Licensed to PrimeTime Timing - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 5/7/2016 01:22 PM
                       Myrhum JV Invitational - 5/7/2016                       
                             Arrowhead High School                             
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Keenan, Megan             FR Arrowhead              13.20      13.66   5 
  2 Kilburn, Hannah           JR Arrowhead              13.40      13.70   5  13.692
  3 Leyda, Melissa            SR Mukwonago              13.00      13.70   6  13.698
  4 Bailey, Brishaun          FR Wauwatosa We           13.08      13.71   5 
  5 Wilburn, Marisa           FR Wauwatosa We           14.80      13.79   3 
  6 Quinn, Emma               FR Arrowhead              13.60      13.85   5 
  7 Diel, Rachel              FR Arrowhead              14.00      13.92   5 
  8 Mazer, Erin               SO Mukwonago              13.00      13.98   6 
  9 Nelson, Abby              SR Mukwonago              13.00      14.03   6 
 10 Nemitz, Lauren            FR Wauwatosa We           14.30      14.16   4 
 11 Flynn, Sydney             SO Arrowhead              14.50      14.22   4 
 12 Gilbertson, Elissa        SO Arrowhead              14.10      14.30   4 
 13 Haskins, Gabby            JR Arrowhead              14.10      14.38   5 
 14 Dorff, Jade               FR Arrowhead              14.50      14.42   4 
 15 Huber, Jessica            FR Mukwonago              13.00      14.43   6  14.423
 16 Wieland, Vienna           SO Arrowhead              14.20      14.43   4  14.425
 17 Swan, Hallie              FR Arrowhead              14.70      14.48   3 
 18 Muhammad, Maryam          SO Arrowhead              14.20      14.57   4 
 19 Richter, Hanna            SO Arrowhead              14.80      14.59   3 
 20 Wiszorek, Meghan          FR Arrowhead              14.60      14.62   4 
 21 Rick, Katie               SO Arrowhead              14.50      14.66   4 
 22 Mittelstadt, Becca        SO Oconomowoc             15.00      14.67   3  14.662
 23 Sabel, Madi               FR Oconomowoc             14.80      14.67   3  14.668
 24 Komar, Nalani             SO Mukwonago              13.00      14.68   6 
 25 Branscombe, Brook         FR Mukwonago              13.00      14.69   6 
 26 Dunham, Madelyn           FR Arrowhead              15.20      14.94   2 
 27 Kovacik, Jordan           SO Arrowhead              14.60      14.98   3 
 28 Garczynski, Lexi          FR Oconomowoc             15.20      15.16   2 
 29 Ahles, Renee              FR Mukwonago              13.00      15.21   6 
 30 Moore, Unike              SO Wauwatosa We           15.50      15.31   1 
 31 Michals, Alex             FR Arrowhead              15.20      15.50   2  15.494
 32 Kronberg, Alivia          FR Wauwatosa We           15.20      15.50   2  15.497
 33 Schlise, Erica            SO Arrowhead              15.30      15.51   1 
 34 Worden, Marcelina         SO Arrowhead              15.20      15.61   2 
 35 Brown, Moira              FR Wauwatosa We           15.10      15.68   3 
 36 Mooney, Bridget           FR Arrowhead              15.10      15.74   2 
 37 Dziatkiewicz, Darion      SO Oconomowoc             15.40      15.82   1 
 38 Hoffmann, Morgan          SO Oconomowoc             15.00      15.94   3 
 39 McDonald, Cassidy         SO Mukwonago              13.00      16.05   5  16.048
 39 Mertens, Jessana          FR Wauwatosa We           15.70      16.05   1  16.048
 41 Lynch, Katie              FR Arrowhead              15.60      16.18   1 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bailey, Brishaun          FR Wauwatosa We           28.41      28.04   5 
  2 Garczynski, Lexi          FR Oconomowoc             31.20      28.09   2 
  3 Boler, Sophie             SO Arrowhead              27.80      28.22   5 
  4 Kilburn, Hannah           JR Arrowhead              28.10      28.23   5 
  5 Mazer, Erin               SO Mukwonago              29.00      28.80   5 
  6 Diel, Rachel              FR Arrowhead              29.30      28.89   4 
  7 Roznik, Marba             SO Arrowhead              28.90      28.90   5 
  8 Leyda, Melissa            SR Mukwonago              29.00      28.93   4 
  9 Nemitz, Lauren            FR Wauwatosa We           30.70      29.08   3 
 10 Wilburn, Marisa           FR Wauwatosa We           30.50      29.36   3 
 11 Nelson, Abby              SR Mukwonago              29.00      29.49   5 
 12 Dorff, Jade               FR Arrowhead              30.80      29.94   3 
 13 Haskins, Gabby            JR Arrowhead              30.60      30.04   3  30.035
 14 Tetzlaff, Cheyenne        SO Oconomowoc             29.80      30.04   4  30.039
 15 Flynn, Sydney             SO Arrowhead              30.90      30.15   3 
 16 Huber, Jessica            FR Mukwonago              29.00      30.16   4 
 17 Muhammad, Maryam          SO Arrowhead              30.80      30.22   3 
 18 Mittelstadt, Becca        SO Oconomowoc                        30.24   4 
 19 Swan, Hallie              FR Arrowhead              31.00      30.36   3 
 20 Wiszorek, Meghan          FR Arrowhead              31.60      30.61   2 
 21 Komar, Nalani             SO Mukwonago              29.00      30.73   4 
 22 Ahles, Renee              FR Mukwonago              29.00      31.12   5 
 23 Dunham, Madelyn           FR Arrowhead              31.90      31.42   2 
 24 Kronberg, Alivia          FR Wauwatosa We           31.80      31.97   2 
 25 Schlise, Erica            SO Arrowhead              33.00      32.72   1 
 26 Brown, Moira              FR Wauwatosa We           31.50      32.97   2 
 27 Michals, Alex             FR Arrowhead              32.00      33.05   2 
 28 Mertens, Jessana          FR Wauwatosa We           34.00      33.41   1 
 29 Moore, Unike              SO Wauwatosa We           33.20      33.53   1 
 30 Lynch, Katie              FR Arrowhead              33.90      33.92   1 
 31 Doyne, Cameron            JR Wauwatosa We           32.10      35.04   1 
 32 Barnes, Madison           JR Arrowhead              34.00      35.28   1 
 
