Licensed to PrimeTime Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/18/2017 08:07 PM
                        Kimberly Triangular - 4/18/2017                        
                             Kimberly High School                              
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Appleton North                                               9:36.08    5   
     1) Flom, Olivia SO                 2) Ptacek, Nora SR                
     3) Wespetal, Brooke SO             4) Flood, Mary Rose JR            
  2 Kimberly                                         11:30.00   10:18.69    3   
     1) Eisch, Olivia JR                2) Rooyakkers, Lindsay SR         
     3) Hietpas, Taylor SO              4) Dresang, Natalie FR            
 
Event 2  Girls 4x800 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kimberly                                         11:40.00   10:27.11    5   
  2 Kimberly  'B'                                    12:05.00  x12:03.35  
  3 Appleton North                                              12:23.88    3   
 
Event 4  Boys 4x800 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Appleton North                                               8:46.15    5   
     1) Flood, Tommy FR                 2) Kerschner, David SO            
     3) Seidler, Jakob SO               4) Goymerac, Brytton JR           
 
Event 5  Boys 4x800 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Appleton North                                               9:36.03    5   
 
Event 7  Girls 100 Meter Hurdles Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Surprise, Taylor          JR Kimberly               18.03      17.92    5   
  2 Thyes, Kendall            SR Kimberly               17.54      18.28    3   
  3 Berth, Sami               JR Appleton Nor                      18.33    2   
  4 Schilling, Danaca         SR Appleton Nor                      19.84    1   
  5 Wruck, Liz                SO Oshkosh West           18.50      20.77  
 
Event 8  Girls 100 Meter Hurdles Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Siebers, Paige            JR Appleton Nor                      17.93   1   5   
  2 Powell, Adaline           FR Kimberly               18.73      18.55   2   3   
  3 Paulie, Brenna            FR Appleton Nor                      18.80   1   2   
  4 Schroeder, Kayla          FR Appleton Nor                     x19.38   1 
  5 Holzem, Arianna           JR Appleton Nor                     x19.64   1 
  6 Lemke, Rachel             SO Kimberly               23.00      19.69   2   1   
  7 Berndt, Allison           SO Oshkosh West           19.70      19.85   2 
  8 Lewandowski, Allie        FR Appleton Nor                     x20.13   1 
  9 Kopistke, Jenna           SO Appleton Nor                     x21.89   2 
 10 Pierret, Sydney           JR Kimberly               22.60     x22.26   2 
 11 Moore, Justice            FR Kimberly               22.04     x22.43   2 
 
Event 10  Boys 110 Meter Hurdles Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stewart, DJ               JR Kimberly               16.00      15.56    5   
  2 Van Handel, Luke          SO Appleton Nor                      15.99    3   
  3 Wallace, Austin           JR Kimberly               16.00      16.02    2   
  4 Parker, Zach              SR Appleton Nor                      16.02    1   
 
Event 11  Boys 110 Meter Hurdles Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Wnek, Conner              FR Kimberly               16.89      17.14   2   5   
  2 Ruplinger, Eli            SO Kimberly               17.37      17.82   2   3   
  3 Fogarty, John             FR Appleton Nor                      18.39   2   2   
  4 Born, Eric                FR Appleton Nor                      18.69   2   1   
  5 Blom, Devin               SO Appleton Nor                     x19.46   2 
  6 olson, Aiden              FR Appleton Nor                     x19.92   1 
  7 Pendleton, Connor         FR Kimberly               19.37     x19.94   2 
  8 Olson, Noah               SO Appleton Nor                     x21.40   1 
  9 Patrick, Breck            FR Oshkosh West           20.10      21.98   2 
 10 Quintanilla, Mekhi        FR Appleton Nor                     x22.87   1 
 11 Abdel-Azim, Ahmad         FR Appleton Nor                     x24.58   2 
 
Event 13  Girls 100 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Gabby              JR Appleton Nor                      13.55    5   
  2 Weber, Julie              JR Oshkosh West           12.80      13.74    3   
  3 Karch, Katelyn            FR Kimberly               13.75      13.84    2   
  4 Budiac, Ireland           FR Appleton Nor                      13.87    1   
  5 Van Hammond, Grace        SR Kimberly               14.20      14.63  
 
Event 14  Girls 100 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Prince, Jordyn            JR Appleton Nor           14.05      14.30   6   5   
  2 Schmitz, Erin             FR Appleton Nor                      14.36   1   3   
  3 Johnson, Katie            SR Appleton Nor                     x14.58   1 
  4 Salm, Ava                 SO Appleton Nor                     x14.78   3 
  5 Hechel, Macey             SO Appleton Nor           14.80     x14.80   5 
  6 Hren, Elizabeth           FR Kimberly               14.50      14.92   6   2   
  7 DeGroot, Sara             JR Kimberly               14.50      15.02   6   1   
  8 Hormen, Annika            FR Appleton Nor                     x15.08   1 
  9 Warta, Adri               SO Appleton Nor                     x15.09   2 
 10 Lee, Becca                SR Oshkosh West           13.80      15.11   6 
 11 Arndt, Taylor             JR Appleton Nor                     x15.16   1 
 12 McCarthy, Samantha        FR Kimberly               14.80     x15.21   5 
 13 Laurent, Paige            FR Kimberly               14.90     x15.37   5 
 14 Dwyer, Kelsey             FR Appleton Nor                     x15.43   1 
 15 Kitzman, Megan            SO Appleton Nor                     x15.47   1 
 16 Donaldson, Claire         FR Appleton Nor                     x15.51   2 
 17 Heran, Hannah             FR Appleton Nor                     x15.52   3 
 18 Polczinski, Olivia        SO Kimberly               14.80     x15.61   5 
 19 Figueroa, Milly           JR Appleton Nor                     x15.63   3 
 20 Wegner, Marissa           FR Appleton Nor                     x15.72   3 
 21 Newman, Bethany           FR Appleton Nor                     x15.77   1 
 22 Fencl, Megan              SR Appleton Nor                     x15.78   4 
 23 Nunez, Alyssa             FR Appleton Nor                     x15.87   4 
 24 Lammers, Anna             JR Appleton Nor                     x15.97   2 
 25 Vandenberg, Joy           FR Appleton Nor                     x16.07   3 
 26 Busnelli, Angie           SO Appleton Nor                     x16.15   2 
 27 Peregrine, Kate           SR Appleton Nor                     x16.21   2 
 28 Stringham, Liza           SR Appleton Nor                     x16.31   3 
 29 Hansel, Alayna            FR Appleton Nor                     x16.41   3 
 30 Scholl, Greta             FR Kimberly               15.60     x16.41   4 
 31 Moser, Kailey             FR Appleton Nor                     x16.57   1 
 32 Strick, Emma              JR Appleton Nor                     x16.65   2 
 33 Budiac, Lauren            SO Appleton Nor                     x16.82   3 
 34 Stark, Grace              FR Kimberly               15.00     x17.27   4 
 35 Guiette, Grace            FR Kimberly               15.00     x17.27   5 
 36 Stringham, Ellie          SR Appleton Nor                     x17.93   2 
 37 Davidson, Brianna         FR Kimberly               15.50     x18.13   4 
 38 Gunaratnam, Sofia         FR Kimberly               16.00     x19.97   4 
 
