Licensed to PrimeTime Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 5/5/2017 08:38 PM
                          Stan Barr Relays - 5/5/2017                          
                           New Richmond High School                            
                                    Results                                    
 
Event 34  Girls 1600 Meter Run Relay
==========================================================================
   SB Relays: # 22:07.50              River Falls                              
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Ball, Rachel                 Hudson                 5:26.97#  2   2.50
  2 Schmitt, Emily               Eau Claire N           5:27.91#  2   0.75
  3 Filipiak, Emma               Hudson                 5:30.25#  2   2.50
  4 Welch, Emma                  Menomonie              5:31.57#  2   2   
  5 Scheuerman, Carly            St Croix Pre           5:31.68#  2 
  6 Imsande, Kaylynn             Menomonie              5:32.08#  2   2   
  7 Farago, Emmy                 Hudson                 5:33.65#  1   2.50
  8 Becker, Alli                 Anoka                  5:38.02#  2   1.25
  9 Ichel, Lauren                Hudson                 5:38.85#  1   2.50
 10 Dexheimer, Calla             River Falls            5:42.33#  2   1   
 11 Kalkman, Maria               Anoka                  5:44.82#  2   1.25
 12 Bilse, Grace                 Menomonie              5:47.82#  1   2   
 13 Brodzinski, Mary             Rice Lake              5:48.53#  2   0.25
 14 Peterson, Ellen              Menomonie              5:52.67#  1   2   
 15 Kelly, Mallory               New Richmond           5:54.38#  2   1.50
 16 Harrold, Colette             New Richmond           5:55.64#  2   1.50
 17 Wilson, Jennah               New Richmond           5:59.02#  1   1.50
 18 Monson, Lydia                Amery                  6:00.28#  2   0.50
 19 Handlos, Emma                River Falls            6:03.00#  1   1   
 20 Westby, Alex                 St Croix Pre           6:03.01#  2 
 21 Fischer, Bri                 Anoka                  6:04.22#  1   1.25
 22 Johnson, Lauren              New Richmond           6:10.76#  1   1.50
 23 Monette, Liz                 Amery                  6:11.39#  2   0.50
 24 Hancock, Karsten             Eau Claire N           6:11.45#  2   0.75
 25 Putzier, Elsa                River Falls            6:12.79#  1   1   
 26 Weideman, Megdaline          River Falls            6:13.22#  2   1   
 27 Klinzing, Kathleen           St Croix Pre           6:13.25#  1 
 28 Murphy, Allie                Prescott               6:14.16#  2 
 29 Kuehl, Liz                   Eau Claire N           6:14.42#  1   0.75
 30 Johnson, Mary                Amery                  6:17.69#  1   0.50
 31 Sommer, Mari                 Prescott               6:19.72#  2 
 32 Linder, Ella                 Prescott               6:21.97#  1 
 33 Parent, Abby                 Rice Lake              6:26.84#  2   0.25
 34 Springett, Grace             Amery                  6:27.18#  1   0.50
 35 Mousel, Katrina              Eau Claire N           6:28.21#  1   0.75
 36 Stone, Amanda                Rice Lake              6:30.97#  1   0.25
 37 Roemhild, Madi               Osceola                6:33.21#  2 
 38 Rondeau, Kayla               Osceola                6:36.87#  1 
 39 Rowe, Madeline               Anoka                  6:37.62#  1   1.25
 40 Weber, Anna                  Rice Lake              6:52.54#  1   0.25
 41 Schadt, Amanda               Osceola                6:57.49#  2 
 42 Buss, Emily                  Prescott               7:12.35#  1 
 43 Michel, Abby                 Osceola                7:28.20#  1 
 
Event 33  Boys 1600 Meter Run Relay
==========================================================================
   SB Relays: # 18:11.90  2005        Menomonie                                
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bond, George                 Hudson                 4:32.40#  2   2.50
  2 Wachter, Dylan               New Richmond           4:37.35#  2   1.50
  3 Halunen, George              Hudson                 4:39.84#  2   2.50
  4 Bohnert, Will                River Falls            4:40.01#  2   2   
  5 Johnson, Connor              Hudson                 4:44.33#  1   2.50
  6 Kieffer, Matt                Menomonie              4:46.50#  2   0.75
  7 Richison, Brayden            River Falls            4:46.74#  1   2   
  8 Cernohous, Tyler             River Falls            4:46.94#  2   2   
  9 Wimer, Cale                  Hudson                 4:50.67#  1   2.50
 10 Eiynck, Dylan                Amery                  4:51.60#  2   1.25
 11 Veness, Richard              River Falls            4:53.21#  1   2   
 12 Chiarle, Chase               New Richmond           4:55.10#  2   1.50
 13 Townsend, Taron              Anoka                  4:57.79#  2   1   
 14 Wright, Evan                 Osceola                4:58.45#  2   0.50
 15 Ingham, Jude                 Amery                  5:00.06#  1   1.25
 16 Coy, Galen                   Amery                  5:00.29#  2   1.25
 17 Amundsen, Seth               Amery                  5:00.57#  1   1.25
 18 Mason, Issac                 Rice Lake              5:01.51#  2 
 19 Rudd, Blake                  Eau Claire N           5:04.93#  2   0.25
 20 Fore, Max                    New Richmond           5:05.45#  1   1.50
 21 Leonard, Thomas              Anoka                  5:09.51#  1   1   
 22 Schmitt, Ben                 Somerset               5:10.50#  2 
 23 Pohl, Payton                 New Richmond           5:10.88#  1   1.50
 24 Bailey, Alec                 Menomonie              5:12.13#  2   0.75
 25 Rogers, Sean                 Osceola                5:12.94#  2   0.50
 26 Long, Eli                    Eau Claire N           5:14.14#  2   0.25
 27 McGowan, Jordan              Anoka                  5:15.01#  1   1   
 28 Meuer, Maxi                  Prescott               5:16.37#  2 
 29 McGregor, Sean               Cameron                5:17.16#  2 
 30 Winkler, Tristan             Prescott               5:17.18#  2 
 31 Vos Benkowski, Soren         Unity                  5:17.20#  2 
 32 Rogers, Ryan                 Osceola                5:19.56#  1   0.50
 33 Fichter, Simon               Menomonie              5:23.38#  1   0.75
 34 Martin, Weston               Eau Claire N           5:24.24#  1   0.25
 35 Belknap, Brett               Anoka                  5:24.52#  2   1   
 36 Heimbach, Coby               Osceola                5:29.17#  1   0.50
 37 Kirchman, Aaron              Eau Claire N           5:29.70#  1   0.25
 38 Curtis, Jae                  St Croix Pre           5:29.82#  2 
 39 Kern, Dylan                  Unity                  5:31.08#  1 
 40 Sterk, Ben                   Menomonie              5:31.15#  1   0.75
 41 Horgan, Andrew               St Croix Pre           5:32.66#  2 
 42 Erickson, Cole               Somerset               5:33.65#  2 
 43 Ackman, Max                  Prescott               5:34.90#  1 
 44 Bednarek, Ian                Rice Lake              5:40.68#  1 
 45 Schmidt, Lucas               Rice Lake              5:43.16#  2 
 46 Gessl, Konrad                Somerset               5:44.77#  1 
 47 Mazourek, Jacob              Rice Lake              5:45.40#  1 
 48 Kelch, Jared                 Unity                  5:46.11#  1 
 49 Hillman, Luke                Prescott               5:47.69#  1 
 50 Severt, Logan                Cameron                5:48.02#  2 
 51 Groskopf, Brandon            Cameron                5:48.40#  1 
 52 Cress, Asher                 Unity                  5:51.35#  2 
 53 Sporer, Jackson              St Croix Pre           6:10.72#  1 
 54 Bogel, Nathan                St Croix Pre           6:14.48#  1 
 55 Williams, Brady              Somerset               6:24.33#  1 
 56 Ladd, Remington              Cameron                6:30.76#  1 
 
