Licensed to Bay Port High School        HY-TEK's Meet Manager 4/6/2017 06:52 PM
                       Bay Port Invitational - 4/6/2017                        
                             Bay Port High School                              
                                    Results                                    
 
Event 3  Girls 55 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Cisar, Bailey             JR Bay Port                7.49       7.85q  2 
  2 Kornaus, Gianna           FR Pulaski                 9.00       7.86q  2 
  3 Zellner, Grace            JR Notre Dame A            8.00       7.98q  2 
  4 Kleeman, Teagan           SO Bay Port                7.82       8.16q  1 
  5 Lipsey, Kayla             FR Pulaski                 9.20       8.20q  1 
  6 Odberg, Bryn              JR Bay Port                           8.25q  2 
  7 Rose, Ellie               FR Notre Dame A            8.40       8.38   1 
  8 Ziefle, Katie             SO Notre Dame A            8.80       8.85   2 
  9 Servais, Kelsey           FR Green Bay We            8.57       9.15   1 
 10 Castlunger, Katharina     SR Green Bay We                       9.24   1 
 
Event 4  Boys 55 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
  1 Lollis, Riquel            SR Bay Port                6.70       6.81q  2 
  2 Lom, Logan                JR Pulaski                 6.80       7.19q  1 
  3 Khang, Damon              JR Green Bay We            7.21       7.33q  2 
  4 Pagel, Tristan            SO Bay Port                7.10       7.34q  1 
  5 Barthke, Martin           JR Green Bay We            6.96       7.36q  1 
  6 Boyden, Seth              JR Pulaski                 7.00       7.46q  2 
  7 Adam, Connor              JR Notre Dame A            7.20       7.51   2 
  8 Limoni, Brandon           SO Notre Dame A            7.50       7.55   1 
  9 Miller, Owen              SO Bay Port                7.10       7.63   1 
 10 Scolare, David            FR Notre Dame A            7.40       7.75   1 
 
Event 1  Girls 55 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
  1 Bronkhorst, Janelle       JR Pulaski                 9.50       9.41q  1 
  2 Arbour, Taylor            SR Bay Port                9.37       9.54q  2 
  3 Biebel, Madison           SR Bay Port                9.41       9.58q  1 
  4 Sliwinski, Sasha          SO Bay Port               10.00      10.11q  2 
  5 Krueger, Karlee           SO Pulaski                10.00      10.20q  2 
  6 Cribben, Emily            FR Notre Dame A           11.20      10.77q  1 
  7 Socha, Alex               SR Notre Dame A           11.00      36.93   1 
 
Event 2  Boys 55 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
  1 Tinch, Cordell            JR Bay Port                7.90       7.91q  2 
  2 Lemens, Jon               SR Notre Dame A            8.40       8.77q  1 
  3 Markland, Nick            JR Notre Dame A            8.70       9.03q  2 
  4 McCormick, Drew           SR Pulaski                 7.90       9.11q  1 
  5 Cribben, Devin            SR Notre Dame A            9.00       9.38q  1 
 
Event 5  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Bay Port                                         10:27.00   10:25.43    8   
     1) Re, Madeline SR                 2) Huben, Savannah JR             
     3) Hoffman, Jenna JR               4) Jarvey, Courtney SR            
  2 Pulaski                                          10:32.00   10:25.61    6   
     1) Linzmeier, Annika JR            2) Wacholz, Caitlyn FR            
     3) Kane, Lauren JR                 4) Gilson, Chelsey SO             
  3 Notre Dame Academy                               10:53.00   10:58.67    4   
     1) Noble, Carly SR                 2) Zingler-Hoslet, Bella FR       
     3) Ledvina, Courtney SO            4) Laskowski, Ashley JR           
 
Event 6  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bay Port                                          8:55.00    8:58.49    8   
     1) Thieme, Kyle JR                 2) Cohorst, Cole SR               
     3) Coury-Ortiz, Lucas SR           4) Deviley, Reginald SR           
  2 Notre Dame Academy                                8:52.00    9:19.83    6   
     1) Ehlinger, Johnny SO             2) Letter, David JR               
     3) Roach, Will SR                  4) Sauter, Charlie SO             
  3 Pulaski                                           9:32.00    9:35.00    4   
     1) Bruckert, Ben SR                2) Goukouni, Brahim SO            
     3) Walker, Jack FR                 4) Warax, Travis SR               
 