Girls 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wesolauski, Brooke        FR Arrowhead            1:08.60    1:07.36  
  2 Wieland, Vienna           SO Arrowhead            1:08.60    1:07.55  
  3 Roznik, Marba             SO Arrowhead            1:06.40    1:08.44  
  4 Worden, Marcelina         SO Arrowhead            1:11.00    1:12.84  
  5 Ruggeri, Sophia           SO Wauwatosa We         1:15.10    1:20.13  
  6 Hagopian, Ella            SR Wauwatosa We         1:22.10    1:20.80  
 
Girls 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Wooster, Tyra             SR Mukwonago            2:38.00    2:45.95   2 
       1:21.637 (1:21.637)        2:45.950 (1:24.314)
  2 Soczka, Eliza             SO Wauwatosa We         2:41.20    2:46.71   2 
       1:17.836 (1:17.836)        2:46.703 (1:28.868)
  3 Peterson, Macy            SR Mukwonago            2:38.00    2:47.19   2 
       1:21.608 (1:21.608)        2:47.182 (1:25.575)
  4 LeFevre, Paulayana        SO Oconomowoc           2:50.00    2:50.31   2 
       1:19.902 (1:19.902)        2:50.303 (1:30.402)
  5 Fromm, Amber              JR Mukwonago            3:00.00    2:51.15   2 
       1:23.045 (1:23.045)        2:51.143 (1:28.099)
  6 Sinkler, Winnie           JR Mukwonago            2:38.00    2:52.01   2 
       1:22.616 (1:22.616)        2:52.005 (1:29.389)
  7 Nowak, Alaina             FR Oconomowoc           3:01.00    2:52.89   2 
       1:20.011 (1:20.011)        2:52.890 (1:32.879)
  8 Bury, Madison             SR Arrowhead                       2:55.08   1 
       1:30.745 (1:30.745)        2:55.073 (1:24.328)
  9 Leyton, Abby              JR Arrowhead                       2:56.02   1 
       1:30.513 (1:30.513)        2:56.012 (1:25.499)
 10 Kredell, Maddy            FR Arrowhead                       2:57.56   1 
       1:31.636 (1:31.636)        2:57.560 (1:25.924)
 11 Panther, Celia            FR Arrowhead                       2:58.69   1 
       1:31.311 (1:31.311)        2:58.684 (1:27.374)
 12 Natalizio, Talia          SR Arrowhead                       3:02.57   1 
       1:31.162 (1:31.162)        3:02.562 (1:31.400)
 13 Zimmerman, Lexi           FR Oconomowoc           3:35.00    3:24.83   1 
       1:32.927 (1:32.927)        3:24.828 (1:51.902)
 14 Beyer, Chloe              JR Mukwonago            3:38.00    3:31.05   1 
       1:40.081 (1:40.081)        3:31.047 (1:50.967)
 15 Sridang, Sam              SO Oconomowoc           3:30.00    3:42.24   2 
       1:44.506 (1:44.506)        3:42.240 (1:57.735)
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wesley, Julia             SO Arrowhead                       5:48.72  
       1:28.441 (1:28.441)        2:58.397 (1:29.956)        4:26.315 (1:27.919)
       5:48.713 (1:22.398)
  2 Beyer, Chloe              JR Mukwonago            6:20.00    6:04.50  
       1:30.283 (1:30.283)        3:04.718 (1:34.435)        4:39.093 (1:34.376)
       6:04.498 (1:25.405)
  3 Nowicki, Cam              JR Arrowhead                       6:05.40  
       1:29.715 (1:29.715)        3:04.180 (1:34.465)        4:38.221 (1:34.042)
       6:05.395 (1:27.175)
  4 Haanstad, Toriah          SO Wauwatosa We         6:17.20    6:17.73  
       1:29.122 (1:29.122)        3:05.044 (1:35.923)        4:42.901 (1:37.857)
       6:17.721 (1:34.820)
  5 Wooster, Tyra             SR Mukwonago            6:20.00    6:18.82  
       1:30.237 (1:30.237)        3:07.832 (1:37.596)        4:46.961 (1:39.129)
       6:18.811 (1:31.850)
  6 Peterson, Macy            SR Mukwonago            6:20.00    6:18.94  
       1:30.255 (1:30.255)        3:07.755 (1:37.500)        4:46.908 (1:39.153)
       6:18.935 (1:32.028)
  7 Reed, Delaney             JR Wauwatosa We         7:31.00    6:23.20  
       1:30.554 (1:30.554)        3:07.292 (1:36.738)        4:46.103 (1:38.812)
       6:23.192 (1:37.089)
  8 Devries, Kennedy          JR Arrowhead                       6:24.70  
       1:28.820 (1:28.820)        3:04.927 (1:36.107)        4:45.881 (1:40.955)
       6:24.697 (1:38.816)
  9 Clauer, Kalena            JR Arrowhead                       6:30.45  
       1:33.544 (1:33.544)        3:12.770 (1:39.226)        4:50.664 (1:37.895)
       6:30.444 (1:39.780)
 10 Wahmhoff, Elizabeth       JR Arrowhead                       6:40.19  
       1:33.588 (1:33.588)        3:13.931 (1:40.344)        4:58.897 (1:44.966)
       6:40.188 (1:41.292)
 11 Belawski, Claudia         JR Oconomowoc           7:00.00    6:53.60  
       1:33.920 (1:33.920)        3:15.368 (1:41.448)        5:04.865 (1:49.498)
       6:53.600 (1:48.735)
 12 Schaber, Paige            JR Arrowhead                       6:59.65  
       1:40.419 (1:40.419)        3:26.822 (1:46.404)        5:15.994 (1:49.173)
       6:59.641 (1:43.647)
 13 Quast, Dani               JR Arrowhead                       7:14.42  
       1:33.814 (1:33.814)        3:17.752 (1:43.938)        5:13.142 (1:55.390)
       7:14.420 (2:01.278)
 14 Fromm, Amber              JR Mukwonago            7:30.00    7:53.14  
       1:50.148 (1:50.148)        3:52.701 (2:02.554)        5:54.954 (2:02.254)
       7:53.131 (1:58.177)
 
