Licensed to PrimeTime Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/29/2017 01:26 PM
                 19th Annual Trevian Invitational - 4/29/2017                  
                             New Trier High School                             
                                 Winnetka, IL                                  
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Wilson, Hannah            SR Glenbrook No             12.42   4  10   
  2 Newkirk, Trelyn           SO Homewood-Flo             12.77   4   8   
  3 Armstrong, Kayla          SR Luther North             12.78   4   6   
  4 Aldana, Ester             JR Leyden                   12.79   4   4   
  5 Oliver, Olivia            JR Homewood-Flo             12.87   4   2   
  6 Grogan, Colleen           SO Fenwick                  12.91   4   1   
  7 McClendon, Maniga         SR Whitney Youn             13.12   3 
  8 McCanna, Carla            JR New Trier                13.16   3 
  9 Williams, Jada            SR Luther North             13.22   4 
 10 Bredemann, Annie          SR Loyola Acade             13.49   1 
 11 Michalak, Alexandra       SR Glenbrook No             13.61   3 
 12 Graves, Sydnee            FR Metea Valley             13.61   2 
 13 McManus, Grace            JR New Trier                13.73   2 
 14 Curry, Ana Francesca      JR Lake Forest              13.84   4 
 15 Maas, Keiko               FR Maine East               13.85   3 
 16 Auta, Elizabeth           SR Northside Co             13.87   1 
 17 Pomerich, Ashlynne        SR Lake Forest              13.88   3 
 18 Doby, Nyla                FR Metea Valley             14.15   3 
 19 Ivy-Radl, Isabelle        SO Leyden                   14.20   3 
 20 Scudder, Margaret         FR Fenwick                  14.26   2 
 21 Chu, Kate                 SR Northside Co             14.29   2 
 22 Lynch, Gabriella          JR Maine South              14.44   2 
 23 Hunt, Solana              JR Niles West               14.47   2 
 24 Faraji, Tara              SR Maine South              14.65   2 
 25 McDonald, Monique         SO Niles West               14.72   2 
 26 Soriano, Yaira            SR Whitney Youn             15.31   1 
 
Girls 200 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Robinson, Jaimie          SR Homewood-Flo             24.85   4  10   
  2 Armstrong, Kayla          SR Luther North             25.50   4   8   
  3 Newkirk, Trelyn           SO Homewood-Flo             25.82   4   6   
  4 Aldana, Ester             JR Leyden                   26.33   4   4   
  5 Williams, Jada            SR Luther North             26.55   4   2   
  6 Holly, Kate               SR New Trier                26.75   4   1   
  7 Grogan, Colleen           SO Fenwick                  27.14   3 
  8 McManus, Grace            JR New Trier                27.34   4 
  9 Vallone, Olivia           SR Lake Forest              28.23   3 
 10 Seenarain, Anna           SR Maine South              28.58   3 
 11 Rosca, Sarah              FR Maine South              28.60   2 
 12 Robinson, Lillie          JR Niles West               28.77   2 
 13 Walker, Ashley            SR Whitney Youn             29.05   3 
 14 Auta, Elizabeth           SR Northside Co             29.31   2 
 15 Chu, Kate                 SR Northside Co             29.78   2 
 16 Montasano, Evie           FR Fenwick                  30.55   2 
 17 Hunt, Solana              JR Niles West               30.75   2 
 18 Velazquez, Yesenia        JR Maine East               31.00   1 
 19 Nold, Sophia              FR Loyola Acade             31.23   1 
 20 Soriano, Yaira            SR Whitney Youn             32.33   1 
 21 Moreno, Jessica           JR Metea Valley             33.37   3 
 
Girls 400 Meter Dash Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sullivan, Marne           SO New Trier                59.20   4  10   
  2 Young, Amira              JR Whitney Youn           1:00.51   4   8   
  3 McLaurin, Kaila           SR Homewood-Flo           1:00.95   4   6   
  4 Dooley, Margot            SR Loyola Acade           1:01.50   4   4   
  5 Seenarain, Anna           SR Maine South            1:02.04   3   2   
  6 Armstrong, Kayla          SR Luther North           1:02.53   4   1   
  7 Bentley, Grace            JR Lake Forest            1:02.89   3 
  8 Scales, Jaylyn            JR Homewood-Flo           1:03.63   4 
  9 Schmidt, Molly            SR New Trier              1:03.69   4 
 10 Santacrose, Erin          SR Loyola Acade           1:04.06   3 
 11 Williams, Jada            SR Luther North           1:04.68   3 
 12 Rosca, Sarah              FR Maine South            1:05.30   3 
 13 Adamczyk, Veronica        FR Niles West             1:06.77   2 
 14 Calcagno, Taylor          JR Fenwick                1:07.78   2 
 15 Pekkarinen, Jenna         SO Metea Valley           1:08.01   3 
 16 Doyle, Katherine          SR Glenbrook No           1:09.03   3 
 17 Tzau, Clair               FR Lake Forest            1:09.27   2 
 18 Williams, India           SO Metea Valley           1:09.69   3 
 19 Rejczak, Klaudia          SO Leyden                 1:20.15   2 
 
Girls 800 Meter Run Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Noethlich, Savannah       JR New Trier              2:21.69   2  10   
  2 Berry, Alana              FR Whitney Youn           2:22.33   2   8   
  3 Fagan, Grace              SR New Trier              2:24.74   2   6   
  4 Gibbons, Delaney          SO Fenwick                2:28.89   2   4   
  5 Plodzeen, Emily           JR Loyola Acade           2:29.06   2   2   
  6 Cabrera, Zyana            SO Whitney Youn           2:29.78   2   1   
  7 Robertson, Raegan         SO Loyola Acade           2:29.91   2 
  8 Downey, Laura             SO Maine South            2:30.95   2 
  9 Iype, Jenny               SO Maine East             2:30.97   2 
 10 O'Brien, Margaret         JR Fenwick                2:31.25   2 
 11 Walbert, Amanda           JR Maine South            2:32.72   1 
 12 Santoyo, Jasmine          SO Leyden                 2:35.16   2 
 13 Salvador- Diaz, Jasmine   SR Leyden                 2:35.47   1 
 14 Pasek, Anna               SR Northside Co           2:36.38   1 
 15 Oribello, Jennifer        SO Niles West             2:37.14   2 
 16 Weber, Keely              JR Metea Valley           2:38.13   1 
 17 Scarlett, Terri           SO Metea Valley           2:42.15   1 
 18 Searles, Kaylin           SO Homewood-Flo           2:44.44   1 
 19 Boone, Cameron            JR Luther North           2:46.22   1 
 20 Modi, Kajal               SR Maine East             2:47.77   1 
 21 Bosacoma, Lucia           JR Glenbrook No           2:49.79   1 
 22 Richardson, Victoria      JR Homewood-Flo           2:51.79   1 
 23 Devereux, Lia             SO Glenbrook No           2:57.10   1 
 