Event 16  Boys 100 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Robinson, Carter          SO Appleton Nor                      11.71    5   
  2 Hammen, Alex              JR Kimberly               11.70      11.78    3   
  3 Lind, Kevin               JR Kimberly               11.79      12.03    2   
  4 Wendland, Even            SO Oshkosh West           11.60      12.03    1   
  5 Smidt, Nicholas           SR Appleton Nor                      12.11  
  6 Stewart, Will             JR Appleton Nor                     x12.47  
  7 Fannin, Josh              JR Oshkosh West           12.00      12.83  
  8 Peterson, Kaleb           FR Appleton Nor                     x13.33  
 
Event 17  Boys 100 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Gruber, Andre             SR Appleton Nor           11.00      12.05   9   5   
  2 Laurent, Myles            JR Kimberly               11.90      12.08   9   3   
  3 Warzyn, Alex              SR Kimberly               11.95      12.12   9   2   
  4 Williams, Terrell         SO Appleton Nor                      12.22   2   1   
  5 figueroa, nathan          FR Appleton Nor                     x12.28   3 
  6 Martzahl, Alec            FR Kimberly               11.83     x12.31   9 
  7 Hopfenperger, Alix        SO Appleton Nor                     x12.36   1 
  8 Clavijo, Matt             JR Kimberly               11.95     x12.37   9 
  9 Tesch, Zach               JR Appleton Nor           11.90     x12.42   9 
 10 Lemancik, Joe             JR Kimberly               12.40     x12.66   8 
 11 Wolff, Alex               SO Kimberly               12.09     x12.68   9 
 12 King, Aiden               JR Kimberly               12.80     x12.77   7 
 13 Endries, Nathan           JR Kimberly               12.80     x12.82   8 
 14 Santiago Hernandez, Andr  FR Appleton Nor                     x12.83   2 
 15 Wright, Tyler             JR Kimberly                         x12.86   1 
 16 Laundrie, Caleb           FR Kimberly               12.47     x12.97   8 
 17 Moore, Troy               JR Kimberly               12.73     x13.00   8 
 18 Xiong, Paul               SR Appleton Nor                     x13.04   1 
 19 davis, demetrius          FR Appleton Nor                     x13.07   3 
 20 Downham, Kyle             SO Kimberly               12.83     x13.08   7 
 21 Dorn, Max                 JR Kimberly               12.85     x13.13   7 
 22 Ambrosius, Brooks         SO Appleton Nor                     x13.13   1 
 23 O'Brien, Carter           JR Appleton Nor                     x13.18   3 
 24 Cvancara, Tayte           SO Appleton Nor                     x13.24   1 
 25 Douglas, Jordan           JR Kimberly               13.06     x13.24   7 
 26 Stark, Ben                JR Kimberly               12.80     x13.28   8 
 27 Hendricks, Thomas         SO Oshkosh West           12.30      13.33   9 
 28 Stage, Adam               SR Kimberly               13.01     x13.40   7 
 29 Walbrun, Corey            SO Kimberly               13.18     x13.43   7 
 30 Carlin, Nate              FR Oshkosh West           13.00      13.44   7 
 31 Hayes, Ethan              FR Appleton Nor                     x13.45   1 
 32 Lor, Warren               SO Oshkosh West           14.50     x13.49   4 
 33 Tetting, Cooper           SO Appleton Nor                     x13.54   4 
 34 Clavijo, Brett            FR Kimberly               13.29     x13.55   6 
 35 Jin, Max                  SO Oshkosh West           12.50     x13.68   8 
 36 Ferrante, Nick            FR Kimberly               13.50     x13.72   6 
 37 Vissers, Trent            FR Appleton Nor                     x13.80   3 
 38 Popp, Ryan                FR Appleton Nor                     x13.88   2 
 39 Yokom, Curtis             SO Oshkosh West           13.50     x13.89   5 
 39 Kortbein, Jake            JR Oshkosh West           13.40     x13.89   6 
 41 DeGroot, Phillip          SO Kimberly               13.53     x13.91   5 
 42 Hunter, Mitchell          FR Oshkosh West           13.20     x14.12   6 
 43 Mologne, Mitch            SR Appleton Nor                     x14.15   3 
 44 Paessler, Ethan           FR Appleton Nor                     x14.17   2 
 45 Mueller, Nathan           JR Oshkosh West           14.00     x14.19   5 
 46 Cate, Liam                FR Appleton Nor                     x14.27   2 
 47 Lo, Austin                FR Appleton Nor                     x14.32   4 
 48 Lindholm, Garrett         SO Kimberly               14.33     x14.37   4 
 49 Flangan-Reyes, Brogan     SO Appleton Nor                     x14.47   2 
 50 Eichstaedt, Noah          SO Kimberly               14.39     x14.50   4 
 51 Poulsen, Ryan             SO Kimberly               14.52     x14.52   4 
 52 Schipper, Jackson         FR Appleton Nor                     x14.59   3 
 53 De Roach, Ben             FR Kimberly               14.26     x14.60   5 
 54 Rodriguez, Gabriel        FR Kimberly               14.27     x14.76   5 
 55 Wohlt, Sebastian          FR Appleton Nor                     x14.77   3 
 56 Stieby, Alex              JR Appleton Nor                     x14.79   1 
 57 Briski, Caleb             FR Kimberly               13.97     x14.83   5 
 58 Pease, Ben                FR Kimberly               14.81     x15.06   4 
 
Event 19  Girls 1600 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Flood, Mary Rose          JR Appleton Nor                    5:37.76    5   
  2 Handschke, Emma           FR Kimberly             5:52.00    5:49.26    3   
  3 Portman, Destiney         FR Oshkosh West         5:57.00    5:53.86    2   
 
Event 20  Girls 1600 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gass, Corrine             FR Appleton Nor                    6:11.13    5   
  2 Messer, Sarah             FR Kimberly             6:16.00    6:12.06    3   
  3 Capper, Brianne           FR Kimberly             6:34.00    6:34.54    2   
  4 Buchanan, Grace           SR Kimberly             6:40.00   x6:49.90  
 
Event 22  Boys 1600 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Freeman, Hayden           JR Appleton Nor                    4:53.56    5   
  2 Schneider, Michael        FR Kimberly             4:58.00    5:01.08    3   
  3 Trempe, Eric              JR Kimberly             5:05.00    5:04.35    2   
  4 Shockey, Jack             JR Appleton Nor                    5:10.62    1   
  5 Cate, Seth                SR Appleton Nor                   x5:48.20  
 