Event 2  Boys 55 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
  1 Tinch, Cordell            JR Bay Port                7.91       7.91    8   
  2 McCormick, Drew           SR Pulaski                 9.11       8.52    6   
  3 Lemens, Jon               SR Notre Dame A            8.77       8.73    4   
  4 Markland, Nick            JR Notre Dame A            9.03       8.80    2   
  5 Cribben, Devin            SR Notre Dame A            9.38       9.48    1   
 
Event 1  Girls 55 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
  1 Biebel, Madison           SR Bay Port                9.58       9.32    8   
  2 Arbour, Taylor            SR Bay Port                9.54       9.50    6   
  3 Krueger, Karlee           SO Pulaski                10.20      10.16    4   
  4 Sliwinski, Sasha          SO Bay Port               10.11      10.33    2   
  5 Cribben, Emily            FR Notre Dame A           10.77      10.93    1   
 -- Bronkhorst, Janelle       JR Pulaski                 9.41         DQ  
 
Event 3  Girls 55 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
  1 Kornaus, Gianna           FR Pulaski                 7.86       7.86    8   
  2 Zellner, Grace            JR Notre Dame A            7.98       7.99    6   
  3 Cisar, Bailey             JR Bay Port                7.85       7.99    4   
  4 Kleeman, Teagan           SO Bay Port                8.16       8.03    2   
  5 Lipsey, Kayla             FR Pulaski                 8.20       8.21    1   
  6 Odberg, Bryn              JR Bay Port                8.25       8.23  
 
Event 4  Boys 55 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School               Prelims     Finals  Points
================================================================================
  1 Lollis, Riquel            SR Bay Port                6.81       6.83    8   
  2 Lom, Logan                JR Pulaski                 7.19       7.16    6   
  3 Khang, Damon              JR Green Bay We            7.33       7.27    4   
  4 Barthke, Martin           JR Green Bay We            7.36       7.32    2   
  5 Pagel, Tristan            SO Bay Port                7.34       7.39    1   
  6 Boyden, Seth              JR Pulaski                 7.46       7.48  
 
Event 7  Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stumpf, Kate              JR Notre Dame A         5:56.00    6:11.55    8   
  2 Hoffman, Rachel           SO Bay Port             6:12.00    6:13.42    6   
  3 Mathias, Emily            FR Green Bay We         7:31.90    7:31.00    4   
  4 Badillo Beyer, Hannah     FR Green Bay We         7:44.08    7:35.99    2   
 
Event 8  Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Colleran, Jack            JR Notre Dame A         4:46.00    4:50.98    8   
  2 Key, Nicholas             JR Bay Port             4:55.00    4:55.95    6   
  3 Ernst, Hans               JR Notre Dame A         4:56.00    5:02.60    4   
  4 Abfall, Drew              SO Bay Port             4:55.00    5:22.55    2   
  5 Brooks, Nicolas           JR Green Bay We        11:50.00    5:35.41    1   
  6 Cortes, Luis              JR Green Bay We        12:00.00    6:04.93  
 
Event 9  Girls 4x240 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bay Port                                          2:26.00    2:26.01    8   
     1) Odberg, Bryn JR                 2) Arbour, Taylor SR              
     3) Biebel, Madison SR              4) Gosz, Tressa FR                
  2 Notre Dame Academy                                2:30.00    2:29.58    6   
     1) Zellner, Grace JR               2) Lemens, Ashley FR              
     3) Vande Corput, Ava SO            4) Walch, Katherine FR            
  3 Pulaski                                                      2:29.85    4   
     1) Krueger, Karlee SO              2) Bronkhorst, Janelle JR         
     3) Stirk, Molly FR                 4) Wacholz, Caitlyn FR            
  4 Green Bay West                                               2:50.79    2   
     1) Steber, Madeleine JR            2) Castlunger, Katharina SR       
     3) Servais, Kelsey FR              4) Bartsch, Darya JR              
 
