Ryan             SO Homestead             34-00.00  
 12 Jackson, Avery            SO Wauwatosa We          34-00.00  
 14 Rehl, Sam                 FR Mukwonago             33-10.50  
 15 Polentini, Anthony        FR Arrowhead             33-09.00  
 16 Meier, Robert             SO Arrowhead             33-02.25  
 17 Allen, Adam               FR Arrowhead             32-02.00  
 18 Thorsen, Spencer          FR Arrowhead             29-11.00  
 19 Kloss, Jacob              SO Homestead             29-06.00  
 20 Adapathya, Ryan           SO Arrowhead             29-00.00  
 
Boys Shot Put Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jackson, Cameron          FR Wauwatosa We          41-11.75   10   
  2 Schlondrop, Adam          JR Arrowhead             41-05.00    8   
  3 Ramlow, Luke              SO Arrowhead             40-06.75    6   
  4 Byers, Patrick            FR Wauwatosa We          37-11.00    5   
  5 Wilcher, Nate             FR Mukwonago             37-00.75    4   
  6 Klumb, Wyatt              JR Mukwonago             36-08.00    3   
  7 Klumb, Tristin            SO Mukwonago             35-08.00    2   
  8 Vento, Sam                FR Arrowhead             34-08.00    1   
  9 Wagner, Drew              JR Homestead             34-03.25  
 10 McGee, Charles            SO Homestead             33-10.00  
 11 Vezzetti, Anthony         SO Arrowhead             33-09.50  
 11 Cepican, Rece             FR Wauwatosa We          33-09.50  
 13 phillips, brady              Homestead             33-06.75  
 14 Pladies, Brett            SO Mukwonago             33-05.75  
 15 Webster, Jalen            SO Arrowhead             32-03.75  
 15 Pitcel, Tyler             FR Mukwonago             32-03.75  
 17 Rihawi, Haisam            SO Wauwatosa We          32-03.00  
 18 Eichler, Justin           SO Mukwonago             32-02.75  
 19 Bishop, Jacob             JR Homestead             32-02.25  
 20 Wrasman, Max              FR Mukwonago             31-09.00  
 21 Tucker, Dalen             FR Wauwatosa We          31-08.00  
 22 Gross, Keaton             JR Homestead             31-06.00  
 23 Ingbretson, Brady         FR Wauwatosa We          30-10.00  
 24 valdec, angel                Homestead             30-02.25  
 25 Nelson, Gavin             FR Mukwonago             28-07.25  
 26 Fierst, Derek             FR Mukwonago             28-02.75  
 27 Geiger, Richard           SO Mukwonago             27-09.75  
 28 Burke, Nolan              FR Wauwatosa We          27-04.00  
 29 Klein, David              FR Homestead             27-00.75  
 30 Bosshard, Quentin         FR Mukwonago             26-07.75  
 31 Hayden, Dylan             SO Wauwatosa We          25-00.75  
 32 klug, kevin                  Homestead             24-07.00  
 
Boys Discus Throw Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Eichler, Justin           SO Mukwonago               128-05   10   
  2 Klumb, Wyatt              JR Mukwonago               106-03    8   
  3 Wagner, Drew              JR Homestead               104-10    6   
  4 Rihawi, Haisam            SO Wauwatosa We            104-04    5   
  5 Nelson, Gavin             FR Mukwonago               103-05    4   
  6 Schlondrop, Adam          JR Arrowhead               102-11    3   
  7 Ramlow, Lukus             SO Arrowhead                99-09    2   
  8 Wilcher, Nate             FR Mukwonago                98-08    1   
  9 Klumb, Tristin            SO Mukwonago                97-10  
 10 Byers, Patrick            FR Wauwatosa We             97-08  
 11 Pitcel, Tyler             FR Mukwonago                96-00  
 12 Klein, Devin              FR Homestead                93-07  
 13 Tucker, Dalen             FR Wauwatosa We             90-11  
 14 Pladies, Brett            SO Mukwonago                86-09  
 15 Wrasman, Max              FR Mukwonago                85-02  
 16 Webster, Jalen            SO Arrowhead                83-11  
 17 Cepican, Rece             FR Wauwatosa We             82-00  
 18 phillips, brady              Homestead                79-11  
 19 Gross, Keaton             JR Homestead                78-03  
 20 Vezzetti, Anthony         SO Arrowhead                77-01  
 21 Jackson, Cameron          FR Wauwatosa We             77-00  
 22 Bishop, Jacob             JR Homestead                75-04  
 23 Vento, Sam                FR Arrowhead                73-10  
 24 klug, kevin                  Homestead                70-05  
 25 valdec, angel                Homestead                67-08  
 26 Burke, Nolan              FR Wauwatosa We             65-08  
 27 McGee, Charles            SO Homestead                64-11  
 28 Geiger, Richard           SO Mukwonago                61-06  
 29 Bosshard, Quentin         FR Mukwonago                60-01  
 30 Ingbretson, Brady         FR Wauwatosa We             54-05  
 31 Griffin, Cameron          SO Wauwatosa We             53-05  
 32 Fierst, Derek             FR Mukwonago                49-08  
 33 Hayden, Dylan             SO Wauwatosa We             40-11  
 