Event 23  Boys 1600 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Edwards, Asher            SO Appleton Nor                    5:00.28    5   
  2 Hughes, Ethan             FR Appleton Nor                    5:11.61    3   
  3 Dane, Isadore             FR Appleton Nor                   x5:17.14  
  4 Young, Kyle               FR Appleton Nor                   x5:20.61  
  5 Agius, Josh               SO Appleton Nor                   x5:32.70  
 
Event 25  Girls 4x200 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Appleton North                                               1:48.96    5   
     1) Smith, Gabby JR                 2) Hertting, Iris SO              
     3) Sieg, Taylor JR                 4) Squier, Sydney SO              
 
Event 26  Girls 4x200 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Appleton North                                               1:55.55    5   
  2 Appleton North  'B'                                         x2:01.09  
  3 Kimberly                                          2:12.00    2:15.70    3   
 
Event 28  Boys 4x200 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Appleton North                                               1:35.62    5   
     1) Tesch, Zach JR                  2) Dercks, Ethan JR               
     3) Burkert, Joel JR                4) Schaefer, Zach JR              
  2 Kimberly                                          1:37.00    1:39.66    3   
     1) Warzyn, Alex SR                 2) Lemancik, Joe JR               
     3) Endries, Nathan JR              4) Olson, Zach SO                 
 
Event 29  Boys 4x200 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Appleton North                                                    DQ  
 
Event 31  Girls 400 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Eisch, Olivia             JR Kimberly             1:03.00    1:02.27    5   
  2 Freund, Raea              JR Kimberly             1:03.50    1:04.47    3   
  3 Ihde, Annessa             FR Appleton Nor                    1:04.50    2   
  4 Brekke, Kari              JR Appleton Nor                    1:04.69    1   
 
Event 32  Girls 400 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Karch, Katelyn            FR Kimberly             1:08.00    1:05.63   2   5   
  2 Johnson, Ashtyn           SR Kimberly             1:09.00    1:06.79   2   3   
  3 Handschke, Ashley         SR Kimberly             1:12.00   x1:09.39   2 
  4 Price, Jasmine            FR Appleton Nor                    1:09.60   1   2   
  5 Rooyakkers, Lindsay       SR Kimberly             1:09.00   x1:10.10   2 
  6 Pohlman, Callie           SR Appleton Nor                    1:11.74   1   1   
  7 Druckrey, Sof             SR Appleton Nor                   x1:14.38   2 
  8 Kitzman, Megan            SO Appleton Nor                   x1:14.55   1 
 
Event 34  Boys 400 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Robinson, Carter          SO Appleton Nor                      52.17    5   
  2 Squier, Collin            SR Appleton Nor                      53.81    3   
  3 Schriber, Brett           SR Kimberly               55.50      55.48    2   
  4 Spielvogel, Andrew        JR Kimberly               55.50      56.15    1   
 
Event 35  Boys 400 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Williams, Terrell         SO Appleton Nor                      54.31   2   5   
  2 Flood, Tommy              FR Appleton Nor                      55.16   1   3   
  3 Savage, Silas             FR Kimberly               57.22      55.76   2   2   
  4 Kerschner, David          SO Appleton Nor                     x56.72   2 
  5 Ambrosius, Brooks         SO Appleton Nor                     x56.96   1 
  6 Seidler, Jakob            SO Appleton Nor                     x57.26   1 
  7 Mischler, Brock           FR Appleton Nor                     x59.01   1 
  8 Diedrich, Jack            FR Appleton Nor                   x1:01.66   1 
  9 Foley, Michael            FR Oshkosh West           59.70    1:02.28   2   1   
 10 O'Halloran, Aaron         FR Oshkosh West         1:12.20    1:08.52   2 
 11 Hansen, Hunter            JR Kimberly             1:30.00    1:30.19   2 
 
Event 37  Girls 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Appleton North                                                 53.00    5   
     1) Smith, Gabby JR                 2) Budiac, Ireland FR             
     3) Sieg, Taylor JR                 4) Miller, Jenna SR               
 
Event 38  Girls 4x100 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Appleton North                                                 56.02    5   
  2 Appleton North  'B'                                           x59.59  
  3 Appleton North  'C'                                         x1:01.28  
  4 Kimberly                                            59.50    1:02.40    3   
 
Event 40  Boys 4x100 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Appleton North                                                 44.69    5   
     1) Smidt, Nicholas SR              2) Parker, Zach SR                
     3) Gruber, Andre SR                4) Burkert, Joel JR               
  2 Kimberly                                            44.80      45.26    3   
     1) Martzahl, Alec FR               2) Laurent, Myles JR              
     3) Hammen, Alex JR                 4) Lind, Kevin JR                 
 
Event 41  Boys 4x100 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Appleton North                                                 49.74    5   
  2 Kimberly                                            47.50      49.80    3   
  3 Appleton North  'B'                                           x52.01  
 -- Kimberly  'B'                                       49.00         DQ  
 
Event 43  Girls 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Siebers, Paige            JR Appleton Nor                      50.55    5   
  2 Holzem, Arianna           JR Appleton Nor                      51.64    3   
  3 Berndt, Allison           SO Oshkosh West                      57.53    2   
  4 Wruck, Liz                SO Oshkosh West                      59.29    1   
 
Event 44  Girls 300 Meter Hurdles Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Powell, Adaline           FR Kimberly               54.43      52.69   2   5   
  2 Lemke, Rachel             SO Kimberly                          52.74   1   3   
  3 Berth, Sami               JR Appleton Nor                      52.98   2   2   
  4 Schroeder, Kayla          FR Appleton Nor                      53.42   2   1   
  5 Lewandowski, Allie        FR Appleton Nor                     x53.74   1 
  6 Kopistke, Jenna           SO Appleton Nor                     x56.84   1 
  7 Paulie, Brenna            FR Appleton Nor                     x57.74   1 
  8 Moore, Justice            FR Kimberly             1:00.86   x1:01.54   2 
 
Event 46  Boys 300 Meter Hurdles Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stewart, DJ               JR Kimberly               41.50      40.40    5   
  2 Wallace, Austin           JR Kimberly               42.50      40.96    3   
  3 Van Handel, Luke          SO Appleton Nor                      41.47    2   
  4 Born, Eric                FR Appleton Nor                      43.80    1   
 
Event 47  Boys 300 Meter Hurdles Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Ruplinger, Eli            SO Kimberly               43.72      44.44   2   5   
  2 Serra, Joe                JR Appleton Nor                      44.69   1   3   
  3 Quintanilla, Mekhi        FR Appleton Nor                      46.26   2   2   
  4 Ferrante, Nick            FR Kimberly               45.70      46.53   2   1   
  5 Wnek, Conner              FR Kimberly               46.00     x46.74   2 
  6 Fogarty, John             FR Appleton Nor                     x47.74   2 
  7 Grunwald, Noah            JR Oshkosh West                      48.89   1 
  8 Pendleton, Connor         FR Kimberly               48.00     x49.42   2 
  9 olson, Aiden              FR Appleton Nor                     x49.64   1 
 10 Olson, Noah               SO Appleton Nor                     x55.59   2 
 11 Blom, Devin               SO Appleton Nor                     x55.72   1 
 12 Abdel-Azim, Ahmad         FR Appleton Nor                     x59.46   1 
 