Event 10  Boys 4x240 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bay Port                                          2:04.00    2:01.85    8   
     1) Lollis, Riquel SR               2) Giese, Benjamin JR             
     3) McGlachlin, Duncan SR           4) Maternoski, Craig SR           
  2 Green Bay West                                    2:09.00    2:08.71    6   
     1) Khang, Damon JR                 2) Barthke, Martin JR             
     3) Dudley, Brandon JR              4) Franklin, Kevin SR             
  3 Notre Dame Academy                                2:10.00    2:11.00    4   
     1) Gunville, Drew SO               2) Drake, Jack SR                 
     3) Adam, Connor JR                 4) Carlson, Matthew SR            
  4 Pulaski                                                      2:15.68    2   
     1) Armstrong, Eli SO               2) McGrath, Jacob JR              
     3) Passerell, Nathan JR            4) Boyden, Seth JR                
 
Event 11  Girls 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ehlinger, Maria           SR Notre Dame A         1:02.00    1:07.13    8   
  2 Tousey, Taylor            SO Pulaski              1:09.00    1:11.06    6   
  3 Carlson, Anya             SR Notre Dame A         1:09.00    1:15.58    4   
  4 Bartsch, Darya            JR Green Bay We                    1:20.70    2   
 
Event 12  Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Graf, Dustin              JR Pulaski                54.00      55.87   2   8   
  2 Rose, Jacob               SR Notre Dame A           56.00      55.99   2   6   
  3 Hendricks, Tanner         JR Bay Port               56.50      56.30   2   4   
  4 Broulire, Alex            FR Notre Dame A           57.00      56.75   2   2   
  5 Olp, Preston              JR Pulaski                56.00      57.38   2   1   
  6 Van Pietersom, Spencer    JR Bay Port               57.50      58.83   1 
  7 Mooren, Garrett           JR Bay Port               57.50      58.93   1 
  8 Tanke, Joe                JR Pulaski              1:00.00    1:02.43   1 
 
Event 13  Girls 4x160 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pulaski                                                      1:32.79    8   
     1) Kornaus, Gianna FR              2) Binkowski, Leighann FR         
     3) Stirk, Molly FR                 4) Lipsey, Kayla FR               
  2 Bay Port                                          1:32.89    1:33.33    6   
     1) Odberg, Bryn JR                 2) Dzekute, Courtney SO           
     3) Kleeman, Teagan SO              4) Gosz, Tressa FR                
  3 Notre Dame Academy                                1:35.00    1:39.22    4   
     1) Vande Corput, Ava SO            2) Lemens, Ashley FR              
     3) De Boer, Rebecca JR             4) Ziefle, Katie SO               
 
Event 14  Boys 4x160 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bay Port                                          1:18.70    1:19.51    8   
     1) Lollis, Riquel SR               2) Giese, Benjamin JR             
     3) McGlachlin, Duncan SR           4) Maternoski, Craig SR           
  2 Pulaski                                                      1:22.68    6   
     1) Armstrong, Eli SO               2) Ebelt, Josh FR                 
     3) Frank, Will FR                  4) Egnarski, Brock FR             
  3 Green Bay West                                    1:24.00    1:22.79    4   
     1) Khang, Damon JR                 2) Barthke, Martin JR             
     3) Franklin, Kevin SR              4) King, Anthony SR               
  4 Notre Dame Academy                                1:22.00    1:25.52    2   
     1) Adam, Connor JR                 2) Limoni, Brandon SO             
     3) Scolare, David FR               4) Nimmer, Cayden FR              
 
Event 15  Girls 200 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Arbour, Taylor            SR Bay Port               33.10      32.45   2   8   
  2 Biebel, Madison           SR Bay Port               32.90      33.34   2   6   
  3 Biebel, Mya               SO Bay Port               34.70      34.50   2   4   
  4 Steber, Madeleine         JR Green Bay We           34.82      34.82   1   2   
  5 Cribben, Emily            FR Notre Dame A           39.00      35.26   1   1   
 
Event 16  Boys 200 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Murphy, Owen              SR Bay Port               29.20      28.61   2   8   
  2 Lemens, Jon               SR Notre Dame A           29.00      29.83   2   6   
  3 Markland, Nick            JR Notre Dame A           30.00      31.26   2   4   
  4 Cribben, Devin            SR Notre Dame A           31.00      31.89   1   2   
  5 Olivarez, Elijah          JR Green Bay We           32.20      33.26   1   1   
 