Event 3  Girls 1600 Sprint Medley
==========================================================================
   SB Relays: # 4:17.93  2015        River Falls                               
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Anoka  'A'                                          4:13.19#  2  10   
  2 Rice Lake  'A'                                      4:24.79   2   8   
  3 Hudson  'A'                                         4:31.52   2   6   
  4 Eau Claire North  'A'                               4:34.41   2   5   
  5 River Falls  'A'                                    4:34.50   2   4   
  6 Prescott  'A'                                       4:34.63   2   3   
  7 Menomonie  'A'                                      4:34.96   2   2   
  8 Cameron  'A'                                        4:38.14   1   1   
  9 Ellsworth  'A'                                      4:43.39   2 
 10 Unity  'A'                                          4:43.90   1 
 11 St Croix Preparatory  'A'                           4:49.83   1 
 12 New Richmond  'A'                                   4:51.45   1 
 13 Amery  'A'                                          4:59.25   2 
 14 Osceola  'A'                                        5:02.08   1 
 15 Somerset  'A'                                       5:16.29   1 
 16 Regis  'A'                                          5:24.03   1 
 
Event 4  Boys 1600 Sprint Medley
==========================================================================
   SB Relays: # 3:30.50  2013        Prescott                                  
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Amery  'A'                                          3:39.61   2  10   
  2 Eau Claire North  'A'                               3:39.66   2   8   
  3 Rice Lake  'A'                                      3:39.97   1   6   
  4 Anoka  'A'                                          3:41.17   2   5   
  5 Unity  'A'                                          3:41.24   2   4   
  6 Prescott  'A'                                       3:48.28   2   3   
  7 River Falls  'A'                                    3:51.83   2   2   
  8 Hudson  'A'                                         3:53.13   1   1   
  9 Ellsworth  'A'                                      3:54.90   2 
 10 Osceola  'A'                                        3:55.75   2 
 11 St Croix Preparatory  'A'                           4:06.76   1 
 12 New Richmond  'A'                                   4:07.27   1 
 13 Menomonie  'A'                                      4:08.27   1 
 14 Somerset  'A'                                       4:12.75   2 
 15 Regis  'A'                                          4:23.70   1 
 16 Cameron  'A'                                        5:10.00   1 
 
Event 5  Girls 3x100 Meter Shuttle Hurdle High
==========================================================================
   SB Relays: # 51.13  2013        Rice Lake                                   
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hudson  'A'                                           52.04   3  10   
  2 Anoka  'A'                                            52.83   3   8   
  3 River Falls  'A'                                      53.00   3   6   
  4 Rice Lake  'A'                                        54.98   2   5   
  5 Menomonie  'A'                                        56.42   3   4   
  6 Osceola  'A'                                          56.72   2   3   
  7 St Croix Preparatory  'A'                             58.56   1   2   
  8 Amery  'A'                                          1:00.21   2   1   
  9 Eau Claire North  'A'                               1:01.41   1 
 10 Ellsworth  'A'                                      1:04.58   2 
 -- Prescott  'A'                                           DNF   1 
 
Event 6  Boys 3x110 Meter Shuttle Hurdle High
==========================================================================
   SB Relays: # 46.51  2012        Somerset                                    
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Osceola  'A'                                          48.62   4  10   
  2 Hudson  'A'                                           48.64   4   8   
  3 Anoka  'A'                                            51.25   4   6   
  4 Menomonie  'A'                                        53.34   3   5   
  5 Unity  'A'                                            55.02   4   4   
  6 Eau Claire North  'A'                                 55.10   3   3   
  7 New Richmond  'A'                                     56.04   2   2   
  8 Ellsworth  'A'                                        58.19   3   1   
  9 Amery  'A'                                            59.75   2 
 10 Rice Lake  'A'                                      1:00.98   2 
 11 River Falls  'A'                                    1:01.61   1 
 12 Prescott  'A'                                       1:10.37   1 
 
Event 7  Girls 4x100 Meter Relay
==========================================================================
   SB Relays: # 49.10  2009        Somerset                                    
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 New Richmond  'A'                                     50.48   2  10   
  2 Menomonie  'A'                                        50.57   2   8   
  3 Hudson  'A'                                           51.36   2   6   
  4 River Falls  'A'                                      51.48   2   5   
  5 Somerset  'A'                                         53.18   2   4   
  6 Regis  'A'                                            53.47   1   3   
  7 Ellsworth  'A'                                        53.49   2   2   
  8 Osceola  'A'                                          53.64   2   1   
  9 Anoka  'A'                                            53.71   2 
 10 Prescott  'A'                                         54.79   1 
 11 Amery  'A'                                            55.62   1 
 12 Rice Lake  'A'                                        57.18   1 
 13 Cameron  'A'                                          57.43   1 
 
Event 8  Boys 4x100 Meter Relay
==========================================================================
   SB Relays: # 43.44  2005        River Falls                                 
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Menomonie  'A'                                        43.87   2  10   
  2 Osceola  'A'                                          44.06   2   8   
  3 New Richmond  'A'                                     44.18   2   6   
  4 Anoka  'A'                                            44.83   2   5   
  5 Hudson  'A'                                           45.26   2   4   
  6 Amery  'A'                                            45.52   2   3   
  7 Somerset  'A'                                         45.87   2   2   
  8 Rice Lake  'A'                                        46.13   1   1   
  9 Cameron  'A'                                          46.70   1 
 10 Unity  'A'                                            47.12   1 
 11 River Falls  'A'                                      47.12   2 
 12 Eau Claire North  'A'                                 47.31   1 
 13 Prescott  'A'                                         47.79   1 
 14 Ellsworth  'A'                                        48.80   1 
 15 St Croix Preparatory  'A'                             55.16   1 
 
Event 9  Girls 4x100 Meter Relay Throwers
==========================================================================
   SB Relays: # 54.00  2004        Amery                                       
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Menomonie  'A'                                        57.94   2  10   
  2 Ellsworth  'A'                                        58.84   2   8   
  3 Hudson  'A'                                         1:00.58   2   6   
  4 Rice Lake  'A'                                      1:00.88   2   5   
  5 Prescott  'A'                                       1:01.01   1   4   
  6 Eau Claire North  'A'                               1:02.38   1   3   
  7 Somerset  'A'                                       1:02.64   2   2   
  8 Anoka  'A'                                          1:02.82   2   1   
  9 Unity  'A'                                          1:02.91   1 
 10 Amery  'A'                                          1:05.18   2 
 11 Osceola  'A'                                        1:05.89   1 
 -- River Falls  'A'                                        DNF   2 
 -- New Richmond  'A'                                        DQ   2 
 