Event 49  Girls 800 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Squier, Sydney            SO Appleton Nor                    2:26.36    5   
  2 Hertting, Iris            SO Appleton Nor                    2:26.43    3   
  3 Kiraly, Jenna             SO Oshkosh West         2:25.40    2:36.29    2   
  4 Van Zeeland, Cydnee       JR Kimberly             2:49.00    2:44.94    1   
  5 Dresang, Natalie          FR Kimberly             2:49.00    2:50.08  
 
Event 50  Girls 800 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Laurent, Gwen             JR Kimberly             2:52.00    2:41.58    5   
  2 Handschke, Emma           FR Kimberly             2:50.00    2:41.91    3   
  3 Messer, Sarah             FR Kimberly             3:05.00   x2:48.69  
  4 Kjorlien, Alicen          SO Appleton Nor                    2:50.41    2   
  5 Rost, Katie               FR Oshkosh West         2:50.50    2:56.07    1   
  6 Devine, Isbella           FR Appleton Nor                    3:04.73  
  7 Meyer, Maddy              FR Appleton Nor                   x3:06.40  
  8 Buchanan, Grace           SR Kimberly             3:07.00   x3:06.74  
  9 O'Brien, Brianna          SO Appleton Nor                   x3:14.88  
 10 Jansen, Felicia           FR Kimberly             3:13.00   x3:16.68  
 11 Price, Ally               SR Appleton Nor                   x3:22.75  
 
Event 52  Boys 800 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Freeman, Hayden           JR Appleton Nor                    2:19.09    5   
  2 Bosch, Grant              JR Kimberly             2:26.00    2:26.21    3   
  3 Young, Kyle               FR Appleton Nor                    2:27.24    2   
  4 Eickman, Andrew           FR Kimberly             2:26.00    2:32.13    1   
 
Event 53  Boys 800 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cate, Seth                SR Appleton Nor                    2:11.73    5   
  2 Johnson, Colin            SR Appleton Nor                    2:12.93    3   
  3 Behrens, James            JR Appleton Nor                   x2:18.62  
  4 Funnell, Max              FR Oshkosh West         2:23.40    2:21.90    2   
  5 Dane, Isadore             FR Appleton Nor                   x2:22.28  
  6 Burns, Nick               SO Oshkosh West                    2:23.26    1   
  7 Schwarz, Landen           FR Appleton Nor                   x2:49.62  
  8 Dannecker, Alexander      SO Appleton Nor                   x2:49.86  
  9 Coffey, Willie            SO Appleton Nor                   x2:50.02  
 10 Bungert, Tyler            FR Appleton Nor                   x2:51.73  
 11 Kolarik, Gavin            FR Appleton Nor                   x2:56.16  
 
Event 55  Girls 200 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hietpas, Taylor           SO Kimberly               28.50      27.98    5   
  2 Sieg, Taylor              JR Appleton Nor                      28.50    3   
  3 Prince, Jordyn            JR Appleton Nor                      28.84    2   
 
Event 56  Girls 200 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Brekke, Kari              JR Appleton Nor                      28.91   1   5   
  2 Schmitz, Erin             FR Appleton Nor                      29.49   3   3   
  3 Schilling, Danaca         SR Appleton Nor                     x30.43   1 
  4 Lee, Becca                SR Oshkosh West           29.90      30.49   5   2   
  5 Johnson, Katie            SR Appleton Nor                     x30.80   2 
  6 Warta, Adri               SO Appleton Nor                     x30.87   3 
  7 Coppenger, McKenna        FR Appleton Nor                     x31.13   3 
  8 McCarthy, Samantha        FR Kimberly               32.00      31.58   5   1   
  9 Pohlman, Callie           SR Appleton Nor                     x31.78   2 
 10 Ganser, Jackie            JR Appleton Nor                     x31.97   2 
 11 Figueroa, Milly           JR Appleton Nor                     x32.02   3 
 12 Polczinski, Olivia        SO Kimberly               30.50      32.39   5 
 13 Laurent, Paige            FR Kimberly               32.00     x32.66   4 
 14 Stringham, Liza           SR Appleton Nor                     x33.32   2 
 15 Krueger, Grace            JR Appleton Nor                     x33.45   2 
 16 Peregrine, Kate           SR Appleton Nor                     x34.39   2 
 17 Scholl, Greta             FR Kimberly               34.00     x35.52   3 
 18 Guiette, Grace            FR Kimberly               33.00     x35.63   4 
 19 Stringham, Ellie          SR Appleton Nor                     x35.65   2 
 20 Davidson, Brianna         FR Kimberly               34.00     x38.77   3 
 21 Gunaratnam, Sofia         FR Kimberly               35.00     x41.97   3 
 
Event 58  Boys 200 Meter Dash Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hammen, Alex              JR Kimberly               23.59      23.86    5   
  2 Dercks, Ethan             JR Appleton Nor                      23.87    3   
  3 Burkert, Joel             JR Appleton Nor                      23.92    2   
  4 Wendland, Even            SO Oshkosh West           23.00      24.01    1   
  5 Lind, Kevin               JR Kimberly               23.70      24.51  
 
Event 59  Boys 200 Meter Dash Junior Varsity
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Warzyn, Alex              SR Kimberly               23.90      24.30   6   5   
  2 Parker, Zach              SR Appleton Nor                      24.59   1   3   
  3 Clavijo, Matt             JR Kimberly               23.90      24.69   6   2   
  4 Squier, Collin            SR Appleton Nor                      25.13   3   1   
  5 Schaefer, Zach            JR Appleton Nor                     x25.24   2 
  6 Radtke, Sam               JR Kimberly               25.38     x25.53   6 
  7 Tesch, Zach               JR Appleton Nor                     x25.61   2 
  8 Santiago Hernandez, Andr  FR Appleton Nor                     x25.80   4 
  9 Moore, Troy               JR Kimberly               25.76     x25.82   6 
 10 King, Aiden               JR Kimberly                         x25.87   3 
 11 Laundrie, Caleb           FR Kimberly                         x26.06   2 
 12 Kessler, Anthony          FR Kimberly               25.83     x26.06   5 
 13 Dorn, Max                 JR Kimberly                         x26.22   1 
 14 Ferrante, Nick            FR Kimberly               26.65     x26.23   5 
 15 Rambo, Ben                JR Kimberly               26.97     x26.34   5 
 16 Xiong, Paul               SR Appleton Nor                     x26.52   1 
 17 Hendricks, Thomas         SO Oshkosh West           25.10      26.61   6 
 18 Seubert, Jaden            FR Appleton Nor                     x26.63   1 
 19 davis, demetrius          FR Appleton Nor                     x26.63   3 
 20 Olson, Zach               SO Kimberly                         x26.79   2 
 21 Walbrun, Corey            SO Kimberly                         x26.95   1 
 22 Mischler, Brock           FR Appleton Nor                     x27.14   3 
 23 Stark, Ben                JR Kimberly                         x27.17   4 
 24 Clavijo, Brett            FR Kimberly                         x27.31   2 
 25 Peterson, Kaleb           FR Appleton Nor                     x27.42   1 
 26 Jin, Max                  SO Oshkosh West           25.40      27.48   6 
 27 Tetting, Cooper           SO Appleton Nor                     x28.00   3 
 28 Kortbein, Jake            JR Oshkosh West           27.60     x28.15   5 
 29 Mueller, Nathan           JR Oshkosh West           28.80     x28.76   5 
 30 Briski, Caleb             FR Kimberly               28.05     x29.22   5 
 31 Lo, Austin                FR Appleton Nor                     x29.47   1 
 32 Lindholm, Garrett         SO Kimberly                         x30.24   3 
 33 De Roach, Ben             FR Kimberly                         x30.55   4 
 34 Rodriguez, Gabriel        FR Kimberly               30.18     x31.19   4 
 35 Schipper, Jackson         FR Appleton Nor                     x31.28   2 
 