Boys 100 Meter Dash Middle School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Millevolte, Basil          8 St. Charles              13.37   2  10   
  2 Solwold, Johnny            8 St. Charles              13.52   2   8   
  3 Williams, Mason            5 Merton Area              14.32   2   6   
  4 Clarkson, Myles            8 St. Charles              14.83   2   5   
  5 Vetuschi, Sean             5 Swallow Scho             15.19   2   4   
  6 Wirth, Braden              5 Merton Area              17.15   2   3   
 
Boys 400 Meter Dash Middle School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Solwold, Johnny            8 St. Charles            1:06.86   2  10   
  2 Burkhart, Greyson          7 Merton Area            1:10.87   2   8   
  3 Jacobsen, Owen             7 Stone Bank             1:13.43   2   6   
  4 Clarkson, Myles            8 St. Charles            1:14.76   2   5   
  5 Vayts, Matthew             6 Swallow Scho           1:23.56   2   4   
 
Boys 1600 Meter Run Middle School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Craven, Adam               8 Swallow Scho           5:51.38   10   
  2 Johannes, Paul             8 Merton Area            5:58.03    8   
  3 Reyes, Mateo               7 Swallow Scho           5:58.32    6   
  4 Klauck, Nathan             8 Merton Area            6:19.04    5   
  5 Heiman, Tyler              8 Merton Area            6:25.79    4   
  6 Vayts, Matthew             6 Swallow Scho           6:27.24    3   
  7 Smith, Zach                7 Stone Bank             6:30.75    2   
  8 Jacobsen, Aidan            7 Stone Bank             6:32.13    1   
  9 Selby, Bryce               5 Swallow Scho           6:58.56  
 10 Goebel, Harris             5 Stone Bank             7:21.64  
 
Boys 110 Meter Hurdles Middle School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Vayts, Matthew             6 Swallow Scho             27.04   10   
 
Boys Long Jump Middle School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Burkhart, Greyson          7 Merton Area           13-11.00   10   
  2 Clarkson, Myles            8 St. Charles           13-02.00    8   
  3 Solwold, Johnny            8 St. Charles           12-09.50    6   
  4 Millevolte, Basil          8 St. Charles           12-02.00    5   
  5 Reyes, Mateo               7 Swallow Scho          11-08.50    4   
  6 French, Grant              5 Swallow Scho          10-04.50    3   
  7 Jacobsen, Aidan            7 Stone Bank             9-08.50    2   
  8 Wirth, Braden              5 Merton Area            9-02.00    1   
  9 Goebel, Harris             5 Stone Bank             7-09.00  
 
Boys Shot Put Middle School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Craft, Nic                 8 St. Charles           32-03.50   10   
  2 Taylor, Alex               8 St. Charles           26-08.50    8   
 
           Women - Junior Varsity - Team Rankings - 11 Events Scored
===============================================================================
    1) Arrowhead                  192        2) Milwaukee King            110   
    3) Wauwatosa West              56        4) Mukwonago                  49   
    5) Divine Savior Holy A        19                                           
 
            Women - Middle School - Team Rankings - 6 Events Scored
===============================================================================
    1) Merton Area Running         68        2) St. Charles                45   
    3) Swallow School              35        4) Stone Bank                 29