Event 10  Boys 4x100 Meter Relay Throwers
==========================================================================
   SB Relays: # 45.80  2003        Amery                                       
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Eau Claire North  'A'                                 49.69   2  10   
  2 Somerset  'A'                                         49.96   2   8   
  3 Prescott  'A'                                         50.13   1   6   
  4 Rice Lake  'A'                                        50.31   2   5   
  5 Regis  'A'                                            51.00   1   4   
  6 Menomonie  'A'                                        51.18   2   3   
  7 River Falls  'A'                                      51.46   2   2   
  8 Ellsworth  'A'                                        51.91   1   1   
  9 Hudson  'A'                                           52.35   2 
 10 Anoka  'A'                                            53.55   2 
 11 Unity  'A'                                            53.88   1 
 12 New Richmond  'A'                                     54.57   2 
 13 Osceola  'A'                                          56.42   1 
 -- Amery  'A'                                               DQ   2 
 
Event 11  Girls 4x200 Meter Relay
==========================================================================
   SB Relays: # 1:45.50  2011        Hudson                                    
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hudson  'A'                                         1:46.74   2  10   
  2 New Richmond  'A'                                   1:47.88   2   8   
  3 Menomonie  'A'                                      1:48.80   2   6   
  4 Eau Claire North  'A'                               1:49.29   2   5   
  5 River Falls  'A'                                    1:51.57   2   4   
  6 Anoka  'A'                                          1:51.90   2   3   
  7 Somerset  'A'                                       1:53.24   2   2   
  8 Osceola  'A'                                        1:54.45   2   1   
  9 Regis  'A'                                          1:55.07   1 
 10 Ellsworth  'A'                                      1:55.48   2 
 11 Rice Lake  'A'                                      1:55.81   1 
 12 Cameron  'A'                                        1:57.70   1 
 13 Prescott  'A'                                       1:58.69   1 
 14 Amery  'A'                                          1:59.33   1 
 
Event 12  Boys 4x200 Meter Relay
==========================================================================
   SB Relays: # 1:30.66  2003        Eau Claire North                          
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Osceola  'A'                                        1:31.32   2  10   
  2 Rice Lake  'A'                                      1:33.03   2   8   
  3 Anoka  'A'                                          1:34.06   2   6   
  4 New Richmond  'A'                                   1:34.89   2   5   
  5 Menomonie  'A'                                      1:35.57   2   4   
  6 Hudson  'A'                                         1:35.62   2   3   
  7 Somerset  'A'                                       1:37.00   1   2   
  8 Cameron  'A'                                        1:37.14   1   1   
  9 Unity  'A'                                          1:37.46   2 
 10 Eau Claire North  'A'                               1:38.70   1 
 11 Regis  'A'                                          1:40.55   1 
 12 Ellsworth  'A'                                      1:43.80   1 
 13 Prescott  'A'                                       1:44.36   1 
 14 St Croix Preparatory  'A'                           1:47.77   1 
 -- Amery  'A'                                              DNF   2 
 -- River Falls  'A'                                        DNF   2 
 
Event 13  Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
   SB Relays: # 9:54.95  2012        Hudson                                    
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Anoka  'A'                                         10:21.80   10   
  2 Rice Lake  'A'                                     10:24.22    8   
  3 Menomonie  'A'                                     10:24.86    6   
  4 Hudson  'A'                                        10:29.19    5   
  5 River Falls  'A'                                   10:33.27    4   
  6 Prescott  'A'                                      10:43.89    3   
  7 Ellsworth  'A'                                     10:51.25    2   
  8 Amery  'A'                                         11:05.62    1   
  9 Eau Claire North  'A'                              11:13.24  
 10 New Richmond  'A'                                  11:25.98  
 11 Osceola  'A'                                       11:53.68  
 12 Cameron  'A'                                       12:17.28  
 
Event 14  Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
   SB Relays: # 8:07.50  2005        Menomonie                                 
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Unity  'A'                                          8:25.92   10   
  2 River Falls  'A'                                    8:32.43    8   
  3 Hudson  'A'                                         8:35.09    6   
  4 Eau Claire North  'A'                               8:46.22    5   
  5 Anoka  'A'                                          8:50.82    4   
  6 Amery  'A'                                          8:55.78    3   
  7 New Richmond  'A'                                   9:02.03    2   
  8 Osceola  'A'                                        9:05.20    1   
  9 Prescott  'A'                                       9:08.42  
 10 Menomonie  'A'                                      9:09.80  
 11 Ellsworth  'A'                                      9:21.19  
 12 Rice Lake  'A'                                      9:32.02  
 13 Somerset  'A'                                      10:04.49  
 14 Cameron  'A'                                       10:24.87  
 
Event 15  Girls 3x140 Meter Shuttle Hurdle Low
==========================================================================
   SB Relays: # 57.50  2009        Somerset                                    
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 River Falls  'A'                                      59.19   3  10   
  2 Anoka  'A'                                            59.76   3   8   
  3 Menomonie  'A'                                      1:02.13   2   6   
  4 Osceola  'A'                                        1:02.34   2   5   
  5 St Croix Preparatory  'A'                           1:04.14   1   4   
  6 Hudson  'A'                                         1:04.55   3   3   
  7 Rice Lake  'A'                                      1:06.79   3   2   
  8 Amery  'A'                                          1:06.85   1   1   
  9 Eau Claire North  'A'                               1:08.12   2 
 10 New Richmond  'A'                                   1:08.28   2 
 11 Ellsworth  'A'                                      1:10.74   1 
 
Event 16  Boys 3x140 Meter Shuttle Hurdle Low
==========================================================================
   SB Relays: # 50.20  1994        Menomonie                                   
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 New Richmond  'A'                                     51.29   4  10   
  2 Anoka  'A'                                            52.29   4   8   
  3 Hudson  'A'                                           52.49   4   6   
  4 Regis  'A'                                            53.85   4   5   
  5 Eau Claire North  'A'                                 53.93   3   4   
  6 Osceola  'A'                                          54.10   3   3   
  7 Unity  'A'                                            54.95   2   2   
  8 Menomonie  'A'                                        55.03   1   1   
  9 Rice Lake  'A'                                        58.46   2 
 10 Ellsworth  'A'                                        59.26   1 
 11 Amery  'A'                                            59.72   3 
 12 River Falls  'A'                                    1:01.21   3 
 13 Prescott  'A'                                       1:02.13   1 
 
Event 17  Girls 4x400 Meter Relay
==========================================================================
   SB Relays: # 4:02.60  2005        New Richmond                              
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Anoka  'A'                                          4:03.28   2  10   
  2 River Falls  'A'                                    4:03.98   2   8   
  3 New Richmond  'A'                                   4:14.68   2   6   
  4 Eau Claire North  'A'                               4:15.11   2   5   
  5 Hudson  'A'                                         4:17.67   2   4   
  6 Osceola  'A'                                        4:17.72   2   3   
  7 Rice Lake  'A'                                      4:19.40   2   2   
  8 Menomonie  'A'                                      4:22.85   2   1   
  9 Unity  'A'                                          4:24.19   1 
 10 Prescott  'A'                                       4:29.22   1 
 11 Regis  'A'                                          4:34.44   1 
 12 Ellsworth  'A'                                      4:35.74   2 
 13 Cameron  'A'                                        4:37.88   1 
 14 Amery  'A'                                          4:39.74   1 
 15 Somerset  'A'                                       4:48.85   1 
 