Event 61  Girls 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Schwartz, Leah            SR Appleton Nor                   12:32.04    5   
  2 Kerin, Jessie             SR Appleton Nor                   15:17.86    3   
 
Event 62  Girls 3200 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Chudacoff, Lillie         FR Appleton Nor                   15:10.72    5   
 
Event 64  Boys 3200 Meter Run Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dinkler, Stephen          JR Appleton Nor                   10:17.22    5   
  2 Hartman, Logan            JR Kimberly            11:15.00   11:29.72    3   
 
Event 65  Boys 3200 Meter Run Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lewandowski, Will         SO Appleton Nor                   12:06.09    5   
  2 Cura, Daniel              FR Appleton Nor                   12:31.45    3   
 
Event 67  Girls 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kimberly                                          4:22.00    4:20.56    5   
     1) Freund, Raea JR                 2) Eisch, Olivia JR               
     3) Rooyakkers, Lindsay SR          4) Hietpas, Taylor SO             
  2 Appleton North                                               4:27.47    3   
     1) Brekke, Kari JR                 2) Duehring, Anna SR              
     3) Ihde, Annessa FR                4) Flood, Mary Rose JR            
 
Event 68  Girls 4x400 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Appleton North                                               4:36.48    5   
  2 Kimberly                                          4:45.00    4:37.42    3   
  3 Kimberly  'B'                                     4:35.00   x5:05.16  
  4 Kimberly  'C'                                     4:50.00   x5:19.09  
 
Event 70  Boys 4x400 Meter Relay Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kimberly                                                     3:49.80    5   
     1) Trempe, Eric JR                 2) Spielvogel, Andrew JR          
     3) Schriber, Brett SR              4) Savage, Silas FR               
  2 Appleton North                                               3:52.39    3   
     1) Shockey, Jack JR                2) Hughes, Ethan FR               
     3) Schaden, Jacob FR               4) Seidler, Jakob SO              
 
Event 71  Boys 4x400 Meter Relay Junior Varsity
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kimberly                                                     4:44.64    5   
 
Event 73  Girls High Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mau, Kalli                FR Kimberly             5-01.00    5-02.00    5   
  2 Surprise, Taylor          JR Kimberly             4-08.00    4-08.00    3   
  3 Lewandowski, Allie        FR Appleton Nor                    4-06.00    2   
  4 Schroeder, Kayla          FR Appleton Nor                    4-04.00    1   
 -- Fields, Hannah            FR Oshkosh West         4-08.00         NH  
 
Event 74  Girls High Jump Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Asare, Olivia             FR Appleton Nor                    4-06.00    5   
  2 Price, Jasmine            FR Appleton Nor                    4-04.00    3   
  3 Woodke, Mackenzie         FR Appleton Nor                   x4-02.00  
  3 Strick, Emma              JR Appleton Nor                   x4-02.00  
 -- Schafer, Jeana            FR Oshkosh West                         NH  
 
Event 76  Boys High Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stewart, DJ               JR Kimberly             5-10.00    5-10.00    5   
  2 Cate, Seth                SR Appleton Nor                    5-06.00    3   
  3 Wnek, Conner              FR Kimberly             5-08.00    5-04.00    2   
  4 Caskey, Dylan             SR Oshkosh West         5-08.00    5-02.00    0.50
  4 Ambrosius, Brooks         SO Appleton Nor                    5-02.00    0.50
 -- Fannin, Josh              JR Oshkosh West         5-06.00         NH  
 
Event 77  Boys High Jump Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hopfenperger, Alix        SO Appleton Nor                    5-06.00    3.33
  1 Radtke, Sam               JR Kimberly             5-08.00    5-06.00    3.33
  1 thompson, Asher           SO Appleton Nor                    5-06.00    3.33
  4 Rambo, Ben                JR Kimberly             5-02.00    5-04.00    1   
  5 Douglas, Jordan           JR Kimberly             5-00.00   x4-10.00  
  5 Wolff, Alex               SO Kimberly                       x4-10.00  
 -- DeGroot, Phillip          SO Kimberly                             NH  
 -- Stark, Ben                JR Kimberly                             NH  
 -- Moore, Troy               JR Kimberly                             NH  
 -- Flangan-Reyes, Brogan     SO Appleton Nor                         NH  
 
Event 79  Girls Pole Vault Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Van Hammond, Grace        SR Kimberly             9-06.00    9-06.00    5   
  2 Blankenship, Breanna      SO Appleton Nor                    8-00.00    2.50
  2 Saunders, Macy            SO Appleton Nor                    8-00.00    2.50
 -- DeGroot, Sara             JR Kimberly            10-06.00         NH  
 -- Best, Megan               SO Oshkosh West         8-00.00         NH  
 
Event 80  Girls Pole Vault Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Giesen, Adelynn           JR Kimberly             9-00.00    8-06.00    5   
  2 McLeish, Maren            SR Appleton Nor                    7-06.00    3   
  3 Budiac, Ireland           FR Appleton Nor                    7-00.00    2   
  3 Van Der Loop, Emma        JR Appleton Nor                   x7-00.00  
  5 Coppenger, McKenna        FR Appleton Nor                   x6-06.00  
  5 Karch, Katelyn            FR Kimberly             7-00.00    6-06.00    1   
  7 Lemke, Rachel             SO Kimberly             6-00.00   x6-00.00  
  8 Lasee, Sam                SO Oshkosh West                    5-06.00  
  8 Stark, Grace              FR Kimberly             6-00.00   x5-06.00  
  8 Hren, Elizabeth           FR Kimberly             6-00.00   x5-06.00  
 -- Starkel, Tedi             JR Oshkosh West                         NH  
 -- Wanta, Mackenzie          FR Kimberly             6-00.00         NH  
 -- Kaufman, Sommar           SR Oshkosh West                         NH  
 
