Licensed to Marshfield High School - WI

                                       HY-TEK's Meet Manager 3/30/2017 07:25 PM

                      Marshfield Girls Invite - 3/30/2017                      

                         Marshfield Senior High School                         

                                    Results                                    

 

Girls 60 Yard Dash

===================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points

===================================================================================

Finals

  1 Bryan, Meg                JR Marshfield              7.87       7.90  10  10   

  2 Hawkins, Cheyenne         SR Prentice                8.02       7.95  10   8   

  3 McGrath, Brooke           SO Marshfield              7.96       7.96  10   6   

  4 Kollmansberger, Kelsea    SR Abbotsford              8.30       7.99   8   5   

  5 Bigalke, Tess             SO New Lisbon              9.05       8.00   5   4   

  6 Schubert, Lisa            SO Rib Lake                8.24       8.02   9   3   

  7 Johnson, Catrina          SO New Lisbon              9.05       8.15   5   2   

  8 Brandner, Morgan          FR Medford Area                       8.18   3   1   

  9 Steffen, Lindsey          FR Marshfield White        8.15       8.21   9 

 10 Hoch, Samantha            FR Marshfield Orang        8.16       8.22   9 

 11 Busse, Elizabeth          JR Abbotsford              8.00       8.28  10 

 12 Holm, Bailey              JR Prentice                           8.33   6 

 13 Allen, Gwen               JR Mercer                  8.80       8.34   7 

 14 Schaetzl, Nicole          SO Athens                  8.52       8.43   8 

 14 Lueck, Kelli              JR Rib Lake                8.71       8.43   7 

 16 Miller, Alex              JR New Lisbon              9.10       8.49   4 

 17 Albrecht, Kamry           SO Medford Area                       8.56   7 

 17 Maganda, Samantha         JR Abbotsford             12.00       8.56   2 

 19 Schreiner, Madison        SR Athens                  8.50       8.72   8 

 19 Hill, Hayle               SO Mercer                             8.72   6 

 21 Stange, Felicia           JR Colby                              8.84   1 

 21 Krebsbach, Lexi           FR Colby                              8.84   1 

 23 Williamson, Tymbar        SR Marshfield Black        8.81       8.93   7 

 24 Minor, Tara               SO Pittsville              8.43       9.05   8 

 25 Frankland, Mackenzie      FR Marshfield White        8.87       9.12   6 

 26 Weigel, Makayla           SR Marshfield Orang        9.12       9.14   4 

 27 Raab, Megyn               SO Prentice                9.12       9.21   4 

 27 Nack, Lindsey             SO Marshfield Black        8.90       9.21   6 

 29 Losh, Ava                 SR Mercer                  9.80       9.37   2 

 30 Meyer, Peyton             FR Pittsville              9.10       9.40   5 

 31 Vitort, Megan             SR Athens                  9.30       9.44   3 

 32 Keuffer, Brianna          FR Pittsville              9.12       9.46   4 

 32 Leis, Cynthia             JR Colby                              9.46   1 

 34 Borchardt, Leah           SO Rib Lake                9.50       9.56   3 

 35 Weigel, Lauren            FR Marshfield White        9.28       9.59   3 

 36 Rudolph, Kaelee           SO Medford Area            9.90       9.75   2 

 37 Krause, Kayla             SR Marshfield Black                  10.61   2 

 

Girls 220 Yard Dash

===================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points

===================================================================================