Event 18  Boys 4x400 Meter Relay
==========================================================================
   SB Relays: # 3:26.39  2015        Hudson                                    
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Eau Claire North  'A'                               3:28.57   2  10   
  2 Osceola  'A'                                        3:33.18   2   8   
  3 River Falls  'A'                                    3:35.42   2   6   
  4 Rice Lake  'A'                                      3:36.49   2   5   
  5 Ellsworth  'A'                                      3:40.02   2   4   
  6 Amery  'A'                                          3:44.16   2   3   
  7 Hudson  'A'                                         3:45.33   2   2   
  8 Unity  'A'                                          3:45.48   1   1   
  9 Prescott  'A'                                       3:49.85   1 
 10 Regis  'A'                                          3:49.90   1 
 11 St Croix Preparatory  'A'                           3:54.25   1 
 12 Menomonie  'A'                                      3:54.84   1 
 13 Somerset  'A'                                       3:59.48   1 
 -- Anoka  'A'                                               DQ   2 
 -- New Richmond  'A'                                        DQ   2 
 
Event 19  Girls High Jump Relay
=======================================================================
   SB Relays: # 15-03  1993        Menomonie                                   
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Witt, Olivia                 St Croix Pre           5-00.00  
  2 Anderson, Stella             Ellsworth              4-10.00  
  2 Marske, Summer               Rice Lake              4-10.00    3.33
  2 Kozitza, Emma                River Falls            4-10.00    1.33
  2 Greene, Tierra               Anoka                  4-10.00    2   
  2 Semerad, Josie               Regis                  4-10.00  
  2 Johnson, Sammy               Hudson                 4-10.00    2.66
  2 Mogen, Kylie                 Menomonie              4-10.00    1.66
  2 Holmes, Casey                Hudson                 4-10.00    2.66
  2 Ellenson, Ella               Rice Lake              4-10.00    3.33
  2 Mlejnek, Jasmine             Rice Lake              4-10.00    3.33
 12 Tuomela, Hannah              Anoka                  4-08.00    2   
 12 Struemke, Kaitlyn            Somerset               4-08.00  
 14 Bents, Brooke                Osceola                4-06.00    0.33
 14 Schneckenberger, Sarah       River Falls            4-06.00    1.33
 14 Wallin, Shayla               Hudson                 4-06.00    2.66
 14 Staehling, Morgan            Eau Claire N           4-06.00    0.83
 14 Skovbroten, Addie            Menomonie              4-06.00    1.66
 14 Unruh, Ashton                New Richmond           4-06.00    0.83
 20 Iberg, Jada                  Prescott               4-03.00  
 20 Boehler, Mara                Anoka                  4-03.00    2   
 20 Kelly, Mallory               New Richmond           4-03.00    0.83
 20 Trimble, Katie               Menomonie              4-03.00    1.66
 20 Venne, Maria                 Eau Claire N           4-03.00    0.83
 20 Gillett, Hannah              Cameron                4-03.00  
 20 Monson, Lydia                Amery                  4-03.00  
 20 Erickson, Kaylee             Somerset               4-03.00  
 20 Gillett, Mikki               Cameron                4-03.00  
 29 Getschel, Kristi             Osceola                4-00.00    0.33
 29 Gunderson, Elizabeth         River Falls            4-00.00    1.33
 29 Bents, Sydney                Osceola                4-00.00    0.33
 29 Brown, Sydney                Eau Claire N           4-00.00    0.83
 29 Wolf, Emma                   Amery                  4-00.00  
 29 Edwards, Amanda              Amery                  4-00.00  
 29 D'Amico, Lydia               New Richmond           4-00.00    0.83
 -- Tatroe, Sierra               Cameron                     NH  
 -- Olson, Anna                  Ellsworth                   NH  
 -- Vanwatermeulen, Julia        Ellsworth                   NH  
 
Event 20  Boys High Jump Relay
=======================================================================
   SB Relays: # 18-07  1988        Menomonie                                   
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Zbornik, Sam                 Menomonie              6-00.00    2.66
  1 Ellingsworth, Ethan          Osceola                6-00.00    1.83
  1 Yeebahn, Levi                Anoka                  6-00.00    3.33
  4 Pasche, Jack                 Hudson                 5-10.00    1.83
  4 Wheeler, Brian               Menomonie              5-10.00    2.66
  4 Hoyer, Blake                 Ellsworth              5-10.00    1.33
  4 McKenzie, Dakota             Anoka                  5-10.00    3.33
  4 Zweifelhofer, Justin         Regis                  5-10.00  
  9 Altena, Sam                  New Richmond           5-08.00    1   
  9 Causby, Cole                 Hudson                 5-08.00    1.83
  9 Pelletier, Grant             Anoka                  5-08.00    3.33
  9 Slanina, Dylan               Unity                  5-08.00  
  9 Roed, Wyatt                  Ellsworth              5-08.00    1.33
  9 Putnam, Anthony              Cameron                5-08.00    0.66
 15 Williams, Devin              Menomonie              5-06.00    2.66
 15 Smith, Bennett               Rice Lake              5-06.00    0.33
 15 Sindt, Spencer               Somerset               5-06.00  
 15 Swanson, Joe                 Osceola                5-06.00    1.83
 19 Kendhammer, Andrew           Hudson                 5-03.00    1.83
 19 Larson, Preston              Rice Lake              5-03.00    0.33
 19 Scott, Tray                  Osceola                5-03.00    1.83
 19 Bradley, Nathan              Unity                  5-03.00  
 19 Ladwig, Caleb                Amery                  5-03.00  
 19 Helbig, Mason                Amery                  5-03.00  
 19 Getschel, Blake              New Richmond           5-03.00    1   
 19 Gaede, Tanner                New Richmond           5-03.00    1   
 19 Groskopf, Brandon            Cameron                5-03.00    0.66
 19 Holum, Wyatt                 Prescott               5-03.00  
 29 Seboe, Alex                  Rice Lake              5-00.00    0.33
 29 Huppert, Zach                Ellsworth              5-00.00    1.33
 29 Dickey, Josh                 Prescott               5-00.00  
 29 Johnson, Brett               Cameron                5-00.00    0.66
 29 Fischer, Caden               Prescott               5-00.00  
 -- Flaherty, Luke               Unity                       NH  
 -- Ortega, David                Somerset                    NH  
 -- Coy, Galen                   Amery                       NH  
 -- Leque, Devin                 Somerset                    NH  
 