Girls 1600 Meter Run Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Niziolek, Olivia          JR Maine South            5:10.25   2  10   
  2 Trukenbrod, Caroline      SO New Trier              5:18.40   2   8   
  3 McKinley, Lainey          JR Loyola Acade           5:20.24   2   6   
  4 Casey, Fiona              SR Northside Co           5:26.43   1   4   
  5 Fix, Caroline             SR New Trier              5:28.16   2   2   
  6 Rishi, Maansey            FR Whitney Youn           5:36.49   2   1   
  7 Odom, Ellie               SO Whitney Youn           5:39.23   1 
  8 Marchant, Erika           JR Lake Forest            5:41.99   1 
  9 Fichte, Megan             FR Metea Valley           5:42.41   2 
 10 Kohlberg, Emily           FR Metea Valley           5:43.72   2 
 11 Lampley, Elizabeth        JR Homewood-Flo           5:46.31   2 
 12 Balata, Sylwia            SR Northside Co           5:46.78   2 
 13 Amaya, Arlene             SO Fenwick                5:47.24   1 
 14 Lorenzini, Franny         JR Fenwick                5:47.28   2 
 15 Purtell, Madison          JR Maine South            5:52.79   1 
 16 Ruddy, Bridget            SR Loyola Acade           5:59.79   1 
 17 Schmidt, Courtney         SO Lake Forest            6:00.57   2 
 18 Santoyo, Jasmine          SO Leyden                 6:02.80   2 
 19 Epstein, May              FR Glenbrook No           6:14.83   1 
 20 Pokorski, Laura           JR Maine East             6:21.83   1 
 21 Lim, Danbi                JR Glenbrook No           6:29.45   1 
 22 Garcia-Gil, Lizbeth       SR Niles West             6:31.10   1 
 23 Santos, Alana             JR Luther North           6:33.56   1 
 24 Murphy, Morgan            SO Homewood-Flo           6:42.37   1 
 
Girls 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dingle, Maddie            SR Maine South           11:18.61   10   
  2 Ulrich, Leah              SO New Trier             11:37.32    8   
  3 Glockner, Kathleen        JR Maine South           11:44.11    6   
  4 Finnigan, Ellie           SO New Trier             11:48.81    4   
  5 McCoy, Sara               JR Northside Co          11:55.85    2   
  6 Finn, Nicole              SR Fenwick               12:08.35    1   
  7 Behrens, Ella             SO Whitney Youn          12:15.33  
  8 Ringo, Alessa             JR Whitney Youn          12:55.85  
  9 Chertok, Alexandra        FR Glenbrook No          13:04.73  
 10 Miller, Skye              JR Lake Forest           13:12.89  
 11 Sandlow, Sarah            SO Glenbrook No          13:13.66  
 12 Neurohr, Eliana           JR Northside Co          13:40.03  
 13 Garcia-Gil, Lizbeth       SR Niles West            14:03.98  
 14 Yun, Hannah               FR Niles West            14:28.97  
 
Girls 100 Meter Hurdles Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bernett, Natasha          JR Luther North             15.78   3  10   
  2 Khalid, Maya              JR Homewood-Flo             15.82   3   8   
  3 Pingad-Chong, Lauren      SR New Trier                16.05   3   6   
  4 Vallone, Olivia           SR Lake Forest              16.05   3   4   
  5 Grogan, Colleen           SO Fenwick                  16.27   3   2   
  6 Dingle, Katie             SO Maine South              16.65   3   1   
  7 Chin, Tiffany             SO Niles West               17.87   3 
  8 Reid, Rebecca             SO Whitney Youn             18.17   3 
  9 Okoli, Ngozi              JR Loyola Acade             18.19   2 
 10 Scudder, Margaret         FR Fenwick                  18.49   2 
 11 Longman, Anne             JR Maine South              18.72   2 
 12 Carley, Lilly             JR New Trier                19.11   2 
 13 Zahn, Allie               SR Loyola Acade             19.24   2 
 14 Treto, Elizabeth          JR Leyden                   19.49   1 
 15 Carian, Talya             JR Glenbrook No             19.49   2 
 16 Cawley, Paige             SR Glenbrook No             19.63   2 
 17 Garcia, Maya              SO Leyden                   20.07   1 
 
Girls 300 Meter Hurdles Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Click, Haley              SR Lake Forest              47.26   3  10   
  2 Grogan, Colleen           SO Fenwick                  48.16   3   8   
  3 Leonardi, Sydney          FR Lake Forest              48.18   3   6   
  4 Bernett, Natasha          JR Luther North             48.78   3   4   
  5 Dingle, Katie             SO Maine South              48.95   3   2   
  6 Pendleton, Gift           JR Whitney Youn             49.68   3   1   
  7 Khalid, Maya              JR Homewood-Flo             50.96   3 
  8 Pingad-Chong, Lauren      SR New Trier                51.34   2 
  9 Chin, Tiffany             SO Niles West               51.37   2 
 10 Reese, Kelly              SR Metea Valley             52.73   3 
 11 Montanez, Tatiana         JR Whitney Youn             53.64   2 
 12 Zahn, Allie               SR Loyola Acade             53.96   2 
 13 Scudder, Margaret         FR Fenwick                  54.15   2 
 14 Okoli, Ngozi              JR Loyola Acade             55.04   2 
 15 Carley, Lilly             JR New Trier                55.14   2 
 16 Longman, Anne             JR Maine South              55.28   2 
 17 Carian, Talya             JR Glenbrook No             56.30   1 
 18 Tran, Elaine              JR Niles West               57.46   1 
 19 Cawley, Paige             SR Glenbrook No             57.67   1 
 20 Neurohr, Eliana           JR Northside Co           1:04.00   1 
 21 Treto, Elizabeth          JR Leyden                 1:04.77   1 
 
