Licensed to PrimeTime Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/15/2017 01:36 PM
                      Milwaukee United Relays - 4/15/2017                      
                                Pulaski Stadium                                
                              Pulaski High School                              
                                    Results                                    
 
Girls 4x100 Meter Relay JV
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Milwaukee King  'A'                                 56.00      55.27   10   
     1) collins, courtney               2) kendrick, shanya               
     3) viverette, chaparis             4) mason, lauryn                  
  2 Universal Academy fo  'A'                                      59.61    8   
     1) Carter-Morris, Anoesti'         2) McGlothian, JaQuela            
     3) Lee, Lolita                     4) Blalock, Makayshia             
  3 Brown Deer  'A'                                   1:01.10    1:01.59    6   
     1) Jeffries, Aaliyah               2) Petitt, Faith                  
     3) Watts, Deja                     4) Webster, Samya                 
  4 Milwaukee Riverside  'A'                            56.00    1:02.26    5   
     1) Atterbury, Jessica              2) Stevenson, Kierra              
     3) Johnson, Jakari                 4) Landrum, jamari                
  5 Martin Luther  'A'                                1:01.34    1:02.84    4   
     1) Matusewic, Madeline             2) Koepke, Kelsey                 
     3) Wu, Starmie                     4) Gilroy, Kaylyn                 
 
Girls 4x200 Meter Relay JV
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Milwaukee King  'A'                               1:56.00    1:55.15   10   
     1) tellis, camari                  2) mason, lauryn                  
     3) wesolowski, bridget             4) stampley, adia                 
  2 Milwaukee Riverside  'A'                          2:00.00    2:07.35    8   
     1) Atterbury, Jessica              2) Landrum, jamari                
     3) Jeter, Niya                     4) Jordan, Zoe                    
  3 Brown Deer  'A'                                   2:08.00    2:10.11    6   
     1) Wicks, Jhaquilla                2) Greer, Mariah                  
     3) Harrington, Jalena              4) Watts, Deja                    
 
Girls 4x400 Meter Relay JV
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brown Deer  'A'                                   5:05.00    5:15.07   10   
     1) Bridgewaters, Laviauna          2) Foster, Heaven                 
     3) Wicks, Jhaquilla                4) Greer, Mariah                  
 
Girls 4x100 Meter Relay Varsity Sprints
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Milwaukee King  'A'                                 48.00      48.58   10   
     1) fowler, ameera                  2) brown, amari                   
     3) jackson, makayla                4) williams, mariah               
  2 Brown Deer  'A'                                     53.10      52.08    8   
     1) Edwards, Malena                 2) Boyd, Hannah                   
     3) McClain, Ameerah                4) Sellers, Shelby                
  3 Milwaukee Riverside  'A'                            54.60      52.14    6   
     1) Shedwick, Arianna               2) Gates, Emani                   
     3) Taylor, Anijha                  4) Hunt, Evonna                   
  4 Milwaukee Washington  'A'                           52.70      55.60    5   
     1) Coleman, Armmani                2) Hayes, Savannah                
     3) Woulard, Takiya                 4) Wallace, Princes               
  5 Milwaukee Madison Un  'A'                           55.00      58.01    4   
     1) Oldham, Kentaria                2) Johnson, Shantel               
     3) Wright, Mariah                  4) Grant, Claurise                
 
Girls 4x200 Meter Relay Varsity Sprints
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Milwaukee King  'A'                               1:44.00    1:41.56   10   
     1) brown, amari                    2) cramer, rosie                  
     3) jackson, makayla                4) peters, haley                  
  2 Milwaukee Riverside  'A'                          1:56.74    1:52.46    8   
     1) Landrum, Jalone                 2) Gates, Emani                   
     3) Thames, Tiara                   4) Hunt, Evonna                   
  3 Brown Deer  'A'                                   1:59.00    1:56.20    6   
     1) Edwards, Malena                 2) Eison, Jaida                   
     3) Webster, Samya                  4) Mietkowski, Wiktoria           
  4 Shorewood  'A'                                    1:56.00    2:00.07    5   
     1) Johnson, Jordan                 2) Opuiyo, Lundyn                 
     3) Dickman, Kate                   4) Kinnard, Ashley                
  5 Milwaukee Washington  'A'                         1:54.00    2:02.19    4   
     1) Coleman, Armmani                2) Hayes, Savannah                
     3) Lucas, Erinorya                 4) Newson, Kenshonna              
  6 Martin Luther  'A'                                1:59.00    2:03.66    3   
     1) Williams, Zakiya                2) Pryor, Daja                    
     3) Matusewic, Madeline             4) Hicks, Aleksey                 
  7 Milwaukee Madison Un  'A'                         1:59.80    2:09.17    2   
     1) Oldham, Kentaria                2) Wright, Mariah                 
     3) Grant, Claurise                 4) Johnson, Shantel               
  8 Milwaukee Ronald Rea  'A'                         2:20.00    2:14.97    1   
     1) Bradley, Monica                 2) Lentz, Hailey                  
     3) Campos, Sandra                  4) Claas, Natalie                 
 