Event 21  Girls Long Jump Relay
=======================================================================
   SB Relays: # 50-10.75  1991        Hudson                                   
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Matson, Ellie                Regis                 19-02.50    3.33
  2 Boettcher, Tyra              Menomonie             16-06.00    2   
  3 Hanson, Izzy                 Hudson                16-01.50    2.66
  4 Laube, Olivia                Eau Claire N          16-01.00  
  5 Wilgren, Anna                Hudson                16-00.75    2.66
  6 Peterson, Hannah             Menomonie             16-00.25    2   
  7 Fashingbauer, Lucy           Hudson                15-11.25    2.66
  8 Kletschka, Cassie            New Richmond          15-10.25    1.33
  9 Rixmann, Heidi               River Falls           15-07.25    1.66
 10 Hemauer, Elle                Menomonie             15-06.25    2   
 11 Senior, Aiden                Anoka                 15-05.25  
 12 Burmood, Katie               Prescott              15-04.75  
 13 Stoetzel, Allyson            Ellsworth             15-04.00    1   
 14 Reuvers, Aly                 Ellsworth             15-03.50    1   
 15 Thalacker, Bria              Regis                 14-11.75    3.33
 16 Bents, Sam                   Osceola               14-10.25    0.33
 17 Hanaman, Adyara              Rice Lake             14-10.00    0.66
 18 Kozitza, Emma                River Falls           14-09.75    1.66
 19 Brinkman, Mallorie           New Richmond          14-08.50    1.33
 20 Witt, Olivia                 St Croix Pre          14-08.25  
 21 Pitcher, Keely               Somerset              14-06.75  
 22 Springer, Lauren             Anoka                 14-03.75  
 23 Miller, Danielle             River Falls           14-03.50    1.66
 24 Bohman, Averi                Eau Claire N          14-01.50  
 25 Dolezal, Kayla               New Richmond          14-01.25    1.33
 25 Bents, Brooke                Osceola               14-01.25    0.33
 27 Theisen, Grace               Regis                 14-01.00    3.33
 28 Ackfeld, Ashlynn             St Croix Pre          14-00.75  
 28 Marske, Summer               Rice Lake             14-00.75    0.66
 28 Millerman, Paige             Rice Lake             14-00.75    0.66
 31 Dietrich, Marlee             Amery                 13-11.50  
 32 Helgeson, Allie              Osceola               13-10.25    0.33
 33 Dietrich, Addie              Amery                 13-07.25  
 34 Gunther, Avery               Somerset              13-04.50  
 35 Murphy, Allie                Prescott              13-02.50  
 36 Reed, Sophie                 Unity                 13-00.25  
 37 Haigh, Stevie                Somerset              12-11.25  
 38 Tatroe, Sierra               Cameron               12-11.00  
 39 Sabby, Alexia                Ellsworth             12-08.25    1   
 40 Hol, Michaela                Unity                 12-07.75  
 41 Johnson, Mary                Amery                 12-05.25  
 42 Richter, Kelsey              Cameron               11-07.75  
 42 Ellison, Carissa             Anoka                 11-07.75  
 44 Nelson, Carly                Unity                 11-07.50  
 45 Klinzing, Emma               St Croix Pre          10-06.00  
 46 Bossany, Haley               Cameron               10-02.00  
 -- Petricka, Kary               Eau Claire N                ND  
 
Event 22  Boys Long Jump Relay
=======================================================================
   SB Relays: # 61-11  2004        Baldwin-Woodville                           
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Wheeler, Brian               Menomonie             20-06.50    3.33
  2 Roed, Wyatt                  Ellsworth             19-08.50    1.33
  3 Zweifelhofer, Justin         Regis                 19-08.00    1   
  4 Belii, Daniel                Anoka                 19-06.50    2.66
  5 Erickson, Lee                Osceola               19-03.50    1.83
  6 Williams, Devin              Menomonie             19-02.75    3.33
  7 Gillett, Hunter              Cameron               19-02.25    0.33
  8 Soukup, Anthony              Hudson                19-00.25    1.83
  9 Ondrusik, Elijah             Hudson                18-09.75    1.83
 10 Powers, Brandon              New Richmond          18-07.50    0.66
 11 Sorenson, Logan              Menomonie             18-04.75    3.33
 12 Brodzinski, Charles          Rice Lake             18-02.50  
 13 McKenzie, Dakota             Anoka                 18-02.00    2.66
 14 Yeebahn, Levi                Anoka                 18-01.00    2.66
 15 Hoyer, Blake                 Ellsworth             18-00.75    1.33
 16 Nyholm, Dylan                Unity                 17-10.75  
 17 Putnam, Anthony              Cameron               17-09.50    0.33
 18 Scott, Tray                  Osceola               17-09.25    1.83
 19 Altena, Sam                  New Richmond          17-09.00    0.66
 20 Kohel, Seth                  River Falls           17-07.75  
 20 Amundsen, Seth               Amery                 17-07.75  
 22 Nicolai, Jack                Regis                 17-07.25    1   
 23 Johnson, Logan               Osceola               17-06.75    1.83
 24 Strand, Cooper               New Richmond          17-05.25    0.66
 25 Johnson, Dalton              Amery                 17-04.50  
 26 Hines, Connor                River Falls           17-00.75  
 26 Magee, Ricky                 Prescott              17-00.75  
 28 Wachtler, Matthew            River Falls           17-00.25  
 29 Madden, Ty                   Somerset              16-11.75  
 30 Sparstad, Paul               Hudson                16-09.50    1.83
 31 Baillargeon, Bennett         Somerset              16-09.00  
 32 Buckley, Peyton              Rice Lake             16-08.00  
 33 Wackwitz, Michael            Regis                 16-07.50    1   
 34 Kosnopfal, Cedric            Ellsworth             16-06.75    1.33
 35 Rundquist, Derek             Prescott              16-03.50  
 36 Schachtner, James            Somerset              16-02.50  
 37 Habas, Averie                Rice Lake             16-01.50  
 38 Thomsen, Dylan               Amery                 15-11.00  
 39 Rippy, Andrew                St Croix Pre          15-09.00  
 40 Meznarich, David             Cameron               15-05.75    0.33
 41 Tillery, Patric              Unity                 15-01.00  
 42 Cable, Thomas                Unity                 14-07.75  
 43 Mendez-Gayton, Enrique       St Croix Pre          11-10.25  
 -- Yanai, Yuta                  St Croix Pre                ND  
 -- Holum, Wyatt                 Prescott                    ND  
 
Event 23  Girls Triple Jump Relay
=======================================================================
   SB Relays: # 106-07  1990        New Richmond                               
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mogen, Kylie                 Menomonie             35-05.75    3.33
  2 Kochendorfer, Kady           Hudson                35-03.25    2.66
  3 Boettcher, Tyra              Menomonie             34-01.50    3.33
  4 Miller, Danielle             River Falls           33-06.75  
  5 Lewis, Alysse                Prescott              33-02.00    0.66
  6 Witt, Olivia                 St Croix Pre          33-00.25    1.66
  7 Helgeson, Allie              Osceola               32-11.50    1   
  8 Sanders, Denisha             Menomonie             32-07.00    3.33
  8 Anderson, Kelli              Hudson                32-07.00    2.66
 10 Hanson, Izzy                 Hudson                32-05.00    2.66
 11 Laube, Olivia                Eau Claire N          32-03.25    2   
 12 Venne, Maria                 Eau Claire N          32-03.00    2   
 13 Dennis, Claire               Rice Lake             31-05.75    0.33
 14 Ackfeld, Ashlynn             St Croix Pre          31-05.00    1.66
 15 Sokup, Laura                 Regis                 30-10.00  
 16 Bilicke, Lynsey              River Falls           30-08.50  
 17 Tuomela, Hannah              Anoka                 30-07.50    1.33
 18 Gunther, Avery               Somerset              30-05.00  
 19 Wachtler, Hannah             Anoka                 30-02.75    1.33
 20 Bohman, Averi                Eau Claire N          30-02.25    2   
 21 Marske, Summer               Rice Lake             29-10.25    0.33
 22 Sieben, Maddie               Anoka                 29-09.00    1.33
 23 Bents, Brooke                Osceola               29-04.25    1   
 24 Dolezal, Mandy               New Richmond          29-01.00  
 25 Semerad, Josie               Regis                 28-10.00  
 26 LeBakken, Olivia             Prescott              28-08.25    0.66
 27 D'Amico, Lydia               New Richmond          28-00.00  
 28 Bents, Sydney                Osceola               27-11.25    1   
 29 Sommer, Mari                 Prescott              27-09.00    0.66
 30 Dornbush, Katie              New Richmond          27-05.50  
 31 Klinzing, Emma               St Croix Pre          27-01.50    1.66
 32 Bleeker, Mallory             Ellsworth             26-11.00  
 33 Stone, Cheyene               Rice Lake             26-05.25    0.33
 34 Larson, Kaitlyn              Ellsworth             25-08.00  
 -- Struemke, Allison            Somerset                    ND  
 -- Rixmann, Heidi               River Falls                 ND  
 -- Praschak, Kathrine           Somerset                    ND  
 