Event 17  Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Linzmeier, Annika         JR Pulaski              2:32.00    2:38.94    8   
  2 Thibert, Sophia           JR Bay Port             2:31.00    2:39.45    6   
  3 Hoffman, Jenna            JR Bay Port             2:40.00    2:39.54    4   
  4 Zingler-Hoslet, Bella     FR Notre Dame A         2:58.00    2:39.77    2   
  5 Bruss, Tea                SO Bay Port             2:51.00    2:47.41    1   
  6 Ledvina, Courtney         SO Notre Dame A         2:42.00    2:54.14  
  7 Alonso, Diana             FR Pulaski              2:58.00    2:59.18  
  8 Gonzalez, Alexis          SO Green Bay We         3:19.10    3:01.29  
 
Event 18  Boys 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thieme, Kyle              JR Bay Port             2:10.00    2:10.57    8   
  2 Roach, Will               SR Notre Dame A                    2:10.77    6   
  3 McKean, Alex              JR Notre Dame A         2:16.00    2:16.23    4   
  4 Bruckert, Ben             SR Pulaski              2:19.94    2:20.14    2   
  5 Cohorst, Cole             SR Bay Port             2:12.00    2:22.36    1   
  6 DuPont, Gavin             SR Bay Port             2:22.00    2:23.14  
  7 Goukouni, Brahim          SO Pulaski              2:20.00    2:23.36  
  8 Walker, Jack              FR Pulaski              2:22.00    2:27.75  
 
Event 19  Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Kornaus, Gianna           FR Pulaski                28.90      28.97   3   8   
  2 Zellner, Grace            JR Notre Dame A           29.00      30.05   3   6   
  3 Lipsey, Kayla             FR Pulaski                29.40      31.28   3   4   
  4 Lemens, Ashley            FR Notre Dame A           31.00      33.21   2   2   
  5 Castlunger, Katharina     SR Green Bay We                      34.57   1   1   
  6 Servais, Kelsey           FR Green Bay We           35.87      35.01   1 
  7 De Boer, Rebecca          JR Notre Dame A           33.00      35.02   2 
 
Event 20  Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Smith, Zachary            SR Bay Port               24.50      24.62   3   8   
  2 Egnarski, Brock           FR Pulaski                24.50      25.18   3   6   
  3 McGlachlin, Duncan        SR Bay Port               25.90      25.89   2   4   
  4 Gunville, Drew            SO Notre Dame A           26.00      26.11   2   2   
  5 Lom, Logan                JR Pulaski                24.90      26.44   3   1   
  6 Drake, Jack               SR Notre Dame A           26.20      26.52   2 
  7 Callesen, Cooper          SO Bay Port               26.70      26.59   1 
  8 Limoni, Brandon           SO Notre Dame A           28.00      26.72   1 
  9 Dudley, Brandon           JR Green Bay We           26.80      26.79   1 
 10 Ebelt, Josh               FR Pulaski                25.00      26.80   3 
 
Event 21  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pulaski                                           4:23.00    4:30.19    8   
     1) Kane, Lauren JR                 2) Tousey, Taylor SO              
     3) Gilson, Chelsey SO              4) Wacholz, Caitlyn FR            
  2 Notre Dame Academy                                4:30.00    4:34.26    6   
     1) Noble, Carly SR                 2) Walch, Katherine FR            
     3) Laskowski, Ashley JR            4) Ehlinger, Maria SR             
  3 Bay Port                                          4:44.00    4:39.41    4   
     1) Biebel, Mya SO                  2) Jarvey, Courtney SR            
     3) Kleeman, Teagan SO              4) Dzekute, Courtney SO           
  4 Green Bay West                                    4:58.52    5:23.11    2   
     1) Fisher, Maya JR                 2) Steber, Madeleine JR           
     3) Bartsch, Darya JR               4) Gonzalez, Alexis SO            
 