  1 Bryan, Meg                JR Marshfield             30.18      29.53  10  10   

  2 Stolp, Sami               FR Medford Area                      30.42   4   8   

  3 Busse, Elizabeth          JR Abbotsford             29.00      30.68  10   6   

  4 Allen, Gwen               JR Mercer                            31.46  10   5   

  5 Steffen, Lindsey          FR Marshfield White       31.93      32.18   8   4   

  6 Brost, Lilly              SO Medford Area           30.80      32.42   9   3   

  7 Hendrickson, Sofie        FR New Lisbon             32.00      32.99   7   2   

  8 Hoffman, Delaney          FR Abbotsford                        33.00   2   1   

  9 Weinzatl, Mackenzie       FR Rib Lake               33.50      33.02   5 

  9 Erickson, Kaitlyn         FR Prentice               29.98      33.02  10 

 11 Ortner, Amanda            SO Pittsville             32.02      33.09   7 

 12 Radtke, Savana            FR Rib Lake               34.00      33.31   4 

 13 Sadowska, Kati            FR Marshfield Orang       32.50      33.84   7 

 14 Winter, Maddie            SO Rib Lake               33.00      34.02   6 

 15 Nikolai, Karly            SO Marshfield Orang       33.75      34.21   5 

 16 D'Alessio, Nicole         JR New Lisbon             30.81      34.34   9 

 17 Gosse, Cassie             FR Colby                             35.09   3 

 18 Griebel, Kala             SO Marshfield Black       35.69      35.14   3 

 19 Appel, Alexis             JR New Lisbon             34.00      35.15   5 

 20 Borgman, Deanna           SR Pittsville             35.00      35.43   4 

 21 Stange, Felicia           JR Colby                             35.87   1 

 22 Leis, Cynthia             JR Colby                             36.08   1 

 23 Nelson, Audreigh          FR Prentice               31.00      36.74   9 

 24 Nack, Lindsey             SO Marshfield Black                  36.75   2 

 25 Alvarez Pola, Paula       SR Pittsville             35.62      37.09   3 

 26 Vitort, Megan             SR Athens                 33.00      37.27   6 

 27 Begert, Aspen             JR Marshfield White                  37.37   2 

 28 Krause, Kayla             SR Marshfield Black                  37.38   3 

 29 Literski, Madeline        SO Athens                 35.00    1:04.44   4 

 

Girls 440 Yard Dash

===================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points

===================================================================================

  1 Aumann, Alexa             SR Marshfield           1:05.00    1:06.06   5  10   

  2 Wudi, Hailey              JR Rib Lake             1:07.00    1:07.65   5   8   

  3 Thums, Hope               SO Rib Lake             1:10.00    1:12.91   5   6   

  4 VanRixel, Abigail         FR Athens               1:11.00    1:16.09   4   5   

  5 Apfelbeck, Avery          SO Medford Area         1:11.00    1:17.29   5   4   

  6 Granger, Bailey           JR New Lisbon           1:15.15    1:18.09   4   3   

  7 Voss, Abby                SO Marshfield Orang     1:18.09    1:18.28   3   2   

  8 Schultz, Molly            SO Abbotsford           1:15.00    1:18.39   4   1   

  9 Edgerton, Carrissa        JR New Lisbon           1:16.57    1:18.84   3 

 10 Jakel, Josie              SR Colby                           1:19.68   1 

 11 Lake, Sierra              SR Prentice             1:15.56    1:21.61   3 

 12 Wiersma, Sarah            SR Colby                1:24.75    1:25.98   2 

 13 Thums, Maddy              FR Prentice             1:19.00    1:26.21   3 

 14 Geurink, Taylor           SR Marshfield Black     1:26.80    1:27.06   1 

 15 Peters, Zoe               FR Marshfield Orang     1:30.00    1:28.68   1 

 16 Halopka, Tori             FR Athens               1:20.00    1:30.75   2 

 17 Olson, Marcianna          JR Athens               1:25.00    1:52.60   2 

 

Girls 880 Yard Run

================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points

================================================================================

  1 Espinosa, Emily           JR Rib Lake             2:35.00    2:36.72   10   

  2 VanRixel, Abigail         FR Athens               2:51.00    2:50.16    8   

  3 Krebs, Emma               SR Abbotsford           3:00.00    2:52.28    6   

  4 Wright, Rae               SO Rib Lake             2:49.00    2:54.92    5   

  5 Feiten, Isabelle          SO Colby                2:41.48    2:57.85    4   

  6 Mravik, Cassandra         JR Medford Area         3:01.30    3:05.20    3   

  7 Goodrich, Zoei            FR Rib Lake             3:03.00    3:09.13    2   

  8 Earhart, Kassidy          SO New Lisbon           3:10.00    3:10.43    1   

  9 Firth, Tiffany            SO Pittsville           3:26.00    3:11.33  

 10 Thums, Maddy              FR Prentice             3:05.00    3:15.68  

 11 Grujic, Teodora           SR Pittsville           3:26.00    3:25.77  

 12 Kelly, Grace              SO Medford Area         3:10.00    3:26.18  

 13 Wiersma, Sarah            SR Colby                3:16.23    3:31.53  

 14 Jicinsky, Marah           JR Marshfield Black     3:30.00    3:48.89  

 