Girls 4x400 Meter Relay Varsity Sprints
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Milwaukee King  'A'                               4:12.00    4:16.63   10   
     1) walker, kiersten                2) peters, haley                  
     3) godwin, joi                     4) jones, siarah                  
  2 Martin Luther  'A'                                4:53.00    4:44.61    8   
     1) Hoeg, Anastasia                 2) Hansen, A., Adrienne           
     3) Weber, Claire                   4) Zazueta, Bailey                
  3 Brown Deer  'A'                                   4:35.10    4:56.15    6   
     1) Robertson, Amir                 2) Longe, Kristiana               
     3) Eison, Jaida                    4) Harrington, Jalena             
 
Girls 800 Sprint Medley Varsity Sprints
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Milwaukee Riverside  'A'                          2:13.02    1:57.06   2  10   
     1) Taylor, Anijha                  2) Hunt, Evonna                   
     3) Thames, Tiara                   4) Gates, Emani                   
  2 Milwaukee King  'A'                               1:52.00    1:58.62   2   8   
     1) white, artaja                   2) fowler, ameera                 
     3) abdullah, jayla                 4) godwin, joi                    
  3 Brown Deer  'A'                                   2:04.30    1:58.98   2   6   
     1) Sellers, Shelby                 2) McClain, Ameerah               
     3) Boyd, Hannah                    4) Longe, Kristiana               
  4 Universal Academy fo  'A'                                    2:05.89   2   5   
     1) Blalock, Makayshia              2) Carter-Morris, Anoesti'        
     3) Lee, Lolita                     4) McGlothian, JaQuela            
  5 Martin Luther  'A'                                1:56.00    2:09.62   2   4   
     1) Smith, Rylee                    2) Pryor, Daja                    
     3) Williams, Zakiya                4) Weber, Claire                  
  6 Milwaukee Washington  'A'                         2:08.58    2:09.67   2   3   
     1) Coleman, Armmani                2) Hayes, Savannah                
     3) Lucas, Erinorya                 4) Newson, Kenshonna              
  7 Milwaukee Madison Un  'A'                         2:15.00    2:12.23   2   2   
     1) Oldham, Kentaria                2) Grant, Claurise                
     3) Johnson, Shantel                4) Wright, Mariah                 
  8 Milwaukee Ronald Rea  'A'                         2:15.00    2:14.43   2   1   
     1) Claas, Natalie                  2) Lentz, Hailey                  
     3) Bradley, Monica                 4) Jimenez, Maryann               
 
Girls 1600 Meter Run Relay Varsity Distance
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Keane, Lily                  Shorewood            5:45.00    6:01.98    2.50
  2 Reinhoffer, Ava              Shorewood            6:10.00    6:07.48    2.50
  3 gunderson, celeste           Milwaukee Ki         6:20.00    6:19.11    2   
  4 carroll, julianna            Milwaukee Ki         6:20.00    6:21.43    2   
  5 Anshus, Lydia                Shorewood            6:10.00    6:21.55    2.50
  6 froh, margaret               Milwaukee Ki         5:49.00    6:27.13    2   
  7 sankovitz, nora              Milwaukee Ki         6:20.00    6:28.41    2   
  8 Yanoff, Gillie               Shorewood            6:35.00    6:43.63    2.50
  9 Miller, Samantha             Milwaukee Ro                    7:03.38    1.50
 10 Luong, Ai                    Milwaukee Ro                    7:03.77    1.50
 11 Torres-Montanez, Lidyani     Milwaukee Ro                    7:40.45    1.50
 12 Anguiano, Ariana             Milwaukee Ro                    8:09.67    1.50
 