Girls 100 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stutzman-Hatchett, Sidne  JR Arrowhead              18.20      19.01  
  2 Moravec, Abby             FR Mukwonago              19.00      19.67  
  3 Malone, Bailey            FR Wauwatosa We           21.08      20.69  
  4 Bradin, Megan             FR Arrowhead              19.70      21.13  
 
Girls 300 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stutzman-Hatchett, Sidne  JR Arrowhead              52.00      52.18  
  2 Brockish, Rachel          FR Arrowhead              55.00      55.60  
  3 Moravec, Abby             FR Mukwonago              59.00      59.63  
  4 Malone, Bailey            FR Wauwatosa We         1:05.40    1:05.95  
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Haskins, Gabby            JR Arrowhead            4-08.00    4-08.00  
  2 Sugden, Hannah            SR Mukwonago            4-08.00    4-08.00  
  3 Nemitz, Lauren            FR Wauwatosa We         4-06.00    4-06.00  
  4 Kovacik, Jordan           SO Arrowhead            4-06.00    4-04.00  
  5 Bartelsen, Emma           SO Arrowhead            4-04.00    4-02.00  
  5 Rick, Katie               SO Arrowhead            4-04.00    4-02.00  
 -- Ahles, Renee              FR Mukwonago            4-04.00         NH  
 -- Reszka, Alexa             FR Mukwonago            4-04.00         NH  
 
Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hermann, Dana             SO Oconomowoc                      9-06.00  
  2 Radtke, Tatum             SO Arrowhead            9-00.00    9-00.00  
  3 Brockish, Rachel          FR Arrowhead            8-06.00    8-00.00  
  4 Prendergast, Ally         SO Arrowhead            8-06.00    8-00.00  
  5 Mai, Kim                  JR Wauwatosa We         7-06.00    8-00.00  
  6 Diel, Rachel              FR Arrowhead            7-06.00    7-00.00  
  6 Branscombe, Brook         FR Mukwonago            7-00.00    7-00.00  
  6 Bartelsen, Emma           SO Arrowhead            7-00.00    7-00.00  
  6 Sugden, Hannah            SR Mukwonago            7-06.00    7-00.00  
 10 Malone, Bailey            FR Wauwatosa We         5-06.00    6-06.00  
 10 Bruno, Angeli             FR Mukwonago            6-06.00    6-06.00  
 12 Hagopian, Ella            SR Wauwatosa We         5-06.00    6-00.00  
 13 Mooney, Bridget           FR Arrowhead            6-00.00    5-00.00  
 13 Case, Isabel              SR Arrowhead                       5-00.00  
 -- Susitti, Caley            SO Arrowhead            6-06.00         NH  
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ellis, Sydney             FR Oconomowoc          13-09.00   14-07.00  
  2 Butt, Gigi                SO Arrowhead                      14-01.00  
  3 Huber, Jessica            FR Mukwonago           13-00.00   13-11.00  
  4 Letscher, Sarah           FR Oconomowoc          13-05.00   13-10.50  
  5 Barnes, Mckenzie          JR Arrowhead                      13-10.00  
  6 Nemitz, Lauren            FR Wauwatosa We        13-02.00   13-08.75  
  7 Komar, Nalani             SO Mukwonago           13-00.00   13-02.00  
  8 Sabel, Madi               FR Oconomowoc          12-04.00   13-00.00  
  9 Branscombe, Brook         FR Mukwonago           13-00.00   12-10.00  
 10 Kuna, Abby                FR Wauwatosa We        13-01.00   11-10.00  
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Barnes, Mckenzie          JR Arrowhead                      31-01.00  
  2 Butt, Gigi                SO Arrowhead                      30-01.00  
  3 McDonald, Cassidy         SO Mukwonago           27-00.00   29-10.75  
  4 Huber, Jessica            FR Mukwonago           27-00.00   29-05.00  
  4 Branscombe, Brook         FR Mukwonago           28-00.00   29-05.00  
  6 Bartelsen, Emma           SO Arrowhead                      29-04.50  
  7 Belawski, Claudia         JR Oconomowoc                     29-01.50  
  8 Stutzman-Hatchett, Sidne  JR Arrowhead                      29-00.00  
  9 Gloudemans, Emily         JR Mukwonago           27-00.00   28-11.50  
 10 Komar, Nalani             SO Mukwonago           28-00.00   28-08.00  
 11 Lees, Camryn              SO Oconomowoc          25-00.00   24-08.50  
 
Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Priatko, Lydia            SO Mukwonago           29-00.00   29-11.00  
  2 Kuna, Abby                FR Wauwatosa We        27-02.00   28-03.00  
  3 Peplinski, Liz            JR Arrowhead           28-10.00   28-02.00  
  4 Ross, Jomari              JR Wauwatosa We        27-01.00   27-10.00  
  5 Leyda, Melissa            SR Mukwonago           25-00.00   27-06.75  
  6 Vertz, Mackenzie          SO Mukwonago           25-00.00   25-01.00  
  7 Schroll, Jennifer         JR Oconomowoc          26-00.00   23-09.50  
  8 Corbielle, Morgan         SO Arrowhead           23-00.00   23-08.00  
  9 Ruppel, Chloe             JR Oconomowoc          23-00.00   20-05.75  
 10 Doyne, Cameron            JR Wauwatosa We        18-00.00   19-11.00  
 11 Mertens, Jessana          FR Wauwatosa We        17-01.00   16-11.50  
 
Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kuna, Abby                FR Wauwatosa We           77-03      82-06  
  2 Ross, Jomari              JR Wauwatosa We           75-02      71-06  
  3 Corbielle, Morgan         SO Arrowhead              67-03      71-00  
  4 Priatko, Lydia            SO Mukwonago              85-00      70-10  
  5 McDonald, Cassidy         SO Mukwonago              65-00      66-05  
  6 Ahsam, Faith              SO Oconomowoc             55-00      64-01  
  7 Schroll, Jennifer         JR Oconomowoc             61-00      63-09  
  8 Vertz, Mackenzie          SO Mukwonago              75-00      57-03  
  9 Ruppel, Chloe             JR Oconomowoc             45-00      56-01  
 10 Peplinski, Liz            JR Arrowhead              58-10      55-08  
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Wohlfiel, Erik            SR Arrowhead              11.93      11.74   7  11.733
  2 Tyson, Henry              FR Wauwatosa We           12.03      11.74   7  11.736
  3 Grothey, Mitchel          JR Arrowhead              11.75      11.80   7 
  4 Schroeder, Reed           SO Arrowhead              11.87      11.96   7 
  5 Johnson-Moorer, Aaron     FR Wauwatosa We           12.11      11.99   6 
  6 Schaefer, Mikhail         SO Wauwatosa We           12.53      12.10   5 
  7 Ells, AJ                  JR Arrowhead              12.37      12.12   6 
  8 Esteves, Bronson          JR Arrowhead              11.92      12.14   7  12.132
  9 Burg, Jacob               JR Arrowhead              12.06      12.14   6  12.139
 10 Norrington, Savon         FR Wauwatosa We           12.24      12.17   6 
 11 Novtny, Eric              JR Mukwonago              11.90      12.18   7 
 12 Lopez, Carlos             SR Mukwonago              12.20      12.21   6 
 13 Lesnick, Nate             JR Mukwonago              12.20      12.33   6 
 14 Carrington, Chase         FR Arrowhead              12.68      12.50   4 
 15 Fohey, Seth               FR Arrowhead              12.56      12.54   5 
 16 Cox, Sam                  SO Arrowhead              12.60      12.55   5 
 17 Peterson, Christian       FR Arrowhead              12.87      12.58   3 
 18 Burchett, Ryan            FR Arrowhead              12.30      12.60   6 
 19 Block, Gunnar             SO Arrowhead              12.92      12.64   2 
 20 Peglow, Alex              FR Arrowhead              13.07      12.71   2 
 21 Ferree, Mark              SO Arrowhead              12.83      12.72   3 
 22 Schleicher, Jacob         FR Arrowhead              12.88      12.78   3 
 23 Stark, Austin             JR Mukwonago              12.40      12.79   6 
 24 Stelpflug, Jack           FR Arrowhead              12.95      12.80   2 
 25 Nault, Alec               JR Mukwonago              12.40      12.83   5 
 26 Quakkelaar, Tim           FR Mukwonago              12.70      12.85   4 
 27 Porter, Jay               FR Wauwatosa We           12.90      12.87   3 
 28 Yundt, Sam                JR Arrowhead              12.80      12.91   4 
 29 Pliego, Norberto          SR Wauwatosa We           12.70      12.96   4 
 30 White, Jacob              FR Wauwatosa We           12.70      13.07   4 
 31 Dougherty, Dowan          JR Arrowhead              12.85      13.09   3  13.082
 32 Cornell, Jonathan         FR Arrowhead              13.03      13.09   2  13.089
 33 Kizewski, Alex            FR Mukwonago              12.60      13.20   5 
 34 Eynon, Sam                FR Arrowhead              13.68      13.27   1 
 35 Schroder, Dion            FR Mukwonago              13.20      13.33   2 
 36 Widowski, Silas           FR Mukwonago              12.80      13.44   4 
 37 Heideman, Clark           SO Mukwonago              12.90      13.63   3 
 38 Huhniuk, Andrei           FR Arrowhead              14.65      13.65   1 
 39 Norz, Alex                SO Arrowhead              13.43      13.66   1 
 40 Lajsic, Nolan             FR Mukwonago              13.00      13.71   2 
 41 Peeters, Joey             FR Arrowhead              13.75      13.75   1 
 42 Shepherd, Brady           SO Arrowhead              14.34      13.77   1 
 43 Nixdorf, Drew             FR Arrowhead              14.69      14.11   1 
 44 Melnick, Ian              SO Arrowhead              14.78      14.19   1 
 45 Adapathya, Ryan           FR Arrowhead              14.73      15.04   1 
 
Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Tyson, Henry              FR Wauwatosa We           24.05      23.40   7 
  2 Grothey, Mitchel          JR Arrowhead              24.51      24.05   7 
  3 Johnson-Moorer, Aaron     FR Wauwatosa We           24.17      24.06   7 
  4 Burg, Jacob               JR Arrowhead              24.53      24.31   7 
  5 Esteves, Bronson          JR Arrowhead              24.23      24.37   7 
  6 Schroeder, Reed           SO Arrowhead              25.60      24.40   6 
  7 Novtny, Eric              JR Mukwonago              24.70      24.56   7 
  8 Ells, AJ                  JR Arrowhead              24.99      24.58   7 
  9 Norrington, Savon         FR Wauwatosa We           25.24      24.92   6 
 10 Schaefer, Mikhail         SO Wauwatosa We           25.35      24.98   6 
 11 Lopez, Carlos             SR Mukwonago              26.30      25.38   4 
 12 Fohey, Seth               FR Arrowhead              26.24      25.43   4 
 13 Peterson, Christian       FR Arrowhead              26.51      25.62   3 
 14 Block, Gunnar             SO Arrowhead              25.54      25.69   6 
 15 Burchett, Ryan            FR Arrowhead              26.00      25.76   5 
 16 Carrington, Chase         FR Arrowhead              26.00      25.85   5 
 17 Stark, Austin             JR Mukwonago              25.80      25.86   6 
 18 Peglow, Alex              FR Arrowhead              27.49      25.94   2 
 19 Schleicher, Jacob         FR Arrowhead              26.52      26.07   3 
 20 Ferree, Mark              SO Arrowhead              26.17      26.13   4 
 21 Prange, Avan              FR Arrowhead              26.29      26.16   4 
 22 Nault, Alec               JR Mukwonago              27.00      26.43   3 
 23 Quakkelaar, Tim           FR Mukwonago              26.50      26.51   3 
 24 Paulson, Will             FR Arrowhead              27.72      26.55   2 
 25 Stelpflug, Jack           FR Arrowhead              26.83      26.79   3 
 26 Dougherty, Dowan          JR Arrowhead              26.63      26.94   3 
 27 Porter, Jay               FR Wauwatosa We           26.10      26.99   4 
 28 Cornell, Jonathan         FR Arrowhead              26.78      27.03   3 
 29 Eynon, Sam                FR Arrowhead              28.35      27.08   2 
 30 Widowski, Silas           FR Mukwonago              27.90      27.39   2 
 31 Norz, Alex                SO Arrowhead              29.03      27.41   1 
 32 White, Jacob              FR Wauwatosa We           26.40      27.53   4 
 33 Huhniuk, Andrei           FR Arrowhead              30.44      27.88   1 
 34 Tubbs, Hayden             SO Arrowhead              28.08      27.90   2 
 35 Heideman, Clark           SO Mukwonago              28.00      27.91   2 
 36 Schroder, Dion            FR Mukwonago              28.50      27.93   2 
 37 Shepherd, Brady           SO Arrowhead              28.60      28.01   1 
 38 Nixdorf, Drew             FR Arrowhead              29.44      28.04   1 
 39 Peeters, Joey             FR Arrowhead              28.44      28.27   2 
 40 Melnick, Ian              SO Arrowhead              30.09      29.03   1 
 41 Adapathya, Ryan           FR Arrowhead              31.50      31.91   1 
 
Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Yundt, Sam                JR Arrowhead              57.00      57.55   3 
  2 Roman, Brandon            SO Mukwonago              57.00      57.63   3 
  3 Prange, Avan              FR Arrowhead              58.33      58.07   2 
  4 Phouybanhdyt, Ethenh      JR Mukwonago              57.00      58.73   3 
  5 Peterson, Christian       FR Arrowhead              57.80      58.76   2 
  6 Lajsic, Nolan             FR Mukwonago            1:08.00      58.89   1 
  7 Milligan, Devin           FR Mukwonago              56.00      59.11   3 
  8 Kizewski, Max             JR Mukwonago            1:00.00      59.55   1 
  9 Paulson, Will             FR Arrowhead            1:01.60    1:00.00   1 
 10 Schleicher, Jacob         FR Arrowhead            1:00.75    1:00.38   1 
 11 Widowski, Silas           FR Mukwonago            1:00.00    1:00.65   2 
 12 Behnke, Grant             FR Mukwonago            1:00.00    1:00.92   2 
 13 See, Ben                  SR Mukwonago            1:00.00    1:00.98   2 
 14 Stark, Austin             JR Mukwonago              57.00    1:01.27   3 
 15 Harrison, Brandon         FR Mukwonago            1:00.00    1:01.45   2 
 16 Block, Gunnar             SO Arrowhead            1:00.10    1:01.64   1 
 17 Ferree, Mark              SO Arrowhead            1:02.20    1:01.88   1 
 18 Kizewski, Alex            FR Mukwonago              57.80    1:04.74   3 
 