Girls 4x100 Meter Relay Varsity
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Homewood-Flossmoor  'A'                               50.07   2  10   
     1) Barnes, Amaiya FR               2) Newkirk, Trelyn SO             
     3) Oliver, Olivia JR               4) Bassey, Jacqueline JR          
  2 New Trier  'A'                                        50.63   2   8   
     1) Holly, Kate SR                  2) Kunkler, Sidney SO             
     3) Sullivan, Marne SO              4) McCanna, Carla JR              
  3 Lake Forest  'A'                                      51.83   2   6   
     1) Click, Haley SR                 2) Leonardi, Sydney FR            
     3) Obrzut, Kamila JR               4) Curry, Ana Francesca JR        
  4 Whitney Young  'A'                                    51.86   2   4   
     1) Annafi, Lovie FR                2) McClendon, Maniga SR           
     3) Reid, Rebecca SO                4) Young, Amira JR                
  5 Loyola Academy  'A'                                   52.34   2   2   
     1) Beresheim, Sophia JR            2) Bendery, Addison SO            
     3) Moran, Brooke JR                4) Santangelo, Anne SO            
  6 Metea Valley  'A'                                     52.78   2   1   
     1) Slaughter, Jacquia JR           2) Doby, Nyla FR                  
     3) Graves, Sydnee FR               4) Branch, Janiyah JR             
  7 Niles West  'A'                                       56.38   2 
     1) Hunt, Solana JR                 2) Ralon, Kaitlyn JR              
     3) McDonald, Monique SO            4) Robinson, Lillie JR            
  8 Glenbrook North  'A'                                  56.73   2 
     1) Tan, Stephanie SR               2) Rogoff, Marissa SR             
     3) Sullivan, Grace JR              4) Pearson, Kelly JR              
  9 Maine South  'A'                                      56.94   1 
     1) Lynch, Gabriella JR             2) Faraji, Tara SR                
     3) Ira, Cassandra JR               4) Duerkop, Jillian SR            
 10 Leyden  'A'                                           57.33   1 
     1) Garcia, Maya SO                 2) Uy, Julia SO                   
     3) Mora, Nicole SR                 4) Ivy-Radl, Isabelle SO          
 11 Fenwick  'A'                                          58.21   1 
     1) Camacho, Leticia JR             2) Gatermann, Ella JR             
     3) Montasano, Evie FR              4) Cummings, Elizabeth JR         
 
Girls 4x200 Meter Relay Varsity
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Homewood-Flossmoor  'A'                             1:43.84   2  10   
     1) Bassey, Jacqueline JR           2) Robinson, Jaimie SR            
     3) Newkirk, Trelyn SO              4) Oliver, Olivia JR              
  2 New Trier  'A'                                      1:48.31   2   8   
     1) Holly, Kate SR                  2) Kunkler, Sidney SO             
     3) McManus, Grace JR               4) McCanna, Carla JR              
  3 Loyola Academy  'A'                                 1:51.17   2   6   
     1) Bendery, Addison SO             2) Beresheim, Sophia JR           
     3) Moran, Brooke JR                4) Santangelo, Anne SO            
  4 Lake Forest  'A'                                    1:53.23   2   4   
     1) Vallone, Olivia SR              2) Bazell, Anna JR                
     3) Gilmore, Claire SR              4) Curry, Ana Francesca JR        
  5 Whitney Young  'A'                                  1:53.65   2   2   
     1) Annafi, Lovie FR                2) McClendon, Maniga SR           
     3) Pendleton, Gift JR              4) Walker, Ashley SR              
  6 Metea Valley  'A'                                   1:54.45   2   1   
     1) Reese, Kelly SR                 2) Slaughter, Jacquia JR          
     3) Payton, Ariana FR               4) Branch, Janiyah JR             
  7 Maine South  'A'                                    1:58.57   2 
     1) Filipczak, Maya SO              2) Kavanaugh, Melannie JR         
     3) Faraji, Tara SR                 4) Ira, Cassandra JR              
  8 Niles West  'A'                                     2:02.30   1 
     1) Hunt, Solana JR                 2) Ralon, Kaitlyn JR              
     3) McDonald, Monique SO            4) Robinson, Lillie JR            
  9 Glenbrook North  'A'                                2:03.72   2 
     1) Tan, Stephanie SR               2) Rogoff, Marissa SR             
     3) Sullivan, Grace JR              4) Pearson, Kelly JR              
 10 Fenwick  'A'                                        2:04.74   1 
     1) Camacho, Leticia JR             2) Gatermann, Ella JR             
     3) Montasano, Evie FR              4) Cummings, Elizabeth JR         
 11 Leyden  'A'                                         2:08.49   1 
     1) Uy, Julia SO                    2) Mora, Nicole SR                
     3) Bieniarz, Addie JR              4) Ivy-Radl, Isabelle SO          
 