Girls 1 Mile Run

================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points

================================================================================

  1 Feiten, Isabelle          SO Colby                6:24.74    6:29.30   10   

  2 Shaw, Amber               SR Medford Area                    6:34.24    8   

  3 Schrodi, Sophia           JR Marshfield                      6:39.63    6   

  4 Hediger, Abbie            FR Colby                6:38.41    6:42.40    5   

  5 Firth, Tiffany            SO Pittsville           6:53.00    6:47.40    4   

  6 Goodrich, Zoei            FR Rib Lake             6:43.00    6:47.85    3   

  7 Koski, Ryley              SO Medford Area         6:35.00    7:16.41    2   

  8 Grujic, Teodora           SR Pittsville           6:40.00    7:40.88    1   

  9 Mueller, Emily            SO Marshfield Orang     8:00.59    7:48.44  

 

Girls 2 Mile Run

================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points

================================================================================

  1 Fitzl, Caitlyn            JR Rib Lake            17:40.00   18:01.84   10   

 

Girls 60 Yard Hurdles

===================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points

===================================================================================

  1 Kunze, Mel                SO Abbotsford             10.20       9.44   6  10   

  2 Nikolai, Maddie           SR Marshfield             10.72      10.09   5   8   

  3 Nowak, Megan              JR Athens                 10.58      10.52   5   5.50

  3 Erickson, Kaitlyn         FR Prentice               10.07      10.52   6   5.50

  5 Holm, Bailey              JR Prentice               10.00      10.62   6   4   

  6 Cardey, Katie             JR Rib Lake               11.00      10.80   4   3   

  7 Schreiner, Dylana         JR Abbotsford             10.50      10.90   5   2   

  8 Schwanebeck, Courtany     SR Pittsville             11.31      10.96   4   1   

  9 Blomberg, Michaela        SR Rib Lake               11.40      11.21   3 

 10 Klein, Ana                SO Pittsville             11.10      11.22   4 

 11 George, Emily             JR Medford Area           11.90      11.62   3 

 12 Wellner, Jessica          FR Marshfield Orang                  11.78   1 

 13 Hendrickson, Sofie        FR New Lisbon             14.00      11.96   2 

 13 Reissner, Maia            SO Rib Lake               11.50      11.96   3 

 15 Larson, Tyonna            FR New Lisbon                        12.12   2 

 16 Ougayour, Jamila          SR Marshfield             11.00      12.52   4 

 17 Toth, Parker              SO Medford Area           12.80      12.56   2 

 18 Granger, Bailey           JR New Lisbon             14.00      12.75   1 

 19 Redmond, Alexis           FR Pittsville             13.17      12.88   2 

 20 Gosse, Cassie             FR Colby                  12.78      15.12   3 

 21 Griebel, Kala             SO Marshfield Black                  19.43   1 

 

Girls 4x160 Yard Relay 4 Lap Relay

===================================================================================

    School                                               Seed     Finals  H# Points

===================================================================================

  1 Marshfield                                        1:28.60    1:26.32   5  10   

  2 Medford Area                                      1:31.00    1:27.53   4   8   

  3 New Lisbon                                          47.00    1:28.23   5   6   

  4 Colby                                                        1:28.62   2   5   

  5 Abbotsford                                        1:35.00    1:29.26   4   4   

  6 Rib Lake                                          1:35.00    1:33.44   4   3   

  7 Mercer                                            1:45.00    1:33.50   3   2   

  8 Prentice                                                     1:33.60   2   1   

  9 Athens                                            1:28.00    1:33.88   5 

 10 Marshfield Orange                                 1:30.51    1:34.69   5 

 11 Pittsville  'B'                                             x1:35.57   1 

 12 Marshfield Black                                  1:35.48    1:36.94   4 

 13 Colby B                                                      1:37.68   2 

 14 Rib Lake  'B'                                               x1:38.30   1 

 15 Marshfield White                                  1:41.78    1:42.14   3 

 16 Abbotsford  'B'                                             x1:42.43   1 

 17 New Lisbon  'B'                                             x1:44.35   1 

 