Girls 4x800 Meter Relay Varsity Distance
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Shorewood  'A'                                   11:08.00   11:16.90   10   
     1) Kinnard, Ashley                 2) Maierle, Greta                 
     3) Gandrud, Abby                   4) Reinhoffer, Ava                
  2 Martin Luther  'A'                               12:06.00   11:44.88    8   
     1) Rohleder, Jessica               2) Barry, Cassandra               
     3) Wilcox, Danielle                4) Osell, Rachel                  
  3 Milwaukee King  'A'                              11:40.00   12:17.66    6   
     1) elka, zoe                       2) kennedy, raven                 
     3) bree, mallory                   4) froh, margaret                 
  4 Milwaukee Riverside  'A'                         14:00.38   12:46.05    5   
     1) Conway, Aleeya                  2) Aponte, Kayla                  
     3) Conway, Imari                   4) Smith, Ahveon                  
  5 Milwaukee Ronald Rea  'A'                                   13:48.97    4   
     1) Rojano, Raquel                  2) Unholz, Emma                   
     3) Szocik, Eva                     4) Krug, Grace                    
 
Girls Distance Medley Varsity Distance
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Shorewood  'A'                                   13:38.00   14:47.31   10   
     1) Anshus, Lydia                   2) Maierle, Greta                 
     3) Kinnard, Ashley                 4) Keane, Lily                    
  2 Milwaukee King  'A'                              15:25.00   15:34.05    8   
     1) bree, mallory                   2) sankovitz, nora                
     3) kennedy, raven                  4) froh, margaret                 
  3 Brown Deer  'A'                                  15:58.10   16:01.63    6   
     1) Longe, Kristiana                2) Robertson, Amir                
     3) Mietkowski, Wiktoria            4) Kolb, Emily                    
  4 Milwaukee Ronald Rea  'A'                                   16:02.46    5   
     1) Pellot, Iliana                  2) Jimenez, Maryann               
     3) Campos, Sandra                  4) Flores, Lucia                  
  5 Martin Luther  'A'                               15:01.00   16:10.90    4   
     1) Osell, Rachel                   2) Wilcox, Danielle               
     3) Barry, Cassandra                4) Rohleder, Jessica              
  6 Milwaukee Riverside  'A'                         17:30.07   16:54.45    3   
     1) Gillie, Jamarea                 2) Smith, Ahveon                  
     3) Conway, Imari                   4) Conway, Aleeya                 
 
Girls 100 Meter Hurdles Relay Varsity Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 jones, siarah                Milwaukee Ki           15.00      15.26   2   3.33
  2 pleas-carnie, akili          Milwaukee Ki           17.00      17.00   2   3.33
  3 Hoeg, Anastasia              Martin Luthe           17.94      17.36   2   2.66
  4 Hansen, A., Adrienne         Martin Luthe           18.51      18.38   2   2.66
  5 Williams, Alicia             Milwaukee Ri           20.00      19.53   1   2   
  6 Jordan, Zoe                  Milwaukee Ri           20.00      19.77   1   2   
  7 Koepke, Kelsey               Martin Luthe           21.60      19.79   1   2.66
  8 stampley, adia               Milwaukee Ki                      20.13   1   3.33
  9 Gutter, Aryanna              Milwaukee Ri                      22.49   1   2   
 10 Kirn, Dalin                  Shorewood              20.10      22.71   1 
 
Girls 300 Meter Hurdles Relay Varsity Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 jones, siarah                Milwaukee Ki           45.00      49.01   2   3.33
  2 pleas-carnie, akili          Milwaukee Ki           48.00      50.20   2   3.33
  3 Hansen, A., Adrienne         Martin Luthe           49.78      53.63   2   2.66
  4 Jordan, Zoe                  Milwaukee Ri           52.64      53.77   2   2   
  5 Hoeg, Anastasia              Martin Luthe           51.42      55.77   2   2.66
  6 Smith, Rylee                 Martin Luthe           54.03      56.92   2   2.66
  7 Williams, Alicia             Milwaukee Ri           54.92      57.10   2   2   
  8 wesolowski, bridget          Milwaukee Ki                      59.08   1   3.33
  9 Gutter, Aryanna              Milwaukee Ri                    1:08.06   1   2   
 10 Kirn, Dalin                  Shorewood            1:01.40    1:10.33   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay JV
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brown Deer  'A'                                     48.90      50.40   10   
     1) Gayle, Jeremiah                 2) Swift, Jaden                   
     3) Goudy Jr, Vincent               4) Marshall, Joe                  
  2 Shorewood  'A'                                      50.50      50.71    8   
     1) Poe, Michael                    2) Reed, Dylan                    
     3) Hanaway, Jack                   4) McDowell, Zoe                  
  3 Milwaukee Riverside  'A'                            52.95      54.70    6   
     1) Moore, Latrell                  2) Church, Donovan                
     3) Telford, Garett                 4) Coleman, Derek                 
 