Girls 4x400 Meter Relay Varsity
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 New Trier  'A'                                      4:08.87   2  10   
     1) Noethlich, Savannah JR          2) Holly, Kate SR                 
     3) McManus, Grace JR               4) Sullivan, Marne SO             
  2 Homewood-Flossmoor  'A'                             4:11.07   2   8   
     1) Bassey, Jacqueline JR           2) Barnes, Amaiya FR              
     3) McLaurin, Kaila SR              4) Scales, Jaylyn JR              
  3 Lake Forest  'A'                                    4:12.71   2   6   
     1) Milburn, Emma JR                2) Bentley, Grace JR              
     3) Barber, Sydney SR               4) Click, Haley SR                
  4 Whitney Young  'A'                                  4:22.16   2   4   
     1) Pendleton, Gift JR              2) Montanez, Tatiana JR           
     3) Cabrera, Zyana SO               4) Berry, Alana FR                
  5 Loyola Academy  'A'                                 4:25.58   2   2   
     1) Dooley, Margot SR               2) McKinley, Lainey JR            
     3) Beresheim, Sophia JR            4) Santacrose, Erin SR            
  6 Maine East  'A'                                     4:29.91   2   1   
     1) Parra, Keren JR                 2) Modi, Kajal SR                 
     3) Iype, Jenny SO                  4) Gregorio, Kayla SO             
  7 Maine South  'A'                                    4:30.61   2 
     1) Walbert, Amanda JR              2) Downey, Laura SO               
     3) Filipczak, Maya SO              4) Kavanaugh, Melannie JR         
 
Girls 4x800 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 New Trier  'A'                                      9:34.71   10   
     1) Fix, Caroline SR                2) Fagan, Grace SR                
     3) Trukenbrod, Caroline SO         4) Schmidt, Molly SR              
  2 Lake Forest  'A'                                   10:05.81    8   
     1) Milburn, Emma JR                2) Bentley, Grace JR              
     3) Schmidt, Courtney SO            4) Barber, Sydney SR              
  3 Loyola Academy  'A'                                10:26.75    6   
     1) Edwards, Louisa JR              2) Foley, Annie JR                
     3) Carroll, Katie SO               4) Hoag, Payton JR                
  4 Fenwick  'A'                                       10:33.43    4   
     1) O'Brien, Margaret JR            2) Cahill, Claire SR              
     3) Lorenzini, Franny JR            4) Amaya, Arlene SO               
  5 Metea Valley  'A'                                  10:49.76    2   
     1) Scarlett, Terri SO              2) Boyle, Jenna FR                
     3) Jordan, Kate JR                 4) Weber, Keely JR                
  6 Whitney Young  'A'                                 11:08.27    1   
     1) Ortiz, Veronica SR              2) Dickens, Helena JR             
     3) Ringo, Alessa JR                4) Hunter, Ava SO                 
  7 Homewood-Flossmoor  'A'                            11:11.00  
     1) Lampley, Elizabeth JR           2) Murphy, Morgan SO              
     3) Richardson, Victoria JR         4) Searles, Kaylin SO             
  8 Glenbrook North  'A'                               11:53.95  
     1) Epstein, May FR                 2) Qiao, Tiffany JR               
     3) Lim, Danbi JR                   4) Sutker, Maddi SO               
  9 Leyden  'A'                                        12:08.30  
     1) Olvera, Adrianna SO             2) Castenada, Rosana SO           
     3) Garcia, Ashley SO               4) Cabral, Anmar JR               
 
Girls High Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Bernett, Natasha          JR Luther North           5-00.00   10   
  2 Karabas, Natalie          JR New Trier              4-10.00    8   
  3 Lopez, Arianna            FR Niles West             4-08.00    6   
  4 Walker, Japera            SO Metea Valley           4-08.00    4   
  5 Dingle, Katie             SO Maine South            4-08.00    2   
  6 Goldman, Becca            SO New Trier              4-08.00    0.50
  6 Robinson, Lillie          JR Niles West             4-08.00    0.50
  8 Moran, Brooke             JR Loyola Acade           4-06.00  
  9 Misiewicz, Faith          SO Loyola Acade           4-04.00  
  9 Williams, Jada            SR Luther North           4-04.00  
  9 Walker, Zi'Onay           JR Homewood-Flo           4-04.00  
 
Girls Pole Vault Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cho, Nicole               SR Niles West            11-00.00   10   
  2 Marin, Karina             SR Niles West             9-06.00    8   
  3 Anderson, Carly           FR Glenbrook No           8-06.00    6   
  4 Santangelo, Kate          SO Loyola Acade           8-00.00    4   
  5 Morton, Sarah             SO New Trier              8-00.00    2   
  6 Wojnowski, Nicole         JR Whitney Youn           7-06.00    1   
  7 Chiovatero, Alyssa        SR Maine South            7-06.00  
  7 Modi, Kajal               SR Maine East             7-06.00  
  9 Ashford, Elise            SR New Trier              7-00.00  
 10 Duerkop, Jillian          SR Maine South            6-06.00  
 10 McCann, Bridget           JR Loyola Acade           6-06.00  
 -- Alghini, Ashley           SO Lake Forest                 NH  
 -- Gatermann, Claire         SO Fenwick                     NH  
 -- Simutis, Meghan           SO Lake Forest                 NH  
 -- Pekkarinen, Jenna         SO Metea Valley                NH  
 -- Samojedny, Claire         SR Metea Valley                NH  
 
Girls Long Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Robinson, Jaimie          SR Homewood-Flo          18-09.75   10   
  2 White, Tyrani             SR Metea Valley          16-09.00    8   
  3 Kunkler, Sidney           SO New Trier             16-07.00    6   
  4 Reese, Kelly              SR Metea Valley          16-03.50    4   
  5 Daniels, Trinity          SO Homewood-Flo          16-03.00    2   
  6 Cho, Nicole               SR Niles West            16-02.00    1   
  7 Bendery, Addison          SO Loyola Acade          15-08.00  
  8 Aldana, Ester             JR Leyden                15-02.00  
  9 Armstrong, Kayla          SR Luther North          15-01.00  
 10 Pomerich, Ashlynne        SR Lake Forest           14-08.50  
 11 Gomez, Denise             JR Maine South           14-08.00  
 12 Pingad-Chong, Lauren      SR New Trier             14-06.25  
 13 Longman, Anne             JR Maine South           14-04.50  
 14 Sullivan, Grace           JR Glenbrook No          14-04.00  
 15 Velazquez, Yesenia        JR Maine East            14-03.50  
 16 Ralon, Kaitlyn            JR Niles West            14-00.00  
 17 Alghini, Ashley           SO Lake Forest           13-03.50  
 18 Boone, Cameron            JR Luther North          13-01.00  
 19 Garcia, Maya              SO Leyden                12-04.00  
 20 Rowe, Maya                SR Northside Co          11-01.00  
 