Girls 4x320 Yard Relay 8 Lap Relay

===================================================================================

    School                                               Seed     Finals  H# Points

===================================================================================

  1 Marshfield                                        3:08.10    3:08.14   3  10   

  2 Medford Area                                      3:12.00    3:13.31   3   8   

  3 Colby                                                        3:14.40   2   6   

  4 Pittsville                                        3:28.98    3:24.43   2   5   

  5 Marshfield Orange                                 3:19.88    3:30.71   3   4   

  6 Abbotsford                                        3:30.00    3:31.71   1   3   

  7 Rib Lake                                          3:19.00    3:32.56   2   2   

  8 Athens                                            2:30.00    3:34.80   3   1   

  9 Abbotsford  'B'                                             x3:44.91   1 

 10 Prentice                                                     3:56.63   1 

 11 Rib Lake  'B'                                               x4:12.58   1 

 

Girls 4x400 Meter Relay

===================================================================================

    School                                               Seed     Finals  H# Points

===================================================================================

  1 Marshfield                                        4:42.00    4:32.99   2  10   

  2 Medford Area                                      4:40.00    4:34.79   2   8   

  3 Rib Lake                                          4:37.00    4:45.85   2   6   

  4 New Lisbon                                        4:58.58    5:05.43   1   5   

  5 Colby                                             4:54.31    5:08.44   1   4   

  6 Abbotsford                                        4:45.00    5:15.73   2   3   

  7 Marshfield Orange                                 5:09.00    5:43.47   1   2   

 

Girls 4x800 Meter Relay

================================================================================

    School                                               Seed     Finals  Points

================================================================================

  1 Rib Lake                                         10:45.00   11:02.47   10   

  2 Medford Area                                     10:55.00   11:03.08    8   

  3 Marshfield                                       12:19.30   11:47.42    6   

  4 Abbotsford                                       12:00.00   12:18.82    5   

  5 Marshfield Orange                                12:00.00   12:56.30    4   

  6 Prentice                                         13:30.00   13:15.40    3   

 

Girls High Jump

================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points

================================================================================

  1 Rhodes, Stephanie         SR Marshfield           5-00.00    5-00.00   10   

  2 Nienast, Shantel          SO Marshfield           4-10.00    4-10.00    8   

  3 Kunze, Mel                SO Abbotsford                      4-08.00    5.50

  3 Cardey, Katie             JR Rib Lake             4-06.00    4-08.00    5.50

  5 Edgerton, Carrissa        JR New Lisbon           4-02.00    4-06.00    1.42

  5 Albrecht, Kamry           SO Medford Area         4-08.00    4-06.00    1.42

  5 Bigalke, Tess             SO New Lisbon           4-02.00    4-06.00    1.42

  5 Brandner, Morgan          FR Medford Area         4-10.00    4-06.00    1.42

  5 Ougayour, Jamila          SR Marshfield           4-06.00    4-06.00    1.42

  5 Spagnuolo, Rebecca        JR Mercer               4-04.00    4-06.00    1.42

  5 Schreiner, Dylana         JR Abbotsford                      4-06.00    1.42

 12 Phillips, Katie           FR Medford Area         4-04.00    4-04.00  

 12 Blomberg, Michaela        SR Rib Lake             4-06.00    4-04.00  

 12 Johnson, Kaydee           FR Marshfield Orang     4-04.00    4-04.00  

 12 Nowak, Megan              JR Athens               4-04.00    4-04.00  

 16 Sadowska, Kati            FR Marshfield Orang     4-02.00    4-00.00  

 -- Redmond, Alexis           FR Pittsville           4-04.00         NH  

 -- Meyer, Peyton             FR Pittsville           4-04.00         NH  

 -- Raab, Megyn               SO Prentice             3-08.00         NH  

 -- Hollatz, Halle            SO Marshfield Orang                     NH  

 -- Geurink, Taylor           SR Marshfield Black                     NH  

 -- Leffel, Skylar            JR Colby                                NH  

 