Event 82  Boys Pole Vault Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Laurent, Myles            JR Kimberly            14-06.00   14-06.00    5   
  2 Scully, Jackson           SR Oshkosh West        13-00.00   13-00.00    3   
  3 Van Lith, Parker          SR Appleton Nor                   11-06.00    2   
  4 Stage, Adam               SR Kimberly            10-06.00   10-06.00    1   
  5 Pham, Aaron               SO Appleton Nor                   10-00.00  
 -- Grunwald, Noah            JR Oshkosh West                         NH  
 
Event 83  Boys Pole Vault Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Downham, Kyle             SO Kimberly            10-00.00   11-00.00    5   
  2 Koehler, Blake            JR Appleton Nor                    9-00.00    3   
  3 Vissers, Trent            FR Appleton Nor                   x8-00.00  
  3 Pease, Ben                FR Kimberly             8-00.00    8-00.00    1.50
  3 Cvancara, Tayte           SO Appleton Nor                    8-00.00    1.50
  6 Flangan-Reyes, Brogan     SO Appleton Nor                   x7-00.00  
  6 Laundrie, Caleb           FR Kimberly             8-00.00   x7-00.00  
 -- De Roach, Ben             FR Kimberly                             NH  
 -- Reed, Max                 FR Oshkosh West         8-00.00         NH  
 
Event 85  Girls Long Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Miller, Jenna             SR Appleton Nor                   15-03.25    5   
  2 Polczinski, Olivia        SO Kimberly            14-00.00   14-03.00    3   
  3 Dechant, Shea             SO Kimberly            14-00.00   14-02.50    2   
  4 Sieg, Taylor              JR Appleton Nor                   13-11.75    1   
  5 Weber, Julie              JR Oshkosh West        15-08.00   13-04.25  
 
Event 86  Girls Long Jump Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brekke, Kari              JR Appleton Nor                   13-04.50    5   
  2 Duehring, Anna            SR Appleton Nor                   13-02.75    3   
  3 Heran, Hannah             FR Appleton Nor                  x13-01.75  
  4 Budiac, Ireland           FR Appleton Nor                  x12-11.00  
  5 Bouressa, TeeJay          JR Kimberly            14-00.00   12-09.25    2   
  6 Arndt, Taylor             JR Appleton Nor                  x12-07.75  
  7 McCarthy, Samantha        FR Kimberly            13-00.00   12-05.00    1   
  7 Kitzman, Megan            SO Appleton Nor                  x12-05.00  
  9 Bendickson, Megan         JR Oshkosh West                   12-03.00  
 10 Wegner, Marissa           FR Appleton Nor                  x12-00.50  
 11 Nunez, Alyssa             FR Appleton Nor                  x11-05.50  
 12 Basham, Maria             SO Appleton Nor                  x11-03.75  
 13 Woodke, Mackenzie         FR Appleton Nor                  x11-01.50  
 14 Hormen, Annika            FR Appleton Nor                  x11-01.00  
 15 Guiette, Grace            FR Kimberly            13-00.00  x10-11.75  
 16 Newman, Bethany           FR Appleton Nor                  x10-11.00  
 17 Laurent, Paige            FR Kimberly            13-00.00  x10-09.25  
 18 Ganser, Sarah             FR Appleton Nor                  x10-08.00  
 19 Baker, Megan              SO Kimberly            12-00.00   x9-04.75  
 20 Busnelli, Angie           SO Appleton Nor                   x9-04.25  
 -- Gunaratnam, Sofia         FR Kimberly            12-00.00         ND  
 -- Lammers, Anna             JR Appleton Nor                         ND  
 -- Smith, Kaileigh           FR Kimberly            13-00.00         ND  
 -- Kingston, Kassi           JR Kimberly            12-00.00         ND  
 -- Troedel, Sitota           FR Oshkosh West                         ND  
 -- Beach, Mickenna           SO Kimberly            12-00.00         ND  
 -- Schmitz, Erin             FR Appleton Nor                         ND  
 
Event 88  Boys Long Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stewart, DJ               JR Kimberly                       20-01.50    5   
  2 Wallace, Austin           JR Kimberly                       19-01.75    3   
  3 Gruber, Andre             SR Appleton Nor                   18-06.00    2   
  4 Dercks, Ethan             JR Appleton Nor                   16-06.75    1   
 -- Rand, Jacob               SR Oshkosh West        20-00.00         ND  
 
Event 89  Boys Long Jump Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Van Lith, Parker          SR Appleton Nor                   19-02.50    5   
  2 Radtke, Sam               JR Kimberly                       19-00.25    3   
  3 Hammen, Will              FR Kimberly                       18-08.75    2   
  4 Hopfenperger, Alix        SO Appleton Nor                   18-02.25    1   
  5 Burkert, Joel             JR Appleton Nor                  x17-11.50  
  6 Martzahl, Alec            FR Kimberly                      x17-08.25  
  7 King, Aiden               JR Kimberly                      x17-07.25  
  8 Achs, Sheldon             JR Appleton Nor                  x17-05.50  
  8 Ambrosius, Brooks         SO Appleton Nor                  x17-05.50  
 10 Blom, Devin               SO Appleton Nor                  x17-05.00  
 11 Clavijo, Matt             JR Kimberly                      x17-03.75  
 12 Olson, Zach               SO Kimberly                      x17-03.25  
 13 Dorn, Max                 JR Kimberly                      x16-07.75  
 14 Endries, Nathan           JR Kimberly                      x16-01.50  
 15 Seubert, Jaden            FR Appleton Nor                  x15-11.50  
 16 O'Brien, Carter           JR Appleton Nor                  x15-11.00  
 17 Tetting, Cooper           SO Appleton Nor                  x15-10.75  
 17 Biolo, Charlie            SR Kimberly                      x15-10.75  
 19 Squier, Collin            SR Appleton Nor                  x15-10.25  
 20 Stewart, Will             JR Appleton Nor                  x15-02.50  
 21 Wright, Tyler             JR Kimberly                      x15-01.75  
 22 Clavijo, Brett            FR Kimberly                      x14-10.50  
 23 Fogarty, John             FR Appleton Nor                  x14-09.25  
 23 Douglas, Jordan           JR Kimberly                      x14-09.25  
 25 Paessler, Ethan           FR Appleton Nor                  x14-08.75  
 26 Mischler, Brock           FR Appleton Nor                  x14-04.25  
 27 Hunt, Kyle                JR Oshkosh West        15-00.00   14-02.50  
 28 Poulsen, Ryan             SO Kimberly                      x14-00.25  
 29 Hayes, Ethan              FR Appleton Nor                  x14-00.00  
 30 Mueller, Nathan           JR Oshkosh West                   13-11.75  
 31 Rodriguez, Gabriel        FR Kimberly                      x12-11.50  
 32 Lindholm, Garrett         SO Kimberly                       x9-10.75  
 -- Kessler, Anthony          FR Kimberly                             ND  
 -- Hunt, Adam                FR Oshkosh West                         ND  
 -- Cate, Liam                FR Appleton Nor                         ND  
 -- Birling, Tyler            JR Appleton Nor                         ND  
 -- Hadel, Spencer            JR Oshkosh West                         ND  
 -- Williams, Terrell         SO Appleton Nor                         ND  
 -- McGraw, Malique           SO Appleton Nor                         ND  
 -- Lemancik, Joe             JR Kimberly                             ND  
 -- Nichols, Tyler            JR Oshkosh West                         ND  
 -- Lubinski, Drew            FR Oshkosh West                         ND  
 -- Troudt, Sam               FR Oshkosh West                         ND  
 