Girls Triple Jump Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Robinson, Jaimie          SR Homewood-Flo          39-09.50   10   
  2 Daniels, Trinity          SO Homewood-Flo          35-04.00    8   
  3 Reid, Rebecca             SO Whitney Youn          34-10.25    6   
  4 Bernett, Natasha          JR Luther North          34-05.25    4   
  5 Kunkler, Sidney           SO New Trier             34-04.00    2   
  6 Samojedny, Claire         SR Metea Valley          33-09.00    1   
  7 White, Tyrani             SR Metea Valley          33-00.75  
  8 Richter, Sydney           SR Maine South           32-02.75  
  9 Okoli, Ngozi              JR Loyola Acade          31-11.75  
 10 Clemens, Annette          JR Glenbrook No          31-09.00  
 11 Longman, Anne             JR Maine South           30-10.50  
 12 Goldman, Becca            SO New Trier             30-02.00  
 13 Pearson, Kelly            JR Glenbrook No          30-01.00  
 14 Alghini, Ashley           SO Lake Forest           29-11.75  
 15 Treto, Elizabeth          JR Leyden                29-09.00  
 16 Scudder, Margaret         FR Fenwick               29-01.75  
 17 Louis-Charles, Willencia  JR Maine East            27-08.75  
 -- Rowe, Maya                SR Northside Co              FOUL  
 -- Ralon, Kaitlyn            JR Niles West                FOUL  
 -- Ivy-Radl, Isabelle        SO Leyden                    FOUL  
 
Girls Shot Put Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hopkins, Maya             SR Whitney Youn          34-06.50   10   
  2 Simms, Tiara              JR Homewood-Flo          34-04.50    8   
  3 Madrid, Lindsay           SR Niles West            32-04.00    6   
  4 Hamilton, Tiana           SR Leyden                30-09.50    4   
  5 An, Yeji                  SR New Trier             30-09.50    2   
  6 Gerbich, Anna             SO Maine South           30-00.50    1   
  7 Tolan, Alexis             JR Niles West            29-06.00  
  8 Patris, Rachel            JR Glenbrook No          28-09.50  
  9 Molski, Emilia            JR Maine East            27-04.00  
 10 Lee, Angela               SR Lake Forest           26-06.00  
 11 Lynch, Angela             JR Loyola Acade          25-09.00  
 12 Remish, Emma              JR Glenbrook No          25-05.50  
 13 Moreno, Kathyrn           SR Leyden                25-04.50  
 14 Davis, Aneesa             SR Northside Co          25-04.00  
 15 Soto, Cassandra           SO Maine South           22-04.00  
 15 Lovensky, Laishe          JR Maine East            22-04.00  
 17 Hulseman, Delia           SO Loyola Acade          22-00.00  
 18 Williams, Paige           FR Homewood-Flo          21-03.00  
 19 Rowe, Maya                SR Northside Co          20-07.50  
 
Girls Discus Throw Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 An, Yeji                  SR New Trier               101-11   10   
  2 Lee, Angela               SR Lake Forest              91-00    8   
  3 Simms, Tiara              JR Homewood-Flo             88-00    6   
  4 Hackett, Emma             JR Fenwick                  85-01    4   
  5 Calcagno, Taylor          JR Fenwick                  81-02    2   
  6 Madrid, Lindsay           SR Niles West               78-11    1   
  7 Soto, Cassandra           SO Maine South           78-09.50  
  8 Gerbich, Anna             SO Maine South              78-00  
  9 Hopkins, Maya             SR Whitney Youn             72-10  
 10 Louis-Charles, Willencia  JR Maine East               72-03  
 11 Remish, Emma              JR Glenbrook No             71-10  
 12 Tolan, Alexis             JR Niles West               71-01  
 13 Molski, Emilia            JR Maine East               70-06  
 14 Moreno, Kathyrn           SR Leyden                   68-07  
 15 Patris, Rachel            JR Glenbrook No             64-06  
 16 Williams, Orianna         SO Homewood-Flo          54-00.50  
 17 Santos, Alana             JR Luther North             53-09  
 18 Davis, Aneesa             SR Northside Co             53-00  
 19 Hulseman, Delia           SO Loyola Acade             52-05  
 20 Nunez, Miriam             SR Leyden                   47-06  
 21 Rowe, Maya                SR Northside Co             46-02  
 
Girls 100 Meter Dash Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Fox, McKenna              FR New Trier                13.54   4  10   
  2 Brown, Imeka              FR New Trier                13.60   4   8   
  3 Uteg, Leah                FR Luther North             14.01   3   6   
  4 Mitchell, Imani           FR Homewood-Flo             14.03   4   4   
  5 Aminu, Missy              JR Whitney Youn             14.08   3   2   
  6 Oribello, Colleen         FR Maine East               14.14   3   1   
  7 Choi, Hanna               FR Niles West               14.18   4 
  8 Steiner, Lauren           JR Glenbrook No             14.41   1 
  9 Faraci, Ariana            FR Maine South              14.48   3 
 10 Tate, Jamyah              FR Leyden                   14.63   2 
 11 Montiel, Alessandra       FR Maine East               14.92   3 
 12 Alsikafi, Salma           FR Lake Forest              15.03   4 
 13 Harris, Lania             FR Leyden                   15.08   2 
 14 B, Francine               FR Metea Valley             15.08   3 
 15 Nold, Sophia              FR Loyola Acade             15.20   1 
 16 Foley, Molly              SO Maine South              15.25   3 
 17 Wasif, Zaina              SO Metea Valley             15.50   2 
 18 Hoeller, Hannah           JR Fenwick                  15.95   2 
 19 Buckner, Wynter           FR Whitney Youn             15.98   2 
 