Boys 4x200 Meter Relay JV
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Shorewood  'A'                                    1:55.00    1:42.86   10   
     1) McDowell, Zoe                   2) Reed, Dylan                    
     3) Poe, Michael                    4) Hanaway, Jack                  
  2 Brown Deer  'A'                                   1:46.00    1:46.28    8   
     1) Davis, Thomas                   2) Ealy, Terry                    
     3) Parish, Matt                    4) Schoenbeck, Elijah             
 -- Milwaukee Riverside  'A'                          1:41.80         DQ  
     1) james, richard                  2) dalton, dequan                 
     3) Clark, jahari                   4) White, Corey                   
 
Boys 4x400 Meter Relay JV
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Milwaukee Riverside  'A'                          4:02.88    4:00.39   10   
     1) james, richard                  2) White, Corey                   
     3) Newell, Aaron                   4) Coleman, Derek                 
  2 Milwaukee Madison Un  'A'                                    4:15.48    8   
     1) Nance, Joshua                   2) Marion, Jaelen                 
     3) Johnson, Irin                   4) Lewis, Mondreal                
 
Boys 4x100 Meter Relay Varsity Sprints
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Milwaukee Riverside  'A'                            45.41      44.91   10   
     1) Coleman, Demarcus               2) Hayes, Travis                  
     3) sykes, christopher              4) Moua-Brown, Marquis            
  2 Milwaukee Washington  'A'                           45.50      45.55    8   
     1) Johnson, Elijah                 2) Flinn, Nicholas                
     3) Ingram, Winston                 4) Brooks, Keiman                 
  3 Brown Deer  'A'                                     45.50      45.92    6   
     1) Halsell, Darice                 2) McClain, Ahmad                 
     3) Walker, Dameco                  4) Kelly, Thomas                  
  4 Martin Luther  'A'                                  47.94      47.49    5   
     1) Maddarom, Jacob                 2) Lee, Brody                     
     3) Anguiano, Pedro                 4) Garrett, Darios                
  5 Milwaukee Madison Un  'A'                           46.50      49.35    4   
     1) Johnson, Jaylin                 2) Garner, Tramonta               
     3) Slater, Steven                  4) Wright, Cameran                
 
Boys 4x200 Meter Relay Varsity Sprints
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brown Deer  'A'                                   1:34.50    1:35.92   10   
     1) Halsell, Darice                 2) McClain, Ahmad                 
     3) Freuler, Eric                   4) Kelly, Thomas                  
  2 Milwaukee Riverside  'A'                          1:36.25    1:36.12    8   
     1) Coleman, Demarcus               2) Hayes, Travis                  
     3) Edwards, Phillip                4) Walker, William                
  3 Shorewood  'A'                                    1:36.00    1:36.30    6   
     1) Melton, Josh                    2) Carigan, Charles               
     3) McGinnis, Anthony               4) Rodrguiz, Julian               
  4 Milwaukee Washington  'A'                         1:36.30    1:37.48    5   
     1) Flinn, Nicholas                 2) Johnson, Elijah                
     3) Ingram, Winston                 4) Brooks, Keiman                 
  5 Milwaukee Madison Un  'A'                         1:47.00    1:44.34    4   
     1) Johnson, Jaylin                 2) Wright, Cameran                
     3) Nance, Joshua                   4) Garner, Tramonta               
  6 Milwaukee Ronald Rea  'A'                                    1:44.91    3   
     1) Wells, Isaac                    2) Wall, Elijah                   
     3) Kukla, William                  4) Zamiatowski, Isaaih            
 
Boys 4x400 Meter Relay Varsity Sprints
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Milwaukee Riverside  'A'                          3:45.90    3:32.24   10   
     1) White, Jacoby                   2) Walker, William                
     3) Sykes, Christpher               4) Johnson, Aaron                 
  2 Shorewood  'A'                                    3:45.00    3:37.71    8   
     1) Melton, Josh                    2) Rodrguiz, Julian               
     3) Carigan, Charles                4) Salude, Gabe                   
  3 Milwaukee King  'A'                               3:55.00    3:53.43    6   
     1) Fields, Ryan                    2) Sesini, Giancarlo              
     3) Gordon, Nick                    4) Diaz, Kevin                    
  4 Brown Deer  'A'                                              4:08.97    5   
  5 Milwaukee Ronald Rea  'A'                         4:15.00    4:13.60    4   
     1) Wells, Isaac                    2) Miralrio, Owen                 
     3) Zamiatowski, Isaaih             4) Kukla, William                 
  6 Milwaukee Washington  'A'                         4:12.65    4:16.14    3   
     1) McDowell, Seneere               2) Brooks, Keiman                 
     3) Williams, Shawn                 4) Ingram, Winston                
 