Girls Pole Vault

================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points

================================================================================

  1 Janke, Gabriella          JR Athens              10-00.00   10-00.00   10   

  2 Holland, Gracie           FR Marshfield           9-00.00    9-00.00    8   

  3 Klein, Ana                SO Pittsville           8-06.00    8-00.00    6   

  4 Schreiner, Kaylyn         SR Athens               8-00.00    7-06.00    5   

  5 VanRixel, Abigail         FR Athens               7-00.00    7-00.00    3.50

  5 Bohman, Madysen           FR Marshfield           7-00.00    7-00.00    3.50

  7 Ferch, Taylor             JR Marshfield Orang     6-00.00    6-00.00    2   

 -- Apfelbeck, Avery          SO Medford Area         6-00.00         NH  

 -- Tomas, Ciomara            FR Abbotsford                           NH  

 

Girls Long Jump

================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points

================================================================================

  1 Bryan, Meg                JR Marshfield          15-10.00   16-04.25   10   

  2 Espinosa, Emily           JR Rib Lake            15-01.00   14-11.00    8   

  3 McGrath, Brooke           SO Marshfield          14-03.00   14-09.50    6   

  4 Steffen, Lindsey          FR Marshfield          13-11.00   13-10.00    5   

  5 Janke, Gabriella          JR Athens              13-05.00   13-08.50    4   

  6 Hawkins, Cheyenne         SR Prentice            15-05.00   13-07.50    3   

  7 Klabunde, Baily           SO Medford Area                   13-02.75    2   

  8 Sturgis, Rebecca          SO Pittsville          12-09.00   12-07.25    1   

  9 George, Emily             JR Medford Area        12-00.00   12-07.00  

 10 Hawkey, Samantha          SO Abbotsford                     12-05.75  

 11 Granger, Bailey           JR New Lisbon          12-03.00   12-03.25  

 12 Allen, Gwen               JR Mercer              13-10.00   12-00.50  

 13 Literski, Madeline        SO Athens              12-01.00   11-11.50  

 13 Hoch, Samantha            FR Marshfield Orang    13-10.00   11-11.50  

 15 Wellner, Jessica          FR Marshfield Orang               11-10.25  

 15 Steen, Jenna              SO Colby                          11-10.25  

 17 Krebsbach, Lexi           FR Colby                          11-08.75  

 18 Wellman, Erica            SO Abbotsford                     11-08.25  

 19 Schug, Sierra             SR Athens              13-05.00   11-07.00  

 20 Miller, Alex              JR New Lisbon          12-03.00   11-05.75  

 21 Gosse, Cassie             FR Colby                          11-04.75  

 22 Hendrickson, Sofie        FR New Lisbon          10-03.00   10-10.00  

 23 Williamson, Tymbar        SR Marshfield Black    11-02.00   10-07.00  

 23 Mcguire, Savannah         SO Mercer              12-00.00   10-07.00  

 25 Hora, Jordan              SO Prentice            11-05.00   10-06.50  

 26 Nikolai, Karly            SO Marshfield Orang    10-08.00   10-04.25  

 27 Minor, Tara               SO Pittsville          12-08.00   10-03.00  

 28 Frankland, MacKenzie      FR Marshfield Black    10-10.00   10-01.25  

 29 Hall, Madi                SR Marshfield Black               10-01.00  

 30 Pichler, Theresia         JR Abbotsford                      9-06.25  

 31 Borgman, Deanna           SR Pittsville          12-03.00    9-04.75  

 32 Murphy, CC                FR Prentice            11-03.00    9-04.25  

 