Girls 1600 Meter Run Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Fix, Cassie               SO New Trier              5:39.49   2  10   
  2 Marsh, Natalie            SR New Trier              5:43.86   2   8   
  3 Boveri, Mattison          SO Lake Forest            5:52.79   2   6   
  4 Wachnik, Klaudia          JR Maine South            5:55.74   2   4   
  5 Sandy, Sophia             FR Metea Valley           5:59.11   2   2   
  6 Schneidler, Grace         JR Lake Forest            6:16.98   2   1   
  7 Schierl, Abby             JR Fenwick                6:17.32   2 
  8 Romero, Priscilla         FR Maine East             6:18.79   1 
  9 Conniff, Cara             SO Fenwick                6:21.30   2 
 10 Hunter, Ava               SO Whitney Youn           6:21.85   2 
 11 Chada, Megha              FR Metea Valley           6:24.76   2 
 12 Lally, Maura              SR Maine South            6:29.25   2 
 13 Bolivar, Brenda           FR Leyden                 6:31.46   1 
 14 Burr, Alex                FR Whitney Youn           6:31.55   2 
 15 Thomas, Angel             SO Niles West             7:16.36   1 
 16 Valle, Maritza            FR Leyden                 7:39.12   1 
 
Girls 100 Meter Hurdles Junior Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Pierre, Kai               FR Metea Valley             19.10   2  10   
  2 Patterson, Megan          JR New Trier                19.19   2   8   
  3 Sirivat, Danielle         JR New Trier                19.38   2   6   
  4 Knowles, Kierstann        JR Metea Valley             19.57   2   4   
  5 Jakubik, Julia            FR Maine South              19.60   2   2   
  6 Joseph, Jamie             FR Glenbrook No             19.65   1   1   
  7 Kaye, Avery               FR Loyola Acade             20.14   2 
  8 Kim, Elaine               FR Glenbrook No             20.46   1 
  9 Henige, Paige             SO Fenwick                  20.49   2 
 10 Clements, Allison         SO Maine South              20.69   1 
 11 Harvey, Taylor            FR Homewood-Flo             21.23   2 
 12 Volkert, Wren             JR Lake Forest              22.74   1 
 13 Everett, Rebecca          FR Luther North             23.29   1 
 -- Fontanini, Isabella       SR Lake Forest                 FS   1 
 
Girls 4x100 Meter Relay Junior Varsity
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 New Trier  'A'                                        53.60   2  10   
     1) Fox, McKenna FR                 2) Bodiford, Anara SO             
     3) Ammann, Lucca SO                4) Brown, Imeka FR                
  2 Loyola Academy  'A'                                   54.29   2   8   
     1) Fitzgerald, Brooke SO           2) Awidsho, Arianna SO            
     3) Sullivan, Grace JR              4) Uremovice, Emma SO             
  3 Niles West  'A'                                       56.85   2   6   
     1) Siddiqui, Mariana JR            2) Lawrence, Imani SO             
     3) Osuji, Ebere SR                 4) Malina, Sarah SO               
  4 Lake Forest  'A'                                      56.97   2   4   
     1) Bienkowski, Sophie JR           2) Alsikafi, Salma FR             
     3) Hughes, Jenna JR                4) Reich, Tessa SR                
  5 Glenbrook North  'A'                                  57.54   2   2   
     1) Clesen, Caroline SO             2) Kim, Elaine FR                 
     3) Steiner, Lauren JR              4) Abbott, Lucie FR               
  6 Homewood-Flossmoor  'A'                               57.70   2   1   
     1) Bordeaux, Kennedy SO            2) Mitchell, Imani FR             
     3) Worthy, Jazmyne SO              4) White, Akela FR                
  7 Maine South  'A'                                      58.67   1 
     1) Faraci, Ariana FR               2) Foley, Molly SO                
     3) Marin, Daniela FR               4) Baker, Sarah SR                
  8 Leyden  'A'                                           59.17   1 
     1) Harris, Lania FR                2) Pasternik, Solo FR             
     3) Mendoza, Valerie FR             4) Tate, Jamyah FR                
  9 Fenwick  'A'                                          59.44   2 
     1) Nelson, Loni SO                 2) FioRito, Isabella JR           
     3) Hoeller, Hannah JR              4) Henige, Paige SO               
 10 Luther North  'A'                                   1:05.90   1 
     1) Everett, Rebecca FR             2) Dui, Lea JR                    
     3) Grundt, Anna FR                 4) Uteg, Leah FR                  
 -- Whitney Young  'A'                                       FS   1 
     1) Nocentelli, Janell SO           2) Johnson, Christine SO          
     3) Aminu, Missy JR                 4) Patteson, Tea FR               
 -- Metea Valley  'A'                                        DQ   2 
     1) Abbas, Zainab FR                2) Koliqi, Viosa SO               
     3) Nagayach, Reeti FR              4) Naresh, Nethra JR              
 
Girls 4x200 Meter Relay Junior Varsity
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Loyola Academy  'A'                                 1:55.09   2  10   
     1) Fitzgerald, Brooke SO           2) Awidsho, Arianna SO            
     3) Sullivan, Grace JR              4) Uremovice, Emma SO             
  2 New Trier  'A'                                      1:55.33   2   8   
     1) Bodiford, Anara SO              2) Levine, Michelle SO            
     3) Ammann, Lucca SO                4) Brown, Imeka FR                
  3 Glenbrook North  'A'                                2:00.90   2   6   
     1) Clesen, Caroline SO             2) Sabic, Mia FR                  
     3) Steiner, Lauren JR              4) Cottick, Sarah FR              
  4 Niles West  'A'                                     2:01.93   2   4   
     1) Siddiqui, Mariana JR            2) Lawrence, Imani SO             
     3) Osuji, Ebere SR                 4) Malina, Sarah SO               
  5 Lake Forest  'A'                                    2:03.96   2   2   
     1) Bienkowski, Sophie JR           2) Hughes, Jenna JR               
     3) Wong, Megan FR                  4) Alsikafi, Salma FR             
  6 Maine South  'A'                                    2:04.00   2   1   
     1) Marin, Daniela FR               2) Faraci, Ariana FR              
     3) Araneta, Caroline SO            4) Breslin, Meghan JR             
  7 Metea Valley  'A'                                   2:05.68   2 
     1) Abbas, Zainab FR                2) Miller, Tierney FR             
     3) Nagayach, Reeti FR              4) B, Francine FR                 
  8 Leyden  'A'                                         2:09.42   1 
     1) Tate, Jamyah FR                 2) Avina, Ana FR                  
     3) Alvarado, Jacky FR              4) Crane, Kaitlyn FR              
  9 Fenwick  'A'                                        2:10.67   1 
     1) Nelson, Loni SO                 2) FioRito, Isabella JR           
     3) Hoeller, Hannah JR              4) Henige, Paige SO               
 