Event 24  Boys Triple Jump Relay
=======================================================================
   SB Relays: # 129-09  1986        St. Croix Falls                            
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Williams, Devin              Menomonie             41-06.00    2   
  2 Soukup, Anthony              Hudson                40-10.50    2.66
  3 Zbornik, Sam                 Menomonie             40-09.00    2   
  4 Osterhues, Andrew            Hudson                40-07.50    2.66
  5 Hagerty, Anthony             Anoka                 39-07.25    3.33
  6 Quist, Sam                   Anoka                 39-06.25    3.33
  7 Erickson, Lee                Osceola               39-04.50    1.33
  8 Yeebahn, Levi                Anoka                 39-04.25    3.33
  9 Gillett, Hunter              Cameron               39-04.00  
 10 Rank, Evan                   River Falls           39-03.00    1   
 11 Sokup, Ben                   Regis                 39-02.50    0.66
 12 Powers, Noah                 New Richmond          38-09.50    1.66
 13 Borgstrom, John              New Richmond          38-08.00    1.66
 14 Scott, Tray                  Osceola               38-02.25    1.33
 15 Getschel, Blake              New Richmond          38-00.25    1.66
 16 Baillargeon, Bennett         Somerset              37-07.50  
 17 Wackwitz, Michael            Regis                 37-04.00    0.66
 18 Richter, Craig               Amery                 36-11.50    0.33
 19 Xiong, Xupeng                River Falls           36-09.00    1   
 20 Rixmann, Nathaniel           River Falls           36-08.00    1   
 21 Holum, Mason                 Hudson                36-06.50    2.66
 22 Bugella, Jacob               Rice Lake             36-06.00  
 22 Bosley, Mason                Amery                 36-06.00    0.33
 24 Zeimet, Chase                Prescott              36-01.00  
 25 Roemhild, Parker             Osceola               35-11.00    1.33
 26 Johnson, Dalton              Amery                 35-10.00    0.33
 27 Bradley, Nathan              Unity                 35-09.00  
 28 Wilson, Adam                 Menomonie             35-04.00    2   
 29 Countryman, Evan             Unity                 35-03.00  
 30 Buckley, Peyton              Rice Lake             35-00.00  
 30 Salm, Jake                   Cameron               35-00.00  
 32 Christman, Gannon            Rice Lake             34-10.75  
 33 Schachtner, James            Somerset              34-10.00  
 34 Meznarich, David             Cameron               34-09.00  
 35 Cronk, Trenton               Regis                 34-07.50    0.66
 36 Kosnopfal, Cedric            Ellsworth             34-07.00  
 37 Brock, Austin                Ellsworth             34-01.00  
 38 Trok, Desmond                Ellsworth             33-06.50  
 39 Madden, Ty                   Somerset              32-09.75  
 
Event 25  Girls Discus Throw Relay
=======================================================================
   SB Relays: # 338-05  1998        Menomonie                                  
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Goldstein, Eve               Somerset                132-10    3.33
  2 Haase, Katie                 Osceola                 114-11    2.66
  3 Schulte, Margaret            St Croix Pre            104-11    0.66
  4 Peplinski, Matelyn           Eau Claire N            103-08  
  5 Zlabek-Schubel, Carly        Rice Lake               102-10    1.66
  6 Pupungatoa, Emalata          River Falls              98-09    1   
  7 Holter, Phoebe               Hudson                   97-07    1.33
  8 Olson, Shaelyn               Ellsworth                97-00  
  9 Bignell, Teagan              Menomonie                96-00    2   
 10 Haldeman, Destiny            Menomonie                92-06    2   
 11 Meath, Aly                   Somerset                 91-06    3.33
 12 Schulte, Eli                 St Croix Pre             91-00    0.66
 13 Cole, Sophia                 Ellsworth                90-08  
 14 Pride, Jordan                Rice Lake                89-06    1.66
 14 Peterson, Chloe              New Richmond             89-06  
 16 Doerre, Abigail              River Falls              87-06    1   
 17 Merricks, Megan              Osceola                  87-05    2.66
 18 Haase, Marie                 Osceola                  87-04    2.66
 19 McCauley, Haley              Anoka                    86-10    0.33
 20 Gustafson, Jenesis           Amery                    86-03  
 21 Lieser, Terra                Anoka                    85-11    0.33
 22 Cacka, Alexandra             New Richmond             84-07  
 23 Monical, Erica               Hudson                   83-11    1.33
 23 Matthews, Zoey               Amery                    83-11  
 25 Wilkerson Hardy, Payten      Menomonie                82-10    2   
 26 Breazeale, Naomi             Hudson                   81-10    1.33
 27 Nelson, Myah                 Unity                    81-09  
 28 Tressler, Jordyn             Anoka                    81-00    0.33
 29 Sokup, Laura                 Regis                    78-02  
 30 Harris, Haley                Rice Lake                76-09    1.66
 31 Meath, Adrianna              Somerset                 76-01    3.33
 32 Jaeger, Anna                 Cameron                  74-06  
 33 Stolley, Nora                New Richmond             74-01  
 34 Grimm, Maddisen              Amery                    73-10  
 35 Barby, Taylor                Eau Claire N             73-07  
 36 Hadzima, Amelia              River Falls              72-04    1   
 37 Egge, Andrea                 Unity                    71-06  
 38 Cronin, Haley                Eau Claire N             67-09  
 39 Murphy, Julia                Cameron                  63-03  
 40 Hoffbeck, Corrine            St Croix Pre             59-03    0.66
 41 Setla, Izabella              Regis                    56-03  
 42 Reynen, Mykaila              Regis                    55-11  
 43 Fredericks, Alexis           Prescott                 55-09  
 44 Glenna, Megan                Unity                    53-00  
 45 Richter, Kelsey              Cameron                  51-10  
 46 Cogan, Makenzie              Prescott                 47-00  
 47 Auleciems, Lauren            Prescott                 43-00  
 -- Gipford, April               Ellsworth                   ND  
 