Girls Triple Jump

================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points

================================================================================

  1 Stolp, Sami               FR Medford Area        30-05.00   31-05.75   10   

  2 Hawkins, Cheyenne         SR Prentice            31-06.00   30-10.50    8   

  3 Nienast, Shantel          SO Marshfield          31-04.00   29-10.00    6   

  4 Voelker, Hailey           JR Colby                          28-08.00    5   

  5 Schraufnagel, Anna        SR Abbotsford                     28-01.50    4   

  6 Cardey, Katie             JR Rib Lake            30-05.00   27-00.50    3   

  7 Oertel, Dezi              SO Marshfield Orang    26-00.00   27-00.25    2   

  8 Spagnuolo, Rebecca        JR Mercer              27-01.00   26-09.00    1   

  9 Ferch, Taylor             JR Marshfield Orang    26-03.00   26-05.25  

 10 Johnson, Catrina          SO New Lisbon          23-00.00   26-04.25  

 11 Barr, Karenna             SO Prentice            25-00.00   24-03.50  

 12 Carle, Makayla            SO Marshfield Orang    24-07.00   23-11.00  

 13 Borgman, Deanna           SR Pittsville          25-02.00   23-01.00  

 14 Hora, Jordan              SO Prentice            23-11.00   22-09.00  

 15 Carniti, Sabry            SR Abbotsford                     22-03.75  

 -- Kunze, Mel                SO Abbotsford                           ND  

 -- Appel, Alexis             JR New Lisbon          22-00.00         ND  

 -- Schug, Sierra             SR Athens              25-09.00         ND  

 -- D'Alessio, Nicole         JR New Lisbon          23-00.00         ND  

 -- Alvarez Pola, Paula       SR Pittsville          25-02.00         ND  

 

Girls Shot Put

================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points

================================================================================

  1 Thompson, Sydney          SR Mercer              41-06.00   41-09.00   10   

  2 Osinski, Katie            JR Marshfield          30-00.00   34-01.00    8   

  3 Weissmiller, Desirae      SO Medford Area        33-06.00   33-10.50    6   

  4 Martorano, Amy            SR Marshfield          32-00.00   33-06.50    5   

  5 Huber, Mackenzie          SO Colby                          32-11.00    4   

  6 Brugger, Bryanne          JR Rib Lake            32-00.00   32-09.00    3   

  7 Meyers, Molly             SO Marshfield Orang               30-03.00    2   

  8 Winter, Maddie            SO Rib Lake            29-08.00   29-08.50    1   

  9 Hallstrand, McKenzie      JR Prentice            29-05.00   29-08.00  

 10 Annala, Makenna           SO Rib Lake            26-03.00   28-09.00  

 11 Leonard, Leah             SO Medford Area        30-05.00   28-08.50  

 12 Piotrowski, Amanda        SO Pittsville          26-06.00   28-06.50  

 13 Schreiner, Dylana         JR Abbotsford          28-00.00   28-04.00  

 14 Ougayour, Jamila          SR Marshfield          26-10.00   28-01.00  

 15 Kollmansberger, Kelsea    SR Abbotsford          28-00.00   27-09.00  

 16 Ougayour, Nadia           FR Marshfield Orang    27-04.00   27-08.00  

 17 Gurtner, Emily            JR Colby                          27-04.00  

 18 Zinkowich, Mariah         SO Athens              28-05.00   27-02.00  

 19 Robison, Kayla            SO New Lisbon          26-06.00   26-08.00  

 20 Weigel, Makayla           SR Marshfield Orang    28-01.00   26-05.50  

 21 Treankler, Nicole         SO Abbotsford          26-00.00   25-09.00  

 22 Hall, Madi                SR Marshfield Black    27-10.00   25-07.00  

 23 Baston, Allie             JR New Lisbon          22-00.00   25-00.00  

 24 May, Louisa               FR Marshfield White    20-01.00   24-06.50  

 25 Sommer, Emma              FR Athens                         24-05.00  

 26 Schwanebeck, Courtany     SR Pittsville          23-06.00   23-08.00  

 27 Price, Lizzie             JR Prentice            25-01.00   23-02.00  

 28 Lee, Bobbie               FR Abbotsford                    X22-09.50  

 29 Schreiner, Riley          SO Abbotsford                    X21-07.00  

 29 Teschner, Jaidyn          FR Marshfield White    20-00.00   21-07.00  

 31 Teschner, Jozlyn          FR Marshfield Black    19-11.00   21-04.00  

 32 Weigel, Lauren            FR Marshfield White    22-00.00   21-01.50  

 33 Gedde, Kristina           SR Prentice            21-08.00   20-05.00  

 33 Frankland, MacKenzie      FR Marshfield Black               20-05.00  

 35 Schreiner, Shayla         JR Athens              23-00.00   20-03.00  

 36 Czerniejewski, Autumn     SR Pittsville          22-10.00   20-02.00  

 37 Appel, Alexis             JR New Lisbon          19-03.00   19-08.00