Girls 4x400 Meter Relay Junior Varsity
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 New Trier  'A'                                      4:27.90   2  10   
     1) Levine, Michelle SO             2) Lazar, Emma JR                 
     3) Solberg, Tommy SR               4) Forbes, Bridget FR             
  2 Glenbrook North  'A'                                4:35.78   2   8   
     1) Philbin, Megan SO               2) Joseph, Jamie FR               
     3) Cottick, Sarah FR               4) Sabic, Mia FR                  
  3 Metea Valley  'A'                                   4:45.40   2   6   
     1) Baranyk, Claire SO              2) Cast, Carly SO                 
     3) Miller, Tierney FR              4) Nahubolu, Neha SO              
  4 Lake Forest  'A'                                    4:51.27   2   4   
     1) Lesperance, Rebecca FR          2) Clair, Lisa SR                 
     3) Boveri, Mattison SO             4) Volkert, Willow FR             
  5 Niles West  'A'                                     4:55.24   1   2   
     1) Choi, Hanna FR                  2) Note, Alba SO                  
     3) Witko, Sheridan FR              4) Wallace, Ryan FR               
  6 Maine South  'A'                                    4:56.67   2   1   
     1) Syer, Katie SR                  2) Holmes, Olivia SR              
     3) Jakubik, Julia FR               4) Breslin, Meghan JR             
  7 Leyden  'A'                                         5:04.31   1 
     1) Parral, Jennifer FR             2) Pasternik, Solo FR             
     3) Possemato, Gia SO               4) Crane, Kaitlyn FR              
  8 Maine East  'A'                                     5:08.70   1 
     1) Adap, Kylin FR                  2) Dave, Juhee FR                 
     3) Hurtarte, Estelle SR            4) Santos, Esdeine FR             
 
Girls 4x800 Meter Relay Junior Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 New Trier  'A'                                     10:29.73   10   
     1) Marsh, Natalie SR               2) Tangney, Paige SO              
     3) Weix, Rachel JR                 4) Solberg, Tommy SR              
  2 Lake Forest  'A'                                   11:00.84    8   
     1) Duggan, Grace JR                2) Boveri, Mattison SO            
     3) Schneidler, Grace JR            4) Lesperance, Rebecca FR         
  3 Maine South  'A'                                   11:02.45    6   
     1) Syer, Katie SR                  2) Holmes, Olivia SR              
     3) Bomrad, Carley SO               4) Flynn, Keeley FR               
  4 Metea Valley  'A'                                  11:27.99    4   
     1) Sandy, Sophia FR                2) Gabriel, Rebecca JR            
     3) Chada, Megha FR                 4) Lafferty, Natalie JR           
  5 Whitney Young  'A'                                 11:33.53    2   
     1) Baer, Sydney SR                 2) Bradley, Shelby SR             
     3) Scholl, Roz SO                  4) Mattimore, Audrey SR           
  6 Fenwick  'A'                                       12:11.84    1   
     1) Schierl, Abby JR                2) Szeszko, Ewa FR                
     3) Gonzalez, Amaya SO              4) Mannion, Annie JR              
  7 Glenbrook North  'A'                               12:13.24  
     1) Philbin, Megan SO               2) Grenier, Jennifer FR           
     3) Smith, Nora SO                  4) McMahon, Liza SR               
  8 Niles West  'A'                                    12:18.09  
     1) Baik, Jackie SR                 2) Cheuk, Rachel JR               
     3) Lee, Kai FR                     4) Memidzan, Lamija SR            
  9 Leyden  'A'                                        12:20.84  
     1) Ruiz, Jasmine FR                2) Morales, Karen FR              
     3) Bautista, Arely FR              4) Cruz, Julie FR                 
 10 Maine East  'A'                                    13:16.14  
     1) Hurtarte, Estelle SR            2) Adap, Kylin FR                 
     3) Rodriguez, Stephanie FR         4) To, Kaylee FR                  
 
Girls High Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Fowkes, Emma              SO New Trier              4-08.00   10   
  2 Breslin, Meghan           JR Maine South            4-04.00    8   
  3 Hurley, Paige             SO New Trier              4-04.00    6   
  4 Malina, Sarah             SO Niles West             4-02.00    4   
  5 Lavins, Lucy              FR Fenwick                4-02.00    2   
 -- Pierre, Kai               FR Metea Valley                NH  
 -- Chudziasek, Olivia        JR Maine South                 NH  
 -- Vasilj, Talia             SO Loyola Acade                NH  
 -- Dave, Juhee               FR Maine East                  NH  
 -- O'Shaughnessy, Claire     FR Loyola Acade                NH  
 -- Dui, Lea                  JR Luther North                NH  
 -- Luna, Ivette              SO Leyden                      NH  
 -- Mitchell, Imani           FR Homewood-Flo                NH  
 -- Myrick, Madison           SO Homewood-Flo                NH  
 -- Ausara-Lasaru, Olisa      SO Whitney Youn                NH  
 -- Palm, Isabella            FR Metea Valley                NH  
 -- Somerville, Paris         FR Whitney Youn                NH  
 -- Kuzuhara, Kristie         SR Niles West                  NH  
 