Boys 800 Sprint Medley Varsity Sprints
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Milwaukee Riverside  'A'                          1:34.19    1:37.91   10   
     1) White, Jacoby                   2) Hayes, Travis                  
     3) sykes, christopher              4) Johnson, Aaron                 
  2 Martin Luther  'A'                                1:45.00    1:45.13    8   
     1) Lee, Brody                      2) Anguiano, Pedro                
     3) Liu, Marshall                   4) Sha, Adam                      
  3 Milwaukee Washington  'A'                         1:45.17    1:46.83    6   
     1) Johnson, Elijah                 2) Balentine, Quintin             
     3) Picket, Jaylon                  4) Williams, Shawn                
  4 Milwaukee Ronald Rea  'A'                         1:52.00    1:51.15    5   
     1) Thomas, Isaac                   2) Kleppin, Vance                 
     3) Miralrio, Owen                  4) Kukla, William                 
  5 Milwaukee Madison Un  'A'                         1:50.00    1:54.94    4   
     1) Johnson, Jaylin                 2) Slater, Steven                 
     3) Garner, Tramonta                4) Nance, Joshua                  
  6 Brown Deer  'A'                                              1:55.79    3   
     1) Wilkes, Josh                    2) Goudy Jr, Vincent              
     3) Walker, Dameco                  4) Halmar, Yoshi                  
 
Boys 1600 Meter Run Relay Varsity Distance
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Baumann, Cole                Shorewood            4:45.00    4:56.33    2.50
  2 Oechler, Ray                 Shorewood            5:05.00    4:57.27    2.50
  3 Vuyk, Will                   Shorewood            5:15.00    5:03.73    2.50
  4 Bender, Joseph               Martin Luthe         5:04.00    5:04.42    1.50
  5 Uhlig, Austin                Martin Luthe         5:24.00    5:09.76    1.50
  6 Cordero, Marco               Milwaukee Ro         5:28.00    5:10.68    1.25
  7 Bronson, Graham              Milwaukee Ki         5:10.00    5:13.24    2   
  8 Saddler, Desharr             Milwaukee Ki         5:10.00    5:13.73    2   
  9 Tsuchiyama, Jaron            Shorewood            5:20.00    5:17.51    2.50
 10 Pleier, Ellery               Milwaukee Ki         5:10.00    5:18.84    2   
 11 Dright, Jayron               Milwaukee Ki         5:10.00    5:25.09    2   
 12 Sievert, Jacob               Martin Luthe         5:47.00    5:25.59    1.50
 13 Ramos Jr., Alfredo           Milwaukee Ro                    5:30.34    1.25
 14 Hauglie, James               Milwaukee Ro                    5:44.26    1.25
 15 Sanfelippo, Nicholas         Milwaukee Ro                    5:55.91    1.25
 16 Melching, Brian              Martin Luthe         6:15.00    6:01.71    1.50
 
Boys 4x800 Meter Relay Varsity Distance
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Milwaukee King  'A'                               8:38.00    8:33.33   10   
     1) Thornton, Corey                 2) White, Julian                  
     3) Ketchman, Louis                 4) Ahmad, Najee                   
  2 Shorewood  'A'                                    8:50.00    9:17.60    8   
     1) Baumann, Cole                   2) Kuhlmann, Henry                
     3) Rich, Max                       4) Geitzen, Kai                   
  3 Milwaukee Riverside  'A'                         10:41.97   10:06.60    6   
     1) Aponte, Leonardo                2) Edwards, Phillip               
     3) Jasper, Julian                  4) Hernandez, Jesus               
  4 Martin Luther  'A'                                9:37.00   11:07.48    5   
     1) Kaboskey, Alex                  2) Hengst, Anthony                
     3) Melching, Brian                 4) Cuevas, Miguel                 
 