Event 91  Girls Triple Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Miller, Jenna             SR Appleton Nor                   33-06.50    5   
  2 Brekke, Kari              JR Appleton Nor                   31-00.25    3   
  3 Bouressa, TeeJay          JR Kimberly            29-08.00   30-07.50    2   
  4 Mau, Kalli                FR Kimberly            29-11.00   30-03.00    1   
 
Event 92  Girls Triple Jump Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Powell, Adaline           FR Kimberly            28-00.00   33-03.75    5   
  2 Pohlman, Callie           SR Appleton Nor                   32-01.25    3   
  3 Duehring, Anna            SR Appleton Nor                   29-11.75    2   
  4 Hechel, Macey             SO Appleton Nor                  x29-01.00  
  5 Kitzman, Megan            SO Appleton Nor                  x28-01.50  
  6 Fencl, Megan              SR Appleton Nor                  x26-11.25  
 -- Arndt, Taylor             JR Appleton Nor                         ND  
 
Event 94  Boys Triple Jump Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lind, Kevin               JR Kimberly                       41-04.00    5   
  2 Gruber, Andre             SR Appleton Nor                   40-11.50    3   
  3 Blom, Devin               SO Appleton Nor                   37-03.50    2   
  4 Ferrante, Nick            FR Kimberly                       32-07.75    1   
 -- Rand, Jacob               SR Oshkosh West        39-00.00         ND  
 -- Fannin, Josh              JR Oshkosh West        35-00.00         ND  
 
Event 95  Boys Triple Jump Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Williams, Terrell         SO Appleton Nor                   36-07.50    5   
  2 Popp, Ryan                FR Appleton Nor                   36-00.25    3   
  3 Mischler, Brock           FR Appleton Nor                  x35-03.50  
  4 Seubert, Jaden            FR Appleton Nor                  x35-00.00  
  5 Rambo, Ben                JR Kimberly                       34-10.00    2   
  6 Eichstaedt, Noah          SO Kimberly                       31-02.00    1   
 -- thompson, Asher           SO Appleton Nor                         ND  
 -- Nichols, Tyler            JR Oshkosh West                         ND  
 
Event 97  Girls Discus Throw Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Schroeder, Katelyn        SO Kimberly               85-00      92-05    5   
  2 Carlson, Emily            JR Kimberly               85-00      85-03    3   
  3 Olson, Jayden             SO Appleton Nor                      83-08    2   
  4 Arentz, Shayla            SO Appleton Nor                      82-07    1   
  5 Qin, Yiwen                JR Oshkosh West           68-02      78-01  
  6 Wahsington, Vivian        SO Oshkosh West                      61-09  
 
Event 98  Girls Discus Throw Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Olson, Carrie             JR Kimberly               85-00      84-03    5   
  2 Meitner, MacKenzie        SO Appleton Nor                      81-08    3   
  3 Ginsbach, Olivia          SO Appleton Nor                      80-00    2   
  4 Dudek, Audrey             JR Kimberly               60-00      66-11    1   
  5 Heimer, Jayci             FR Kimberly               75-00     x65-05  
  6 McCarthy, Samantha        FR Kimberly               80-00     x62-06  
  7 Spady, Aliyah             SO Appleton Nor                     x61-08  
  8 Asare, Olivia             FR Appleton Nor                     x58-04  
  9 Dupree, Divine            SO Appleton Nor                     x55-09  
 10 Hitz, Aliza               FR Oshkosh West                      53-04  
 11 Campos, Monze             FR Appleton Nor                     x52-04  
 12 Barraza, Grecia           FR Kimberly               60-00     x52-00  
 13 Knabenbauer, Aliyah       FR Appleton Nor                     x39-06  
 -- Cross, Jaddin             JR Appleton Nor                         ND  
 -- Rabec, Genevieve          FR Appleton Nor                         ND  
 -- Ellis, Mya                SO Appleton Nor                         ND  
 -- Maltbey, Megan            SO Appleton Nor                         ND  
 
Event 100  Boys Discus Throw Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dietzen, Boyd             JR Kimberly                         176-11    5   
  2 McCormick, Logan          SR Kimberly                         157-00    3   
  3 Woodke, Connor            JR Appleton Nor                     133-00    2   
  4 Woldt, Cole               JR Oshkosh West          134-05     132-02    1   
  5 Langlitz, Trevor          JR Oshkosh West          110-04     123-01  
  6 Haag, Brandon             JR Appleton Nor                     112-01  
 
Event 101  Boys Discus Throw Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bruss, Logan              SR Kimberly                         151-10    5   
  2 Biolo, Charlie            SR Kimberly                         143-10    3   
  3 Biolo, Peter              SO Kimberly                        x131-02  
  4 Machkovech, Jacob         JR Kimberly                        x122-09  
  5 De Boer, Nicolas          SO Kimberly                        x117-03  
  6 Tomasovic, Nick           FR Kimberly                        x114-04  
  7 Crane, Spencer            JR Appleton Nor                     110-06    2   
  8 Rothbauer, Tim            SO Appleton Nor                     109-08    1   
  9 Haen, Jason               FR Kimberly                        x109-04  
 10 Peniston, Darien          JR Appleton Nor                    x106-07  
 11 Moss, Nathan              SO Kimberly                        x103-01  
 12 Groat, Adam               SO Kimberly                        x100-02  
 13 Lichosik, Noah            SR Kimberly                         x99-00  
 14 Schad, Avery              SO Kimberly                         x96-01  
 15 Palacios, Victor          JR Appleton Nor                     x94-04  
 16 Hammen, Will              FR Kimberly                         x92-04  
 17 Stewart, Tyler            FR Kimberly                         x84-09  
 18 Calzada, Jesus            FR Appleton Nor                     x83-09  
 19 Fries, Ryan               FR Kimberly                         x83-01  
 20 Leffel, Noah              FR Kimberly                         x81-05  
 21 brautigam, ivan           FR Appleton Nor                     x80-10  
 22 Birling, Beau             FR Appleton Nor                     x79-01  
 23 McHale, Aidan             SO Appleton Nor                     x76-10  
 24 Barton, Paul              JR Appleton Nor                     x76-07  
 25 Bielmeier, Patrick        FR Appleton Nor                     x72-06  
 26 Brunsell, Sam             FR Kimberly                         x72-01  
 27 Bellin, Caden             FR Appleton Nor                     x71-02  
 28 Adams, William            SO Oshkosh West                      70-08  
 29 Wruck, Brant              FR Oshkosh West           53-00      52-09  
 30 Elrod, Ethan              FR Appleton Nor                     x49-08  
 31 Ourada, Brett             FR Kimberly                         x40-04  
 -- Martell, Avery            SO Oshkosh West           75-05         ND  
 -- wojta, bryce              SO Appleton Nor                         ND  
 -- Johnson, Michael          JR Oshkosh West                         ND  
 -- Kaphaem, Atticus          FR Oshkosh West                         ND  
 -- Chang, Jacob              JR Appleton Nor                         ND  
 -- Lieffring, Christian      JR Appleton Nor                         ND  
 -- Faber, Noah               SR Appleton Nor                         ND  
 