Boys 800 Meter Run
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Kennedy, Carson           JR Arrowhead            2:10.00    2:11.88   2 
       1:04.254 (1:04.254)        2:11.879 (1:07.626)
  2 Schmitz, Brett            SO Mukwonago            2:20.00    2:12.05   2 
       1:05.765 (1:05.765)        2:12.042 (1:06.277)
  3 Bringe, Matthew           JR Arrowhead            2:12.00    2:12.68   2 
       1:04.609 (1:04.609)        2:12.680 (1:08.072)
  4 Allen, Aaron              SO Arrowhead            2:12.00    2:12.84   2 
       1:06.936 (1:06.936)        2:12.835 (1:05.899)
  5 Grochowski, Sam           SO Mukwonago            2:16.00    2:15.98   2 
       1:07.314 (1:07.314)        2:15.972 (1:08.658)
  6 Iding, Luke               SO Mukwonago            2:20.00    2:16.36   2 
       1:05.220 (1:05.220)        2:16.356 (1:11.136)
  7 Julius, Jacob             SO Arrowhead            2:13.00    2:16.82   2 
       1:07.542 (1:07.542)        2:16.820 (1:09.279)
  8 Herbst, Josh              JR Arrowhead            2:16.00    2:17.46   2 
       1:07.778 (1:07.778)        2:17.457 (1:09.679)
  9 Salamone, Vinne           SR Arrowhead            2:12.00    2:18.48   2 
       1:07.366 (1:07.366)        2:18.480 (1:11.115)
 10 Dambeck, Max              JR Arrowhead            2:17.00    2:18.81   2 
       1:08.025 (1:08.025)        2:18.810 (1:10.786)
 11 Natalizio, A.J.           SO Arrowhead            2:17.00    2:19.06   2 
       1:09.330 (1:09.330)        2:19.052 (1:09.722)
 12 See, Ben                  SR Mukwonago            2:19.00    2:20.68   2 
       1:08.445 (1:08.445)        2:20.676 (1:12.232)
 13 Wehrley, Joseph           SO Wauwatosa We         2:21.00    2:22.33   1 
       1:13.777 (1:13.777)        2:22.327 (1:08.550)
 14 Acker, Cole               SO Wauwatosa We         2:20.20    2:23.21   2 
       1:08.314 (1:08.314)        2:23.209 (1:14.896)
 15 Mason, Jeffrey            FR Arrowhead            2:27.00    2:23.91   1 
       1:14.417 (1:14.417)        2:23.908 (1:09.492)
 16 Behnke, Grant             FR Mukwonago            2:21.00    2:27.27   1 
       1:13.673 (1:13.673)        2:27.270 (1:13.597)
 17 Ollice, Chris             FR Arrowhead            2:33.00    2:29.55   1 
       1:16.387 (1:16.387)        2:29.547 (1:13.160)
 18 Grudzinski, Aaron         SO Mukwonago            2:40.00    2:42.51   1 
       1:16.105 (1:16.105)        2:42.501 (1:26.397)
 19 Brozovic, Nick            FR Arrowhead            2:48.00    2:45.42   1 
       1:19.217 (1:19.217)        2:45.413 (1:26.197)
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Clauer, Cody              SO Arrowhead            4:56.00    4:55.14  
       1:11.300 (1:11.300)        2:27.400 (1:16.100)        3:43.091 (1:15.692)
       4:55.132 (1:12.042)
  2 Ferro, Nate               JR Arrowhead            4:56.00    4:57.97  
       1:11.708 (1:11.708)        2:27.382 (1:15.675)        3:43.043 (1:15.662)
       4:57.962 (1:14.919)
  3 Goetz, Logan              SO Mukwonago            5:11.00    5:00.32  
       1:11.025 (1:11.025)        2:28.069 (1:17.044)        3:44.557 (1:16.488)
       5:00.311 (1:15.755)
  4 Jones, Elijah             FR Arrowhead            5:00.00    5:09.92  
       1:15.313 (1:15.313)        2:34.999 (1:19.686)        3:53.925 (1:18.927)
       5:09.912 (1:15.987)
  5 Harrison, Brandon         FR Mukwonago            5:16.00    5:10.40  
       1:16.820 (1:16.820)        2:34.961 (1:18.142)        3:54.709 (1:19.748)
       5:10.393 (1:15.685)
  6 Strecher, Ben             JR Arrowhead            5:18.00    5:23.16  
       1:18.694 (1:18.694)        2:39.670 (1:20.976)        4:03.909 (1:24.239)
       5:23.155 (1:19.247)
  7 Callies, Dylan            FR Mukwonago            5:24.00    5:24.03  
       1:18.397 (1:18.397)        2:41.854 (1:23.458)        4:06.974 (1:25.120)
       5:24.023 (1:17.049)
  8 Wehrley, Joseph           SO Wauwatosa We         5:23.00    5:24.54  
       1:17.585 (1:17.585)        2:41.459 (1:23.874)        4:07.637 (1:26.178)
       5:24.537 (1:16.900)
  9 Radosevich, Viktor        FR Mukwonago            5:23.00    5:26.23  
       1:18.338 (1:18.338)        2:40.890 (1:22.553)        4:06.477 (1:25.587)
       5:26.221 (1:19.745)
 10 Vifquain, Sam             FR Arrowhead            5:36.00    5:28.12  
       1:21.873 (1:21.873)        2:46.520 (1:24.647)        4:13.374 (1:26.855)
       5:28.119 (1:14.745)
 11 Weiler, Ben               JR Arrowhead            5:22.00    5:29.04  
       1:21.318 (1:21.318)        2:45.060 (1:23.743)        4:09.530 (1:24.470)
       5:29.035 (1:19.506)
 12 Wood(Y), Sam              SO Arrowhead            5:26.00    5:32.97  
       1:21.154 (1:21.154)        2:45.251 (1:24.097)        4:10.392 (1:25.142)
       5:32.970 (1:22.578)
 13 Gunville, John            FR Arrowhead            5:36.00    5:42.61  
       1:22.993 (1:22.993)        2:50.944 (1:27.952)        4:21.960 (1:31.016)
       5:42.602 (1:20.643)
 14 Whitt, Kaden              FR Arrowhead            5:42.00    5:42.72  
       1:23.984 (1:23.984)        2:51.249 (1:27.265)        4:20.327 (1:29.078)
       5:42.715 (1:22.389)
 15 McGrath, Sean             FR Mukwonago            5:55.00    5:43.40  
       1:19.725 (1:19.725)        2:49.328 (1:29.603)        4:21.184 (1:31.857)
       5:43.393 (1:22.209)
 16 Herteen, Max              JR Wauwatosa We         5:42.00    5:48.61  
       1:22.604 (1:22.604)        2:51.377 (1:28.773)        4:22.855 (1:31.479)
       5:48.604 (1:25.749)
 -- Soriano, Saul             JR Wauwatosa We         5:31.00         DQ  
       1:14.098 (1:14.098)        2:38.697 (1:24.599)        4:05.472 (1:26.776)
       5:28.004 (1:22.533)
 