Boys Distance Medley Varsity Distance
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Milwaukee King  'A'                              11:15.00   11:39.26   10   
     1) Ahmad, Najee                    2) Fields, Ryan                   
     3) White, Julian                   4) Thornton, Corey                
  2 Shorewood  'A'                                   20:55.00   12:31.35    8   
     1) Baumann, Cole                   2) Kuhlmann, Henry                
     3) Geitzen, Kai                    4) Oechler, Ray                   
  3 Martin Luther  'A'                               13:19.00   13:24.47    6   
     1) Cuevas, Miguel                  2) Kaboskey, Alex                 
     3) Sievert, Jacob                  4) Bender, Joseph                 
  4 Milwaukee Ronald Rea  'A'                                   13:33.56    5   
     1) Sanfelippo, Nicholas            2) Hauglie, James                 
     3) Cordero, Marco                  4) Brown, Nathan                  
  5 Milwaukee Riverside  'A'                         13:59.53   13:52.70    4   
     1) Hernandez, Jesus                2) Edwards, Phillip               
     3) Jasper, Julian                  4) clark, cartier                 
 
Boys 110 Meter Hurdles Relay Varsity Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 McGinnis, Anthony            Shorewood              16.50      16.56   2   3.33
  2 Rich, Max                    Shorewood              17.10      17.72   2   3.33
  3 Aponte, Leonardo             Milwaukee Ri           17.04      19.05   2   2.66
  4 Noble-Machery, Erik          Shorewood              17.50      19.64   2   3.33
  5 Zamiatowski, Isaaih          Milwaukee Ro           20.58      21.07   1 
  6 Newell, Aaron                Milwaukee Ri                      21.30   1   2.66
  7 Hengst, Anthony              Martin Luthe           48.99      22.68   1   2   
  8 Coleman, Derek               Milwaukee Ri           10.42      22.72   2   2.66
  9 Uhlig, Austin                Martin Luthe           22.94      22.87   1   2   
 10 Maxwell, Alexander           Martin Luthe           23.04      23.13   1   2   
 
Boys 300 Meter Hurdles Relay Varsity Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Aponte, Leonardo             Milwaukee Ri           42.29      44.91   2   2.66
  2 McGinnis, Anthony            Shorewood              45.00      44.95   2   3.33
  3 Rich, Max                    Shorewood              46.10      46.17   2   3.33
  3 Moua-Brown, Marquis          Milwaukee Ri           47.41      46.17   2   2.66
  5 Noble-Machery, Erik          Shorewood              47.00      46.75   2   3.33
  6 Newell, Aaron                Milwaukee Ri                      52.20   1   2.66
  7 Uhlig, Austin                Martin Luthe           49.41      52.21   1   2   
  8 Hengst, Anthony              Martin Luthe           48.99      53.34   1   2   
  9 Maxwell, Alexander           Martin Luthe                      59.03   1   2   
 
               Women - Sprints - Team Rankings - 4 Events Scored
===============================================================================
    1) Milwaukee King              38        2) Brown Deer                 26   
    3) Milwaukee Riverside         24        4) Martin Luther              15   
    5) Milwaukee Washington        12        6) Milwaukee Madison Un        8   
    7) Universal Academy fo         5        7) Shorewood                   5   
    9) Milwaukee Ronald Rea         2                                           
 
              Women - Distance - Team Rankings - 3 Events Scored
===============================================================================
    1) Shorewood                   30        2) Milwaukee King             22   
    3) Milwaukee Ronald Rea        15        4) Martin Luther              12   
    5) Milwaukee Riverside          8        6) Brown Deer                  6   
 
               Women - Hurdles - Team Rankings - 2 Events Scored
===============================================================================
    1) Milwaukee King              20        2) Martin Luther              16   
    3) Milwaukee Riverside         12                                           
 
                Men - Sprints - Team Rankings - 4 Events Scored
===============================================================================
    1) Milwaukee Riverside         38        2) Brown Deer                 24   
    3) Milwaukee Washington        22        4) Shorewood                  14   
    5) Martin Luther               13        6) Milwaukee Ronald Rea       12   
    6) Milwaukee Madison Un        12        8) Milwaukee King              6   
 
                Men - Distance - Team Rankings - 3 Events Scored
===============================================================================
    1) Milwaukee King              28        2) Shorewood                  26   
    3) Martin Luther               17        4) Milwaukee Ronald Rea       10   
    4) Milwaukee Riverside         10                                           
 
                Men - Hurdles - Team Rankings - 2 Events Scored
===============================================================================
    1) Shorewood                   20        2) Milwaukee Riverside        16   
    3) Martin Luther               12