Event 22  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pulaski                                           3:49.00    3:50.70    8   
     1) McCormick, Drew SR              2) Kane, Michael SR               
     3) Warax, Travis SR                4) Frank, Will FR                 
  2 Bay Port                                          3:45.00    3:52.61    6   
     1) Buth, Trevor JR                 2) Hendricks, Tanner JR           
     3) Mooren, Garrett JR              4) Van Pietersom, Spencer JR      
  3 Notre Dame Academy                                3:45.00    3:53.26    4   
     1) Ehlinger, Johnny SO             2) Nimmer, Cayden FR              
     3) Broulire, Alex FR               4) Rose, Jacob SR                 
  4 Green Bay West                                    4:03.00    4:35.79    2   
     1) Charniak, Austin SR             2) Lor, Meng FR                   
     3) Brooks, Nicolas JR              4) Prewitt, Cameron SO            
 
Event 23  Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Simmons, Jaddan           FR Green Bay So         4-10.00    5-02.00    8   
  2 Jackson, Jazzy            FR Green Bay So         5-02.00    5-00.00    6   
  3 Bergelin, Brittany        SR Green Bay So         4-10.00    5-00.00    4   
  4 Reitz, Hana               FR Notre Dame A                    4-10.00    2   
  5 Rose, Ellie               FR Notre Dame A                    4-10.00    1   
  6 Walgurski, Sidni          SO Bay Port             4-09.00    4-08.00  
  6 Weslow, Hannah            JR Bay Port             4-05.00    4-08.00  
  8 Arbour, Taylor            SR Bay Port             4-06.00    4-04.00  
  8 Ledvina, Courtney         SO Notre Dame A                    4-04.00  
 
Event 24  Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tinch, Cordell            JR Bay Port             6-04.00    6-09.00    8   
  2 Charniak, Austin          SR Green Bay We         5-08.00    5-10.00    6   
  3 LaMue, Lucas              JR Bay Port             5-08.00    5-10.00    4   
  4 Lom, Logan                JR Pulaski              5-07.00    5-04.00    2   
  5 Carter, Zane              JR Green Bay We         5-04.00    5-04.00    1   
 
Event 25  Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mabry, Olivia             JR Bay Port            11-09.00   11-06.00    8   
  2 Schumacher, Lily          JR Notre Dame A         7-00.00    8-00.00    6   
  3 Jankowski, Trinity        SO Notre Dame A                    6-06.00    4   
 
Event 26  Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Murphy, Owen              SR Bay Port            13-03.00   12-06.00    8   
  2 Desotell, Barrett         SR Notre Dame A                   11-00.00    6   
  3 Carlson, Matthew          SR Notre Dame A                   10-00.00    4   
  4 Bell, Connor              JR Notre Dame A                   10-00.00    2   
  5 Riebe, Bennett            JR Bay Port            10-00.00    9-06.00    1   
  6 Olivarez, Elijah          JR Green Bay We         8-00.00    8-00.00  
 
Event 27  Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mabry, Olivia             JR Bay Port            15-10.00   15-09.00    8   
  2 Biebel, Madison           SR Bay Port            15-01.00   15-02.00    6   
  3 Zellner, Grace            JR Notre Dame A        14-10.00   14-09.50    4   
  4 Zinkel, Tyra              SR Green Bay So        15-09.00   14-07.50    2   
  5 Kabat, Lily               SO Notre Dame A        14-09.00   14-07.00    1   
  6 Jordan, Elyza             JR Green Bay So        14-05.00   14-06.50  
  7 Lee, Meagan               FR Bay Port            13-05.00   14-02.50  
  7 Renard, Kayla             JR Green Bay So        13-08.00   14-02.50  
  9 Ziefle, Katie             SO Notre Dame A        14-00.00   13-02.50  
 
Event 28  Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Keener, Kaleb             JR Green Bay So        19-08.00   19-05.50    8   
  2 Vang, Bobby               JR Green Bay So        19-11.00   18-09.50    6   
  3 Krause, Isaac             JR Bay Port            18-06.00   18-08.00    4   
  4 Kane, Michael             SR Pulaski             18-04.00   18-06.00    2   
  5 Khang, Damon              JR Green Bay We                   18-02.00    1   
  6 Miller, Owen              SO Bay Port            18-00.00   17-11.25  
  7 Nimmer, Cayden            FR Notre Dame A        17-00.00   17-06.75  
  8 Gunville, Drew            SO Notre Dame A        18-09.00   17-06.25  
  9 Barthke, Martin           JR Green Bay We        18-04.00   17-02.75  
 10 Broulire, Alex            FR Notre Dame A                   17-01.00  
 