Event 26  Boys Discus Throw Relay
=======================================================================
   SB Relays: # 441-07  1976        Rice Lake                                  
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Severin, Cameron             Eau Claire N            157-07    3.33
  2 Haag, Brandon                New Richmond            147-00    1.66
  3 Kotowski, Alexander          River Falls             141-09    2.66
  4 Danielson, Jeremy            Eau Claire N            140-09    3.33
  5 Schutts, Channer             Menomonie               134-08    2   
  6 Bartsch, Westy               Prescott                123-10  
  7 Bugella, Jacob               Rice Lake               122-05    1   
  8 Haskins, Jackson             River Falls             118-01    2.66
  9 Godbout, Cole                Hudson                  116-11    1.33
  9 Bhakta, Dilan                Anoka                   116-11    0.33
 11 Pasche, Jack                 Hudson                  116-08    1.33
 12 Adam, Shihab                 River Falls             115-09    2.66
 13 Quilling, Waylon             Menomonie               115-00    2   
 14 Shonkwiler, Cole             Ellsworth               114-11  
 15 Miloszewicz, Ashton          Eau Claire N            114-01    3.33
 16 Karpenske, Isaac             New Richmond            113-10    1.66
 17 Trinitapoli, Sam             Osceola                 113-08    0.66
 18 Harmston, Alex               Menomonie               112-06    2   
 19 Jahns, Cameron               Hudson                  112-04    1.33
 20 Sokup, Ben                   Regis                   112-03  
 21 Baillargeon, James           Amery                   112-02  
 22 Johnson, Cole                Osceola                 109-09    0.66
 23 Seboe, Alex                  Rice Lake               109-05    1   
 24 Haase, Andrew                Osceola                 108-00    0.66
 25 Kremer, Matthew              Anoka                   107-00    0.33
 26 Harris, Donte                Anoka                   105-07    0.33
 27 Drost, Alex                  Rice Lake               103-07    1   
 28 Young, Hunter                Somerset                101-03  
 29 Getschel, Caleb              Somerset                 99-09  
 30 Huppert, Dalton              Ellsworth                97-05  
 31 LeMire, Anders               New Richmond             97-02    1.66
 32 Smith, Evan                  St Croix Pre             96-03  
 33 Wolterstorff, Jackson        Regis                    95-06  
 34 Balderas, Erinque            Cameron                  91-11  
 35 Wright, Dalton               Prescott                 90-01  
 36 Davis, Collin                Cameron                  89-00  
 37 Feist, Cullen                Unity                    87-04  
 38 Kobs, Jett                   Unity                    86-07  
 39 Perkins, Kyle                Ellsworth                84-04  
 40 Theisen, Henry               Regis                    81-01  
 41 Fischer, Caden               Prescott                 80-07  
 42 Rivard, Justin               Somerset                 78-10  
 43 Olson, Gavin                 Unity                    78-09  
 44 Reschke, Simon               St Croix Pre             77-01  
 45 Sigsworth, Mitchell          Amery                    72-04  
 46 Smith, Kyle                  Cameron                  60-11  
 47 Warmka, Josh                 St Croix Pre             59-03  
 -- Jonns, Shane                 Amery                       ND  
 
Event 27  Girls Shot Put Relay
=======================================================================
   SB Relays: # 111-10.50  2011        Hudson                                  
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Goldstein, Eve               Somerset              40-09.00    3.33
  2 Nelson, Carly                Unity                 38-01.00    1.33
  3 Meath, Aly                   Somerset              37-02.00    3.33
  4 Zlabek-Schubel, Carly        Rice Lake             35-04.50    1.66
  5 Rubesch, Sydney              Eau Claire N          34-11.00    2   
  6 McCauley, Haley              Anoka                 34-05.00    2.66
  7 Pupungatoa, Emalata          River Falls           33-05.00    1   
  8 Josephson, Emily             Anoka                 33-00.00    2.66
  9 Barby, Taylor                Eau Claire N          32-03.00    2   
 10 Gustafson, Jenesis           Amery                 32-00.00  
 11 Lieser, Terra                Anoka                 31-04.00    2.66
 12 Cole, Sophia                 Ellsworth             31-02.00    0.33
 12 Sanders, Denisha             Menomonie             31-02.00    0.66
 14 Olson, Shaelyn               Ellsworth             30-08.00    0.33
 15 Haldeman, Destiny            Menomonie             30-04.00    0.66
 16 Meath, Adrianna              Somerset              30-03.00    3.33
 17 Schulte, Margaret            St Croix Pre          30-01.50  
 18 Cacka, Alexandra             New Richmond          29-08.00  
 19 Monical, Erica               Hudson                29-05.00  
 20 Doerre, Abigail              River Falls           28-10.00    1   
 21 Rubesch, Emily               Eau Claire N          28-09.00    2   
 22 Schulte, Eli                 St Croix Pre          28-07.00  
 22 Zoellick, Sam                Rice Lake             28-07.00    1.66
 24 Jaeger, Anna                 Cameron               28-06.00  
 24 Roberts, Jenna               Rice Lake             28-06.00    1.66
 26 Bignell, Teagan              Menomonie             28-00.00    0.66
 27 Murphy, Julia                Cameron               27-09.50  
 28 Kaminski, Noelle             River Falls           27-07.50    1   
 29 Matthews, Zoey               Amery                 27-06.00  
 30 Harrison, Teagan             Osceola               27-03.00  
 31 Nelson, Myah                 Unity                 27-02.00    1.33
 32 Breazeale, Naomi             Hudson                27-01.00  
 33 Peterson, Chloe              New Richmond          26-07.00  
 34 Sabby, Alexia                Ellsworth             26-06.00    0.33
 35 Peecher, Amber               Hudson                26-05.50  
 36 Regan, Sydney                Osceola               25-10.00  
 37 Hampton, Jessica             New Richmond          25-09.00  
 38 Kolu, Maddison               Unity                 25-08.50    1.33
 39 Walbridge, Alexis            Amery                 25-07.00  
 40 Setla, Izabella              Regis                 25-06.00  
 41 Getschel, Kristi             Osceola               21-03.00  
 42 Cleasby, Julia               Prescott              20-05.00  
 43 Frolik, Shelbi               Cameron               20-00.00  
 44 Semerad, Gabby               Regis                 19-10.00  
 45 Fredericks, Alexis           Prescott              19-07.00  
 46 Hoffbeck, Corrine            St Croix Pre          18-04.00  
 47 Auleciems, Lauren            Prescott              17-05.00  
 48 Reynen, Mykaila              Regis                 16-07.50  
 