Girls Pole Vault Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Note, Alba                SO Niles West             8-00.00   10   
  2 Choi, Hanna               FR Niles West             8-00.00    8   
  3 Yip, Laura                FR Whitney Youn           7-06.00    6   
  4 Abbott, Lucie             FR Glenbrook No           7-06.00    4   
  5 Jansen, Meg               SR New Trier              7-06.00    2   
  6 Grote, Lauren             FR New Trier              7-00.00    1   
  7 Baker, Sarah              SR Maine South            6-06.00  
  7 Bajwa, Myra               FR Metea Valley           6-06.00  
  7 Reed, Carmen              SR Glenbrook No           6-06.00  
 10 Urquhart, Grace           JR Maine South            6-00.00  
 10 Zacher, Allison           FR Lake Forest            6-00.00  
 10 Fontanini, Isabella       SR Lake Forest            6-00.00  
 -- Coleman, Tyanna           JR Metea Valley                NH  
 -- Monacelli, Marina         JR Loyola Acade                NH  
 
Girls Long Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Myrick, Madison           SO Homewood-Flo          15-11.00   10   
  2 Sirivat, Danielle         JR New Trier             14-09.00    8   
  3 Surman, Melanie           SR Lake Forest           14-02.00    6   
  4 Fox, McKenna              FR New Trier             14-00.00    4   
  5 Knowles, Kierstann        JR Metea Valley          13-06.50    2   
  6 Wong, Megan               FR Lake Forest           12-10.00    1   
  7 Khjudyk, Sophia           FR Leyden                12-07.00  
  8 Tate, Jamyah              FR Leyden                12-05.00  
  9 FioRito, Isabella         JR Fenwick               12-04.50  
 10 Schuy, Samantha           SO Niles West            12-02.50  
 11 Baranyk, Claire           SO Metea Valley          12-01.50  
 12 Mathew, Veronica          JR Glenbrook No          11-09.50  
 13 Uteg, Leah                FR Luther North          11-09.00  
 14 Nawara, Julia             SO Maine South           11-03.00  
 -- Walker, Zi'Onay           JR Homewood-Flo         X14-05.00  
 
Girls Triple Jump Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Myrick, Madison           SO Homewood-Flo          35-07.50   10   
  2 Fox, McKenna              FR New Trier             31-05.50    8   
  3 Bliznakov, Kristianna     FR Niles West            30-05.50    6   
  4 Surman, Melanie           SR Lake Forest           30-02.00    4   
  5 Sirivat, Danielle         JR New Trier             29-02.50    2   
  6 Trippiedi, Marisa         JR Maine South           27-11.50    1   
  7 Prozument, Sophie         FR Lake Forest           27-01.50  
  8 Schuy, Samantha           SO Niles West            26-10.00  
  9 Mathew, Veronica          JR Glenbrook No          25-08.00  
  9 Uteg, Leah                FR Luther North          25-08.00  
 
Girls Shot Put Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Simms, Arusha             SO Niles West            28-09.00   10   
  2 Mcclain-Chenault, Ariel   SO Metea Valley          28-08.00    8   
  3 Lupu-Vieru, Emily         SO Glenbrook No          27-03.00    6   
  4 Masinovic, Mirela         SR Maine East            26-07.00    4   
  5 Gibbs, Samantha           JR Homewood-Flo          26-03.00    2   
  6 Williams, Janelle         FR Maine South           25-08.00    1   
  7 Perez, Rachel             FR Niles West            24-08.00  
  8 Russell, Lauren           SO New Trier             24-06.00  
  9 Carpenter, Janae          SO Homewood-Flo          22-10.00  
 10 Hurtado, Gabriela         SO Leyden                22-07.50  
 11 Floyd, Colleen            FR New Trier             22-01.00  
 11 Goeks, Julia              SR Lake Forest           22-01.00  
 13 Chipp, Arinna             SO Loyola Acade          22-00.00  
 14 Goeks, Mariah             SR Lake Forest           21-06.00  
 15 Ocon, Juliet              SO Leyden                20-07.00  
 16 Stubblefield, Winter      FR Metea Valley          20-06.50  
 17 Lojko, Maria              FR Loyola Acade          20-05.00  
 18 Alvarez, Esmeralda        SR Maine East            20-04.50  
 19 Grundt, Anna              FR Luther North          19-08.50  
 
Girls Discus Throw Junior Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mendez, Angelica          SO Metea Valley             91-01   10   
  2 Babor, Cleo               SO Metea Valley             83-02    8   
  3 Gibbs, Samantha           JR Homewood-Flo             79-07    6   
  4 Russell, Lauren           SO New Trier                74-08    4   
  5 Ocon, Juliet              SO Leyden                   69-09    2   
  6 Monreal-Berner, Colette   SR Niles West               69-06    1   
  7 Lupu-Vieru, Emily         SO Glenbrook No             67-00  
  8 Masinovic, Mirela         SR Maine East               66-01  
  9 Hurtado, Gabriela         SO Leyden                   65-03  
 10 Perez, Rachel             FR Niles West            64-06.50  
 11 Goeks, Julia              SR Lake Forest              63-08  
 12 Alvarez, Esmeralda        SR Maine East               61-02  
 13 Williams, Janelle         FR Maine South              60-03  
 14 Lojko, Maria              FR Loyola Acade             57-08  
 15 Goeks, Mariah             SR Lake Forest              56-11  
 16 Moya, Rochel              FR New Trier                54-10  
 17 Grundt, Anna              FR Luther North          53-04.50  
 18 Chipp, Arinna             SO Loyola Acade             49-05  
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) New Trier                  121.50     2) Homewood-Flossmoor        112   
    3) Lake Forest                 52        4) Whitney Young              47   
    5) Luther North                45        6) Maine South                34   
    7) Niles West                  32.50     8) Loyola Academy             32   
    9) Fenwick                     26       10) Metea Valley               21   
   11) Glenbrook North             16       12) Leyden                     12   
   13) Northside College Pr         6       14) Maine East                  1   
 
           Women - Junior Varsity - Team Rankings - 13 Events Scored
===============================================================================
    1) New Trier                  133        2) Metea Valley               54   
    3) Niles West                  51        4) Lake Forest                36   
    5) Homewood-Flossmoor          33        6) Glenbrook North            27   
    7) Maine South                 24        8) Loyola Academy             18   
    9) Whitney Young               10       10) Luther North                6   
   11) Maine East                   5       12) Fenwick                     3   
   13) Leyden                       2