Event 103  Girls Shot Put Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Schroeder, Katelyn        SO Kimberly            30-00.00   32-10.50    5   
  2 Olson, Carrie             JR Kimberly            30-00.00   29-11.75    3   
  3 Qin, Yiwen                JR Oshkosh West        26-00.00   25-05.75    2   
  4 Wahsington, Vivian        SO Oshkosh West                   22-00.25    1   
  5 Cross, Jaddin             JR Appleton Nor                   19-00.50  
 -- White, Makayla            SO Appleton Nor                         DQ  
 
Event 104  Girls Shot Put Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Arentz, Shayla            SO Appleton Nor                   28-09.50    5   
  2 Meitner, MacKenzie        SO Appleton Nor                   26-02.75    3   
  3 Dudek, Audrey             JR Kimberly            26-00.00   25-06.25    2   
  4 Asare, Olivia             FR Appleton Nor                  x23-11.50  
  5 Hitz, Aliza               FR Oshkosh West                   23-07.25    1   
  6 Ellis, Mya                SO Appleton Nor                  x23-05.75  
  7 Olson, Jayden             SO Appleton Nor                  x23-01.50  
  8 Barraza, Grecia           FR Kimberly            24-00.00   22-05.50  
  9 Carlson, Emily            JR Kimberly            28-00.00  x22-01.50  
 10 Spady, Aliyah             SO Appleton Nor                  x21-06.25  
 11 Anderson, Amber           SR Kimberly            26-00.00  x21-01.00  
 12 Dupree, Divine            SO Appleton Nor                  x20-03.25  
 13 Salm, Ava                 SO Appleton Nor                  x20-01.50  
 14 Knabenbauer, Aliyah       FR Appleton Nor                  x18-07.00  
 15 Campos, Monze             FR Appleton Nor                  x18-02.25  
 -- Maltbey, Megan            SO Appleton Nor                         ND  
 -- Rabec, Genevieve          FR Appleton Nor                         ND  
 
Event 106  Boys Shot Put Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dietzen, Boyd             JR Kimberly                       61-08.00    5   
  2 McCormick, Logan          SR Kimberly                       58-07.75    3   
  3 Peniston, Darien          JR Appleton Nor                   44-06.00    2   
  4 Rothbauer, Tim            SO Appleton Nor                   41-08.00    1   
  5 Woldt, Cole               JR Oshkosh West        42-00.00   41-00.25  
 -- Langlitz, Trevor          JR Oshkosh West        40-02.00         ND  
 
Event 107  Boys Shot Put Junior Varsity
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bruss, Logan              SR Kimberly                       52-07.75    5   
  2 Machkovech, Jacob         JR Kimberly                       47-02.00    3   
  3 Biolo, Charlie            SR Kimberly                      x44-05.25  
  4 Woodke, Connor            JR Appleton Nor                   41-04.75    2   
  5 Lichosik, Noah            SR Kimberly                      x40-02.75  
  6 Groat, Adam               SO Kimberly                      x40-01.00  
  7 Adams, William            SO Oshkosh West                   37-08.25    1   
  8 Biolo, Peter              SO Kimberly                      x37-07.50  
  9 Moss, Nathan              SO Kimberly                      x34-09.00  
 10 Barton, Paul              JR Appleton Nor                   34-07.50  
 10 Tomasovic, Nick           FR Kimberly                      x34-07.50  
 12 Schad, Avery              SO Kimberly                      x34-06.25  
 13 Crane, Spencer            JR Appleton Nor                  x34-01.00  
 14 Haen, Jason               FR Kimberly                      x33-08.00  
 15 Fries, Ryan               FR Kimberly                      x33-01.25  
 16 Haag, Brandon             JR Appleton Nor                  x33-00.75  
 17 Hammen, Will              FR Kimberly                      x33-00.50  
 18 brautigam, ivan           FR Appleton Nor                  x32-08.75  
 18 Bielmeier, Patrick        FR Appleton Nor                  x32-08.75  
 20 Palacios, Victor          JR Appleton Nor                  x32-00.75  
 21 Bellin, Caden             FR Appleton Nor                  x31-09.00  
 22 Leffel, Noah              FR Kimberly                      x30-11.75  
 23 Birling, Beau             FR Appleton Nor                  x30-11.00  
 24 Stewart, Tyler            FR Kimberly                      x28-11.75  
 25 Calzada, Jesus            FR Appleton Nor                  x28-09.50  
 26 Ourada, Brett             FR Kimberly                      x28-06.25  
 27 Brunsell, Sam             FR Kimberly                      x27-00.75  
 28 McHale, Aidan             SO Appleton Nor                  x26-04.00  
 29 Wruck, Brant              FR Oshkosh West        23-09.00   22-01.25  
 30 Elrod, Ethan              FR Appleton Nor                  x16-06.00  
 31 Kaphaem, Atticus          FR Oshkosh West         9-00.00  x12-03.50  
 -- Polak, Owen               FR Oshkosh West        12-09.00         ND  
 -- Martell, Avery            SO Oshkosh West        28-05.00         ND  
 -- Chang, Jacob              JR Appleton Nor                         ND  
 -- Faber, Noah               SR Appleton Nor                         ND  
 -- Lieffring, Christian      JR Appleton Nor                         ND  
 -- Johnson, Michael          JR Oshkosh West        28-01.00         ND  
 -- wojta, bryce              SO Appleton Nor                         ND  
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Appleton North              89        2) Kimberly                   72   
    3) Oshkosh West                13                                           
 
           Women - Junior Varsity - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Appleton North              98        2) Kimberly                   73   
    3) Oshkosh West                 4                                           
 
                Men - Varsity - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Kimberly                    94        2) Appleton North             79.50
    3) Oshkosh West                 6.50                                        
 
            Men - Junior Varsity - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Appleton North              90.16     2) Kimberly                   70.83
    3) Oshkosh West                 5