Boys 110 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mengwasser, Thomas        SO Arrowhead              16.94      16.91  
  2 Riebe, Joshua             SO Wauwatosa We           19.50      18.83  
  3 Rinaldi, Joe              SO Mukwonago              20.00      19.63  
  4 Hohl, Zach                FR Mukwonago              20.00      20.27  
  5 Meier, Robert             FR Arrowhead              22.10      20.38  
  6 Haasser, Mike             FR Mukwonago              20.00      20.88  
  7 Witter, Jonathan          FR Arrowhead              20.35      24.56  
 
Boys 300 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Riebe, Joshua             SO Wauwatosa We           47.19      45.94   2 
  2 Mengwasser, Thomas        SO Arrowhead              45.41      46.64   2 
  3 Rinaldi, Joe              SO Mukwonago              46.50      47.93   2 
  4 Tremmel, Luke             SO Arrowhead              46.80      48.30   2 
  5 Hohl, Zach                FR Mukwonago              47.80      49.12   2 
  6 Meier, Robert             FR Arrowhead              49.90      49.38   1 
  7 Cox, Sam                  SO Arrowhead              48.00      49.91   2 
  8 Haasser, Mike             FR Mukwonago              50.00      49.95   1 
  9 Witter, Jonathan          FR Arrowhead              50.00      53.25   1 
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mayotte, Hunter           SO Mukwonago            5-02.00    5-06.00  
  2 Stark, Austin             JR Mukwonago            5-02.00    5-04.00  
  3 Paulson, Will             FR Arrowhead            4-10.00    4-10.00  
  4 Kizewski, Alex            FR Mukwonago                       4-10.00  
  5 Peglow, Alex              FR Arrowhead            4-08.00    4-08.00  
  6 Cornell, Jonathan         FR Arrowhead            4-10.00    4-06.00  
 
Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hagopian, Nick            SR Wauwatosa We        11-00.00   11-06.00  
  2 Crawley, Dan              SO Mukwonago           10-00.00   11-00.00  
  3 Marmara, Burack           JR Mukwonago           10-00.00   10-06.00  
  4 Yundt, Sam                JR Arrowhead            9-00.00    9-06.00  
  4 Boucher, Jacob            SO Mukwonago           10-00.00    9-06.00  
  4 Stark, Austin             JR Mukwonago            9-06.00    9-06.00  
  4 Prendergast, Matt         SO Arrowhead            9-06.00    9-06.00  
  8 Hohl, Zach                FR Mukwonago            8-00.00    8-06.00  
  8 Ferree, Mark              SO Arrowhead            8-06.00    8-06.00  
  8 Block, Gunnar             SO Arrowhead            8-06.00    8-06.00  
 11 White, Jacob              FR Wauwatosa We         7-00.00    8-00.00  
 11 Stelpflug, Jack           FR Arrowhead            7-06.00    8-00.00  
 11 Quakkelaar, Tim           FR Mukwonago            8-00.00    8-00.00  
 14 Soriano, Saul             JR Wauwatosa We         7-00.00    7-06.00  
 14 Nixdorf, Drew             FR Arrowhead            7-06.00    7-06.00  
 16 Malone, Chauncy           SO Wauwatosa We         7-00.00    7-00.00  
 16 Hunt, Jonathan            FR Wauwatosa We         7-00.00    7-00.00  
 -- Davis, Tray'Vion          SR Wauwatosa We         9-00.00         NH  
 
Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tyson, Henry              FR Wauwatosa We        16-00.00   18-00.50  
  2 Mayotte, Hunter           SO Mukwonago                      17-11.00  
  3 Zortman, Luke             SO Mukwonago                      17-10.00  
  4 Grothey, Mitchel          JR Arrowhead           17-00.00   17-05.50  
  5 Hohl, Zach                FR Mukwonago                      17-04.00  
  6 Rogosienski, Justin       SO Mukwonago                      17-02.75  
  7 Burg, Jacob               JR Arrowhead           16-02.00   16-11.50  
  8 Widowski, Silas           FR Mukwonago                      16-09.00  
  8 Schnell, Jake             JR Wauwatosa We        16-00.00   16-09.00  
 10 Mengwasser, Thomas        SO Arrowhead           17-00.00   16-08.00  
 11 Milligan, Devin           FR Mukwonago                      16-00.50  
 12 Norrington, Savon         FR Wauwatosa We        15-00.00   16-00.00  
 13 Quakkelaar, Tim           FR Mukwonago                      15-06.50  
 14 Paulson, Will             FR Arrowhead           14-03.00   15-04.50  
 15 Haasser, Mike             FR Mukwonago                      15-04.00  
 16 Ells, AJ                  JR Arrowhead           14-05.00   15-03.50  
 17 Witter, Jonathan          FR Arrowhead           15-08.00   15-03.00  
 18 Tremmel, Luke             SO Arrowhead           15-00.00   15-01.50  
 
Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rogosienski, Justin       SO Mukwonago                      37-00.00  
  2 Mengwasser, Thomas        SO Arrowhead           36-00.00   36-09.00  
  3 Zortman, Luke             SO Mukwonago                      36-05.00  
  4 Mayotte, Hunter           SO Mukwonago                      36-05.00  
  5 Hohl, Zach                FR Mukwonago                      36-03.50  
  6 Quakkelaar, Tim           FR Mukwonago                      35-09.75  
  7 Ells, AJ                  JR Arrowhead                      35-07.00  
  8 Grothey, Mitchel          JR Arrowhead           33-01.00   35-05.00  
  9 Burg, Jacob               JR Arrowhead           33-08.00   34-06.00  
 10 Burchett, Ryan            FR Arrowhead           33-06.00   34-03.75  
 11 Milligan, Devin           FR Mukwonago                      33-04.00  
 12 Haasser, Mike             FR Mukwonago                      31-05.50  
 
Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Shrader, Drew             JR Arrowhead           13-06.00   45-04.00  
  2 Lesnick, Nate             JR Mukwonago           51-00.00   40-05.75  
  3 McQuestion, Max           SO Arrowhead           96-03.00   40-03.00  
  4 Biwer, Andy               JR Arrowhead           09-00.00   39-11.50  
  5 Kafkas, Steve             JR Arrowhead           11-11.00   39-11.00  
  6 Carlson, Joe              JR Mukwonago           95-09.00   39-07.75  
  7 Pliego, Norberto          SR Wauwatosa We        92-02.00   39-00.50  
  7 Becker, Charlie           SO Arrowhead                      39-00.50  
  9 Major, AJ                 FR Mukwonago           15-08.00   38-10.50  
 10 Schlondrop, Adam          SO Arrowhead           81-02.00   38-01.25  
 11 Canady, James             SR Wauwatosa We        65-00.00   37-10.00  
 12 Ramlow, Luke              FR Arrowhead           84-10.00   37-01.00  
 13 Klumb, Tristin            FR Mukwonago           94-00.00   34-11.00  
 14 Klumb, Wyatt              SO Mukwonago           98-03.00   33-08.00  
 15 Siewert, Luke             FR Mukwonago           89-06.00   33-01.50  
 16 Smith, Josh               JR Mukwonago           83-00.00   31-04.75  
 17 Webster, Jalen            FR Arrowhead           78-08.00   29-07.25  
 18 Pladies, Brett            FR Mukwonago           70-09.00   28-09.75  
 19 Ross, Steven              JR Wauwatosa We        65-00.00   28-09.00  
 20 Northern, Connor          FR Mukwonago           61-00.00   27-02.00  
 21 Burgess, Tyler            FR Mukwonago           60-00.00   26-10.00  
 22 Galan, Irvin              SO Mukwonago                      23-01.00  
 
Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Shrader, Drew             JR Arrowhead              43-02     124-11  
  2 Kafkas, Steve             JR Arrowhead              38-02     121-10  
  3 Carlson, Joe              JR Mukwonago              42-00     110-02  
  4 McQuestion, Max           SO Arrowhead              38-11     109-10  
  5 Major, AJ                 FR Mukwonago              39-09     104-03  
  6 Becker, Charlie           SO Arrowhead                        100-01  
  7 Klumb, Tristin            FR Mukwonago              35-05      98-00  
  8 Klumb, Wyatt              SO Mukwonago              34-07      95-01  
  9 Biwer, Andy               JR Arrowhead              41-03      94-05  
 10 Ramlow, Luke              FR Arrowhead              37-02      93-01  
 11 Schlondrop, Adam          SO Arrowhead              34-02      88-00  
 12 Siewert, Luke             FR Mukwonago              29-03      86-05  
 13 Pliego, Norberto          SR Wauwatosa We           39-05      83-03  
 14 Burgess, Tyler            FR Mukwonago                         82-11  
 15 Webster, Jalen            FR Arrowhead              32-02      82-02  
 16 Lesnick, Nate             JR Mukwonago              39-00      75-11  
 17 Galan, Irvin              SO Mukwonago              24-00      75-01  
 18 Smith, Josh               JR Mukwonago              32-07      72-06  
 19 Pladies, Brett            FR Mukwonago              29-08      71-00  
 20 Ross, Steven              JR Wauwatosa We           33-00      70-01  
 21 Canady, James             SR Wauwatosa We           38-00      63-08  
 22 Northern, Connor          FR Mukwonago              30-00      55-10