Event 28  Boys Shot Put Relay
=======================================================================
   SB Relays: # 152-07  1976        Rice Lake                                  
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Johnson, Tanner              Osceola               47-10.00    1   
  2 Danielson, Jeremy            Eau Claire N          47-02.00    3.33
  3 Johnson, Jamir               Eau Claire N          46-09.75    3.33
  4 Schutts, Channer             Menomonie             46-04.50    2.66
  5 Severin, Cameron             Eau Claire N          45-06.75    3.33
  6 Frankfurth, Brandon          Anoka                 44-10.50    2   
  6 Kotowski, Alexander          River Falls           44-10.50    1.66
  8 Bartsch, Westy               Prescott              44-03.00  
  9 Karpenske, Isaac             New Richmond          43-10.00  
 10 Rivard, Justin               Somerset              43-02.50    0.33
 11 Godbout, Cole                Hudson                41-10.50    1.33
 12 Shonkwiler, Cole             Ellsworth             41-09.00    0.66
 12 Sanford, Ty                  Prescott              41-09.00  
 14 Weber, Mitch                 Menomonie             41-03.50    2.66
 15 Smith, Evan                  St Croix Pre          41-02.75  
 16 Laws, Kobe                   River Falls           40-08.50    1.66
 17 Jahns, Cameron               Hudson                39-09.50    1.33
 18 Juen, Cole                   Ellsworth             39-01.50    0.66
 19 Platter, Mason               Menomonie             39-01.00    2.66
 20 Chapman, Lucas               Anoka                 38-10.50    2   
 21 Peterson, Jack               Somerset              38-03.75    0.33
 22 Davis, Collin                Cameron               37-10.50  
 23 Kobs, Jett                   Unity                 37-09.25  
 24 Weisser, Jacob               Anoka                 37-03.00    2   
 25 Blechinger, Keith            Rice Lake             36-09.00  
 26 Drost, Alex                  Rice Lake             36-02.00  
 27 Ernstmeyer, Andrew           Regis                 35-08.50  
 28 Huppert, Zach                Ellsworth             35-07.00    0.66
 29 Reimer, Trevor               Hudson                35-05.00    1.33
 30 Waalen, Mitchell             Amery                 35-04.00  
 31 Lowney, Gabe                 Osceola               35-01.00    1   
 32 Hecht, Garret                Somerset              34-10.00    0.33
 33 Adam, Shihab                 River Falls           34-09.50    1.66
 34 Crotteau, Robert             Rice Lake             34-06.00  
 35 Conde, Robert                Osceola               34-01.50    1   
 36 Curtis, Jackson              Regis                 34-00.00  
 37 Stine, Duane                 Amery                 33-10.00  
 38 Carver, Tanner               New Richmond          33-09.00  
 39 Theisen, Henry               Regis                 33-05.00  
 40 Olson, Gavin                 Unity                 32-11.00  
 41 Johnson, Cole                Cameron               32-09.50  
 42 Minke, Dawson                New Richmond          30-09.50  
 43 Kulzer, Reece                Amery                 30-09.00  
 44 Reschke, Simon               St Croix Pre          30-05.25  
 45 Raboin, Owen                 Unity                 27-08.00  
 46 Warmka, Josh                 St Croix Pre          26-11.00  
 47 Smith, Kyle                  Cameron               24-01.50  
 48 Rowan, Trent                 Prescott              19-09.00  
 
Event 29  Girls Pole Vault Relay
=======================================================================
   SB Relays: # 20-00  2012        River Falls                                 
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Krueger, Samantha            River Falls           10-00.00    2.50
  1 Newman, Emma                 Hudson                10-00.00    5   
  3 Gearin, Caroline             Osceola                9-06.00    4   
  4 Mlejnek, Jasmine             Rice Lake              9-00.00    2.50
  4 Ziegler, Amber               New Richmond           9-00.00    1   
  6 Grimm, Grace                 Amery                  8-06.00    1.50
  6 Boettcher, Kayla             Menomonie              8-06.00    0.50
  8 Sieben, Maddie               Anoka                  8-00.00    2.50
  8 Sabin, Mia                   Anoka                  8-00.00    2.50
 10 Iberg, Jada                  Prescott               7-00.00  
 10 Richter, Meranda             Cameron                7-00.00  
 10 Egge, Andrea                 Unity                  7-00.00  
 10 Hol, Michaela                Unity                  7-00.00  
 10 Anderson, Alyssa             Osceola                7-00.00    4   
 10 Jensen, Olivia               Amery                  7-00.00    1.50
 10 Nelson, Hannah               Ellsworth              7-00.00  
 10 Van Gilder, Ellie            Rice Lake              7-00.00    2.50
 10 Martin, Olivia               Eau Claire N           7-00.00  
 10 Sikes, Elise                 Hudson                 7-00.00    5   
 10 Bauer, Mya                   Eau Claire N           7-00.00  
 21 Eickhoff, Katey              New Richmond           6-00.00    1   
 21 Martin, Brianna              Menomonie              6-00.00    0.50
 21 Daniels, Katie               Cameron                6-00.00  
 21 Cernohous, Sydney            River Falls            6-00.00    2.50
 -- Huber, Lily                  Ellsworth                   NH  
 
Event 30  Boys Pole Vault Relay
=======================================================================
   SB Relays: # 27-00  2015        Hudson                                      
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Powers, Brandon              New Richmond          12-00.00    5   
  2 Sieben, Caleb                Anoka                 11-06.00    4   
  2 Bearhart, Adrian             Unity                 11-06.00  
  4 Rebozo, Michael              River Falls           11-00.00    3   
  4 Zaloudek, Zion               River Falls           11-00.00    3   
  4 Smith, Bennett               Rice Lake             11-00.00    1.50
  4 Fritz, Zach                  Anoka                 11-00.00    4   
  4 Minke, Dylan                 New Richmond          11-00.00    5   
  4 Rogers, Ryan                 Osceola               11-00.00    1.50
  4 Waalen, Shawn                Amery                 11-00.00    2.50
 11 Castorena Gonsalez, Alex     Amery                 10-00.00    2.50
 11 Schlichting, Jordan          Ellsworth             10-00.00    1.50
 11 Ekverne-Jamme, Max           Ellsworth             10-00.00    1.50
 11 Butler, Ethan                Hudson                10-00.00    0.50
 11 Zeimet, Chase                Prescott              10-00.00  
 16 Miller, Braeden              Hudson                 9-00.00    0.50
 16 Aspseter, Brohde             Rice Lake              9-00.00    1.50
 16 Hierl, Ben                   Eau Claire N           9-00.00  
 16 Schulz, Cody                 Cameron                9-00.00  
 16 Halverson, Shawn             Menomonie              9-00.00  
 16 Montpetit, Andrew            Osceola                9-00.00    1.50
 16 Podolak, Logan               Eau Claire N           9-00.00  
 23 Beasley, Andrew              Somerset               8-00.00  
 23 Carlson, Joey                Menomonie              8-00.00  
 -- Walton, Chris                Unity                       NH  
 -- Huffman, Zach                Cameron                     NH  
 -- Dirkes, Nathan               Somerset                    NH  
 -- Ackman, Max                  Prescott                    NH  
 
                    Women - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Hudson                      98        2) Menomonie                  81   
    3) Anoka                       79        4) River Falls                65   
    5) Rice Lake                   59        6) New Richmond               38.50
    7) Eau Claire North            35.50     8) Osceola                    34   
    9) Somerset                    28       10) Ellsworth                  16   
   11) St Croix Preparatory        13       12) Regis                      13   
   13) Prescott                    12       14) Amery                       8   
   15) Unity                        4       16) Cameron                     1   
 
                    Men - Team Rankings - 15 Events Scored
===============================================================================
    1) Anoka                       81        2) Hudson                     68   
    3) Osceola                     65        4) Menomonie                  64   
    5) Eau Claire North            61        6) New Richmond               56   
    7) River Falls                 48        8) Rice Lake                  32   
    9) Amery                       30       10) Unity                      21   
   11) Ellsworth                   19       12) Regis                      14   
   13) Somerset                    13       14) Prescott                    9   
   15) Cameron                      4