Event 29  Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rose, Ellie               FR Notre Dame A                   32-09.50    8   
  2 Zinkel, Tyra              SR Green Bay So        32-11.00   32-09.00    6   
  3 Kabat, Lily               SO Notre Dame A        30-08.00   30-03.00    4   
  4 Odberg, Bryn              JR Bay Port            30-06.00   29-01.00    2   
  5 Reitz, Hana               FR Notre Dame A                   29-00.25    1   
  6 Castlunger, Katharina     SR Green Bay We        27-09.00   27-09.00  
  7 Schultz, Sophia           FR Bay Port            28-07.00   24-09.50  
 
Event 30  Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tinch, Cordell            JR Bay Port            42-00.00   42-10.50    8   
  2 Devenport, Sam            SR Bay Port            41-00.00   40-10.75    6   
  3 Keener, Kaleb             JR Green Bay So        36-05.00   38-09.00    4   
  4 Charniak, Austin          SR Green Bay We        36-00.00   37-05.00    2   
  5 Vang, Bobby               JR Green Bay So        37-05.00   37-00.50    1   
  6 Graf, Dustin              JR Pulaski             34-00.00   36-01.00  
  7 Carter, Zane              JR Green Bay We        33-06.00   33-11.50  
  8 Gunville, Drew            SO Notre Dame A                   33-10.50  
 
Event 31  Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hungerford, Jenna         SR Green Bay We        32-11.00   36-05.75    8   
  2 Lawler, Emily             SR Green Bay So        37-09.00   36-02.75    6   
  3 Easley, Bryanna           JR Green Bay So        32-06.00   31-05.00    4   
  4 Blindauer, Elizabeth      JR Bay Port            30-02.00   31-04.00    2   
  5 Morris, Emily             JR Pulaski             30-00.00   30-09.00    1   
  6 Host, Scotlyn             FR Pulaski             25-00.00   30-06.00  
  7 DeValk, Caitlyn           JR Bay Port            30-00.00   29-10.25  
  8 Richmond, Brooke          SR Pulaski             29-09.00   27-04.75  
  9 Ciriacks, Hannah          JR Notre Dame A                   27-00.50  
 10 Falkenberg, Madeline      FR Bay Port            28-07.00   26-05.00  
 11 Snyder, Sarah             SR Green Bay We        28-02.00   25-05.00  
 12 Bellmore, Deidre          JR Notre Dame A                   24-09.00  
 13 Robles, Alma              SR Green Bay We        23-09.00   21-04.00  
 
Event 32  Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ruechel, Kevin            SR Pulaski             48-00.00   52-11.50    8   
  2 Wright, Jason             FR Green Bay We        50-02.00   49-02.00    6   
  3 Howard, Nick              SO Green Bay So        44-01.00   48-05.25    4   
  4 Beach, Quincy             SR Green Bay We        44-00.00   43-02.00    2   
  5 Offield, Tyler            JR Green Bay We        42-09.00   42-08.50    1   
  6 Ramirez, Jose             FR Bay Port            43-05.00   40-07.50  
  7 Fahey, Liam               SO Pulaski             38-03.00   39-10.00  
  8 Bartolazzi, Justin        SO Green Bay So        39-03.00   39-05.25  
  9 Wesolowski, Cole          SR Bay Port            41-01.00   38-09.50  
 10 Trgovac, Michael          SR Notre Dame A                   37-11.00  
 11 Hanke, Nicholas           SO Pulaski             40-03.00   35-06.75  
 12 Couillard, Paul           JR Green Bay So        33-04.00   32-06.00  
 13 Kukay, Jason              JR Notre Dame A                   28-03.25  
 
                    Women - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Bay Port                   109        2) Notre Dame Academy         89   
    3) Pulaski                     66        4) Green Bay Southwest        36   
    5) Green Bay West              23                                           
 
                    Men - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) Bay Port                   127        2) Notre Dame Academy         79   
    3) Pulaski                     62        4) Green Bay West             39   
    5) Green Bay Southwest         23